dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 814 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 814 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grenadierów

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł43 m² 15 116,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego, dwustronnego mieszkania, zlokalizowanego na warszawskiej Pradze-Południe. Stan prawny Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Wilczków,dolnośląskie

820 000 zł123 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:388 m²

Cisza, zieleń i technologia 35 minut od Wrocławia Z przyjemnością przedstawiam ofertę nowoczesnego domu dwulokalowego, położonego w Wilczkowie przy ul. Lisiej miejscu, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gutowo Wielkie

Gutowo Wielkie,wielkopolskie

499 000 zł2 911 m² 171,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro invest home nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą: na sprzedaż działka w Gutowie Wielkim, przy ulicy Za Parkiem 2 km od Wrześni o pow. 2911 m2. Działka jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Burkatów

Burkatów,dolnośląskie

159 900 zł139 m² 1 152,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1955

Oferta sprzedaży lokalu użytkowego z potencjałem - spokojna okolica, blisko parku i pkp oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze Opis nieruchomości: wombat nieruchomości oferuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szydłowo

Szydłowo,wielkopolskie

129 000 zł800 m² 161,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż! położona W szydłowie, ul. Sportowa. Powierzchnia działki 800 m 2. Działka posiada wydaną decyzję o warunkach zabudowy z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

427 670 zł36 m² 12 013,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Gorysławice

Gorysławice,świętokrzyskie

180 000 zł14 500 m² 12,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka 1,45 ha - Gorysławice, gm. Wiślica | szerokość 52 m | warunki zabudowy w trakcie Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 1,45 ha , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

894 900 zł128 m² 6 970 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Nowy bliźniak ok.128 m2 z piękną działką w spokojnej okolicy. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Trzebnica,dolnośląskie

368 900 zł36 m² 10 247,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie typu kawalerka w Trzebnicy, przy ul. Żeromskiego. Znakomita lokalizacja - zaledwie 1 km do drogi ekspresowej S5! Mieszkanie ma powierzchnię 35,81 m2 + balkon 3,26 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Słabomierz

Słabomierz,mazowieckie

2 800 000 zł279 m² 10 036 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość w stylu dworkowym na malowniczej, częściowo zalesionej działce. Z przyjemnością prezentujemy unikatowy dom wolnostojący o pow. ok. 279 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rutka-Tartak,podlaskie

870 000 zł238 m² 3 662,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 918 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w malowniczej miejscowości Rutka-Tartak, zaledwie 2 km od jezior Pobondzie i Samanin. Nieruchomość znajduje się na nowo powstającym osiedlu, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Świdnica,dolnośląskie

459 000 zł110 m² 4 172,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta sprzedaży domu - 110 m na działce 1000 m Lokalizacja: obrzeża wsi, 10 km od Świdnicy Opis nieruchomości: na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białoruska

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł156 m² 7 044,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:436 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony na osiedlu Muchobór Mały we Wrocławiu, w spokojnej i cichej okolicy, z dobrym dostępem do centrum miasta. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wspólna

Ignatki,podlaskie

700 000 zł100 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji) dom wolnostojący położony w Ignatkach (gmina Juchnowiec Kościelny). Nieruchomość łączy zalety spokojnego życia blisko natury z wygodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zielona Góra,lubuskie

1 200 000 zł144 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 137 m²

Taaaakie lokalizacje już się prawie nie zdarzają! Ta oferta to w 70% lokalizacja i w 30% masywny przedwojenny budynek o ponadczasowej bryle. Wspomniana lokalizacja to lubiane Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Poraj

Poraj,śląskie

99 900 zł967 m² 103,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, w niewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut od Warszawy. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Rzeczna

Izdebnik,małopolskie

3 075 000 zł8 612 m² 357,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka o powierzchni 8612 mkw położona przy drodze krajowej nr 52 relacji Kraków- bielsko-Biała z istniejącym wjazdem (wjazd drogą wewnętrzną asfaltową ul.Rzeczna). Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Bosmańska

Wicie,zachodniopomorskie

549 000 zł50 m² 11 024,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:115 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! Nadmorska inwestycja, która pracuje na Ciebie Wicie, 150 m od plaży Są miejsca, które od pierwszej chwili mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hemara

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł56 m² 13 829,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na nowym Osiedlu Hemara Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 54,8 m . z dużym balkonem, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 800 000 zł245 m² 7 347 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Wyjątkowa, piękna, zielona część Milanówka. Oferujemy na sprzedaż Bardzo Ładny Dom o powierzchni. ok.245 m2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1 170 m2 , ,położony w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Zgierz,łódzkie

387 000 zł63 m² 6 106,03 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy trzypojowe, bardzo przestronne mieszkanie, w rewelacyjnym punkcie. Zlokalizowane w bloku na Kuraku, na pierwszym piętrze, oferujące świetne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rycerza Blizbora

