dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

956 000 zł63 m² 15 271,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentuję Państwu 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji w południowo-zachodniej części Kraków dzielnicy Ruczaj, rejon ulicy Bunscha, blisko p+r Czerwone Maki. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pisarzowice

Pisarzowice,śląskie

1 659 000 zł143 m² 11 579,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 528 m²

Z przyjemnością prezentujemy nowoczesny, parterowy dom na sprzedaż w Pisarzowicach! Dom o powierzchni całkowitej 143,27 m 2 i pow. użytkowej 107,27 m 2 mieści się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

950 000 zł138 m² 6 900,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:319 m²

Szukasz domu, który daje komfort miasta w zasięgu kilku minut, a jednocześnie pozwala oddychać spokojem podmiejskiej okolicy? Ten skrajny segment w Kolonii Skarszewek to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Warszawa,mazowieckie

839 000 zł54 m² 15 537 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferujemy na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną, zamykaną kuchnią, położone przy ul. Kwiatkowskiego 1 na Gocławiu, w jednej z najbardziej komfortowych i lubianych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Stolarska

Gdańsk,pomorskie

1 000 000 zł78 m² 12 820,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal z dużym potencjałem na parterze - powierzchnia 78m2 + piwnica 7,5 m2 (w kw 85,3m2) obok Starego Miasta ul. Stolarska 4. W budynku jest 8 lokali (2 na parterze). Oferowany lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Strzykuły

Strzykuły,mazowieckie

460 000 zł500 m² 920 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż/ strzykuły/ 500M2/ 4km od metra- chrzanów/ blisko warszawy/ projekt budynku W cenie/ ogrodzona/ wszystkie media. Działka budowlana o powierzchni 500m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Komorów,mazowieckie

1 446 400 zł1 810 m² 799,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę rezydencjonalną- 1810 m- prestiżowa lokalizacja Szukasz miejsca na budowę wymarzonej rezydencji? Ta wyjątkowa działka oferuje wszystko, czego potrzebujesz przestrzeń, spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

429 000 zł40 m² 10 778,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe położone przy ulicy Hallera, na Osiedlu Generałów w Olsztynie. Mieszkanie mieści się na wysokim parterze, w bloku 3 piętrowym. Powierzchnia wynosi 39,80m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzelców

Kraków,małopolskie

906 984 zł67 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: mieszkanie m 10 - rynek pierwotny, gotowa do odbioru! Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, nowoczesnego budynku z windą, co zapewnia świetne doświetlenie i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Promykowa

Plewiska,wielkopolskie

849 000 zł66 m² 12 863,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania w nowym budownictwie o ergonomicznym układzie? Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z elegancją. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym, 3-pokojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modlińska

Warszawa,mazowieckie

1 999 000 zł271 m² 7 376,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 540 m²

Białołęka | Urokliwa, zielona okolica | Dom wolnostojący + budynek gospodarczy Nieruchomość z potencjałem - mieszkalnym lub pod działalność. : dla kogo? Dla osób potrzebujących domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 199 800 zł94 m² 12 710 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Przedstawiamy oraz Zapraszamy na Prezentację - Na sprzedaż Przepiękna Działka budowlano-inwestycyjna o powierzchni ok. 15.000 m2, usytuowana na peryferiach Żabiej Woli. Na ww. działce usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Spichrzowa

Ostróda,warmińsko-mazurskie

59 000 zł20 m² 2 932,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Marzysz o własnym miejscu na biznes? Chcesz uciec od wysokich czynszów i zainwestować w lokal, który zawsze będzie Twój? To idealna okazja dla mikroprzedsiębiorców, lokalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Częstkowo,pomorskie

1 049 000 zł170 m² 6 170,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

!zapraszamy na dni otwarte domu W częstkowie, które odbędą się W sobotę 07.03 W GODZINACH 10-13! W CELU USTALENIA DOKŁADNEJ GODZINY NA PREZENTACJĘ, PROSZĘ O TELEFON! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Łąkoszyn

Kutno,łódzkie

450 000 zł64 m² 7 042,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko u nas! Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie, o powierzchni 63,9 m2, położone na parterze w bloku wybudowanym w latach 90-tych, na oś. Łąkoszyn w Kutnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Goszczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

890 000 zł68 m² 13 119,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w dzielnicy Siedlce w Gdańsku, przy ulicy Goszczyńskiego. Lokalizacja łączy spokojny, kameralny charakter osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Konin

Konin,wielkopolskie

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkania bezczynszowe na sprzedaż! Oferujemy do sprzedaży mieszkania dwupoziomowe na nowo powstającym osiedlu w miejscowości Posada, ok. 3 km od Konina. Ceny już od 399 000 zł! 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łódź

Łódź,łódzkie

1 580 000 zł115 m² 13 739,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:892 m²

Dom idealny. Bo parterowy. Bo nie za duży. Bo nie za miliony. Bo życie ma być wygodne. Bo wszystko jest pod ręką bez schodów, bez kompromisów. Bo metraż jest dokładnie taki, jaki trzeba ani za duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 199 900 zł131 m² 9 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Bardzo Ładny Rejon Przedstawiamy do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 131 m2, usytuowany na dużej, b.ładnej działce o powierzchni ok.800 m2, w cichej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Suflerska

