dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

462 517 zł52 m² 8 939,25 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

129 000 zł48 m² 2 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję nieruchomość o powierzchni 48m2 zlokalizowaną w Wałbrzychu - Stary zdrój. Usytuowana w kamienicy na wysokim parterze: składającą się z: - kuchni, - 2 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł47 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W skład lokalu wchodzą: - salon, - sypialnia, - aneks kuchenny - łazienka, - przedpokój, - balkon. Do lokalu przynależy piwnica. Budynek ocieplony. Dwa parkingi za szlabanem. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Katowice

Katowice,śląskie

1 036 750 zł160 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:333 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu na Osiedlu Sandacza, idealnie skomunikowanego z centrum Katowic i autostradą A4, jednocześnie otoczonego zielonymi lasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wolność

Radom,mazowieckie

565 000 zł60 m² 9 413,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferuje do sprzedaży przestronne mieszkanie własnościowe o pow 60,2 m2 położone na 4 piętrze apartamentowca z windą w Centrum Radomia. Nieruchomość składa się z sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Opole

Opole,opolskie

2 583 000 zł792 m² 3 262,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 636 m²

Na sprzedaż budynek biurowy w Opolu, o powierzchni 791,80 m2, na działce 16,36 ara. Budynek biurowy, dwupiętrowy, podpiwniczony, składający się z 24 pomieszczeń od 8 m2 do 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Browarna

Bielsko-Biała,śląskie

1 670 000 zł93 m² 17 991,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Twoja przestrzeń w sercu nowoczesności - apartament z tarasem 93 m Wyjątkowa propozycja dla osób, które cenią komfort, prywatność i prestiż. Oferujemy na sprzedaż przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

481 579 zł43 m² 11 223 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Chmielna

Ciasne,podlaskie

219 000 zł869 m² 252,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 869 m - Ciasne | wz na dom jednorodzinny | 219 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 869 m , położona w miejscowości Ciasne, na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Przasnysz

Przasnysz,mazowieckie

3 000 000 zł4 500 m² 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż

Do sprzedaży działający, rentowny zakład produkcyjny 4500m2 (w tym pomieszczenia biurowe i mieszkalne) na działce o pow. 5 ha. Podstawowa działalność: przetwórstwo drzewa, tartak, produkcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Wolin

Wolin,zachodniopomorskie

85 000 zł8 485 m² 10,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Idealna inwestycja! Świetna lokata kapitału! Na sprzedaż piękna działka rolna (brak możliwości uzyskania warunków zabudowy pod dom jednorodzinny) klasa ziemi V łąki 90% powierzchni pozostałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

829 000 zł72 m² 11 534,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:270 m²

Rezerwacja Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, dwupoziomowy segment szeregowy o powierzchni 71,87 m z dużym ogrodem, zlokalizowany w sercu Dąbrówki (gmina Dopiewo), tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Ludomy

Ludomy,wielkopolskie

995 000 zł33 698 m² 29,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży zespołu dworkowo-parkowego wybudowanego w pierwszej połowie XIX wieku, o łącznej powierzchni niemal 3,37 ha. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł33 m² 15 832,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Idealne na start mieszkanie z balkonem W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbaciana

Zamienie,mazowieckie

585 000 zł49 m² 11 993 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

**** biuro ładna willa prezentuje**** mieszkanie cena 585000 zł miejsce postojowe naziemne 15000 zł całość 600000 zł lux oferta! dostępna od zaraz. Mieszkanie W stanie deweloperskim do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Dębica,podkarpackie

829 790 zł128 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro property Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu nowe mieszkania na sprzedaż: prezentowana oferta apartamentu 127,66 m2 powstała Z połączenia dwóch lokali mieszalnych I stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Żołnierska

Kraków,małopolskie

2 950 000 zł148 m² 19 942 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:225 m²

Unikat na rynku nieruchomości. Dom nad Bagrami - gotowy do adaptacji Prezentujemy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 147,93m2 położony tuż przy zalewie Bagry jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojrowicka

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł50 m² 10 978 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na wrocławskim Nowym Dworze - osiedlu cenionym za doskonałą komunikację i rozwiniętą infrastrukturę. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ozimek

Ozimek,opolskie

580 000 zł190 m² 3 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:780 m²

Szukasz nieco większego domu w Ozimku? A może 2 mieszkań każde z oddzielnym garażem i własnym ogródkiem? Na sprzedaż piętrowy dom ok. 190 m2. Wolnostojący. Dwupoziomowy każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gliwice,śląskie

299 999 zł32 m² 9 230,74 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

To propozycja dla osób, które szukają gotowego mieszkania w centralnej lokalizacji. Lokal sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Na sprzedaż nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dziennikarska

Legnica,dolnośląskie

375 000 zł39 m² 9 652,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

W ofercie na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,85 m . Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul Dziennikarskiej w samym centrum Legnicy. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Norblina

Gdańsk,pomorskie

49 999 zł24 m² 2 083,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:24 m²

Garaż 24 m - Gdańsk VII Dwór, ul. Norblina Cena: 49 999 zł Przestronny, solidny garaż w świetnej lokalizacji! Idealny dla osób, które chcą bezpiecznie przechować auto, motocykl lub sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Minięta

Minięta,pomorskie

235 000 zł54 m² 4 351,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 54m2 w jednopiętrowym bloku z cegły w pobliżu Dzierzgonia. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kortowa

Lubicz Dolny,kujawsko-pomorskie

380 190 zł33 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny apartament położony w zielonej, cichej części Lubicza Dolnego - tylko 15 minut od centrum Torunia i w świetnym połączeniu z autostradą A1. To miejsce łączące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solna

Złotoryja,dolnośląskie

160 000 zł45 m² 3 523,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży jest mieszkanie 2-pokojowe , zlokalizowane na 1 piętrze kamienicy przy ul. Solnej. Mieszkanie składa się ze sporego pokoju dziennego, sypialni, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedlowa

Zielona Góra,lubuskie

359 000 zł48 m² 7 510,46 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego, trzypokojowego mieszkania z balkonem, w budynku na Osiedlu Braniborskim w Zielonej Górze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lublin

Lublin,lubelskie

975 000 zł92 m² 10 620,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w południowo-zachodniej części Lublina, która świetnie sprawdzi się dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

250 000 zł44 m² 5 720,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Tylko U nas! oferta na wyłączność! Prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Świdnicy przy ul. Kotlarskiej. Mieszkanie o powierzchni 43,70m2 zlokalizowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszka I

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

299 000 zł63 m² 4 755,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zarezerwowane umową przedwstępną! Mieszkanie na wysokim parterze kamienicy w Śródmieściu. ul. Mieszka I. Kamienica w dobrym stanie technicznym. Mieszkanie, kilka lat temu, przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Halicka

Kraków,małopolskie

500 000 zł27 m² 18 518,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesny lokal handlowo-usługowy W sercu kazimierza Duża witryna | Reprezentacyjny budynek | Gotowy do prowadzenia działalności | Wysoki standard Lokal z najemcą do 12.2028 roku. Opłata ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł69 m² 15 993 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Witam, prezentuje państwu przestronne mieszkanie. Lokal jest Cichy. Ulica Wąwozowa to lokalizacja która zapewni ci dobre połączenie z miastem. Sam lokal jest cichy i przyjemny. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Życzliwa

Gdańsk,pomorskie

1 250 000 zł97 m² 12 886,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Piękne, zadbane mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji, idealne zarówno jako lokata kapitału, rodzinne "gniazdko", czy dla dla osób w kwiecie wieku. Nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

520 756 zł48 m² 10 940,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł46 m² 6 768,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się w kamienicy na osiedlu Szwederowo, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 43 m 2 - salon 23 m 2 , - sypialnia 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 590 000 zł232 m² 11 163,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:534 m²

Kameralny zespół sześciu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Powsin, na granicy dzielnicy Warszawy - Wilanowa i Konstancina - Jeziorny. Ekskluzywne wille oferują nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł91 m² 8 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment narożny w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 320 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Stan deweloperski z pompą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

2 590 000 zł311 m² 8 328 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Atrakcyjny Dom w Pięknej Okolicy. Dla osób szukających wyjątkowego domu, który stanie się wymarzonym miejscem na ziemi. To Cudowne miejsce relaksu i dodatkowa przestrzeń do podejmowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym

Białystok,podlaskie

288 000 zł16 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż wyjątkowe, stylowo wykończone mieszkanie typu loft położone w samym sercu Białegostoku przy ul. Lipowej jednej z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Radomsko,łódzkie

800 000 zł248 m² 3 225,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:553 m²

Radomsko, ulica Traugutta, budynek mieszkalny do sprzedania. Biuro Nieruchomości wgn Radomsko, ul. Reymonta 47 Prezentujemy do sprzedania dochodową nieruchomość - idealna na inwestycję - w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

683 483 zł80 m² 8 580 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lutynia,dolnośląskie

1 100 000 zł140 m² 7 875,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

0% prowizji | 0% pcc Zakup możliwy dla obywateli spoza Unii Europejskiej bez zezwolenia mswia. Na sprzedaż 2 nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia całkowita domu 139,68m2, ogródki.