dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 451 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 451 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kordiana

Kraków,małopolskie

499 000 zł31 m² 16 096,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1993

Polecam ofertę sprzedaży mieszkania jednopokojowego w rejonie Kurdwanowa przy ul. Kordiana Mieszkanie: - duży pokój (można wydzielić strefę sypialnianą), osobna jasna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dickensa

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł24 m² 19 421,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 1966 roku zlokalizowane Warszawa, ochota, ul. Karola Dickensa. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oleandrów

Warszawa,mazowieckie

1 065 000 zł45 m² 23 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy z 1936 roku, w samym sercu Warszawy. Nieruchomość znajduje się tuż przy Placu Zbawiciela i Placu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Toruń,kujawsko-pomorskie

385 000 zł45 m² 8 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 45m 2 , składa się z: - trzech pokoi, - kuchni, - łazienki z wc - przedpokoju. do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wallek-Walewskiego

Zabrze,śląskie

239 000 zł46 m² 5 241,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Blisko centrum miasta, ze świetnym dojazdem do wszystkich miast aglomeracji śląskiej. To mieszkanie przy ul. Wallek-Walewskiego będzie idealną propozycją pod swoje własne mieszkanie jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Waryńskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 000 zł150 m² 16 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:694 m²

Na sprzedaż uroczy dom wolnostojący z początku poprzedniego wieku zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Szczecinie, na Pogodnie. Nieruchomość zaskakuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 000 000 zł47 m² 21 335,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję Granaria. Wyjątkowa inwestycja na Wyspie Spichrzów. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Lamkowo,warmińsko-mazurskie

64 000 zł1 693 m² 37,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Polecamy do sprzedaży ostatnią (z 4) już działkę budowlaną. Działka położona jest na końcu wsi w miejscowości Lamkowo w gminie Barczewo. Powierzchnia i cena sprzedaży: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

339 663 zł29 m² 11 549,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Knolla-Kownackiego

Poznań,wielkopolskie

2 050 000 zł198 m² 10 348,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Część zdjęć prezentowanych w ogłoszeniu stanowi wizualizację i przedstawia potencjalną możliwość aranżacji nieruchomości po wykonaniu modernizacji. Szukasz wygodnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeroka

Gdańsk,pomorskie

859 000 zł50 m² 17 214,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta dostępna W naszym biurze! Ścisłe centrum Starego Miasta, w bliskim sąsiedztwie Bazyliki Mariackiej, długiego Targu i ul. Świętego Ducha. Budowa kładki prowadzącej na Wyspę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gołkowice

Gołkowice,śląskie

135 000 zł888 m² 152,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 999 m2 w świetnej lokalizacji, idealna pod budowę. Wymiary: 48 m na ok 22 m media w drodze : gaz, woda, kanalizacja, siec energetyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

498 901 zł50 m² 9 988,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzyż

Krzyż,łódzkie

450 000 zł130 m² 3 466,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Posiadamy w sprzedaży atrakcyjne nowe domy wybudowane w miejscowości Krzyż gmina Czastary. Dwuspadowy dach pokryty ciemną dachówką nadaje nieruchomości nowoczesny wygląd. Budynki znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

999 999 zł96 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni 96 m , zlokalizowanego na prestiżowym Przedmieściu Świdnickim - tuż przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

4 825 000 zł179 m² 26 901,20 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1971

Budynek typu apartamentowiec, dwa miejsca parkingowe. Salon połączony z jadalnią , aneks kuchenny , 2 sypialnie, gabinet z kominkiem, dwie luksusowe łazienki. dwa Tarasy o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowiec

Gdańsk,pomorskie

4 600 000 zł296 m² 15 545 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom z duszą światła i przestrzeni - Gdańsk, ul. Nowiec Zamieszkaj w miejscu, gdzie codzienność nabiera spokoju, a poranki witają Cię widokiem niemal jak w Bieszczadach! Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łysomice

Łysomice,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł140 m² 7 845,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Właściciel bierze pod uwagę częściowe rozliczenie sprzedaży tej nieruchomości z zamianą na mieszkanie. Dzięki temu znacząco możesz skrócić czas transakcji nie czekając na sprzedaż swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Sanok

Sanok,podkarpackie

80 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

> krótki opis nieruchomości: oferujemy Państwu działkę nr 758/9 w Sanoku na Olchowcach o powierzchni 10 ar. Brak mpzp. Klasa gruntu riiia. Do działki prowadzi droga gminna (ul. Domowa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 717 000 zł40 m² 42 850 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartament 40,07 m | Kazimierz nowa inwestycja premium Na sprzedaż nowoczesny apartament typu studio o powierzchni 40,07 m , zlokalizowany w samym sercu krakowskiego Kazimierza. Kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Grobla

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 250 000 zł800 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 190 m²

Oferta bezpośrednia, wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający. Hala o pow. zabudowy 910m2, a także budynek garażowy o pow. ok. 50m2 położone na działce o pow. 2.190m2 przy ul. Grobla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

857 863 zł48 m² 17 801,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych lokali usługowychw bardzo dobrej lokalizacji Krzyki klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chroboka

Ruda Śląska,śląskie

219 000 zł48 m² 4 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne, ciepłe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na 2 piętrze w ocieplonym bloku. Informacje o lokalu: * 2 ustawne pokoje * 48 m * 2 piętro *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

673 000 zł70 m² 9 614,29 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowa oszczędność - bez pcc! Szybki odbiór Rodzinne M Topowa lokalizacja Zadzwoń i umów na prezentację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

339 721 zł34 m² 10 113,80 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

1 025 890 zł73 m² 14 146,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Marzysz o wyjątkowej przestrzeni, dużym metrażu, ładnych widokach, ale nie chcesz wyprowadzać się za miasto. Cenisz sobie bliskość miejskiej infrastruktury, szkoły, sklepy, restauracje. Wiesz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bielińskiego

Kartuzy,pomorskie

459 900 zł54 m² 8 500,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m , położone w centrum Kartuz - przy ul. Bielińskiego. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ugorek

Kraków,małopolskie

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie z pięknym widokiem, usytuowane na 10. piętrze nowoczesnego budynku z nową windą. Mieszkanie idealne zarówno dla rodzin, jak i inwestorów. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

916 920 zł126 m² 7 250,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ogólne informacje na temat inwestycji: - projekt: iconic Home- 11 lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej - stawka vat 8% - lokalizacja w prestiżowej dzielnicy Nowego Sącza - czas realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, aleja Powstańców Wielkopolskich

Piła,wielkopolskie

685 000 zł54 m² 12 568,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż! Lokal użytkowy na Osiedlu Zamość w Pile! Bardzo dobra lokalizacja! Aleja Powstańców Wielkopolskich - biurowiec przy Sądzie! Powierzchnia 54,50 m 2! Prezentujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Warszawa,mazowieckie

4 500 000 zł206 m² 21 863,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:431 m²

To nowoczesne osiedle złożone z luksusowych willi o nowoczesnych kształtach. Modernistyczne bryły budynków z minimalistyczną kolorystyką utrzymaną w odcieniach bieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Bieruń,śląskie

321 000 zł50 m² 6 394,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyłączność Idealna propozycja dla osób, które chcą mieć funkcjonalne mieszkanie z balkonem, a jednocześnie szukają lokalu, który można stopniowo unowocześniać według własnego gustu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 190 000 zł149 m² 7 987 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa Inwestycja w atrakcyjnym rejonie! Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok 150 m2, posadowiony na kształtnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Jantar,pomorskie

389 000 zł30 m² 12 966,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Manufaktura Nieruchomości to profesjonalne biuro nieruchomości działające w Pruszczu Gdańskim i Trójmieście, specjalizujące się w sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nataszy

Lublin,lubelskie

857 133 zł95 m² 8 987,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy na sprzedaż świetną alternatywę dla osób poszukujących dużego mieszkania w ciekawej lokalizacji! Lokalizacja Kondygnacja w budynku wielorodzinnym w doskonałej, prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł64 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokoje | 2 garaże | klimatyzacja | wyposażone | centrum Wrocław ul. Nyska Nowoczesne, komfortowe i w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,4 m z dużą loggią (5,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ochaby Wielkie

Ochaby Wielkie,śląskie

227 000 zł1 330 m² 170,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ochaby- działka budowlana. Atutem działki! jest dojazd do działki drogą gminną asfaltową. Prezentuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1330 m2. Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Malborska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

515 000 zł80 m² 6 413 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:tak

Twoje nowe miejsce na biznes w Elblągu. Wyobraź sobie przestrzeń, w której Twój biznes oddycha pełnią możliwości. Gdzie każdy szczegół został zaplanowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Gałczyńskiego

Mielno,zachodniopomorskie

820 000 zł1 634 m² 501,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mielno - ładnie położona działka budowlana o pow. 1.634m2 + kompletna dokumentacja, projekt, uzgodnienia( pozwolenie na budowę 2009), budynku mieszkalno-usługowego (apartamenty na wynajem)w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

*** szereg skrajny *** *** zawady *** *** piętro bez skosów *** Polecamy do sprzedaży domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej w stanie pełnym deweloperskim zlokalizowane w Białymstoku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

938 736 zł26 m² 35 815,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu inwestycje Sol Marina. Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości. Wyróżnia ją jakość.