dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 475 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł24 m² 22 936,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przytulne, funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskiej Ochocie. Ocieplony blok z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Szajnowicza-Iwanowa

Kielce,świętokrzyskie

946 000 zł81 m² 11 679 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Terra Home,ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament 81m2 znajdujący się na osiedlu Grabina w Kielcach Mieszkanie 81m2 wykończone w standardzie premium przy użyciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowska

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł30 m² 20 777,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulne, gotowe do zamieszkania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 29,84 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

1 157 125 zł9 259 m² 124,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta skierowana dla Inwestora Wyłączność! Działka w pobliżu Wałbrzyskiej Strefy Ekonomicznej " inwest park" , przedmiotowy teren znajduje się w północnej części miasta Świebodzice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

719 000 zł56 m² 12 908,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3 pokoje Z osobną kuchnią I loggią! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Łużyckiej (podgórze Duchacke). Dzielnica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 000 zł34 m² 9 088,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowo przytulne, 2-pokojowe mieszkanie, które zachwyca świeżością, spokojem i dopracowanym wykończeniem. Na 34 m powstała funkcjonalna i wygodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stężycka

Gdańsk,pomorskie

1 890 000 zł130 m² 14 505 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Unikatowy apartament jak dom, z dużym ogrodem W gdańsku (jasień)-może być twój! Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu w stylu loftowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Warszawa,mazowieckie

21 500 000 zł1 320 m² 16 287,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż kamienica - ścisłe Centrum, okolica Nowego Światu. Do sprzedaży czterokondygnacyjny budynek na cele hotelowe, biurowe., mieszkalne. Powierzchnia całkowita -1320 m2 ( parter- 261 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Złotoryja,dolnośląskie

340 000 zł57 m² 5 996,47 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się w Złotoryi przy ul. Hożej. Mieszkanie położne jest na 4 piętrze ładnie wyremontowanego bloku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

509 000 zł63 m² 8 017,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Miłosza na osiedlu Biała w Rzeszowie Trwa przedsprzedaż, co oznacza, że jest to najlepszy moment, by zyskać atrakcyjniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Ciechanów,mazowieckie

300 000 zł47 m² 6 346,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena: 300 000 pln cena za M2: 6 346 pln powierzchnia: 47,27 M2 liczba pokoi: 3 piętro: 2 - nieruchomość dostępna tylko W estate - Z przyjemnością prezentujemy niezwykle funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł71 m² 10 915,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Digital Broker prezentuje mieszkanie o powierzchni 71 m , zlokalizowane na Białołęce przy ulicy Skarbka z Gór 67. Jest to idealna nieruchomość dla pary, rodziny z dzieckiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Sierpińskiego

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł36 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż kawalerka w doskonałej lokalizacji w Warszawie. Przedpokój, salon połączony z aneksem sypialnianym i aneksem kuchennym, łazienka z wanną. Na podłodze panele, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

529 000 zł55 m² 9 630,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem nowe budownictwo na całodobowo strzeżonym osiedlu Na sprzedaż: rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54,93 m , usytuowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tarnowiec

Tarnowiec,dolnośląskie

160 000 zł1 300 m² 123,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka 1300 m - Idealna lokalizacja pod budowę domu Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1300 m , zlokalizowaną w malowniczej i spokojnej okolicy, objętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sulęcińska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

575 000 zł130 m² 4 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:590 m²

Nieruchomość z potencjałem: dom, budynki gospodarcze i lokal usługowy. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Gorzowie Wlkp. przy ul. Sulęcińskiej, położona na narożnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bogusławskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

899 000 zł113 m² 7 955,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne, przestronne mieszkanie w niskiej, dwukondygnacyjnej zabudowie z 2007r. Spokojna, zielona okolica, w pełni zagospodarowana. Tu nic już Cię nie zaskoczy! Teren ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

1 290 000 zł180 m² 7 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 1/2 bliźniaka o pow. ok.180m2 z płaskim dachem, który został posadowiony na działce o pow. ok.750m2 , zlokalizowany tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Estrady

Warszawa,mazowieckie

5 850 000 zł10 626 m² 550,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bielany, to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. Nowo budowana infrastruktura drogowa oraz miejskie przyłącza, a także dobra dostępność komunikacji miejskiej sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Poznań

Poznań,wielkopolskie

419 307 zł27 m² 15 529,90 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od Biura Sprzedaży Dewelopera. Wyjątkowa kawalerka na ostatnim piętrze z dużym balkonem, położona na ostatnim piętrze od strony zachodniej. Układ mieszkania, dwa duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy

Wałbrzych,dolnośląskie

399 000 zł164 m² 2 432,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy z ogromnym potencjałem - ul. 11 Listopada 11, wałbrzych. Szukasz miejsca, które łączy doskonałą lokalizację, funkcjonalność i możliwość natychmiastowego rozpoczęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

277 000 zł40 m² 6 930,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowe w atrakcyjnej cenie 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Świdnicy. Podstawowe informacje: lokalizacja: świdnica, centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

1 450 000 zł58 m² 25 043,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż oferuję komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,90 m , położone w prestiżowej inwestycji Grzegórzki Park, w sercu krakowskiego Śródmieścia. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnów

Tarnów,małopolskie

1 950 000 zł264 m² 7 376,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:15 m²

Tarnów | Osiedle Koszyckie | ul. Dobrzańskiego Dom wolnostojący | 267 m Działka: 15 arów Garaż dwustanowiskowy: 56 m Rok budowy: 2013 Cena: 1 950 000 zł Atuty, które robią różnicę:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Brenna,śląskie

1 800 000 zł25 399 m² 70,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową, nieregularną działkę inwestycyjną zlokalizowaną w sercu Beskidu Śląskiego, w bliskim sąsiedztwie parku krajobrazowego. Ta malownicza parcela to prawdziwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

1 499 000 zł56 m² 26 767,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję apartament trzypokojowy o metrażu 56 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska Budynek A. Apartament składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszczy Solskiej

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł42 m² 15 452,40 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone przy ul. Puszczy Solskiej 3 w Warszawie. Lokal znajduje się na 3. piętrze w budynku z 1975 roku, budynek zadbany, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

854 900 zł141 m² 6 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy dom, segment ok.141 m2. Piękny, malowniczy ,zielony rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - segment w stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 141 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotostocka

Wrocław,dolnośląskie

574 999 zł46 m² 12 483,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jest rozkładowe, ustawne mieszkanie na wrocławskim Tarnogaju. Mieszkanie ma 46,06 m i jest po gruntownym remoncie. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się na cichej bocznej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

421 742 zł42 m² 10 070,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dwie Topole

Kolnik,pomorskie

249 000 zł1 000 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną objętą mpzp, o powierzchni 1000 m w miejscowości Kolnik, nr działki 223/19, gmina Pszczółki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł105 m² 10 914,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera! Został ostatni, najtańszy dom, gotowy już w czerwcu 2026. Prezentujemy komfortowe osiedle składające się z 13 domów bliźniaczych w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wodzisław Śląski,śląskie

210 000 zł1 522 m² 137,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Możliwość konfiguracji | Spokojna okolica Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1522 m2 położona w miejscowości Turzyczka. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tuwima

Elbląg,warmińsko-mazurskie

249 000 zł36 m² 6 917 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli chcesz zakupić kawalerkę pod wynajem lub do szybkiego zamieszkania, to ta oferta jest idealna dla Ciebie! Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Plac Rybaków

Sopot,pomorskie

5 300 000 zł152 m² 34 776,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Prezentujemy Państwu Dom jednorodzinny w wyjątkowo historycznym miejscu przy Placu Rybaków w Dolnym Sopocie. Nieruchomość z działką 217m na Placu Rybaków, zlokalizowana 100 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

539 000 zł72 m² 7 486,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż duże, komfortowe mieszkanie z balkonem w spokojnej części Osiedla Młodych w Świdnicy. Tylko U nas! Piękne przestronne 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Stryjeńskiej

Kraków,małopolskie

787 000 zł870 m² 904,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko u nas! |r| Property prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni ok 870 m2 w Olszanicy przy ul. Zofii Stryjeńskiej. Najważniejsze informacje: w mpzp oznaczona jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bosacka

Kraków,małopolskie

1 050 000 zł64 m² 16 406,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe duze mieszkanie w ścisłym centrum Krakowa -tuż obok Dworca Głownego przy ul. Bosackiej w zadbanym budynku. W pobliżu Galeria Krakowa, dworzec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł44 m² 16 477,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Szukasz mieszkania, do którego można wejść i od razu zamieszkać - w jasnym wnętrzu z dużą strefą dzienną i zielenią za oknem? To propozycja dla pary, która chce wygodnie żyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dębowiec

Dębowiec,śląskie

139 000 zł1 012 m² 137,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1012 m - Simoradz, gm. Dębowiec, pow. cieszyński Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1012 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Huzele

Huzele,podkarpackie

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:943 m²

Domek letniskowy 70 m na sprzedaż - Huzele, bieszczady - działka 9 arów Na sprzedaż urokliwy domek letniskowy położony w malowniczej miejscowości Huzele , tuż przy progu Bieszczad, zaledwie.