dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 253 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 253 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Baciuty-Kolonia

Baciuty-Kolonia,podlaskie

168 000 zł1 400 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki położonej we wsi Baciuty Kolonia przy ul. Brzozowej. Oferta dostępna wyłącznie u nas! Oferowana działka o powierzchni 1400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł56 m² 13 499,10 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,3 m , położone przy ul. Zygmunta Modzelewskiego 52 na warszawskim Mokotowie. Lokal znajduje się na 7. piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

1 749 000 zł74 m² 23 539,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie | 74,30 m2 I żoliborz I ul. Gwiaździsta | 1 749 000zł. Link do spaceru wirtualnego: przedmiotem sprzedaży jest bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni 74,30 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Częstochowa,śląskie

320 000 zł51 m² 6 262,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,1m zlokalizowane w ścisłym centrum Częstochowy. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

264 492 zł33 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia się w spokojnej, zielonej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkania zlokalizowane w Kędzierzynie-Koźlu, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Podwale

Bielsko-Biała,śląskie

6 700 000 zł2 448 m² 2 737,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w miejscowości Bielsko - Biała przy ul. Podwale 47, gmina Bielsko - Biała, powiat M. Bielsko - Biała, województwo śląskie. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciesielska

Łódź,łódzkie

350 000 zł46 m² 7 605,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj tuż przy Manufakturze! 2 pokoje | 46,02 m | 2 piętro / 4 | Pełna własność Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balzaka

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł51 m² 12 745,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opis: mieszkanie do odświeżenia lub remontu z możliwą przebudową na 3 pokojowe. Powierzchnia: 50,7 m Lokalizacja: balzaka 2 , obok Stawów Brustmana i metra Wawrzyszew. Dla: rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł55 m² 15 884,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

*** mieszkanie zarezerwowane *** Szukasz przytulnego mieszkania z balkonem w spokojnej części Mokotowa? Ta oferta może Cię zainteresować! Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż ciekawe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyszyńskiego

Zielonka,mazowieckie

675 000 zł61 m² 10 993,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie w kapitalnej lokalizacji w Zielonce, zapewni spokój i ciszę oraz wygodny dostęp do komunikacji miejskiej i stacji pkp oraz do wielu sklepów i punktów usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

299 000 zł50 m² 5 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 50m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi z czego jeden z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Golkowice

Golkowice,małopolskie

359 000 zł1 497 m² 239,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się ze sprzedażą działki budowlanej w Golkowicach. Działka posiada uchwalony mpzp oznaczony symbolem 15mn.1 (teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) Parametry działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łomnicka

Wrocław,dolnośląskie

564 375 zł45 m² 12 412 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na Stabłowicach we Wrocławiu to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia w spokojnej i zielonej okolic. Lokal znajduje się w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Kraków,małopolskie

879 000 zł50 m² 17 576,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 50,01 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Osiedle 29 Aleja wybudowana przez znanego dewelopera Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pużaka

Częstochowa,śląskie

457 000 zł64 m² 7 185,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 63,5 m2, położone na 3 piętrze w bloku 4-piętrowym jednoklatkowym na osiedlu Północ w Częstochowie (ul.Pużaka 14) Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 689 000 zł278 m² 6 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiamy nowoczesny Dom na sprzedaż , energooszczędny o wyjątkowo niskich kosztach utrzymania, w pełni wykończony i wyposażony. Dom ma powierzchni całkowitej ok. 280m2, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Oszmiańska

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł56 m² 16 940,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Targówek ul. Oszmiańska 20 | 2 pokoje, garderoba, ogródek, taras | Nowe budownictwo 2021 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem, położone w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malinowa

Kraków,małopolskie

727 900 zł49 m² 14 855,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twoje pierwsze wymarzone mieszkanie może wyglądać właśnie tak! Nowe! Bez pcc i bez Prowizji To 49 m2 czystej wygody Co tu znajdziesz? 49 m2 funkcjonalnej powierzchni 3 pokoje - idealne pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Piecowice

Piecowice,dolnośląskie

699 000 zł130 m² 5 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Budynek dwu lokalowy - możliwość zakupu bez zezwolenia ministerstwa bez prowizji! Środkowy! bez pcc! zakup od dewelopera! pompa ciepła kanalizajca miejska Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Junacka

Szczecin,zachodniopomorskie

659 000 zł490 m² 1 344,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 490 m2 przy ul. Junackiej, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (mpzp). Na terenie działki znajduje się budynek mieszkalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Lublin,lubelskie

530 000 zł67 m² 7 910,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Zapraszam do zakupu przestronnego, 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 67,24 m , położonego w zielonej i doskonale skomunikowanej dzielnicy Rury - przy ulicy Zachodnia 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Kielce,świętokrzyskie