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł64 m² 10 990,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko panthers estate. Wyjątkowe, dwustronne mieszkanie rodzinne, które łączy funkcjonalny układ, doskonałe doświetlenie i spokojną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Portowa

Kraków,małopolskie

734 723 zł40 m² 18 506,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja to nowoczesne osiedle w krakowskim Zabłociu, położone przy zbiegu ulic Pana Tadeusza i Portowej, blisko Bulwarów Wiślanych i terenów zielonych. W ofercie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Białych Goździków

Wrocław,dolnośląskie

989 000 zł86 m² 11 458,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:239 m²

*** nowa inwestycja "unigreen" na wrocławskich kłokoczycach *** pełna oferta dostępna na stornie inwestycji Możliwy zakup przez osoby spoza ue Kameralne osiedle unigreen powstaje w dzielnicy Psie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Jędrzejów,świętokrzyskie

5 000 000 zł16 194 m² 308,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 16194m 2, zlokalizowana w Jędrzejowie przy Al. Armii Krajowej. Działka o nieregularnym kształcie, z wjazdem od dwóch stron. Front działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gajewo

Gajewo,warmińsko-mazurskie

1 280 000 zł459 m² 2 788,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:700 m²

Bardzo ciekawy budynek na sprzedaż w Giżycku, w bliskim sąsiedztwie drogi krajowej 63 oraz lasu miejskiego w Gajewie. Idealny pod lokalizację firmy z zakresu usług specjalistycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dolne Pole

Dolne Pole,wielkopolskie

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Na sprzedaż 3 działki budowlane położone w miejscowości Dolne Pole / Brzezno zlokalizowanej na granicy gminy Kaźmierz oraz gminy Tarnowo Podgórne. Przedmiotem sprzedaży są planowane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, Aleja Lipowa

Gajewo,warmińsko-mazurskie

1 280 000 zł459 m² 2 788,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nieruchomość w bliskim sąsiedztwie Lasu Miejskiego w Giżycku. Posiada zgodę na przekształcenie w dom jednorodzinny. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, w części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rentowna

Łódź,łódzkie

579 000 zł64 m² 8 993,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,38 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku z cegły. Lokal w bardzo dobrym stanie technicznym, idealny zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

649 770 zł39 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ani pcc miejsce postojowe W garażu podziemnym - gratis W tej inwestycji dostępne są również mieszkania O innych metrażach - zapytaj O szczegóły Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

123 120 zł1 026 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży mamy do zaoferowania kompleks działek budowlanych w malowniczo położonej miejscowości, przy trasie rowerowej do Kołobrzegu, w otulinie terenów zielonych i lasów. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Przemyśl,podkarpackie

265 000 zł38 m² 6 953,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania typu kawalerka położonego w Przemyślu przy ul. Czarnieckiego - niedaleko Szkoły Podstawowej nr 15. Mieszkanie położone jest na I piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

590 000 zł51 m² 11 480,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

W ofercie Estaton prezentujemy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Staszica w Rzeszowie, usytuowane na parterze niskiego bloku. Ulica Staszica w Rzeszowie to lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Radziwiłłów

Radziwiłłów,mazowieckie

175 000 zł1 535 m² 114,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pilnie sprzedam działek. Cena może być jeszcze do negocjacji. Powierzchni 1535 m (wymiary: 29,24 m x 52,26 m) położoną w Radziwiłłowie, gmina Puszcza Mariańska, 11km od Żyrardowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

375 500 zł47 m² 7 989,36 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 2 piętrze w bloku dzisięciopiętrowym na osiedlu Słonecznym. Mieszkanie świeżo po remoncie, piękne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Archiwalna

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł46 m² 17 982,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m położone na parterze 3-piętrowego bloku na warszawskiej Ochocie w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł68 m² 8 121,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko w biurze Stoprocent Nieruchomości mieszkanie do remontu 4 pokojowe o pow. 67,6 m2. Mieszkanie znajduję się na 8 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bielawska

Bielawa,mazowieckie

8 500 000 zł350 m² 24 285,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Ekskluzywna Willa na sprzedaż - Konstancin-Jeziorna Wysoki standard | Duża działka | Stan deweloperski | Osiedle zamknięte | Możliwość wybudowania basenu ***** rozkład: parter: * Salon, * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

911 155 zł40 m² 23 055,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wykończone apartamenty W śródmieściu gdańska Wykończony i wyposażony apartament w nowej, prestiżowej inwestycji | Bliskość zabytków i najważniejszych atrakcji Głównego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

1 049 800 zł114 m² 9 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:524 m²

Piękna Okolica. Bardzo Ciekawy projekt budynku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży Domu - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 114 m2 z płaskim dachem, posadowiony na działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobyłka,mazowieckie

870 000 zł165 m² 5 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:145 m²

Agencja nieruchomości Cataleya Estate przedstawia bezpośrednio od Dewelopera nowy dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim w miejscowości Kobyłka pod Warszawą. Kupujący nie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij