cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości
200 311 ogłoszeń
Od najnowszych
200 311 ogłoszeń
510 000 zł50,52 m² 10 095,01 zł/m²
569 000 zł112,29 m² 5 067,24 zł/m²
Mieszkanie, ul. Kamińskiego
Warszawa,mazowieckie
460 000 zł38,10 m² 12 073,49 zł/m²
Dom z tarasem Księginice
Księginice,dolnośląskie
995 000 zł140 m² 7 107,14 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Białystok,podlaskie
399 000 zł39,50 m² 10 230,77 zł/m²
Dom z garażem Jelenia Góra
Jelenia Góra,dolnośląskie
1 500 000 zł230 m² 6 521,74 zł/m²
550 000 zł400 m² 1 375 zł/m²
Dom bliźniak Tralewo
Tralewo,pomorskie
310 000 zł48 m² 6 458,33 zł/m²
Dom bliźniak Ustroń
Ustroń,śląskie
598 000 zł118 m² 5 067,80 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe
Łódź,łódzkie
497 000 zł77,66 m² 6 399,69 zł/m²
Działka budowlana, ul. Kolonia
Warszkowo,zachodniopomorskie
105 000 zł820 m² 128,05 zł/m²
5 267 500 zł37 600 m² 140,09 zł/m²
6 500 000 zł500 m² 13 000 zł/m²
289 000 zł52,77 m² 5 476,60 zł/m²
320 000 zł944 m² 338,98 zł/m²
Apartament 2-pokojowy, ul. Hlonda
Warszawa,mazowieckie
1 450 000 zł65,79 m² 22 039,82 zł/m²
89 600 zł910 m² 98,46 zł/m²
Rynek pierwotny
930 442 zł67,46 m² 13 792,50 zł/m²
Dom z tarasem, ul. Kwiatkowskiego
Rzeszów,podkarpackie
2 490 000 zł273,40 m² 9 107,53 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona, ul. Glinik
Kraków,małopolskie
3 500 000 zł11 800 m² 296,61 zł/m²
Rynek pierwotny
462 150 zł49,54 m² 9 328,83 zł/m²
Rynek pierwotny
699 608 zł66,68 m² 10 492,02 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym
Kraków,małopolskie
685 000 zł44,33 m² 15 452,29 zł/m²
Obiekt noclegowy, ul. Sikorskiego
Stare Babice,mazowieckie
2 700 000 zł620 m² 4 354,84 zł/m²
Dom z garażem, ul. Boboli
Toruń,kujawsko-pomorskie
870 000 zł135 m² 6 444,44 zł/m²
163 000 zł2 034 m² 80,14 zł/m²
Dom z garażem, ul. Złota
Porzecze,świętokrzyskie
1 850 000 zł290 m² 6 379,31 zł/m²
1 650 000 zł83,50 m² 19 760,48 zł/m²
Rynek pierwotny
Apartament 2-pokojowy, ul. Wschodnia
Sianożęty,zachodniopomorskie
664 000 zł42,68 m² 15 557,64 zł/m²
Działka budowlana z linią brzegową Kiczarowo
Kiczarowo,zachodniopomorskie
239 000 zł1 399 m² 170,84 zł/m²
Mieszkanie z garażem
Ełk,warmińsko-mazurskie
614 000 zł67 m² 9 164,18 zł/m²
310 000 zł38 m² 8 157,89 zł/m²
330 000 zł63,63 m² 5 186,23 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Meissnera
Poznań,wielkopolskie
865 000 zł69 m² 12 536,23 zł/m²
4 200 000 zł42 214 m² 99,49 zł/m²
Działka rekreacyjna Iwonicz-Zdrój
Iwonicz-Zdrój,podkarpackie
132 000 zł2 200 m² 60 zł/m²
429 000 zł64 m² 6 703,12 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia