dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 244 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 244 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sybiraków

Łomża,podlaskie

545 000 zł55 m² 9 981,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferuję do sprzedaży nowoczesne mieszkanie w Łomży, ul. Sybiraków 22, i piętro. Idealne i bardzo komfortowe miejsce do życia w mieście. Jasne, dwustronne (północ, południe),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

550 000 zł68 m² 8 078,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferta mieszkania 3 pokojowego zlokalizowanego w Goleniowie. Mieszkanie położone na 1 piętrze, 4 lokalowego budynku mieszkalnego położonego w spokojnej dzielnicy miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Dobre Miasto,warmińsko-mazurskie

319 000 zł42 m² 7 638,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Oferta wyłącznie W naszym biurze. Prezentujemy Państwu przytulne i rozkładowe mieszkanie w zadbanej kamienicy na ostatnim drugim piętrze ze skosami i wysokimi sufitami. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 449 000 zł160 m² 9 073,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera! | Dodatkowo 0% pcc! | Gotowe do odbioru! Przestronny dom bliźniaczy - powierzchnia 160 m z ogrodem i tarasem W cesarskim stylu, wyjątkowy, nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

482 145 zł43 m² 11 318 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

-Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zygmuntówka

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

620 000 zł170 m² 3 649,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 155 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny dom o powierzchni 169 m2, z dużym zadaszonym tarasem, na ulicy Zygmuntówka w Ostrowcu Świętokrzyskim. Dom położony jest na ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

581 418 zł30 m² 19 432,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Klecińska

Wrocław,dolnośląskie

29 000 zł492 m² 58,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie działka rekreacyjna położone w rod "dobry Gospodarz" we Wrocławiu na osiedlu Grabiszyn. Cicha i spokojna okolica, położona z dala od zgiełku wielkich miast. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Istebna

Istebna,śląskie

2 500 000 zł6 389 m² 391,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka budowlano-rolna - Istebna, beskid Śląski | 6389 m | 0% prowizji Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna działka o powierzchni 6389 m położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

524 990 zł63 m² 8 280,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze w odrestaurowanej kamienicy - Sielanka Lokal składa się z : - salonu od strony wschodniej - 22 m2 - 2 pokoi od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chmielnik

Chmielnik,podkarpackie

699 000 zł91 m² 7 681,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom 91 m z antresolą stan surowy zamknięty, działka 8 ar 699 000 zł Oferta sprzedaży nowoczesnego domu o powierzchni 91 m , położonego na działce 8 ar. Budynek znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Otwock,mazowieckie

380 000 zł47 m² 8 154,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opis nieruchomości Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,6 m , położone na 3 piętrze w solidnym, kameralnym budynku z cegły w Otwocku. Lokal posiada bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Puck,pomorskie

531 593 zł50 m² 10 721,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania nad Zatoką Pucką Jeśli marzysz o codzienności blisko morza, ale w spokojnym, uporządkowanym miejscu, osiedle morska bryza w Pucku jest dokładnie tym, czego szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

589 000 zł36 m² 16 361,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio od właściciela wykończone mieszkanie z fakturą vat (kupujący zwolniony z opłaty 2%). Klucze do odbioru już w kwietniu 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winorośli

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł57 m² 14 894,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zadbane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , usytuowane na 4. piętrze 8-piętrowego budynku z 2016 roku z windą, przy ul. Winorośli w Warszawie. Układ mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

960 000 zł142 m² 6 755,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Tylko U nas! Prezentujemy Państwu nowo powstającą inwestycję domu jednorodzinnego dwulokalowego w Dobrej. Zakończenie prac planowane jest na IV kwartał 2024. Projekt domu indywidualny. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żarecka

Częstochowa,śląskie

309 000 zł56 m² 5 517,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Raków. Funkcjonalny układ - kuchnia otwarta na salon i dwa pokoje. Powierzchnię mieszkania (56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Piaseczno,mazowieckie

799 000 zł72 m² 11 163,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Rezerwacja! Dwupoziomowe mieszkanie 71,57 m z tarasem 60 m i widokiem na zielone patio - idealne dla rodziny lub inwestora. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 71,57.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Podbielowska

Nowy Sącz,małopolskie

560 000 zł166 m² 3 375,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w południowej części miasta przy drodze asfaltowej przy ul. Podbielowskiej osiedlu Poręba Mała. Dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym - co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

870 000 zł79 m² 10 984,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe na osiedlu Arkońskim w otoczeniu zieleni, spokojna i cicha okolica! W skład 80m wchodzi: - salon z wyjściem na balkon 22,42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wody

Kraków,małopolskie

1 490 000 zł195 m² 7 653,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:334 m²

Dzwoń śmiało! Nie pobieramy prowizji od kupującego. Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż, znajdującego się w atrakcyjnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 099 000 zł103 m² 10 667,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:149 m²

Dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy, dwukondygnacyjny o powierzchni łącznej 103,02m2 + poddasze nieużytkowe, dom z działką o powierzchni 149m2. Dom zaprojektowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

320 000 zł46 m² 6 956,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

W ofercie biura Dream Homes Nieruchomości znajduje się funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni 46 m2 z przynależną piwnicą ok 3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Pasłęk,warmińsko-mazurskie

259 000 zł53 m² 4 886,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA sprzedaż lokal usługowy O łącznej powierzchni 72M2, usytuowany na miasteczku handlowym przy ul. Ogrodowej W pasłęku. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuję Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piaskowa

Szczejkowice,śląskie

650 000 zł167 m² 3 892,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:843 m²

Marzysz o własnym domu, ale nie chcesz przechodzić przez stresujący i czasochłonny proces budowy od zera? Ta oferta to idealny kompromis najtrudniejszy etap masz już za sobą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siemiechów

Siemiechów,małopolskie

619 000 zł156 m² 0,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Na sprzedaż dom w Siemiechowie idealny dla rodziny! Cena: 619 000 zł Przedstawiamy ofertę domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 73,24 m , a ze strychem który można adaptować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

480 000 zł62 m² 7 680 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z kuchnią z oknem, położone na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Pojezierze. W pobliżu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

564 900 zł97 m² 5 823,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym, dużym ogródkiem 390m2 i nowoczesnym ogrzewaniem na pompę ciepła. Kolejny etap nowoczesnych domów na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

443 560 zł34 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

589 000 zł45 m² 13 088,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zamieszkaj blisko morza i ciesz się komfortem każdego dnia! To mieszkanie to doskonała propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Atuty: dwustronna ekspozycja mieszkanie jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

389 000 zł59 m² 6 593,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na ul. Sportowej w dzielnicy Wrzosowiak w Częstochowie. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

1 647 820 zł70 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

|R| Property prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się przy ul. Mogilskiej w dzielnicy Grzegórzki w Krakowie. Lokalizacja: "młyny Mogilska" to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konińska

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł55 m² 11 675,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Przedstawiam Państwu mieszkanie o pięknym układzie, znajdujące się w doskonałej, cichej, zielonej i lubianej części Starego Ursusa przy ulicy Konińskiej. Lokal znajduje się się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

426 358 zł36 m² 11 840 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Marzysz o pięknym, tanim mieszkaniu w atrakcyjnej lokalizacji? Mam dla Ciebie idealną ofertę bezpośrednio od dewelopera, bez podatku pcc **mieszkanie 2 -pokojowe ** - Nowoczesne, funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żary

Żary,lubuskie

146 000 zł3 005 m² 48,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę z wydanymi warunkami zabudowy położoną w okolicy Żar o pow. 3005 m2 w cenie 146 tys. Nieruchomość ma kształt zbliżony do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

95 000 zł18 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:169 m²

Świetna lokalizacja - jedyny taki garaż Z kanałem na ul. Fałata! Miło mi przedstawić do sprzedaży wyjątkową rzadkość - garaż Z kanałem - mieszczący się w zespole garaży przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

989 900 zł143 m² 6 922 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w Osowcu | Działka 500m | Pompa ciepła | Ogrzewanie podłogowe | Taras i balkony. Oferujemy przestronny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł58 m² 10 290,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeśli szukasz lokalu, w którym rozwiniesz swój biznes ta oferta jest dla Ciebie. Jest to przestrzeń o dużym potencjale, idealnie nadająca się na salon kosmetyczny, fryzjerski lub inne usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Nakło Śląskie

Nakło Śląskie,śląskie

447 040 zł2 032 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta działki budowlanej - nakło śląskie Parametry działki: powierzchnia 2032 m2 Media: w drodze dojazdowej gaz, prąd, woda, kanalizacja. (Woda, prąd oddalone od frontu działki około 30m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aldony

Gdańsk,pomorskie

1 990 000 zł98 m² 20 351,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Piękny apartament W historycznej kamienicy Apartament po remoncie generalnym | Autorski projekt renomowanej pracowni architektonicznej | Wysoka jakość wykończenia | Dbałość o detale |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

719 000 zł56 m² 12 839,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Gotowe 3 pokoje w centrum Wieliczki | Balkon | Po remoncie | 56 m Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie przy Os. Asnyka 2 w Wieliczce. Powierzchnia 56 m , 3 pokoje.