389 000 zł56 m² 6 946,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 w atrakcyjnej lokalizacji Podkarczówka w Kielcach. Mieszanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Upalna

Wrocław,dolnośląskie

2 100 000 zł305 m² 6 885,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedmiotem oferty jest klimatyczny dom z ogrodem, znajdujący się we Wrocławiu na dzielnicy Krzyki. Nieruchomość posiada garaż, ogródek z tarasem, oraz duży salon do spędzania wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jemiołowa

Kraków,małopolskie

839 000 zł65 m² 12 907,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kraków, tyniec tylko U nas W notus, nie szukaj dalej -umów się na spotkanie- oferta na zasadach wyłączności pełna własność Z kw o pow. 64 m 3 pokoje balkon 2 miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Prosta

Warszawa,mazowieckie

1 622 700 zł36 m² 45 000 zł/m²

 

Piętro:28/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Towarowa Towers | Studio 36 m | 28 piętro | Premium udogodnienia poczuj energię miasta - Z własnego azylu W chmurach Wyobraź sobie, że budzisz się wysoko ponad miastem. Za oknem panorama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł36 m² 15 545 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 ,96 m , położone na 4 piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2025 roku na osiedlu przy ul. Lothara Herbsta we Wrocławiu Nieruchomość posiada duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł53 m² 15 030,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Rozkładowe, 2 pokoje w kamienicy na Mokotowie. Wysokość ponad 2,80m! Idealne pod inwestycję! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Polna

Klepacze,podlaskie

135 000 zł1 168 m² 115,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana Klepacze, ul. Polna "dla działki należy ustanowić służebność drogi koniecznej" Przed kontaktem proszę zapoznać się z terminem. Klepacze, gmina Choroszcz, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jerozolimska

Kraków,małopolskie

818 000 zł38 m² 21 459 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Uwaga! obecny właściciel na życzenie przyszłego może zostać najemcą na kolejne 12 M-cy po zakupie! Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o powierzchni: 38 mkw. położonego w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł36 m² 16 442,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Przedmiotem oferty jest niebanalne mieszkanie zlokalizowane w centralnej części Starych Bielan, przy ul. Przybyszewskiego w kameralnej trzypiętrowej kamienicy z ekspozycją na wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Celtycka

Wrocław,dolnośląskie

539 821 zł31 m² 17 413,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

To mieszkanie nie jest kolejną przeciętną klitką , tylko przemyślaną, elegancką przestrzenią z loftowym charakterem. Po generalnym remoncie, zaprojektowane razem z architektem wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Lusowo

Lusowo,wielkopolskie

590 000 zł854 m² 690,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

działka budowalna w Lusowie o powierzchni 854 m2 położona w malowniczym i spokojnym miejscu wśród lasów. Jezioro Lusowskie oddalone nieco ponad 1 km. Media w drodze. Na części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Poznań,wielkopolskie

998 500 zł86 m² 11 651,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 85,70 m , położonego na 6. (ostatnim) piętrze w prestiżowym kompleksie ataner przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Cylichowska

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł1 607 m² 989,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Doskonała działka pod dom jednorodzinny, bliźniak lub inwestycję deweloperską np. segmenty w Wawrze! Do sprzedania niezabudowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 1607 m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Migdałowa

Lublin,lubelskie

379 000 zł35 m² 10 822,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie, które składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju, dużego tarasu 12m2 Do mieszkania przynależy: miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Krakowska

Warszawa,mazowieckie

1 045 000 zł57 m² 18 294,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie (57,12 m2) z ogródkiem (58,69 m2) i tarasem (4,15 m2) w stanie deweloperskim na I Etapie inwestycji "krakowska Vita" (przy ul. Alei Krakowskiej 179). Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

1 049 800 zł114 m² 9 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:524 m²

Piękna Okolica. Bardzo Ciekawy projekt budynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży Domu - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 114 m2 z płaskim dachem, posadowiony na działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł2 000 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2000 m Warszawa Białołęka (obręb 4-16-33) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2000 m (0,2000 ha), położona w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Słotwina

Słotwina,dolnośląskie

859 000 zł180 m² 4 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż: dom wolnostojący 180 m - tylko 2 minuty od Świdnicy! tylko U nas! super cena! Cena : 859 000 zł wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wronowice

Wronowice,łódzkie

117 000 zł1 614 m² 72,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka budowlana we Wronowicach - idealne miejsce na Twój dom blisko natury i miasta Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bartąg,warmińsko-mazurskie

656 340 zł55 m² 11 998,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Północ Nieruchomości oferuję Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Morenowej w budynku 4 piętrowym z nowoczesną windą. Blok oddany do użytku w 2021 roku.