dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

970 000 zł137 m² 7 101 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowoczesny bliźniak Grodzisku Mazowieckim, usytuowany w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Dom o powierzchni ok.136,6m2, usytuowany na działce ok 540m2. Rozkład pomieszczeń : Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 199 000 zł105 m² 11 419 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowy segment środkowy w zamkniętym osiedlu na granicy Piastowa i Pruszkowa. Wykończony w wysokim standardzie, praktycznie gotowy do wprowadzenia bez nakładów. Budynek ma 3 kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

550 000 zł97 m² 5 670,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Wynajęty, zadbany, pracujący gotowiec inwestycyjny! Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania inwestycyjnego w świetnej lokalizacji tuż obok dworca Łódź- fabryczna. Oferty najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Gdynia,pomorskie

490 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| 3 pokoje | piwnica | balkon | spokojna okolica | gdynia leszczynki | Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ze spółdzielczym prawem do lokalu, położone w Gdyni przy ul. Lubawskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

459 228 zł53 m² 8 624 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

715 000 zł39 m² 18 235,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Luksusowe 2-pokojowe mieszkanie na W. Sławka - gotowe do zamieszkania! Cena: 715 000 zł | Powierzchnia: 39,21 m | Czynsz: 405 zł Prestiżowe, nowoczesne osiedle to doskonałe miejsce zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Po podziale można kupić halę, dom z garażem i działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

1 002 000 zł85 m² 11 788,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w spokojnej okolicy, tuż przy Parku Szczytnickim. Idealna propozycja dla rodziny, pary lub osób ceniących bliskość zieleni i komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrówka Nowa

Dąbrówka Nowa,kujawsko-pomorskie

1 390 000 zł225 m² 6 177,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 752 m²

Prezentujemy Państwu niezwykle ciekawą ofertę - piętrowy dom o powierzchni całkowitej 225 m2, położony na dużej działce (1752 m2) z wieloletnimi nasadzeniami, tuż obok lasu, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Wieś Wrocławska

Nowa Wieś Wrocławska,dolnośląskie

500 000 zł1 699 m² 294,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja oferty powierzchnia nieruchomości 1699 M dolnośląskie, wrocławski, kąty wrocławskie, nowa wieś wrocławska W bliskiej odległości - 1,5 km zjazd do autostrady A4 Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

800 000 zł100 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

2 poziomy wysoki standard niskie opłaty Góra Kalwaria To jedna z tych ofert, przy których pojawia się myśl: to się naprawdę rzadko zdarza. Ten segment o powierzchni 100 m, zaprojektowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nałęczowska

Wrocław,dolnośląskie

1 590 000 zł101 m² 15 742,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Maślice lux/glamour/top/4pok/2018! Polecamy na sprzedaż oferuję wyjątkowy, klimatyzowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 100 m , usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stróżowska

Sanok,podkarpackie

295 000 zł50 m² 5 936,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w Sanoku, przy ul. Stróżowskiej na II piętrze o powierzchni 49,69 m . W 2011 roku przeprowadzono remont generalny. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podedworze

Kraków,małopolskie

575 000 zł39 m² 14 743,60 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w nowym budynku przy ul Podedworze ( Piaski). Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym , sypialnia. łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Wałbrzych,dolnośląskie

235 000 zł45 m² 5 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: nowa niższa cena! do negocjacji! Mieszkanie na drugim piętrze w budynku czteropiętrowym! Do sprzedania, ciepłe i słoneczne trzy pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wolności

Jelenia Góra,dolnośląskie

920 000 zł162 m² 5 679,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:940 m²

Pół domu z ogrodem w Cieplicach przestrzeń, klimat i prywatna strefa relaksu To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania. Oferowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Jastrzębia Góra,pomorskie

90 000 zł45 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:45 m²

Na sprzedaż w pełni wyposażony obiekt gastronomiczny położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Jastrzębiej Górze, naprzeciwko zejścia na plażę. Bliskość morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Surowieckiego

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł75 m² 14 752 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Polecamy jasne, ciche 4 pokojowe na Ursynowie Niski, kameralny budynek z 1994 r Osiedle zamknięte Ekspozycja wschodnio- zachodnia, dwustronne Balkon 7,4 m Piwnica 7,5 m Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Głogów Małopolski,podkarpackie

425 000 zł63 m² 6 789,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością przedstawiam Państwu gotowe mieszkanie o powierzchni 62,6 m2 w stanie deweloperskim do wykończenia na osiedlu Niwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Pawęzów,małopolskie

399 000 zł64 m² 6 231,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cześć! Jestem nowym mieszkaniem z ogródkiem w Pawęzowie, gotowym na przyjęcie swojej nowej rodziny. Mieszkam w spokojnej okolicy, idealnej dla osób ceniących ciszę, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Miła

Małujowice,opolskie

1 229 000 zł174 m² 7 048,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:795 m²

Brzeg! oława! Okolice Zapraszam do zakupu domu na kameralnym osiedlu silver homes w Małujowicach Już dziś umów się na prezentacje! Styl, elegancja, komfort - 174,37 m dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 490 000 zł727 m² 2 049 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Nowość nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego: na sprzedaż hala wielofunkcyjna, produkcyjno-usługowa. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaolziańska

Wrocław,dolnośląskie

805 000 zł72 m² 11 180,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Możliwość 3 pokoi Polecam do sprzedaży unikatowe mieszkanie w dobrze utrzymanym budynku z cegły z 1930 roku przy ulicy Zaolziańskiej. Mieszkanie o powierzchni 71,11m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sułkowskiego

Częstochowa,śląskie

349 000 zł48 m² 7 347,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Śródmieście. Przestronne dwa pokoje z ekspozycją okien na północ i wschód. Powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nasielska

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł50 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania na sprzedaż, idealnego na cele mieszkaniowe lub inwestycję. Słoneczne mieszkanie 2 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

709 422 zł48 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

M.IV.1.5 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA! Prądnik Biały ul.Glogera - mieszkanie 48,26 m2 + balkon 5,7 m2 TANIEJ o 30 tys! Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł44 m² 11 447,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalnie rozplanowane mieszkanie 2-pokojowe, położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy w dobrze skomunikowanej części Śródmieścia - przy ul. Żeromskiego 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

448 000 zł38 m² 11 851,80 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem oferty jest rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 11 piętrowego wieżowca. Budynek ocieplony, zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lindego

Kraków,małopolskie

999 999 zł55 m² 18 224,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 54 ,87 m z balkonem 5,77 m , usytuowane na trzecim piętrze nowoczesnej inwestycji lindego2, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mogilany

Mogilany,małopolskie

1 500 000 zł152 m² 9 868,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Mogilany - Wyjątkowa nieruchomość na dużej działce z możliwością zamieszkania dla dwóch rodzin Marzysz o przestronnym domu z dużą działką, który spełni oczekiwania nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

298 000 zł39 m² 7 678,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości przedstawia na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 38,81 m , położone na pierwszym piętrze zadbanego bloku na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Skawina,małopolskie

440 000 zł48 m² 9 167 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Urzeczywistnij swój pomysł i stwórz nowoczesną Alternatywę obecnego wnętrza dla 48 m2 mieszkanie na pełnym zieleni osiedlu przy ul. Bukowskiej w Skawinie! Czeka na Ciebie jasne, ekonomiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jarocka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

370 000 zł58 m² 6 379,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Rezerwacja! Biuro Home Nieruchomości Dorota Piskorowska ma do zaoferowania 2- pokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Jarockiej 77a w Olsztynie. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brzezie

Brzezie,małopolskie

25 286 zł1 m² 25 286,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 m²

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie VIII.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Lesko

Lesko,podkarpackie

250 000 zł3 200 m² 78,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

> krótki opis nieruchomości Oferujemy Państwu nieruchomość w Lesku - Wola Postołowa składającej się z trzech rekreacyjnych działek w Bieszczadach o łącznej powierzchni 32ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 613 800 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec/zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, oze, przy autostradzie A4 i dk 94. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

329 000 zł58 m² 5 661,68 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokoje 58,11 m w samym centrum miasta idealne pod inwestycję lub do własnej aranżacji! Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na 3. piętrze kamienicy w oficynie, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pułaskiego

Białystok,podlaskie

289 000 zł34 m² 8 467,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Przestronna kawalerka w bloku z cegły nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się na osiedlu Nowe Miasto, przy ul. Pułaskiego 69. Mieszkanie 1-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opalenica

Opalenica,wielkopolskie

320 000 zł55 m² 5 839,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,8 m , zlokalizowane na 1. piętrze w 2-piętrowym, ocieplonym budynku przy Osiedlu Centrum 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

799 000 zł121 m² 6 625,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:396 m²

Domy W zabudowie bliźniaczej W płotach zamieszkaj wygodnie - dom w cenie mieszkania, bez prowizji od kupującego Prezentujemy nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa w górach, ul. Karpnicka

Łomnica,dolnośląskie

584 800 zł17 200 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość 1,72 ha, z pięknym widokiem na sprzedaż. W miejscowości Łomnica koło Jeleniej Góry. Na sprzedaż 5 działek o łącznej powierzchni 1,72 ha, położonych w malowniczej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij