dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 670 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 670 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Siemianice

Siemianice,dolnośląskie

249 999 zł950 m² 263,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, o powierzchni 950m2 w miejscowości Siemianice w gminie Oborniki Śląskie (100 metrów od znaku Oborniki) Powierzchnia działki: 950m2 Numer działki: 117/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Księżycowa

Żabia Wola,mazowieckie

925 000 zł138 m² 6 702,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Nowoczesny bliźniak Żabia Wola, usytuowany w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Dom o powierzchni ok.138,6m2, usytuowany na działce ok 500m. oraz drugi lokal na działce 580m Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Bolszewo,pomorskie

395 000 zł40 m² 9 972,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Polnej. Nieruchomość doskonale sprawdzi się zarówno jako produkt inwestycyjny pod wynajem, jak i komfortowe mieszkanie na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Szczecin,zachodniopomorskie

389 999 zł38 m² 10 153,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie w kamienicy w centrum Szczecina - ul. Bolesława Krzywoustego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,41 m , położone w zadbanej kamienicy z 1920 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Suwałki,podlaskie

249 000 zł38 m² 6 538,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Wyobraź sobie poranek w jasnym, przytulnym mieszkaniu 38,08 m , w którym każdy promień słońca wpada przez okna, a z 10 piętra rozpościera się panorama miasta, która dodaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

2 160 000 zł290 m² 7 448,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:637 m²

Świetna propozycja inwestycyjna! Duże możliwości! Oferujemy solidnie wybudowany dom wolnostojący zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Gdyni - Redłowo. Powierzchnia użytkowa domu: ok. 178.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

729 000 zł140 m² 5 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedaż domu w Białymstoku osiedle Jaroszówka Oferujemy na sprzedaż dom w Białymstoku, idealny dla osób poszukujących nieruchomości do generalnego remontu. Dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

1 048 932 zł68 m² 15 448,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 1 104 139 zł Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szegedyńska

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł37 m² 13 783,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m zlokalizowane na 10, ostatnim, piętrze budynku, w zielonej i spokojnej części warszawskich Bielan na ulicy Szegedyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Lestkowo

Lestkowo,zachodniopomorskie

160 000 zł52 000 m² 3,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu działki rolnej położonej w obrębie ewidencyjnym Lestkowo, gmina Nowogard, powiat Goleniowski. oznaczonej nr. ewidencyjnym 293 Działki posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

466 500 zł35 m² 13 359,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, komfortowe osiedle położone w zaciszu natury, a jednocześnie w stałym i wygodnym kontakcie z Centrum miasta. To idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

369 000 zł63 m² 5 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Poszukujesz mieszkania idealnego dla siebie? Koniecznie zerknij na ofertę. Zdjęcia posiadają charakter wyłącznie poglądowy - aby uzyskać więcej informacji zapraszam do kontaktu. Na sprzedaż oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Wrocław,dolnośląskie

650 998 zł54 m² 12 314,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Polecam przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na Popowicach gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż oferuję przytulne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m , położone na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

462 910 zł39 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odkryj komfort i spokój w nowoczesnym, kameralnym budynku na Wyżynach - inwestycji, w której każdy szczegół został stworzony z myślą o wygodzie mieszkańców. Dwupiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Miła

Święta Katarzyna,dolnośląskie

899 000 zł134 m² 6 708,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

20 domów w zabudowie szeregowej Dwa metraże domów 108 m2 i 134 m2 Każdy dom posiada ogród, taras i balkony Inwestycja zlokalizowana w Świętej Katarzynie, zawiera 20 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

580 000 zł74 m² 7 951,48 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Biuro nieruchomości Golden Door ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,2 m , położone przy ul. Stefana Starzyńskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Kraków,małopolskie

969 000 zł57 m² 16 982,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,06 m , zlokalizowane przy ul. Kotlarskiej 6 w Krakowie. Kamienica znajduje się w doskonałym punkcie miasta - w sercu dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janockiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

375 000 zł44 m² 8 503,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,10 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych części Gorzowa Wielkopolskiego na osiedlu Górczyn, przy spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rutkiewicz

Wrocław,dolnośląskie

810 000 zł65 m² 12 554,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie gotowe do zamieszkania - 3 pokoje z balkonem, wrocław Gaj, ul. Wandy Rutkiewicz rezerwacja super osiedle, blisko tramwaje, autobusy kameralna klatka - tylko 2 mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podmiejska

Gdańsk,pomorskie

819 000 zł71 m² 11 535,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferta dostępna wyłącznie w Ossa Nieruchomości! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 71 m , zlokalizowanego w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Klepacze,podlaskie

720 486 zł130 m² 5 520,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:145 m²

Nowoczesna szeregówka w Klepaczach | Stan deweloperski | 5+ pokoi | Blisko lasu Masz dosyć bloków i szukasz przestrzeni dla siebie lub swojej rodziny? A może myślisz o inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

509 382 zł53 m² 9 526,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Postołów

Postołów,podkarpackie

950 000 zł6 m² 166 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Inwestycja w gminie Lesko >Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż inwestycja w Bieszczadach w miejscowości Postołów w gminie Lesko. Dom z lat 80 tych na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wawrzyniaka

Śrem,wielkopolskie

2 950 000 zł2 460 m² 1 199,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:44

 

Rok budowy:1869

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości - historycznego budynku dawnego Aresztu Śledczego w Śremie, wybudowanego w 1869 r. To obiekt o dużej skali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

241 950 zł16 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kawalerka w sercu Łodzi przy ul. Piotrkowskiej o powierzchni użytkowej 16,13 mkw położona na 3 piętrze w 3-piętrowej kamienicy z 1900 r.po kompleksowej rewitalizacji. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

554 000 zł40 m² 13 989,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Ostatnie 2 pokojowe mieszkanie! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł60 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem w apartamentowcu na warszawskim Gocławiu. Budynek/ osiedle: apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widzewska

Łódź,łódzkie

403 194 zł49 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta z rynku pierwotnego Bezpośrednio od dewelopera Kupujący nie płaci podatku pcc 2% Atuty: doskonała lokalizacja - spokojne osiedle, łatwy dojazd do innych części miasta Architektonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

699 866 zł78 m² 8 946,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rączna

Rączna,małopolskie

1 150 000 zł196 m² 5 867,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 196 m2 zlokalizowany w miejscowości Rączna (gmina Liszki) - 18 km na zachód od centrum Krakowa. Budynek został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Pabianicka

Łódź,łódzkie

2 300 000 zł1 038 m² 2 215,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 924 m²

Na sprzedaż Kompleks produkcyjno-magazynowy z częścią biurowo-socjalną, łódź Górna Oferujemy do sprzedaży nieruchomość przemysłową zlokalizowaną w południowej części Łodzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

970 000 zł137 m² 7 101 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowoczesny bliźniak Grodzisku Mazowieckim, usytuowany w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Dom o powierzchni ok.136,6m2, usytuowany na działce ok 540m2. Rozkład pomieszczeń : Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mazańcowice,śląskie

900 000 zł161 m² 5 590,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom z widokiem na nauturę, na dużej działce, w spokojnej części Mazańcowic - atrakcyjnej okolicy Bielska-Białej, w sąsiedztwie pól uprawnych i łąk, z pięknymi widokami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Reda,pomorskie

500 000 zł43 m² 11 726,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ustawne 2 pokoje (42,64 m2) na parterze z tarasem (5,6 m2) w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym, ustawnej sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

998 000 zł57 m² 17 508,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 56,5 m2 i wysokości 2,59 m zlokalizowane na warszawskim Śródmieściu Muranów, ul. Jana Pawła II 66. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

359 000 zł48 m² 7 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku na os. Sady. Cena mieszkania: 359.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? - 2 jasne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aleksandry

Kraków,małopolskie

589 000 zł35 m² 16 829 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 35 mkw. położone w zielonej okolicy na Bieżanowie Nowym przy ul. Aleksandry. Lokal aktualnie odświeżany. Będzie dostępny pod koniec lutego 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

1 699 000 zł176 m² 9 653 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Nowoczesny dom w okazyjnej cenie Pełen stan deweloperski dom nr.1 Jest to pierwszy z zaledwie czterech luksusowych domów wśród zabudowy jednorodzinnej. Jeśli szukasz miejsca gdzie znajdziesz.