dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 253 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 253 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 900 000 zł290 m² 13 448,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

[cena do negocjacji] [kupujacy nie płaci prowizji] pełna własność księga wieczysta możliwość zakupu na kredyt : Krótko: rezydencja z 2022r. | działka 1 500 m | powierzchnia 260 m | 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wawrzynowa

Szczecin,zachodniopomorskie

485 000 zł35 m² 13 708,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , usytuowane na zamkniętym osiedlu przy ul. Wawrzynowej w Gumieńcach, w niskim bloku z 2022 roku. To przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Jelenia Góra,dolnośląskie

285 000 zł38 m² 7 559,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu wyremontowane, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Morcinka w Jeleniej Górze - doskonałą bazę wypadową w Karkonosze, blisko Karpacza i Szklarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

540 980 zł49 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowym budynku wielorodzinnym w Myślenicach - Lokalizacja: myślenice/ ul. Solidarności 37 - Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł33 m² 21 969,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni ok. 33 m, położone na 4. piętrze nowoczesnego, 6-kondygnacyjnego budynku z 2018 roku, z windą oraz garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Gdańsk,pomorskie

630 000 zł46 m² 13 695,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Gdańsk Dolne Miasto Lokalizacja: mieszkanie położone na pierwszym piętrze kamienicy w sercu Gdańska Dolne Miasto, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 999 zł79 m² 11 342,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni ok. 80 m2, położone na 1. piętrze kameralnego, 3-kondygnacyjnego budynku na zielonym osiedlu Lipa Piotrowska we Wrocławiu. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

849 900 zł180 m² 4 711 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Jeśli marzysz o domu z ogrodem, w cichej, zielonej okolicy, ale nie chcesz rezygnować z wygodnego dostępu do miasta ta oferta może być dokładnie tym, czego szukasz. Przedstawiamy Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rżyska

Rżyska,mazowieckie

690 000 zł4 879 m² 141,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja: województwo: mazowieckie Powiat: wołomiński Jednostka ewidencyjna: radzymin gm. Obręb: rżyska Numer działki: 440/2 Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukasińskiego

Częstochowa,śląskie

270 000 zł38 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Punkt Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Raków. Mieszkanie jasne, zadbane, po generalnym remoncie. Powierzchnię mieszkania (38 m ) stanowią: salon, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pod Strzechą

Warszawa,mazowieckie

1 560 000 zł71 m² 21 971,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż luksusowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 72 m , położone na drugim piętrze w budynku bez windy, w doskonałej lokalizacji, zaledwie kilka minut spacerem od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Bohaterów Września

Warszawa,mazowieckie

912 000 zł48 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania: dwupokojowe na nowoczesnym zamkniętym, strzeżonym i monitorowanym, osiedlu, rozkładowe mieszkanie o pow. 48 m2 w pełni wyposażone i kompleksowo umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł38 m² 18 051,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Słoneczne, przestronne i funkcjonalnie rozplanowane mieszkanie dwupokojowe na Ochocie idealne na start lub pod inwestycje! W pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe o łącznej pow 38,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł55 m² 14 553,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mokotów/ wierzbno , rozkładowe 3- pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1. piętrze w 4- piętrowej kamienicy z lat 60 w doskonałej lokalizacji, blisko stacji metra Wierzbno. Okolica przyciąga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Pruszków,mazowieckie

509 000 zł48 m² 10 516,50 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w Pruszkowie idealne pod własne potrzeby lub inwestycję! Jest możliwość przerobienia na 3 pokoje. Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 48,4 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jeziorki

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł1 209 m² 660,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka na Ursynowie pod zabudowę mieszkaniową. Idealna działka dla rodziny lub na inwestycję. Działka budowlana o powierzchni 1209m2 położona w trzeciej linii zabudowy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Esej

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł35 m² 13 714,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwu pokojowe mieszkanie przy ul. Esej na warszawskiej Chomiczówce (dzielnica Bielany) w bloku z 1976 roku to oferta w bardzo dobrze zagospodarowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lindego

Kraków,małopolskie

999 999 zł55 m² 18 224,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 54,87 m wraz z balkonem 5,77 m2 , usytuowany na trzecim piętrze nowoczesnej inwestycji lindego2, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaskowa

Legionowo,mazowieckie

419 000 zł37 m² 11 293,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż jasne mieszkanie 37,1 m Legionowo, ul. Piaskowa Na sprzedaż przytulne i bardzo widne mieszkanie o powierzchni 37,1 m , położone na pierwszym piętrze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna

Gdańsk,pomorskie

39 000 zł478 m² 81,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Na sprzedaż prawa do działki rod (rodzinny Ogród Działkowy) położonej w spokojnej i zielonej części Gdańska - Bysewie, na terenie ogrodów działkowych Cegiełka przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nocznickiego

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł49 m² 14 198 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Polecamy jasne, ciche z widokiem na zieleń 3 pokojowe na Bielanach Możliwość rearanżacji pomieszczeń Budynek z 1969 r, po termoizolacji, wymiane przewody instalacyjnyjne, 2 dźwigi windowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Drzewce

Drzewce,kujawsko-pomorskie

845 000 zł110 m² 7 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Oferta tylko W naszym biurze! Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży dom w stanie surowym, otwartym. Budynek wolnostojący , parterowy o powierzchni całkowitej 110,51m2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przedmoście

Przedmoście,dolnośląskie

799 000 zł119 m² 6 714 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy na prezentacje! Inwestycja w Przedmościu! 16 lokali - 8 budynków. Zostały ostatnie lokale! Cena 799,000 zł inwestycja W budowie! Połowa bliźniaka - dwupoziomowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartaginy

Warszawa,mazowieckie

789 000 zł56 m² 13 964,60 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokoje 56,5 m Stegny wysoki parter + loggia Na sprzedaż przestronne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na warszawskich Stegnach. Lokal znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Na Polance

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł92 m² 9 718,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal o powierzchni 92,50 m2 usytuowany na wysokim parterze w bloku przy ulicy Na Polance, na osiedlu Różanka. Obecnie funkcjonuje w nim salon fryzjerski. Atutem jest widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

2 099 700 zł200 m² 10 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Piękny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok.200 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 850 m2, usytuowany w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Elbląg,warmińsko-mazurskie

459 000 zł47 m² 9 849,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie W centrum elbląga, ulica winna, IV pietro, 2 pokoje, 46,6M2, garaż podziemnny. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje Państwu przestronne, gotowe do wprowadzenia dwu pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oliwska

Warszawa,mazowieckie

557 000 zł47 m² 11 914,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Warszawa - Targówek | ul. Oliwska Nowe mieszkanie 2024 | bardzo jasne | poddasze | antresola Na sprzedaż nowy, bardzo jasny lokal mieszkalny położony na ostatnim piętrze kamienicy przy ul. Oliwskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek Kleparski

Kraków,małopolskie

2 475 000 zł166 m² 14 926,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1933

Szukasz mieszkania w samym centrum Krakowa w kamienicy z windą w którym możesz stworzyć swoją przestrzeń do życia na 165 m2? Ta oferta dotyczy nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

521 116 zł36 m² 14 403,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe, przytulne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Kraków, piaski Nowe - bez prowizji i pcc! Szukasz mieszkania, które będzie idealne na start, świetne dla pary albo bezpieczne jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wejherowo,pomorskie

899 000 zł167 m² 5 383,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 096 m²

Nowoczesny dom Z antresolą W sąsiedztwie lasu Chmieleniec | Osiedle domów jednorodzinnych | Gotowe do odbioru | Dom wolnostojący | Antresola | 4 min do trasy S6 | Garaż w bryle + miejsca.