dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 312 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 312 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Stargard,zachodniopomorskie

949 000 zł312 m² 3 039,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ofertą sprzedaży jest wolnostojący, czterokondygnacyjny dom zlokalizowany w Stargardzie przy ulicy Królowej Bony. Powierzchnia działki -ok. 500 m2. W piwnicy budynku znajduje się lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Imbramowska

Kraków,małopolskie

490 000 zł36 m² 13 611,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe ul. Imbramowska, prądnik Biały Kraków Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na czwartym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Osiek

Osiek,łódzkie

360 000 zł59 m² 6 119,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko jedno mieszkanie sprzedamy po wyjątkowo niskiej cenie! Mało tego! Wykończymy pod klucz za dopłatom 40 tysięcy. Dzwoń, bo kto pierwszy ten lepszy. Marzysz o spokojnym życiu z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Sobieskiego

Siemianowice Śląskie,śląskie

239 000 zł31 m² 7 657,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Gotowe do zamieszkania | 31,21m | 1 Piętro | Po remoncie w 2023 | Ogrzewanie miejskie | Centrum Na sprzedaż jasne, w pełni umeblowane mieszkanie po generalnym remoncie, położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Błażejewo

Błażejewo,wielkopolskie

599 000 zł70 m² 8 557,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:122 m²

Kupując z pośrednikiem - kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem oc od transakcji. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo atrakcyjnego domu w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łężyca-Ciesielska

Zielona Góra,lubuskie

598 000 zł56 m² 10 736,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowego, niezamieszkałego trzypokojowego mieszkania, położonego na parterze czteropiętrowego budynku wyposażonego w cichobieżną windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Częstochowa,śląskie

289 000 zł38 m² 7 605,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane przy al. Armii Krajowej w dzielnicy Tysiąclecie. Dwa pokoje z balkonem, gotowe do zamieszkania lub najmu. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zabrze,śląskie

299 000 zł57 m² 5 264,08 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,8 m , położone na 2. piętrze w bloku z windą przy ul. De Gaulle a 130 w Zabrzu. Mieszkanie posiada balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Smolec

Smolec,dolnośląskie

616 308 zł61 m² 10 153,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Częstochowa,śląskie

760 000 zł257 m² 2 957,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

-dom dzielnica lisiniec- do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 181 mkw ( powierzchnia całkowita 257mkw) zmodernizowany o architekturze typu "kostka", położony w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejezdna

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł46 m² 14 161 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem czeka na Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie położone na Zielonej Białołęce. Lokal o powierzchni 45,83 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mosty

Mosty,pomorskie

1 200 000 zł152 m² 7 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:414 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 131,6 m (152 m po podłodze), położony na starannie zagospodarowanej działce o powierzchni 414.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

539 000 zł45 m² 11 977,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Kupując nie płaci prowizji / Sprzedam 3- pokojowe mieszkanie z balkonem , powierzchnia 45,8m2 - na 4p w 4-ro piętrowym bloku. Mieszkanie w ścisłym Centrum Grodziska Mazowieckiego tj -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł58 m² 11 896,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

58 m, 2 pokoje, centrum Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie położone na 3/4 piętrze kamienicy w sercu Wrocławia, w rejonie Placu Grunwaldzkiego. Mieszkanie o niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antoniewska

Warszawa,mazowieckie

831 880 zł59 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji | 0% pcc | bezpośrednio Zapraszamy do kontaktu - odpowiadamy szybko. W ofercie posiadamy również inne mieszkania w tej oraz w innych inwestycjach. Na sprzedaż:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lipinka

Lipinka,pomorskie

100 000 zł55 m² 1 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 55 m , położone na parterze w spokojnej miejscowości Lipinka (gm. Nowy Staw). To idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Rymanów

Rymanów,podkarpackie

281 463 zł39 m² 7 217 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartamentowiec przy bieszczadzkim trakcie! inwestycja W ostatniej fazie wykończenia! idealna baza wypadowa W przepiękne bieszczady jak I W beskid niski! miejsce postojowe W cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Altanka,mazowieckie

820 000 zł136 m² 6 020,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Jdk Nieruchomości przedstawia Państwu nową inwestycję - osiedle modern house. Nowoczesne domy jednorodzinne, zawierające łącznie 6 dwupoziomowych lokali mieszkalnych, każdy z własnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

799 000 zł84 m² 9 520,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Duet Broker oferuje do sprzedaży nowoczesne mieszkanie z antresolą przy ul. Kwiatowej 2b na osiedlu kwiatowym w olsztynie/bartag. Nieruchomość zachwyca swoją przestrzenią , wysokością oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Katowice

Katowice,śląskie

320 548 zł25 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

1-pokojowe mieszkanie z balkonem | Mikusińskiego, katowice Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25,24 m z balkonem (2,71 m ), zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borówki

Borówki,podkarpackie

479 000 zł159 m² 3 012,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 684 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom z ogromnym potencjałem, położony w malowniczej miejscowości Borówki Nieruchomość usytuowana jest na dużej, 36,84-arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bankowa

Katowice,śląskie

25 000 000 zł54 507 m² 458,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Uniwersytet Śląski w Katowicach 40-007 Katowice, ul. Bankowa 12 Ogłasza pisemny drugi przetarg na sprzedaż nieruchomości usytuowanej w Katowicach- szopienicach przy ul. Wiosny Ludów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lisia Góra

Lisia Góra,małopolskie

549 000 zł125 m² 4 394 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Dom na sprzedaż | lisia góra | pow. 124 m2 | działka ok. 90 arów Są domy, które po prostu się ogląda. I są takie, w których od pierwszej chwili czujesz przestrzeń, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 249 000 zł188 m² 6 643,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:961 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony na w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni 961 m . Idealna propozycja dla osób, które chcą zamieszkać od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Wspólna

Sulejówek,mazowieckie

9 000 000 zł32 000 m² 281,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni ponad 3 ha, zlokalizowaną w gminie Miasto Sulejówek, powiat Mińsk Mazowiecki. Możliwości inwestycyjne: zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Izabelin

Izabelin,mazowieckie

1 400 000 zł1 283 m² 1 091,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W spokojnej bocznej ulicy, około 200 metrów od ul. 3 maja. Tuż za ogrodzeniem działki, z jej 2 stron jest Puszcza Kampinoska. Do przystanku autobusu ztm tylko ok. 150 metrów. Działka ma bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nieborowska

Gdańsk,pomorskie

860 000 zł59 m² 14 576,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3 pokoje w wysokim standardzie | 59 m | zieleń za oknem | Gdańsk - Chełm, ul. Nieborowska Na sprzedaż wyjątkowe, zaprojektowane z dbałością o każdy detal mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Poprawna

Warszawa,mazowieckie

1 184 000 zł1 184 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przy ul. Poprawnej w II linii zabudowy, prawie kwadratowa, pod dom 1-rodzinny. Wszystkie media w ulicy. Powierzchnia działki (1184 m2) obejmuje 146 m2 drogi dojazdowej o szerokości 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janowska

Gdynia,pomorskie

455 316 zł41 m² 11 059,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz nowego mieszkania w doskonałą lokalizacją i w spokojnym otoczeniu zadzwoń ta oferta w Gdyni Cisowa będzie idealna. Bez wkładu własnego Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Czerwienne

Czerwienne,małopolskie

150 000 zł2 202 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 2202 m2 Czewienne blisko Bachledówki. Parcela objęta mpzp jako tereny rolnicze. Działki ewid.nr. 52/11 i 52/12 (administracyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuwima

Toruń,kujawsko-pomorskie

355 000 zł38 m² 9 220,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Funkcjonalny układ, dwustronna ekspozycja, znakomita lokalizacja! Polecam dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na osiedlu Młodych na ul. Tuwima o powierzchni 38,50m2. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki,łódzkie

3 500 000 zł15 000 m² 233,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grunt inwestycyjny na sprzedaż położony w Konstantynowie Łódzkim. Teren ma bardzo dobry dostęp do dróg krajowych nr 71, 72 i 91, zapewniających dojazd do autostrady A2, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Skórzewo,wielkopolskie

890 000 zł80 m² 11 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:223 m²

Oferta zarezerwowana - szukasz podobnego domu? Zadzwoń lub napisz i zapytaj o inne nasze oferty, również te spoza portali ogłoszeniowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Katowice,śląskie

415 000 zł56 m² 7 410,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Katowice Ligota - 3-pokojowe mieszkanie 56 m z windą i potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 56 m , usytuowane na 6. piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rolnicza

Gdynia,pomorskie

409 000 zł35 m² 11 685,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gotowiec Inwestycyjny Lub Pierwsze Mieszkanie! Gdynia Witomino-Radiostacja Below in english/ Ниже на русском языке. Dzień otwarty: sobota, 14 lutego, od 10:00 do 14:00 ( telefoniczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rybarzowice

Rybarzowice,śląskie

200 000 zł1 091 m² 183,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży działka budowlaną (symbol planu mn) położoną w gminie Buczkowice - Rybarzowice. Nieruchomość dobrze skomunikowana. W ciągu kilkunastu minut można się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podole

Podole,kujawsko-pomorskie

999 000 zł139 m² 7 188,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 417 m²

Dom Ciechocinek, dom Podole, gotowy dom na sprzedaż K upujący nie płaci prowizji dla biura! Żadnych dodatkowych kosztów, 0% prowizji! Szukasz nowoczesnego, gotowego i wyposażonego domu? Lubisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Żabia Wola,mazowieckie

849 000 zł150 m² 5 656,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 595 m²

Cisza spokój dom w malowniczym Osowcu pod Warszawą Przedstawiam ofertę domu wolnostojącego o powierzchni 150m2, postawiony na działce o powierzchni 1595m2. Dom położony jest na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł62 m² 21 033 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Trzypokojowe mieszkanie z klimatem, w zabytkowej kamienicy na Starym Mokotowie. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61,76 m , położone na 4. piętrze z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

749 000 zł81 m² 9 246,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Nowe, kameralne osiedle! Do sprzedaży apartament o powierzchni 80,79 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Bobrowniki Śląskie - usytuowany na pierwszym piętrze. Do mieszkania przynależy ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewska

Wieliszew,mazowieckie

570 000 zł44 m² 12 817,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowo przytulne mieszkanie o powierzchni 44,47 m , położone na ostatnim piętrze 3-piętrowego budynku z windą na nowoczesnym, zielonym osiedlu.