dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 242 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 242 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

564 900 zł97 m² 5 823,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym, dużym ogródkiem 390m2 i nowoczesnym ogrzewaniem na pompę ciepła. Kolejny etap nowoczesnych domów na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szklana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

443 560 zł34 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

589 000 zł45 m² 13 088,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zamieszkaj blisko morza i ciesz się komfortem każdego dnia! To mieszkanie to doskonała propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Atuty: dwustronna ekspozycja mieszkanie jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

389 000 zł59 m² 6 593,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na ul. Sportowej w dzielnicy Wrzosowiak w Częstochowie. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

1 647 820 zł70 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

|R| Property prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się przy ul. Mogilskiej w dzielnicy Grzegórzki w Krakowie. Lokalizacja: "młyny Mogilska" to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konińska

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł55 m² 11 675,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Przedstawiam Państwu mieszkanie o pięknym układzie, znajdujące się w doskonałej, cichej, zielonej i lubianej części Starego Ursusa przy ulicy Konińskiej. Lokal znajduje się się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

426 358 zł36 m² 11 840 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Marzysz o pięknym, tanim mieszkaniu w atrakcyjnej lokalizacji? Mam dla Ciebie idealną ofertę bezpośrednio od dewelopera, bez podatku pcc **mieszkanie 2 -pokojowe ** - Nowoczesne, funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żary

Żary,lubuskie

146 000 zł3 005 m² 48,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę z wydanymi warunkami zabudowy położoną w okolicy Żar o pow. 3005 m2 w cenie 146 tys. Nieruchomość ma kształt zbliżony do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

95 000 zł18 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:169 m²

Świetna lokalizacja - jedyny taki garaż Z kanałem na ul. Fałata! Miło mi przedstawić do sprzedaży wyjątkową rzadkość - garaż Z kanałem - mieszczący się w zespole garaży przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

989 900 zł143 m² 6 922 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w Osowcu | Działka 500m | Pompa ciepła | Ogrzewanie podłogowe | Taras i balkony. Oferujemy przestronny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł58 m² 10 290,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeśli szukasz lokalu, w którym rozwiniesz swój biznes ta oferta jest dla Ciebie. Jest to przestrzeń o dużym potencjale, idealnie nadająca się na salon kosmetyczny, fryzjerski lub inne usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Nakło Śląskie

Nakło Śląskie,śląskie

447 040 zł2 032 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta działki budowlanej - nakło śląskie Parametry działki: powierzchnia 2032 m2 Media: w drodze dojazdowej gaz, prąd, woda, kanalizacja. (Woda, prąd oddalone od frontu działki około 30m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aldony

Gdańsk,pomorskie

1 990 000 zł98 m² 20 351,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Piękny apartament W historycznej kamienicy Apartament po remoncie generalnym | Autorski projekt renomowanej pracowni architektonicznej | Wysoka jakość wykończenia | Dbałość o detale |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

719 000 zł56 m² 12 839,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Gotowe 3 pokoje w centrum Wieliczki | Balkon | Po remoncie | 56 m Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie przy Os. Asnyka 2 w Wieliczce. Powierzchnia 56 m , 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Korabiewice

Korabiewice,mazowieckie

339 000 zł5 300 m² 63,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Duża działka budowlana z dostępem do rzeki Korabiewki , na działce przyłącza woda i prąd szerokość działki 28 m . Aktualne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

645 000 zł57 m² 11 315,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie z miejscem garażowym, w kameralnym 12 lokalowym, budynku, w spokojnej części Jarot, przy ulicy Dolnej. Dobrze skomunikowane z Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł36 m² 27 369,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa okazja w sercu Warszawy! Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m przy ul. Chłodnej w nowym apartamentowcu. Chłodna to ulica z historią przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Domaszowice,świętokrzyskie

659 000 zł56 m² 11 663,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie na parterze w nowoczesnej inwestycji Nowe Domaszowice, położonej przy ul. Przyborowskiego tuż obok Kielc. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Bożnów,lubuskie

79 470 zł890 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bożnów, gmina Żagań- oferuję działki z warunkami zabudowy w malowniczej części wsi. Wielkość dostępnych działek : - 589/1 to 0,0890ha - 589/2 to 0,0883ha - 589/3 - Sprzedana - 589/4 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiktorii Wiedeńskiej

Warszawa,mazowieckie

2 690 000 zł152 m² 17 697,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Komfortowy apartament 152 m2, 4 pokoje, duży taras, 4 miejsca w garażu podziemnym, wilanów. ~Możliwość zakupu przez cudzoziemców~ Budynek: budynek przy Wiktorii Wiedeńskiej 9a to elegancka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Legionów

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł50 m² 13 663,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie sprzedawane bez pośredników (jednocześnie uprzejmie proszę o niekontaktowanie się w sprawie pośredniczenia). Z uwagi na przeprowadzkę, sprzedam jasne i ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

870 000 zł44 m² 19 732,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pok.mieszkanie o pow. 44,09m2 w topowej inwestycji Piotra 4 w sercu Gdyni. Mieszkanie znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji dewelopera Flora development z 2025r. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jordanowska

Wrocław,dolnośląskie

679 425 zł52 m² 12 966,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ekspert Ds. Nieruchomości Telefon: email: mieszkanie od dewelopera, bez Prowizji i bez podatku 2% pcc Dlaczego warto współpracować ze mną? Bez prowizji dla kupujących: moje usługi są całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Górki Zawadzkie

Nowy Sącz,małopolskie

430 000 zł3 100 m² 138,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana w niezwykle atrakcyjnej dzielnicy Nowego Sącza - na Górkach Zawadzkich. Działka w drugiej linii, płaska. Wszystkie media przy drodze. - 31 arów Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawelska

Piła,wielkopolskie

345 000 zł47 m² 7 324,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 3. piętrze zadbanego bloku przy ul. Wawelskiej w Pile. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Warszawa,mazowieckie

643 000 zł43 m² 14 832,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie na Białołęce, usytuowane na 2 pietrze w 2 piętrowym budynku, na ogrodzonym, monitorowanym i strzeżonym osiedlu w spokojnej okolicy. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł37 m² 19 324,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,37 m2 położone na warszawskim Śródmieściu Muranowie na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Baczyńskiego

Częstochowa,śląskie

185 000 zł28 m² 6 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy ul. Baczyńskiego w dzielnicy Północ. Jeden pokój z dużym balkonem w zielonej okolicy. Ekspozycja okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Michalczyka

Wrocław,dolnośląskie

979 000 zł84 m² 11 603,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Rodzinne 4 pokoje z ogromnym salonem 34 m i 2 łazienkami tu każdy ma swoją przestrzeń, a życie toczy się w sercu domu. Jeśli szukasz mieszkania, w którym dziecko ma swój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kobyla Góra

Kobyla Góra,wielkopolskie

3 567 630 zł32 433 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: tel. Przedstawiam oferty działki budowlanej na sprzedaż w miejscowości Ligota, gmina Kobyla Góra. Działka ta jest już podzielona na mniejsze działki o wielkościach od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

710 000 zł59 m² 12 033,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

0%0%0% Prezentujemy na sprzedaż przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58,9 m , usytuowane na 3 piętrze nowoczesnego 5-piętrowego bloku z 2020 roku. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł38 m² 12 368,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mam przyjemność zaproponować Państwuj na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , położone przy ul. Wyszogrodzkiej na Warszawskim Bródnie. Lokal znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stokrotkowa

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

560 000 zł60 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Inwestycja: w centrum miasta Jelcz-Laskowice przy ulicy frezjowa/stokrotkowa powstaje stokrotka park obejmująca 20 mieszkań. Mieszkania są bezczynszowe- nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klonowa

Łosino,pomorskie

639 000 zł124 m² 5 153,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

! przedstawiamy Państwu atrakcyjną inwestycje nova klonova w Łosinie! Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą. Cała inwestycja cieszy się bardzo duży zainteresowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Magazynowa

Warszawa,mazowieckie

3 490 000 zł160 m² 21 784 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal usługowy o powierzchni 160,21 m2 znajduje się na Mokotowie Ksawerów. Lokal wyposażony jest w klimatyzację, wentylację, sieć komputerową, alarm , monitoring video. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Halicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

469 000 zł54 m² 8 685,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe w pięknej okolicy Szwederowo-Górzyskowo w sąsiedztwie Błonia. Ogłoszenie dodane do wielu portali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

695 000 zł109 m² 6 376,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nowoczesny segment z widokiem na góry Wielopole k. Nowego Sącza Na sprzedaż ostatnie segmenty w kameralnej inwestycji w Wielopolu spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

860 000 zł58 m² 14 827,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ożarów Mazowiecki to prężnie rozwijające się miasto zachodniej strony Warszawy, które łączy wygodę miejskiego życia z bliskością terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potokowa

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł58 m² 11 162,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie, w pełni wykończone przy ul. Potokowej w Rzeszowie. Powierzchnia lokalu: 58,14 m2. Do mieszkania przynależą 2 balkony o pow. 7,70 m2 i 9,39 m2 oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Akacjowa

Dolna Grupa,kujawsko-pomorskie

325 000 zł188 m² 1 731,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:899 m²

Biuro Nieruchomości Lamkowska przedstawia ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w miejscowości Dolna Grupa , przy ul. Akacjowej - w spokojnej, kameralnej okolicy, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

430 000 zł48 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o charakterze inwestycyjnym, położone przy al. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie - w samym sercu osiedla.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij