dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 813 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 813 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ratuszowa

Wschowa,lubuskie

165 000 zł35 m² 4 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż duża kawalerka/loft położona we Wschowie przy rynku. Doskonała lokalizacja w centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 35 m2 składa się z: -przedpokoju -salonu -kuchni -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Na Dołku

Poznań,wielkopolskie

1 030 540 zł1 732 m² 595 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do kupna grunt o powierzchni 1732m2, zlokalizowany w Poznaniu, na Nowym Mieście w dzielnicy Spławie. Grunt z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną oraz rezydencjonalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pęciszów

Pęciszów,dolnośląskie

1 790 000 zł245 m² 7 306,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom z bajecznym ogrodem tuż przy lesie | Pęciszów, gm. Zawonia Na sprzedaż pięknie urządzony, wolnostojący dom o powierzchni 144 m , położony na działce 1000 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł47 m² 14 980,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Załęska

Katowice,śląskie

679 000 zł68 m² 10 059,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,5 m , zlokalizowane w Katowicach Brynów / Załęska Hałda, ul. Załęska. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Trzepowo

Trzepowo,mazowieckie

170 000 zł1 102 m² 154,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Brzozowa ostoja - działka, która daje oddech: cisza, brzozy, widok, cisza i pełne media. Działka o powierzchni 2204 mkw w kształcie kwadratu o wymiarach 48 x 46 m, składająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rzeszów,podkarpackie

799 000 zł197 m² 4 059,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:803 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący, o powierzchni 158 m , znajdujący się w miejscowości Rzeszów ul. Jaspisowa dzielnica Załęże. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł47 m² 16 276,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Opiekun oferty tel. Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w doskonale skomunikowanej części Bielan Opis otoczenia Jednym z największych atutów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości - zapraszamy! lokalizacja: toruń, mokre, ul. mjr. Henryka Sucharskiego. Mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej cenionych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Perłowa

Gdynia,pomorskie

469 000 zł40 m² 11 608,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Gdyni na Obłużu o powierzchni 40,4m2. Mieszkanie znajduję się w dobrze otrzymanym budynku z 2002r. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Brzeźnica

Brzeźnica,małopolskie

170 000 zł1 600 m² 106,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w m. Brzeźnica, kilka minut od Bochni. * działka 735/3, 16 arów, 2 linia zabudowy, teren budowlano-rolny, dojazd drogą asfaltową i około 50 m drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Weteranów

Częstochowa,śląskie

550 000 zł2 317 m² 237,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o powierzchni 2317 w Częstochowie na dzielnicy Stradom szeroka możliwość podziału na 2 mniejsze możliwość negocjacji więcej informacji tel

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marzanny

Rumia,pomorskie

1 750 000 zł200 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący w Rumi - wysoki standard, garaż, spokojna okolica Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 200 m , położony na działce 550 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turystyczna

Szczyrk,śląskie

999 000 zł65 m² 15 258,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Skrzyczne na wyciągnięcie ręki | 6M concept Wyobraź sobie poranek, w którym pierwszą rzeczą, jaką widzisz po otwarciu oczu, nie jest ściana sąsiedniego bloku, lecz majestatyczna sylwetka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Kraków,małopolskie

525 000 zł34 m² 15 565,30 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w inwestycji Podedworze 13. Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,05 m z przestronnym balkonem 8,56 m , położone na 2. piętrze nowego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Celestynów

Celestynów,mazowieckie

189 900 zł656 m² 289,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, jedynie 30 minut od Warszawy (trasa S17).Urządzona droga i doprowadzona sieć wodociągowa pod każdą działkę. Panorama 360 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

580 000 zł53 m² 10 902,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,2 m zlokalizowane na 2. piętrze w zadbanym bloku na Poznańskich Winogradach. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bohaterów Getta

Sosnowiec,śląskie

399 000 zł68 m² 5 867,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:543 m²

Oferta na wyłączność! Polecamy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 68m2 posadowiony na działce o nr 1448 o powierzchni 543 m2 ( wymiary ok 29,5m x 18,5m) - Sosnowiec ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Miłkowice

Miłkowice,dolnośląskie

120 000 zł5 673 m² 21,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 5673 m klasa ziemi III, symbol U.20R U.22R Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 5673 m , położona w atrakcyjnej lokalizacji. Działka ma kształt prostokątny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Aleja Wojska Polskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

1 500 000 zł133 m² 11 252,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedstawiamy ofertę wynajętego lokalu usługowego zlokalizowane w ścisłym centrum miasta przy jednej z najważniejszych ulic w mieście i przy jednym z największych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabrska

Katowice,śląskie

628 000 zł51 m² 12 292 zł/m²

 

Piętro:20/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms- posiadam W ofercie inne metraże oraz układy apartamentów z tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 999 000 zł83 m² 24 133,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Stylowy apartament 83 m wysoki standard, blisko centrum Na sprzedaż wyjątkowy, pięknie wykończony apartament o powierzchni 82,83 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Ostrzyce,pomorskie

159 000 zł928 m² 171,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Działka budowlana 928 m kw, na granicy miejscowości Ostrzyce, we wsi Rąty, przy ulicy Modrzewiowej, uzbrojona, częściowo ogrodzona, przy lesie, widokowa, aktualne warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

999 000 zł172 m² 5 808,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

[Oferta 0% - nie pobieramy wynagrodzenia od Kupującego] Zostały tylko 2 dostępne domy! Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

841 657 zł44 m² 19 024,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest dzielnica Zabłocie. Nowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Września

Września,wielkopolskie

3 500 000 zł808 m² 4 331,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:3 033 m²

Gotowa inwestycja/biznes! Biuro invest home nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nietuzinkową, ofertą sprzedaży: obiektu o przeznaczeniu mieszkalno-usługowym o pow. 808 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie

Ramiszów,dolnośląskie

585 000 zł1 057 m² 553,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w Ramiszowie Południe idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1057 m , położona w zielonej części Ramiszowa Południe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sambora

Gdańsk,pomorskie

1 300 000 zł120 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1901

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży części domu w zabudowie bliźniaczej, położonej w jednej z najbardziej prestiżowych i urokliwych dzielnic Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Spacerowa

Rzeszów,podkarpackie

899 000 zł118 m² 7 618,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i spokojnych dzielnic Rzeszowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

1 469 900 zł166 m² 8 855 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Bardzo Ładny Dom w Okolicy Nadarzyna. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny Dom wolnostojący, parterowy o pow. ok. 165 m2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1000 m2. Lokalizacja tego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

867 203 zł75 m² 11 632,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnym, kameralnym budynku na północy Poznania. Mieszkanie znajduje się na wyższym piętrze w nowym, eleganckim kompleksie mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bukowa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

850 000 zł1 349 m² 630,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Konstacinie-Jeziornej ul. Bukowa 33, w dzielnicy Stare Wierzbno. Działka wielkości 1349m2 , przy działce dostępne są wszystkie media, droga dojazdowa asfaltowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wieniawskiego

Łódź,łódzkie

360 000 zł30 m² 11 826,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy Państwu przytulne mieszkanie w kameralnym apartamentowcu zlokalizowanym na pograniczu Górnej i Retkini. Prezentowana nieruchomość to jasne, ciche mieszkanie o powierzchni 30,44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Groblice

Groblice,dolnośląskie

2 400 000 zł12 570 m² 190,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1,2570 ha objęta mpzp z przeznaczenie pod tereny zabudowy usługowej z dopuszczeniem funkcji mieszkaniowej. Groblice, gm. Siechnice w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dęblińska

Warszawa,mazowieckie

1 039 000 zł72 m² 14 473 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3-pokojowego mieszkania z imponującym tarasem na Pradze-Południe. Mieszkanie Miejsce dla osób ceniących przestrzeń, wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł37 m² 19 459,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Złotej - jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w samym sercu Warszawy. To propozycja idealna zarówno dla osób prywatnych,.