dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 214 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 214 ogłoszeń

Dom Kościelec

Kościelec,kujawsko-pomorskie

725 000 zł113 m² 6 415,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 623 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w miejscowości Kościelec, gmina Pakość. Nieruchomość o powierzchni 113 m została wybudowana w 2008 roku i usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł2 496,65 m² 56,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2497 m , położona w miejscowości Czernikowice, gmina Chojnów. Nieruchomość o regularnym, zbliżonym do kwadratu kształcie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł96 m² 5 510,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż sześć lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej w Nielęgowie koło Kościana. Powierzchnia lokali mieszkalnych 96 m2. Specyfikacja budynków : - ściany.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł80 m² 21 250 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wrzeciono budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2010 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł46,50 m² 14 946,24 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

** wyższy standard ** ul.Ciepła ** CENTRUM ** ** Kupujący nie Płaci Podatku PCC - oszczędność ok. 14.000 zł. ** Mieszkanie 3-pokojowe na 7 piętrze, 7-piętrowego apartamentu znajdującego się przy.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł965 m² 450,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:965 m²

Gotowy obiekt pod biznes lub inwestycję - tuchów, ul. Kolejowa Jeśli szukasz miejsca, które może od razu pracować i generować wartość, a nie kolejnego gruntu na kiedyś, ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł1 046 m² 74,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana 1046 m - Twoje miejsce na ziemi czeka w Krasowicach Poranek z widokiem na zieleń, śpiew ptaków zamiast budzika i kawa na tarasie? To nie reklama herbaty to może być.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł3 100 m² 177,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| do sprzedania atrakcyjna działka budowlana w Żegocinie. Działka o powierzchni 31 a, w całości przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową. Teren lekko nachylony, położony bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł1 097 m² 350,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka 546/6 - ostatnia dostępna W tej lokalizacji Na sprzedaż ostatnia dostępna działka z atrakcyjnego kompleksu gruntów położonych w nadmorskiej miejscowości Jantar, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

153 400 zł520 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Osada nad Chańczą rusza druga edycja sprzedaży wyjątkowych działek nad jeziorem! Zrealizuj marzenie o własnym domu nad wodą! Właściciele działek z pierwszej edycji już cieszyli się.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł2 661 m² 935,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 2661 m , zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska - centrum osiedla Klukowo, przy ul. Radarowej.

Szczegóły ogłoszenia

906 000 zł201 500 m² 4,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlano leśna Wapnica koło Stargardu .Pięknie położona działka o pow. 20,15 ha z wydaną decyzją o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł51,40 m² 23 540,86 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż Mieszkanie o powierzchni 51,40m2 Saska Kępa, ul. Zwycięzców 40 To idealna propozycja dla osób poszukujących mieszkania dla singla lub pary, również doskonała inwestycja na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł150 m² 2 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Witam. Mam do sprzedania dom jednorodzinny z garażem o powierzchni całkowitej: 150m. W zabudowie bliźniaczej. Ściany z podwójnej cegły, blacha ocynkowana, instalacja elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

2 770 000 zł348,80 m² 7 941,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:923 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący o wysokim standardzie i ciekawej architekturze, położony w Poznaniu, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł350 m² 3 425,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 221 m²

Do sprzedania działka siedliskowa położona w znakomitej lokalizacji. Na posesji znajdują się dwa domy wolnostojące ,3 garaże o pow. 40 m2, wiata , stodoła z trzema komórkami.

Szczegóły ogłoszenia

217 800 zł1 320 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Szczutki, gmina Sicienko. Informacje o działce 154/17: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł750 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Hala 900 m Z posadzką betonową sprzedaż lub wynajem kępa, gm. Łubniany Oferujemy na sprzedaż lub wynajem solidny obiekt komercyjny położony w Kępie (ul. Słowackiego 14), tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

323 000 zł38 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na sprzedaż, powierzchnia około 38m2, krasnystaw , Centrum Doskonała lokalizacja, lokal w ścisłym centrum miasta, sala sprzedaży plus zaplecze socjalne z toaletą, duże.

Szczegóły ogłoszenia

1 588 000 zł6 059 m² 262,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Cholerzyn, gmina Liszki. Oferujemy działkę inwestycyjną o powierzchni 6059 m2 położoną w Cholerzynie gmina Liszki. Działka o wymiarach 28 x 141 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł500 m² 1 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki przy samym Morzu! Działki w unikalnym położeniu położone bezpośrednio przy pasie wydmowym-szerokiej piaszczystej plaży. Działki do sprzedaży o powierzchniach ok.

