dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 575 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 575 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Wilkszyn,dolnośląskie

1 249 000 zł90 m² 13 924,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Z przyjemnością prezentuję bardzo ładnie wykończony i urządzony dom w zabudowie bliźniaczej. Zapraszam do obejrzenia filmu powierzchnia użytkowa domu 89,70 m | dodatkowa powierzchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zawidowska

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł51 m² 10 294,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuję 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Informacje o budynku Blok został zbudowany w 2025 r. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

770 370 zł124 m² 6 231,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Twój wymarzony dom w Wilkszynie przestrzeń, komfort i bliskość natury Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, który łączy nowoczesność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

1 290 000 zł129 m² 10 023,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Twój azyl pod miastem komfort, zieleń i przestrzeń dla rodziny Zapraszam do obejrzenia filmu Zamieszkaj w miejscu, które łączy wszystko, co najlepsze: spokój natury, nowoczesny komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Kolorowa

Mierzyn,zachodniopomorskie

348 000 zł1 088 m² 319,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka przy ul. Kolorowej w pobliżu szkoły. Kształt zbliżony do kwadratu (32x34m). Dojazd drogą gruntową. Energia elektryczna i gaz w drodze przy działce, natomiast woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Chełm

Chełm,lubelskie

620 000 zł139 m² 4 460,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż- lokal usługowy z ogromnym potencjałem Chełm, ul. Żołnierzy I awp. Szukasz przestrzeni pod działalność usługową w dobrze znanej i uczęszczanej lokalizacji? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rzeczypospolitej

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł48 m² 10 309,90 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o mieszkaniu w topowej lokalizacji? A może chcesz dobrze ulokować pieniądze? Z wielką przyjemnością mam zaszczyt zaprezentować nieruchomość położoną w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

4 499 999 zł24 008 m² 187,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wilkszyn- pod osiedle szeregi bliźniak /- usługi przy Lesie Mokrzańskim - Urokliwe miejsce! Działka położona w urokliwym miejscu przy lesie Mokrzańskim - osiedle willowe! Działka pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworcowa

Straszyn,pomorskie

425 000 zł44 m² 9 550,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie, w którym naprawdę można odetchnąć - Straszyn, ul. Dworcowa Na końcu kameralnego osiedla, tam gdzie zabudowa ustępuje zieleni, a codzienny hałas zostaje w tyle, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jankowice

Jankowice,śląskie

802 000 zł18 927 m² 42,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Budynek użytkowy Powierzchnia użytkowa 74,42 Powierzchnia zabudowy 99,43 Kubatura 479,73 Liczba kondygnacji 1 Materiał murowana Budynek mieszkalny jednokondygnacyjny, z poddaszem, podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Józefa

Józefów,mazowieckie

495 000 zł48 m² 10 206,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie 48,5 m Michalin, józefów Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone na 4. piętrze w budynku w spokojnej części Józefowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Kielce,świętokrzyskie

555 000 zł62 m² 8 880 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: do sprzedania 3 pokojowe dwustronne ciepłe słoneczne mieszkanie o powierzchni 62,5 m2 na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku na osiedlu pod Dalnią przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cytrynowa

Wymysły,mazowieckie

2 400 000 zł175 m² 13 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 147 m²

Witaj w sercu polskiej Toskanii, miejscu, gdzie natura koi zmysły, a dom staje się przestrzenią prawdziwego życia. Gdzie śpiew ptaków, zapach trawy i szelest drzew to codzienność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

845 000 zł118 m² 7 149 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedsprzedaż! Nowoczesne Segment środkowy do Sprzedaży w Atrakcyjnej Lokalizacji! Przedstawiamy do sprzedaży nowy segment o powierzchni użytkowej około 118 m, usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Biadoliny Radłowskie

Biadoliny Radłowskie,małopolskie

99 000 zł7 900 m² 12,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 79 arów, położona w miejscowości Biadoliny Radłowskie. Ukształtowanie terenu jest płaskie, sprzyjające uprawom i łatwe do zaadaptowania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Nieciszów

