dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 735 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Domek letniskowy Polichty

Polichty,małopolskie

240 000 zł29 m² 8 275,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

Na sprzedaż domek letniskowy o powierzchni 29m , położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Polichty. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 75 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

1 549 000 zł240 m² 6 454,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:846 m²

Prezentujemy bardzo komfortowy dom w odległości zaledwie kilku minut od centrum Wieliczki na osiedlu Lekarka. Bardzo szybki dojazd do : - Krakowa - Nowej Huty - Niepołomic Dom: powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miodowa

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

599 000 zł81 m² 7 389 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż, kamieniec wrocławski. 10 km od granic Wrocławia. Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji w Kamieńcu Wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Myśliwska

Giżycko,warmińsko-mazurskie

1 590 000 zł260 m² 6 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:683 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny położony w Giżycku przy ul. Myśliwskiej, w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji bezpośrednio przy lesie, w odległości 350m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Piecki

Piecki,warmińsko-mazurskie

1 300 000 zł747 m² 1 740,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:6 265 m²

Cena do negocjacji Sprzedam nieruchomość w centrum Mazur - miejscowości Piecki w powiecie mrągowskim, który stanowią dwa budynki o łącznej powierzchni 747m2. Obiekt pełnił rolę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

1 389 000 zł138 m² 10 065,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł53 m² 13 188,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze 10 piętrowego budynku z 1991 roku z windą. Lokalizacja - Krzyki - okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł37 m² 15 912,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie o metrażu 38 m2 z dużym balkonem, w kameralnym bloku z windą na osiedlu Różanka! Różanka to dobrze rozwinięte osiedle Wrocławia z bogatą ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pleśna

Pleśna,małopolskie

975 000 zł146 m² 6 678,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Rezerwacja! Projekt Domu - "dom w winogronach 3" Opis Budynku z czego i jak wykonany: dach - pokryty blachodachówką , elewacja - styropian grafitowy grubości 20cm wykończony tynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie

Możne,warmińsko-mazurskie

59 000 zł3 376 m² 17,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 6 działek rolnych o powierzchniach od 3158 m2 do 3411 m2, położonych na Mazurach Garbatych w miejscowości Możne, gmina Olecko. Nieruchomość położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 349 900 zł166 m² 8 132 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowy Przestronny Dom. Piękny Rejon. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 166 m2, położonego na ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Ciołkowskiego

Białystok,podlaskie

58 000 zł388 m² 149,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rod 388 m zadbana, z domkiem, trampoliną i świetną lokalizacją tylko 65 000 zł! Na sprzedaż oferujemy piękną, zadbaną działkę rekreacyjną rod o powierzchni 388.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sowia

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł40 m² 14 937,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja oferty do 16.03.2026 - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam ofertę dwupokojowego mieszkania o powierzchni 40,1 m , położonego na parterze nowo oddanego budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pawlikowskiego

Kraków,małopolskie

1 850 000 zł117 m² 15 812 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Tylko U nas wyjątkowa oferta W sercu krakowa! Z przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane przy Alei Adama Mickiewicza, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł47 m² 15 125,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Rezerwacja! Mam zaszczyt przedstawić Państwu wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia trzeciego pokoju, usytuowane w znamienitej, przedwojennej części Warszawskiej Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

652 500 zł58 m² 11 248,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj wygodnie, blisko miasta i natury. Osiedle Pastelowe to wyjątkowa inwestycja, która łączy w sobie spokój otoczenia z doskonałą komunikacją z centrum Gdańska. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

375 000 zł40 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę mieszkania, położonego na parterze w niskim bloku na pożądanej dzielnicy Opola - Pasiece. Mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 40 m2 składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Biała

Rawa Mazowiecka,łódzkie

1 500 000 zł15 749 m² 95,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Informacje ogólne Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o łącznej wielkości 15749 m2 w kształcie trapezu składająca się z dwóch działek dz. nr 65/2 z obrębu 3 dz. nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeligowskiego

Łódź,łódzkie

299 000 zł43 m² 6 956,72 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42,98 m , położone na 5 piętrze wieżowca przy ul. Żeligowskiego 50/52 na Starym Polesiu - jednej z najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Legionowo,mazowieckie

815 000 zł78 m² 10 382,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przedstawiamy 3 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe z antresolą, loggą, miejscem postojowym i komórką lokatorską w centrum Legionowa, nieopodal Urzędu Miasta i Galerii Gondola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

1 050 000 zł71 m² 14 741 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy przestronne, jasne mieszkanie, w pełni umeblowane które będzie idealne jako mieszkanie dla pary lub rodziny 2+1. Mieszkanie posiada otwarty salon, dwie, duże sypialnie, dużą, jasną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brodzka

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł75 m² 8 920 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Brodzkiej we Wrocławiu, usytuowane na parterze budynku, który powstał w wyniku adaptacji poniemieckiego spichlerza. Budynek został oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trąbki

Trąbki,małopolskie

969 000 zł153 m² 6 316,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Nowoczesny dom z garażem 5 lub 6 pokoi! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (każdy dom budowany na niezależnych ścianach) na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

755 000 zł51 m² 14 803,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż eleganckie 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem styl glamour, 51 m Wyjątkowo estetyczne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51 m , urządzone w eleganckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Różyny

Różyny,pomorskie

1 390 000 zł152 m² 9 168,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:709 m²

Idealny dom dla rodziny blisko gdańska! lokalizacja: dom znajduje się w miejscowości Różyny, między Gdańskiem a Tczewem, na kameralnym i cichym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

471 000 zł33 m² 14 186,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

850 000 zł92 m² 9 191,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:58 m²

Do sprzedaży segment 92,48m2 w Gdańskiej dzielnicy Jasień. Lokal dwukondygnacyjny. Parter składa się z: wiatrołapu, toalety, salonu z aneksem, garażu, na piętrze znajdziemy: 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kolonia Renerowska

Rudy,śląskie

199 000 zł975 m² 204,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną 975 m Rudy, ul. Kolonia Renerowska 210 000 zł - Lokalizacja: rudy Raciborskie, ul. Kolonia Renerowska - Powierzchnia: 975 m - Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Spichrzowa

Gdańsk,pomorskie

1 699 000 zł65 m² 26 118,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Metraż: 65.05 m | Centrum Gdańska l 1 piętro | Do własnej aranżacji! Lokale w cenach od 1 448 015,00 PLN do 2 683 300,00 PLN, o powierzchniach od 46,43 m do 106,11 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 179 000 zł28 512 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: przedmiotem sprzedaży jest działka niezabudowana o powierzchni 28512 mkw. Lokalizacja: brzeźnik/bolesławiec, bezpośrednio przy drodze krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

NA sprzedaż nieruchomość w trakcie podziału: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Po podziale można kupić halę, dom z garażem i działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Czernica,dolnośląskie

1 349 000 zł253 m² 5 332 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:963 m²

Czernica, dom wolnostojący na sprzedaż. Blisko Wrocławia, z połączeniem kolejowym. Dwie linie kolejowe (277 i 292) łączące gminę Czernica z Wrocławiem, siechnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Załuskich

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł50 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 50 m , położonego na 2. piętrze zadbanego budynku na warszawskim Żoliborzu - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

1 450 000 zł122 m² 11 916,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:766 m²

Na sprzedaż oferuję przestronny dom o powierzchni całkowitej 121,68m2. Wolnostojący budynek został posadowiony w spokojnej okolicy Jedlinie Zdrój na działce o powierzchni 766m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sosabowskiego

Starogard Gdański,pomorskie

299 000 zł37 m² 8 102,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w kameralnej inwestycji zlokalizowanej w zielonej, przyjaznej części Starogardu Gdańskiego. To miejsce idealne zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

339 000 zł33 m² 10 408,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu o powierzchni 32,57 m , położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji nadmorskich - w spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewakowskiego

Rzeszów,podkarpackie

430 000 zł41 m² 10 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Atuty nieruchomości: dogodna lokalizacja na Osiedlu Krakowska-Południe z pełną infrastrukturą, pierwsze piętro w niskim, kameralnym bloku z cegły, funkcjonalny układ 2 pokoi na 41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sudecka

Jelenia Góra,dolnośląskie

299 000 zł70 m² 4 259,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1870

Super oferta Przestronne mieszkanie w centrum Jeleniej Góry - ul. Sudecka Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,20 m2 plus piwnica 3,30 m2, położone na drugim piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 490 000 zł727 m² 2 049 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Nowość nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego: na sprzedaż hala wielofunkcyjna, produkcyjno-usługowa. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 600 000 zł140 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy apartament z tarasem na pięknym Pogodnie. Nieruchomość o powierzchni 140 m 2 (115 m 2 użytkowej). Mieszkanie z 5 pokojami w sercu.