dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 670 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 670 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

850 500 zł45 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Płaszów - ul. Myśliwska Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Płaszów, ul. Myśliwska w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w 5 piętrowym bloku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł64 m² 10 956,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię (63,80 m2), na którą składa się: salon + aneks kuchenny, dwie niezależne sypialnie, większa z wyjściem na balkon, łazienka i toaleta, hol. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drewnicka

Ząbki,mazowieckie

770 000 zł92 m² 8 369,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Atrakcyjne mieszkanie w atrakcyjnej cenie! Nieruchomość usytuowana na drugim piętrze pięciopiętrowego budynku na pograniczu Ząbek, marek i Warszawy. W niedużej odległości znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

333 600 zł26 m² 12 781,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 1 pokojowego apartamentu z balkonem w Poznaniu Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody i dostęp do miejskich udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wysoka

Łódź,łódzkie

680 000 zł68 m² 10 013,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż niezwykłe mieszkanie zlokalizowane w sercu Łodzi, w prestiżowej dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Wysokiej. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

550 000 zł1 825 m² 300,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zadrzewiona działka 1825 m w Międzyborowie spokój i natura Na sprzedaż piękna, zadrzewiona działka o powierzchni 1825 m, położona w malowniczym Międzyborowie. Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Ujsoły,śląskie

59 000 zł700 m² 84,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Beskid żywiecki - turystyczna miejscowość ujsoły - działka pod domek na wypady W góry - dla biura - zapraszamy Przedstawiam Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 700.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Śledziejowice

Śledziejowice,małopolskie

349 000 zł600 m² 581,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nest Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży uzbrojonej działki budowlanej z gotowym projektem domu w Śledziejowicach. Lokalizacja: śledziejowice, gmina Wieliczka (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marcelińska

Poznań,wielkopolskie

454 000 zł48 m² 9 458,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Marcelińskiej na Poznańskim Grunwaldzie. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

428 900 zł57 m² 7 524,56 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalne 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2 znajdujące się na Bartodziejach w Bydgoszczy. Nieruchomość usytuowana jest na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

989 900 zł148 m² 6 689 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m2, z garażem w bryle budynku, o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka siedliskowa (zagrodowa) o powierzchni 3000 m2 w atrakcyjnej cenie tylko 150zł/m2. Działka położona jest w gminie Kąty Wrocławskie w spokojnej sielskiej okolica z niską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Górki,świętokrzyskie

259 999 zł4 716 m² 55,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom Oferuje Na Sprzedaż Trzy działki budowlane o łacznej powierzchni 4716 m2 położone w miejscowości Górki, gm. Bliżyn! Wydane warunki zabudowy! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wojskiego

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł86 m² 10 453,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:208 m²

Przytulny dom wolnostojący | gdańsk wzgórze mickiewicza | ul. Wojskiego Szukasz domu w spokojnej, dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańska, z potencjałem do zamieszkania lub prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Silnikowa

Warszawa,mazowieckie

529 756 zł32 m² 16 396 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie: w ramach cesji oferuję kawalerkę o powierzchni 32,31m2 o bardzo kompaktowym i praktycznym układzie, z możliwością oddzielenia części sypialnej. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyczółkowskiego

Gdańsk,pomorskie

1 995 000 zł94 m² 21 223,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż inwestycyjna nieruchomość w centrum Gdańska, ul. Leona Wyczółkowskiego Powierzchnia całkowita: 94 m , podzielona na trzy niezależne lokale (idealne pod wynajem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

619 999 zł47 m² 13 191,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dom 200m od morza w lini prostej. Powierzchnia domu -47m2 Pokoje -3 Kuchnia -1 miejsce parkingowe -1 Na sprzedaż dom dwupoziomowy uroczo położony w otoczeniu lasu i 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Plac Neptuna

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

580 000 zł59 m² 9 780,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż: apartament 2-pokojowy w centrum Międzyzdrojów Plac Neptuna Cena: 580 000 zł Powierzchnia: 59,3 m Piętro: 3 Lokalizacja: plac Neptuna, międzyzdroje ścisłe centrum, blisko morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Radziejewo

Radziejewo,pomorskie

199 900 zł1 047 m² 190,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu działki budowlane na sprzedaż objęte mpzp, o powierzchni ok. 1000 m w miejscowości Radziejewo, gmina Zblewo. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miernicza

Pruszków,mazowieckie

897 000 zł64 m² 14 126 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 63,5 m2, usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku na osiedlu Green House z 2008 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kryniczna

Kraków,małopolskie

497 000 zł26 m² 19 115,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Emmerson prezentuje: do sprzedania atrakcyjna kawalerka o powierzchni 26 m2 w Krakowie przy ul Krynicznej 17, blisko centrum miasta ale poza strefą płatnego parkowania! Mieszkanie właśnie oddane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mieszka I

Łódź,łódzkie

790 000 zł320 m² 2 468,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Okazja tylko 2500zł/m2 Idealny dla rodziny lub na inwestycję. Sprzedam segment w stanie deweloperskim na ul. Mieszka I ( przy ul. Zakładowej ) 240 m2 powierzchni mieszkalnej 80 m2 piwnicy+ 15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Łódź,łódzkie

667 260 zł63 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Informacje o osiedlu: deweloper Echo Investment buduje przy ulicy Wodnej 17 kameralne osiedle mieszkaniowe składające się z 2 budynków 5-kondygnacyjnych, z windami i z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 150 000 zł164 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom - 1/2 bliźniaka w bardzo ładnej bryle budynku w miejscowość Kozerki. Przestronny i bardzo funkcjonalny, przestronny budynek o powierzchni ok. 165 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plater

Piastów,mazowieckie

519 000 zł47 m² 11 137,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 46,6 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym położonym w zacisznej ulicy z dala od dużego ruchu .Mieszkanie w układzie trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wojtówstwo

Wojtówstwo,podlaskie

299 000 zł180 m² 1 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 350 m²

Mamy przyjemność zaprezentować urokliwe siedlisko położone w miejscowości Wojtówstwo, w województwie podlaskim. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 3350 m i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dziatwy

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł59 m² 15 333,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne, przestronne 3 pokoje - Gotowe do wprowadzenia Powierzchnia: 58.63 m , Balkon 10,5 m2, Piętro: 2/3 (z windą ) , Lokalizacja: ulica Dziatwy, tuż obok Parku Henrykowskiego Krótki opis Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kąty

Łańcut,podkarpackie

535 000 zł122 m² 4 385,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:705 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 122 m2 usytuowany na działce 7,05 ar w miejscowości Łańcut (kąty) sprzedawany w stanie surowym zamkniętym. Jest opcja doprowadzenia domu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Raków

Raków,świętokrzyskie

925 000 zł5 400 m² 171,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! oferta na wyłączność! działka pod domy szeregowe W pięknej lokalizacji! blisko rzeki, lasu, niedaleko miasta! świetny materiał na inwestycje dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Platynowa

Gdańsk,pomorskie

489 456 zł31 m² 15 891,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Marzysz o wyjątkowej przestrzeni, dużym metrażu, ładnych widokach, ale nie chcesz wyprowadzać się za miasto. Cenisz sobie bliskość miejskiej infrastruktury, szkoły, sklepy, restauracje. Wiesz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

589 000 zł45 m² 13 088,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż apartament z widokiem na góry Szklarska Poręba Oferta na wyłączność Marzysz o własnym kącie w górach albo szukasz apartamentu inwestycyjnego, który będzie zarabiał na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zabrodzka

Wrocław,dolnośląskie

929 000 zł66 m² 14 022,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,25 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z windą z 2013 roku, przy ul. Zabrodzkiej na Klecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

268 150 zł26 m² 10 309,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł64 m² 23 437,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w prestiżowej części Muranowa, w sąsiedztwie warszawskiej Starówki. Lokal znajduje się w nowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

552 868 zł38 m² 14 495,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z potencjałem! 2 pokoje + balkon w świetnej lokalizacji Krakowa! bez prowizji I podatku pcc! Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Poznań,wielkopolskie

455 000 zł34 m² 13 382,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Duża kawalerka z możliwością wydzielenia osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

649 000 zł168 m² 3 863,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ofertę w Woli Zabierzowskiej. Dom w stanie surowym otwartym na działce o powierzchni ok. 900 m2 dodatkowo druga działka o powierzchni ok. 1800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł107 m² 9 789,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1902

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w zabytkowej kamienicy z 1902 roku, położone zaledwie kilka minut od Ostrowa Tumskiego, ogrodu Botanicznego, wyspy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łaciarska

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł58 m² 12 693,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Opiekun oferty: tel. Sdp nieruchomości Czteropokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 58,22 m2 położone w ścisłym centrum, około 200 m od Rynku. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czarnków,wielkopolskie

280 000 zł51 m² 5 517,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania zlokalizowanego na parterze 2-piętrowego bloku w malowniczym Czarnkowie, przy ulicy Sikorskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

661 500 zł49 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m . Położone jest na 1 piętrze w 7-piętrowym budynku z 1985r. Mieszkanie słoneczne, dwustronne(płd-zach i płn-wsch).