Nieciszów,dolnośląskie

209 900 zł1 000 m² 209,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W ofercie działka budowlano-usługowej położone w pięknej okolicy Niecieszowa koło Oleśnicy. Cicha i spokojna okolica, położona z dala od zgiełku wielkich miast. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Zapraszamy Państwa na prezentacje 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie 6 piętra w wysokim 10 piętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Al. Konstytucji 3 Maja w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porębskiego

Gdynia,pomorskie

629 000 zł54 m² 11 648,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż nowocześnie wykonane, bardzo przestronne 3 pokojowe mieszkanie - gdynia pogórze ul. Porębskiego opis: nowoczesne, przestronne 3-pokojowe o pow. 54 m2 mieszkanie znajduje się w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Trąbki Wielkie,pomorskie

319 000 zł1 018 m² 313,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu wyjątkową działkę budowlaną położoną w Trąbkach Wielkich w zielonej i cichej okolicy, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

814 000 zł72 m² 11 360,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokoje | 71,65 m2 | ul. Kopisto | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 71,65 m2. Znajduje się na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku o podwyższonym standardzie, który został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Matejki

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł40 m² 12 382,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

W ofercie na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,3 m (wraz z piwnicą) Nieruchomość zlokalizowana jest przy al. Jana Matejki. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

690 900 zł49 m² 14 216 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przestronne słoneczne bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, z pełnym wyposażeniem na nowym osiedlu w nowym budynku z windą i balkonem. Panasiuklicencja 22186.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

399 000 zł53 m² 7 538,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przyjemne, w pełni rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie! Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze niskiego, zadbanego bloku na cenionym os. Jagiełły. Mieszkanie w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Murzynowo Leśne,wielkopolskie

1 490 000 zł233 m² 6 394,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę - atrakcyjny dom parterowy o powierzchni 223 m , usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 3000 m w malowniczej miejscowości Murzynowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

600 000 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Bytom,śląskie

439 900 zł75 m² 5 865,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zdjęcia przedstawiają rzeczywisty stan mieszkania. Na sprzedaż wyjątkowo jasne i dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 75,46 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 999 zł56 m² 10 723,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 55,95 m , usytuowane na parterze kameralnego, dwupiętrowego bloku z 2017 roku. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł49 m² 11 483 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam na sprzedaż 2-pokojowe, przestronne mieszkanie położone przy ulicy Powstańców Śląskich we Wrocławiu. Mieszkanie w pełni rozkładowe. Ze względu na świetną lokalizację, mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

581 000 zł24 m² 24 117,90 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka na Woli w atrakcyjnej lokalizacji. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia, łazienka z prysznicem i wc. Dodatkowo balkon. Miejsce dobrze skomunikowane:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Mysłowice,śląskie

860 000 zł96 m² 8 930,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:174 m²

Oferujemy na sprzedaż piękny dom położony w Mysłowicach przy ulicy Topolowej. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji, z szybkim dostępem do miejskiej infrastruktury oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzywy Zaułek

Kraków,małopolskie

609 000 zł45 m² 13 473,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecamy nowa niższa cena! mieszkanie 2-pokojowe ( możliwość wydzielenia 3 pokoju )! bardzo dobra lokalizacja! Posiadamy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,20 m2 na ul. Krzywy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 900 zł132 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Boroszewo

Boroszewo,pomorskie

650 000 zł109 906 m² 5,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu działkę rolną na sprzedaż objętą studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego , o powierzchni 109.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Kraków,małopolskie

735 000 zł48 m² 15 154,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 -pokojowe mieszkanie 48,5 m2 (po generalnej modernizacji) na os. Albertyńskim dzielnica: (bieńczyce) Nieruchomość położona jest na parterze w cztero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

552 966 zł27 m² 20 427,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 900 zł132 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 1 Maja

Jelenia Góra,dolnośląskie

399 000 zł37 m² 10 783,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości Optima z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie położone w samym sercu Jeleniej Góry, gdzie miejski styl życia harmonijnie łączy się z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

577 439 zł55 m² 10 548,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.