Warszawa,mazowieckie

1 725 314 zł86 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

TO nie był apartament na sprzedaż A teraz może być twoje. Pogranicze Gocławka i Rembertowa | 86,27 m | 3 pokoje | wys. 3,5 m | 2 ogródki | granit brazylijski | klimatyzacja | luksus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jarzynowa

Tarnów,małopolskie

439 000 zł49 m² 9 024 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w prestiżowej dzielnicy Tarnowa! Nowoczesne Apartamenty na ulicy Jarzynowej cechującej się ogromną popularnością. Ostatnie mieszkanie - 48,58 m2 powierzchni mieszkania - znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pogodna

Rudno,śląskie

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dojazd: droga publiczna, asfaltowa, część nieutwardzona Stan prawny: pełna własność z księgą wieczystą Otoczenie: spokojna okolica z zabudową jednorodzinną Dobry dojazd do Gliwic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ostróda,warmińsko-mazurskie

319 000 zł52 m² 6 100,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Marzysz o miejscu, gdzie Twoja rodzina zyska przestrzeń, prywatność i bliskość natury bez rezygnacji z wygód miasta? To mieszkanie łączy wszystkie te elementy i daje Ci coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Władków

Władków,mazowieckie

720 000 zł2 769 m² 260,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana położona we Władkowie gmina Grodzisk Mazowiecki. Powierzchnia to aż 2769 m2. Wszystkie media, światłowód! Dojazd drogą gminną asfaltową. Teren równy , suchy. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

715 290 zł51 m² 14 125 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3-pokojowe mieszkanie | parter | nowoczesne osiedle. We speak English | Розмовляємо українською. Posiadamy dostęp do innych nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego We.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

1 800 000 zł240 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bez prowizji! Na sprzedaż budynek wolnostojący murowany i ocieplony o powierzchni ok. 240 m2. Działka jest ogrodzona, utwardzona i ma powierzchnię 741 m2. Dodatkowo wiata przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Młyńska

Brzesko,małopolskie

490 000 zł200 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:8 m²

Brzesko | Dom 200 m na działce 7,8 a | Piekarnia / Catering | Blisko centrum i A4 Najważniejsze informacje Powierzchnia budynku: ok. 200 m Powierzchnia działki: 7,8 a (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Chęciny

Chęciny,świętokrzyskie

249 000 zł5 600 m² 44,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę Z widokiem na zamek W chęcinach Skiby | wz na dom jednorodzinny | media | asfalt | świetna komunikacja Na sprzedaż niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł38 m² 13 921 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowe, stylowe mieszkanie o loftowym charakterze, położone w nowoczesnym, zadbanym budynku z 2017 roku na wrocławskich Krzykach. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarny Dwór

Gdańsk,pomorskie

1 779 000 zł85 m² 20 895 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowa oferta w Mio Casa! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowo przytulnego apartamentu trzypokojowego o wysokim standardzie w Rezydencji Marina. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sobótka,dolnośląskie

799 000 zł58 m² 13 775,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje 58 m | 2 balkony | Sobótka | 2023 Brak prowizji dla kupującego Jeśli szukasz mieszkania, do którego wchodzisz z walizką i od razu mieszkasz ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

650 000 zł64 m² 10 186,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokojowe mieszkania w Zabawie N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkania o powierzchni 63,81m 2 w Zabawie (tuż przy granicy z Wieliczką). Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łojewska

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł47 m² 17 872,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Gotowiec inwestycyjny | 2-pak | 2pak | 2x kawalerka na 1 księdze wieczystej Bezpośrednio. Bez prowizji. Oferta dotyczy zakupu mieszkania 47m2, podzielonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mietkowska

Milin,dolnośląskie

898 127 zł166 m² 5 400,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny dom z ogrodem i prywatną strefą relaksu - inwestycja Milin 2, 25 km od Wrocławia Marzysz o domu, który łączy spokój podmiejskiego życia z komfortem nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 500 000 zł218 m² 6 885,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do sprzedania lokal w pobliżu C.H.Kupiec o powierzchni około 217.85 m2, położony Szczecin-Śródmieście na parterze w IV piętrowej kamienicy. Lokal obecnie składa się z sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Myślęcinek,kujawsko-pomorskie

1 200 000 zł169 m² 7 100,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 297 m²

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości! W skrócie Na sprzedaż prezentujemy Dom jednorodzinny sąsiadujący z Parkiem Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku. Dom podzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ostrowiec

Ostrowiec,zachodniopomorskie

739 000 zł196 m² 3 770,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:369 m²

Jeśli trafili Państwo na to ogłoszenie to oznacza, że szukają Państwo swojego nowego miejsca domu/mieszkania/biura/miejsca do prowadzenia Biznesu. Poniższa nieruchomość ma ogrom możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Sosnowiec,śląskie

225 000 zł34 m² 6 617,65 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 34 m , położone w samym sercu Sosnowca, przy ul. Piłsudskiego naprzeciwko Galerii Handlowej Plaza. To doskonała lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kępiaste

Kępiaste,mazowieckie

695 000 zł125 m² 5 543,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jednorodzinny parterowy o pow. użytkowej 117,46 mkw (125,38 mkw całkowitej) w stanie do wykończenia - deweloperskim, posadowiony na działce o powierzchni 1000 mkw , w spokojnej.