Szczegóły ogłoszenia

123 580 zł668 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działki budowlane w Łochowicach , dojazd do działek drogą wykostkowaną Media : prąd, woda gaz, światłowód. W pobliżu przystanek szkolny, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Zabrze,śląskie

199 000 zł64,65 m² 3 078,11 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Cieszę się, że wpadłeś. Coś Cię urzekło w tej propozycji? Szukasz być może mieszkania z duszą, w sercu miasta, gdzie możesz stworzyć przestrzeń idealnie dopasowaną do siebie?.

Szczegóły ogłoszenia

2 670 000 zł486 m² 5 493,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

W skrócie Dom wolnostojący z biurem + budynek magazynowy + miejsce na dodatkowe hale produkcyjne/magazyny | działka 10300 m2 | pierwszy budynek z biurem o pow. 448 m2, w tym 8 pokoi - 3.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł76 m² 10 197,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Obniżka ceny - aż 60 000 zł mniej! Przestronne mieszkanie w zabytkowej kamienicy na Jeżycach, ul. Roosevelta Jeśli cenisz klimat secesyjnych wnętrz i chcesz zamieszkać w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

93 500 zł750 m² 124,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki z warunkami zabudowy. Więcej pod numerem telefonu.

Szczegóły ogłoszenia

159 999 zł1 174 m² 136,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki nr 57/13 z wydanymi warunkami zabudowy, położonej w miejscowości Marszewo, gmina Goleniów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł137,38 m² 7 133,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bliźniak w Dominowie idealny dla rodziny Zamieszkaj w spokojnej, zielonej okolicy w Dominowie, zaledwie 20 min od centrum Lublina! Ponad 137 m2, 4 komfortowe pokoje, otwarta przestrzeń, duża.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł3 600 m² 91,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja: zabrzeż Powierzchnia: 3600m2 Media; prąd, woda, kanalizacja, wodociąg mpzp: możliwa zabudowa jednorodzinna i bliźniaczą uwaga! zmiana przepisów! Zapoznaj się z naszym raportem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

291 658 zł26,55 m² 10 985,24 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł2 140 m² 151,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka jest duża, ma wielkość 2140 m2, jest narożna (sąsiedzi tylko z jednej strony), zlokalizowana przy ul. Kleeberga / Chmielna. Działka może być pod dom z dużym ogrodem albo pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł54 m² 14 425,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnym, kameralnym budynku, zaledwie 7 minut spacerem od przystanku tramwajowego, zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 54.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł7 800 m² 97,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka siedliskowa o imponującej powierzchni, położona w malowniczej miejscowości Obiszów w powiecie polkowickim. Idealna przestrzeń pod budowę wymarzonego domu lub.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł46,49 m² 6 840,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,49 m , położone na 3. piętrze w bloku przy ul. Sezamkowej 7/9/11 w Ełku, na spokojnym osiedlu Zatorze w otoczeniu zieleni, rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

508 800 zł5 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 0,5 ha teren zlokalizowany wzdłuż ul. Słowackiego w Przemyślu. Identyfikacja, obszar i klasyfikacja gruntów: identyfikator działki 186201_1.0213.265/2, 0,5 ha RII Identyfikator.

Szczegóły ogłoszenia

990 992 zł236,83 m² 4 184,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Na sprzedaż działka zabudowana domem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym. Na nieruchomości: 1. Dom z 1972r. o powierzchni użytkowej około 78 m2 - stan do generalnego remontu 4 pokoje, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 190 000 zł107 m² 29 813,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Unikatowy apartament w najbardziej prestiżowej części Gdyni - Orłowie. Prezentujemy nieruchomość, która łączy w sobie ponadczasową elegancję, luksus oraz absolutnie wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł940 m² 179,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, przeczyce, gmina Mierzęcice Parametry nieruchomości > powierzchnia 940 m2, > kształt prostokąta o wymiarach ok 26,5.m x 35,5 m. > w drodze następujące.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł50,02 m² 6 577,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

"Nieruchomości Apartament" Przemysław Gliński   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy w samym sercu Wołowa! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 191 zł60,27 m² 10 539,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w Siechnicach pod Wrocławiem, w niedalekiej odległości od stacji pkp. Kupujący nie ponosi kosztów prowizji ani podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

428 268 zł57,11 m² 7 499 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tel.   Piotr Kaczmarek II Etap budowy nowych mieszkań. Ogrzewanie gazowe - piece dwufunkcyjne Mieszkania z komórkami lokatorskimi w cenie mieszkania. Bez opłat za miejsca postojowe.