cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości
200 814 ogłoszeń
Od najnowszych
200 814 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Czarnieckiego
Legionowo,mazowieckie
2 900 000 zł2 580 m² 1 124,03 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem, ul. Rutkiewicz
Wrocław,dolnośląskie
640 000 zł48 m² 13 333,30 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem, ul. Mikołajczyka
Warszawa,mazowieckie
639 000 zł55 m² 11 681,90 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona, ul. Leśników Polskich
Łask,łódzkie
884 000 zł4 420 m² 200 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego
Szczecin,zachodniopomorskie
355 000 zł43 m² 8 327,47 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nefrytowa
Rzeszów,podkarpackie
529 000 zł72 m² 7 326,87 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska
Gdynia,pomorskie
480 000 zł39 m² 12 285,60 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie
689 900 zł76 m² 9 078 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Częstochowa
Częstochowa,śląskie
89 900 zł1 076 m² 83,55 zł/m²
Archiwalne
Działka przemysłowa uzbrojona Brzeźnik
Brzeźnik,dolnośląskie
1 179 000 zł28 512 m² 41 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Knapowskiego
Poznań,wielkopolskie
329 000 zł29 m² 11 267,10 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sadowa
Wieliczka,małopolskie
798 111 zł119 m² 6 687,71 zł/m²
Archiwalne
Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno
Strzelno,dolnośląskie
9 613 800 zł98 100 m² 98 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana Michałowice
Michałowice,mazowieckie
1 130 000 zł1 042 m² 1 084,45 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka
Poznań,wielkopolskie
474 196 zł39 m² 12 224,70 zł/m²
Archiwalne
Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sokolska
Katowice,śląskie
644 900 zł43 m² 14 997,70 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia