dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 464 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 464 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Słoneczna

Kleszczewo,wielkopolskie

589 000 zł103 m² 5 709,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:191 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 103,16m2, oferowany w ramach kolejnego, VI etapu inwestycji deweloperskiej, w miejscowości Kleszczewo/koło Poznania. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orzeszkowej

Gdańsk,pomorskie

1 230 500 zł51 m² 24 174,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe mieszkanie z antresolą w nowoczesnym kompleksie Storia (2024), zlokalizowanym w spokojnej i zielonej części Gdańska. Na pierwszym poziomie znajduje się przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

458 900 zł48 m² 9 600,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Makler Nieruchomości zaprasza do zakupu świeżo wyremontowanego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni 47 m , zlokalizowanego na drugim piętrze niskiego bloku na bydgoskich Kapuściskach-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

409 000 zł77 m² 5 304,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się w kamienicy na osiedlu Wilczak, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 77,11 m 2 - 3 pokoje 19,5 m 2 , 19 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybka

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł37 m² 17 683,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: mieszkanie z balkonem w spokojnej części miasta, z szybkim dojazdem do centrum 36,7 m, ochota/włochy Podstawowe informacje: to mieszkanie o powierzchni 36,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa, ul. Leśna

Mierzeszyn,pomorskie

980 000 zł12 263 m² 79,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż niezwykle urokliwa nieruchomość położona w spokojnej i zielonej miejscowości Mierzeszyn, przy ulicy Leśnej, w gminie Trąbki Wielkie (powiat gdański). W skład oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Miodowa

Bielsko-Biała,śląskie

595 000 zł47 m² 12 659,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne mieszkanie z ogrodem Bielsko-Biała (straconka), tuż przy Bulwarach Straceńskich Przestronne, funkcjonalne mieszkanie na parterze zielonego osiedla z ogródkiem idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Warszawa,mazowieckie

646 400 zł32 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Stary mokotów I dwa pokoje I balkon I metro I park Oferujemy w pełni urządzone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,32 m2 zlokalizowane na Starym Mokotowie. Standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

728 499 zł47 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne, świeżo po remoncie, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie na Ursynowie. Położone w spokojnej, zielonej okolicy, na drugim piętrze w kameralnym, trzypiętrowym budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomczyńskiego

Kraków,małopolskie

629 000 zł44 m² 14 134,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu mieszkanie 44,5m2 w budowanej inwestycji przy ul. Slomczyńskiego w rejonie Górki Narodowej Mieszkanie i znajduje się na 2 piętrze budynku z windą i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bialska

Częstochowa,śląskie

359 000 zł55 m² 6 515,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne M-3 zlokalizowane dzielnicy Parkitka przy ul. Bialskiej. Ekspozycja okien na zachód. Powierzchnię mieszkania (55,1 m ) stanowią: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

297 000 zł43 m² 6 955,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,6 m2 z balkonem. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w wieżowcu z windą. os ksm Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, ul. Wiśniowa

Maków,mazowieckie

260 000 zł4 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Doskonała oferta inwestycyjnie do dalszego podziału na mniejsze działki. Działka położna na terenie rozwijającej się wsi Maków gmina Skaryszew w miejscowości oddalonej od Radomia zaledwie 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żdżary

Żdżary,zachodniopomorskie

450 000 zł244 m² 1 846,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta domu jednorodzinnego na sprzedaż. Powierzchnia zabudowy: 121,85 m2 Powierzchnia działki: 1000 m2 Aktualny stan nieruchomości- stan surowy otwarty. Posadowiony na działce o powierzchni 1000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

635 000 zł67 m² 9 520,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie bardzo atrakcyjnie położona w pobliżu Puszczy Bukowej, okolica bardzo cicha i spokojna, wokół dużo zieleni. Lokal przestronny, słoneczny, o funkcjonalnym układzie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Trzebownisko

Trzebownisko,podkarpackie

699 000 zł4 707 m² 157,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić państwu atrakcyjną nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 4707m2 zlokalizowaną w dynamicznie rozwijającej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zbożowa

Gdynia,pomorskie

499 000 zł46 m² 10 878,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,86 m , położonego w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Jenkowice

Jenkowice,dolnośląskie

295 002 zł2 009 m² 146,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka zagrodowa rm | 2009 m | asfalt | wszystkie media | Jenkowice k. Oleśnicy Na sprzedaż działka zagrodowa (rm) o powierzchni 2009 m , położona w miejscowości Jenkowice, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

4 408 000 zł19 000 m² 232 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Grunt dedykowany pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną zlokalizowany w centrum Sosnowca. W niewielkiej odległości od nieruchomości położone są parki rozbudowane kompleksy zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagodna

Bielsko-Biała,śląskie

469 000 zł50 m² 9 329,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania mieszkanie M3 przy ulicy Łagodnej na osiedlu Złote Łany. Osiedle to słynie z dużej popularności i jest ulubionym miejscem do zamieszkania wśród poszukujących swojego M. Leży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Cybinka

Cybinka,lubuskie

140 000 zł1 440 m² 97,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki budowlane położone w Sądowie Woj.Lubuskie (gm. Cybinka) w spokojnej i zielonej okolicy, idealne pod zabudowę jednorodzinną. Teren płaski, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

577 000 zł43 m² 13 418,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 4-piętrowym bloku z windą z około 2019 roku zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Christiana Andersena. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Perłowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

630 000 zł1 159 m² 543,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży atrakcyjnie położonej nieruchomości gruntowej o powierzchni 1159m 2 , zlokalizowanej na osiedlu Stawki przy ulicy Perłowej. Działka w kształcie ustawnego kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kawęczyn

Kawęczyn,kujawsko-pomorskie

160 000 zł2 078 m² 77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona nieruchomość gruntowa znajdująca się w miejscowości Kawęczyn, gminie Obrowo, województwie kujawsko-pomorskim. Działka równa, prosta, dobrze usytuowana. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Żeromskiego

Sochaczew,mazowieckie

429 000 zł66 m² 6 534,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Jdk Nieruchomości przedstawia na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy w Sochaczewie, położony przy ul. Żeromskiego 29g. Nieruchomość idealnie sprawdzi się jako biuro, gabinet, kancelaria, punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

529 000 zł61 m² 8 672,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przestronne 3 pokoje w świetnej lokalizacji - Piasta I, ul. Skorupska Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na 2. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Faraona

Pruszków,mazowieckie

940 000 zł127 m² 7 401,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Dwupoziomowy apartament 127 m w zielonym sercu Pruszkowa! Szukasz przestrzeni, wygody i miejsca, które daje oddech? Ten wyjątkowy apartament łączy w sobie funkcjonalność domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heleny

Kraków,małopolskie

670 000 zł63 m² 10 634,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Biuro nieruchomości dkb invest oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Krakowie przy ul.Heleny (Prokocim). Dwustronne mieszkanie (63mkw) składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piskorzów

Piskorzów,dolnośląskie

800 000 zł392 m² 2 042,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż! Budynek mieszkalno- usługowy o pow. 391m2 * 19 km od Wrocławia * 5 mieszkań +lokal użytkowy *usadowiony na 10 arowej działce Budynek Budynek 3-piętrowy, wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

459 561 zł39 m² 11 717,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Nowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

360 000 zł83 m² 4 337,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Centrum miasta* 2 pokoje plus salon * Na sprzedaż mieszkanie o pow. 83m2 usytuowane na III piętrze czteropiętrowej kamienicy zlokalizowanej w centrum miasta. Lokal dwustronny, rozkładowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Supraśl

Supraśl,podlaskie

248 000 zł623 m² 398,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** działka pod zabudowę jednorodzinną *** *** ogrodniczki *** *** pełne media *** Polecamy wyjątkową działkę przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną położoną na blisko Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Hel,pomorskie

699 000 zł35 m² 19 835,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3- pokojowe mieszkanie (33,32 m2) po generalnym remoncie! Idealne pod wynajem krótko i długo terminowy 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w trzy piętrowym bloku. Bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kościuszki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł37 m² 7 231,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować komfortową kawalerkę o powierzchni 37,2 m , położoną na pierwszym piętrze kamienicy zlokalizowanej przy doskonale skomunikowanej ul. Kościuszki. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

939 000 zł98 m² 9 581,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Bliźniaki zlokalizowane na pięknych wrocławskich Opatowicach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 600 000 zł300 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż

Dom o łącznej powierzchni 300 m2 na Mokotowie na willowym osiedlu w okolicy ul. Wilanowskiej. 9 pokoi dwie łazienki. Aktualnie wynajmowany na cele biurowe. Sieć światłowodowa, klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tessaro

Biała Podlaska,lubelskie

321 000 zł43 m² 7 435,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

#rezerwacja# Na sprzedaż przytulne, bezczynszowe mieszanie położone przy ul. Tessaro w Białej Podlaskiej. Lokal o powierzchni 43.17m2, położony jest na parterze, a w jego skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miłosza

Rzeszów,podkarpackie

509 000 zł63 m² 8 017,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Miłosza na osiedlu Biała w Rzeszowie Oferta dotyczy przestronnego mieszkania o powierzchni 63,49 m z ogrodem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odzieżowa

Szczecin,zachodniopomorskie

563 000 zł56 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Forma własności : Spółdzielcze własnościowe bez kw Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe (58,50 m2) balkonem. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 4 piętrowego bloku mieszkalnego. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelców

Kraków,małopolskie

880 000 zł67 m² 13 217,20 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z balkonem (możliwość przerobienia na 3 pokoje) zlokalizowane przy ul.Strzelców 4A, usytuowanego w pobliżu Ronda Barei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ptakowice

Ptakowice,śląskie

998 000 zł144 m² 6 906,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:542 m²

Odbierz swój wymarzony dom jeszcze w tym roku- nieruchomość będzie gotowa pod koniec grudnia tego roku. Na sprzedaż wolnostojący dom w stanie deweloperskim o wysokim standardzie.