dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

1 160 000 zł64,58 m² 17 962,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne mieszkanie w spokojnej okolicy. Mieszkanie z 3 pokojami na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku z 2017 roku. Wykończone w wysokim standardzie: - salon z aneksem + balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 190 000 zł120 m² 9 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Jedyna w swoim rodzaju inwestycja w pięknej malowniczej lokalizacji nad stawem. Oferujemy do sprzedaży nowe funkcjonalne domy w zabudowie bliźniaczej na Mierzynie. Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł26,44 m² 24 205,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie w inwestycji Lokum Vena przy ul. Poniatowskiego 2 we Wrocław o powierzchni 26,44 m . Już od wejścia czuć, że to przemyślany projekt. Wysokość 3,3 m daje.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 000 zł6 700 m² 2 090 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż 67 arów działki usługowej w Łagiewnikach - Białe Morza. Nieruchomości Arkadia prezentują ofertę sprzedaży działki usługowej posadowionej w Łagiewnikach przy ul. Totus Tuus.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł3 736 m² 88,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do obejrzenia działki budowlanej o powierzchni 987m2 oraz rolnej o powierzchni 2777m2 na której można urządzić ogród , sad itd, działka jest o szerokości 24,5 metrów wraz.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 253 m² 71,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania oferujemy atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Widuchowa - 4 km od Buska-Zdroju. Przedmiotem oferty są działki: - działka nr 1615/1 o pow. 1158m2 - 1 linia.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł43,27 m² 9 013,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Kołobrzeg, ul. Bema | Osiedle Ogrody Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 43,27 m , położone na parterze niskiego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł29,71 m² 26 893,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M6 Odrestaurowana kamienica z początku XX wieku, w której historia łączy się z nowoczesnym standardem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 205 zł29 m² 14 145 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

To idealna propozycja dla osób, które szukają niewielkiego, ale funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji. Na 29 m masz wszystko, czego potrzebujesz a dodatkowy taras 9,83.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł96 m² 15 937,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Doskonały, w pełni wykończony wynęty długoterminową pod sklep sieciowy znanej marki lokal na parterze z witrynami, w ciągu wielu innych działających lokali usługowych m.in Żabka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

662 249 zł74,41 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

CO sprzedajemy? Mieszkanie wykończone pod klucz, o powierzchni użytkowej 74,41 m , położone na 1 piętrze w nowo odrestaurowanym budynku dawnych koszar przy ulicy Sowińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł46 m² 12 152,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowe 2 pokoje W sercu pruszkowa wysokie I jasne! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie usytuowane w ścisłym centrum Pruszkowa! Idealna propozycja dla osób ceniących wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł91 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom całoroczny - Węglówka, powiat myślenicki, gmina Wiśniowa Oferujemy na sprzedaż całoroczny dom jednorodzinny położony w wyjątkowo atrakcyjnym regionie Beskidów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł136,47 m² 4 579,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Twój spokojny azyl pod miastem gotowy do zamieszkania Dom jednorodzinny dwulokalowy w Kozach, stan deweloperski lub "pod klucz" Ty decydujesz! bez pcc 2% Powierzchnia 91,47 m powierzchnia parteru.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł51,30 m² 9 649,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

| mieszkanie 2 pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji w niskim II piętrowym bloku z cegły. Mieszkanie z dużym balkonem i piwnicą położone na I piętrze. To mieszkanie możesz.

Szczegóły ogłoszenia

102 000 zł1 450 m² 70,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Informacje podstawowe Kształt działki: kwadrat Działka: środkowa Wygląd działki: pusta Ogrodzona: nie Rodzaj ogrodzenia: brak Działka zadrzewiona: nie Warunki glebowe: teren suchy Klasa ziemi (działka.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 000 zł1 915 m² 4 699,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Atrakcyjna nieruchomość komercyjna na sprzedaż hale przemysłowe w Milejowie, woj. lubelskie lokalizacja Na sprzedaż oferujemy obiekt komercyjny położony w Milejowie-Osadzie dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł64 m² 7 328,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedaż bezpośrednia - bez pośredników I bez dodatkowych prowizji Prezentujemy ofertę idealną dla osób, które cenią swój czas i szukają mieszkania gotowego do wprowadzenia. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł77,20 m² 5 959 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania z przestrzenią i wyjątkowym klimatem? Ta nieruchomość w Świdnicy to połączenie funkcjonalności i doskonałej lokalizacji! Położone w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł140 m² 4 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:395 m²

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje na sprzedaż dom wolnostojący wybudowany zgodnie z projektem firmy Archon "dom w borówkach 5" o powierzchni 125m2 (po podłodze 140m2) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł47,80 m² 17 573,22 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Bezpośrednio przy metrze służew | Dobrze skomunikowane | Ciche Prezentuję państwu mieszkanie o wyjątkowym charakterze. Stonowane kolory i wysoki standard pozwolą poczuć świeżość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł109 m² 8 247,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ostatni segment! jest możliwość wykończenia pod klucz! nowe, piękne domy Z garażem W bryle. Zabudowa szeregowa. Bielsko - biała wapienica Domy wybudowane w standardzie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł29,07 m² 15 445,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Gotowa inwestycja w sercu Gdyni! lokalizacja: niezaprzeczalnym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja. Nieruchomość usytuowana jest w gdyńskiej dzielnicy Działki Leśne na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

5 018 622 zł12 578 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio Kontakt   Sękocin Nowy ul. Leśna gmina Raszyn Na sprzedaż działki ( nr. 87/15 - 87/82 ) o łącznej powierzchni 12 578m2 z warunkami zabudowy i projektem na 28.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł75,58 m² 10 968,51 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Duże 3 pokojowe mieszkanie dla rodziny. Szanowni Państwo przedstawiamy Państwu duże 3 pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi lub pod inwestycję. Prezentowane mieszkanie o pow. 72,58.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł700 m² 167,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przestronna działka w kształcie trapezu w spokojnej, kameralnej lokalizacji! Na sprzedaż atrakcyjna parcela o powierzchni 700 m położona przy Ulicy Gospodarczej w Rybniku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł165 m² 4 236,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1920

165,5 m | willa poniemiecka | 2 poziomy | ogród | garaż | bezczynszowe Oleśnica, ul. Chopina Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni 165,5 m , stanowiąca część.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł39,38 m² 8 760,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie położone na parterze budynku wielorodzinnego. Mieszkanie przechodzi gruntowny remont. W budynku wymienione zostały wszystkie instalacje, zamontowane zostało.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 072 m² 176,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1072 m | ruda bugaj | przy lesie | media | 189 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1072m położona w miejscowości Ruda-Bugaj.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł2 943 m² 54,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! Szukasz działki dla siebie i dla swojej rodziny w pięknym górskim otoczeniu? A może chcesz zainwestować i zająć się wynajmem krótkoterminowym.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł4 271 m² 14,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna blisko jeziora | Siemczyno, gm. Czaplinek Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 4273 m . W najbliższym otoczeniu znajduje się jezioro, las oraz łąki. Media: prąd oraz.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży kilkudziesięciu działek, przeznaczonych w studium na zabudowe mieszkaniową zlokalizowanych w okolicy Prądocina niedaleko Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł86 m² 9 767,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:86 m²

Nowe Osiedle w Opolu Bierkowicach już wystartowało! Prowizję Kupującego ponosi deweloper. Osiedle z widokiem na las i w bliskiej odległości Centrum Handlowego Karolinka w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł676 m² 103,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w Smolęcinie. Nieruchomość o powierzchni 676 m2 leży w centrum wioski. Ma wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł69 m² 6 507,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Biuro Standard Nieruchomości oferuje do sprzedaży ładne mieszkanie w dzielnicy Wrzosowiak przy ulicy Sportowej. Kuchnia z meblami na wymiar i agd połączona z salonem. Trzy niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 391 zł52,91 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe, bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 52,91 m , położone na parterze nowoczesnego budynku o wysokim standardzie idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

12 999 000 zł4 168 m² 3 118,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Do sprzedaży nieruchomość zabudowana budynkami magazynowo - biurowym o łącznej p.u. 4168 m2, położonej w miejscowości Nadarzyn. Opis: obszar całej nieruchomości stanowi 6000 m2 gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 310 000 zł91,55 m² 14 309,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 91,55 m , zlokalizowany na parterze inwestycji Esencja (etap II) od Archicom, przy ul. Garbary w Poznaniu. Lokalizacja i otoczenie: - centralna.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł805 m² 2 472,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta tylko W naszym biurze - nie szukaj dalej! Przedstawiam Państwu na sprzedaż obiekt - halę o powierzchni użytkowej 805 m2, położony na działce o wielkości 898 m2 w Białych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 990 000 zł252,81 m² 15 782,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:164 m²

Bez prowizji od kupującego Na sprzedaż dom jednorodzinny na Gocławku w otoczeniu niskiej zabudowy, licznych terenów zielonych, z doskonałą komunikacją i infrastrukturą miejską. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł69,73 m² 16 492,18 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, położone na prestiżowym osiedlu Nowe Żerniki (wuwa 2) przy ul. Szczedronia we Wrocławiu. To propozycja dla osób,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij