dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

580 000 zł48 m² 12 154,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

W ofercie biura Joker House Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z dużym narożnym tarasem oraz miejscem parkingowym znajdujące się w dzielnicy Drabinianka przy ul. Strażackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Lublin,lubelskie

587 000 zł61 m² 9 696,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Okazja! lublin - bronowice- droga męczenników majdanka 55! Na sprzedaż unikatowe 4 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym. Klatka zabezpieczona jest domofonem, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Garbarska

Gryfów Śląski,dolnośląskie

310 000 zł47 m² 6 595,74 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 47 m Gryfów Śląski, ul. Garbarska Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47 m, położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dębowa

Rzeczyca,lubelskie

88 000 zł841 m² 104,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Promocja Black Week Oferta ograniczona czasowo. 29.11.2025-6.12.2025 Cena promocyjna: 84 500 zł (obniżka ceny o 5 000 zł!) Trzy działki pod zabudowę mieszkaniową w Rzeczycy gm. Międzyrzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Opole,opolskie

495 000 zł47 m² 10 531,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwazcja do 05.03.2026 Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47 m, zaprojektowane z dużą dbałością o funkcjonalność, estetykę i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Opole,opolskie

685 000 zł62 m² 11 048,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

5 mieszkań na sprzedaż | 64 m | ogródek | 2 miejsca postojowe ul. Dworska | Cena: od 685 000 zł do 709 000 zł Nowoczesne mieszkania dla wymagających | 64 m + ogródek + 2 miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedziałkowskiego

Opole,opolskie

559 000 zł51 m² 10 960,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

To wnętrze zostało zaprojektowane w spójnym, nowoczesnym stylu z nutą eleganckiego minimalizmu. Bazą aranżacji jest ciepła podłoga o wyraźnym rysunku drewna, która nadaje wnętrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Opole,opolskie

929 000 zł116 m² 8 008,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jednorodzinny w Grudzicach ok 100 m powierzchni użytkowej, po podłodze 116m2, działka 10 arów Na sprzedaż prezentuję dom jednorodzinny o powierzchni około 116 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skautów Opolskich

Opole,opolskie

399 000 zł33 m² 12 090,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 33 m, położone na III piętrze budynku z wszystkimi mediami miejskimi. Wnętrze zostało zaprojektowane w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Oleśnica,dolnośląskie

709 000 zł85 m² 8 360,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o łącznej powierzchni 89,98 m (wraz z piwnicą o pow. 5,18 m ) Nieruchomość zlokalizowana jest w Oleśnicy przy ul. Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bażantów

Katowice,śląskie

600 000 zł42 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie z komórką lokatorską i miejscem garażowym w prestiżowej dzielnicy Katowic! oferuję na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 42 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie ul. Piastowska 104, gdańsk (przymorze) Opis mieszkania: *powierzchnia: 38 m *liczba pokoi: 2 *układ: salon + sypialnia *ekspozycja okien:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieczykowa

Kraków,małopolskie

730 000 zł54 m² 13 458,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne 2- pokojowe mieszkanie (z możliwością zmiany aranżacji na 3-pokojowe) o powierzchni 54,24 m2 zlokalizowane na Klinach przy ul. Mieczykowej N20 Nieruchomości przedstawia ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Promienna

Włocławek,kujawsko-pomorskie

339 000 zł49 m² 6 918,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie w nowoczesnym wydaniu, o powierzchni 49 m kw, usytuowane na 4 z 4 pięter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paska

Sulęcin,lubuskie

430 000 zł63 m² 6 825,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania w Sulęcinie. Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Na sprzedaż przestronne mieszkanie gotowe do zamieszkania 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

895 000 zł81 m² 11 052,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy w rewelacyjnej lokalizacji przy Alei Grunwaldzkiej Nieruchomość: lokal biurowy na sprzedaż, o powierzchni 80,98m^2 w budynku z 2001r Company House. Idealnie nadający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roosevelta

Zabrze,śląskie

348 000 zł40 m² 8 689,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta inwestycyjna - dwupak mieszkań w odremontowanej kamienicy, ul. Roosevelta, zabrze Na sprzedaż atrakcyjny pakiet dwóch mieszkań inwestycyjnych zlokalizowanych w odnowionej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

320 000 zł51 m² 6 220,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie położone w górnej części Bielawy. Lokal znajduje się na 2 piętrze w budynku wielorodzinnym. Mieszkanie o powierzchni 51m2 składa się z: 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rejtana

Tarnów,małopolskie

650 000 zł84 m² 7 738,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż bez pośredników komfortowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni ok. 84 m , zlokalizowane w kamienicy w ścisłym centrum miasta, przy ul. Rejtana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona, ul. Pod Skarpą

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 600 000 zł16 705 m² 155,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ponad 1,6 ha gruntu Z potencjałem - staw, tereny zielone, przestrzeń pod zabudowę I klimatyczny dom Z historią House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł14 m² 22 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Jeżeli szukasz niewielkiego mieszkania w miejscu, które łączy historię, zieleń i doskonałą komunikację, ta kawalerka o powierzchni 14 m przy Placu generała Józefa Hallera jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Topolowa

Lubin,dolnośląskie

455 000 zł56 m² 8 097,53 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość o powierzchni 56,19 m2, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Lokal znajduje się na 9 piętrze w budynku z windą. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

645 922 zł56 m² 11 590,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się rejonie Poznania idealne dla osób, które cenią komfort, estetykę i świetną lokalizację. Mieszkanie zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

489 855 zł42 m² 11 528,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

-Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świerkowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

479 000 zł64 m² 7 507,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Są miejsca, które pozwalają żyć wygodnie w mieście, a jednocześnie odpoczywać w ciszy i zieleni. Tak właśnie mieszka się przy ul. Świerkowej w Elblągu w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Filtrowa

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł43 m² 10 575,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do sprzedaży lokal znajdujący się parterze kamienicy z lat trzydziestych przy ul. Filtrowej. Lokal na poziomie parteru ma powierzchnię ok. 28 m2. Na antresoli ok. 27 m2. Piwnica (wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stokrotki

Lublin,lubelskie

529 999 zł60 m² 8 833,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję widne, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe z dużym balkonem. Układ: dwie sypialnie, salon, oddzielna kuchnia, łazienka i osobne wc. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Rzeszów,podkarpackie

530 000 zł46 m² 11 415 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Eagles Estate przedstawia na sprzedaż stylowe, świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Rzeszowa ul. Husarska na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Książenice

Książenice,mazowieckie

1 299 900 zł168 m² 7 728 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka W Pięknej spokojnej okolic. Przedstawiamy Na sprzedaż Nowy dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 170 m, w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łęgajny

Łęgajny,warmińsko-mazurskie

450 000 zł49 m² 9 208,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W łęgajnach, w gminie Barczewo, powstaje kameralna inwestycja obejmująca cztery budynki w zabudowie szeregowej. W ramach inwestycji dostępnych jest obecnie siedem lokali, w tym jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Rogalin

Rogalin,wielkopolskie

160 000 zł3 000 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W imieniu naszych Klientów proponujemy Państwu dwie działki rolne w miejscowości świątniki, gm. Mosina. Działki położone są w niedalekiej odległości od głównej drogi asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walecznych

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł38 m² 15 943,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu w kamienicy Saska Kępa ul. Walecznych. Prezentowane mieszkanie to idealna propozycja dla osób ceniących klimat warszawskich kamienic i unikalny charakter Saskiej Kępy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Bielsko-Biała,śląskie

1 720 000 zł400 m² 4 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko w Best Nest Nieruchomości do sprzedania budynek usługowo-handlowy w Bielsku-Białej, zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie ch. Gemini. Dwupiętrowy obiekt posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

437 571 zł39 m² 11 154 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Filipkowskiego

Gdynia,pomorskie

985 000 zł74 m² 13 221,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szanowni Państwo! Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą wyjątkowo uroczego, przytulnego, funkcjonalnego, urządzonego "ze smakiem" trzypokojowego mieszkania w Chwarznie-Wiczlinie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 900 zł120 m² 6 566 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa inwestycja! Termin oddania II kwartał 2025 r. Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie przedstawiamy do sprzedaży Do - 1/2 Bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sielska

Zalasewo,wielkopolskie

660 000 zł945 m² 698,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną w Zalasewie przy ulicy Sielskiej. (numer ewid: 224/24) Powierzchnia nieruchomości wynosi 945 m2. Ogromnym atutem działki jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Naruszewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

529 000 zł54 m² 9 752,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

3-pokojowe mieszkanie z loggią/ Niebuszewo-Bolinko/ Zielone podwórko/ 529 000 zł Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,24 m , położone na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Szklarska Poręba,dolnośląskie

390 000 zł35 m² 11 206,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje mieszkanie w sercu Karkonoszy - Szklarskiej Porębie. Rewelacyjna lokalizacja - ulica Okrzei, przy samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grochowice

Grochowice,dolnośląskie

525 000 zł128 m² 4 115,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:338 m²

Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim, w zabudowie szeregowej/środkowy , z działką 338 m2, położony w miejscowości Grochowice, gmina Kotla. Malownicza wieś, otoczona grzybnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

579 000 zł65 m² 8 907,69 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m . Jest to mieszkanie inwestycyjne pod wynajem na pokoje. Mieszkanie ma 5 pokoi oraz jest w pełni umeblowane gotowe do wynajmu. Roi.