dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 816 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

894 895 zł61 m² 14 670,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 znajdujące się przy ul. Klimasa na dobrze ocenianym osiedlu Lokum "Di Trevi" Mieszkanie zostało odświeżone i jest gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Bogusława X

Szczecin,zachodniopomorskie

2 400 000 zł270 m² 8 888,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super oferta lokalu znajdującego się na Deptaku Bogusława, czyli w jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Szczecinie, gdzie znajduje się wiele lokali gastronomicznych, klubów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Przemyśl,podkarpackie

390 000 zł54 m² 7 276,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie w bloku ocieplonym 3-pokojowe na pierwszym piętrze w centrum miasta Przemyśl. Mieszkanie znajduje się przy Ul. Ignacego Józefa Kraszewskiego 12 ( zasanie ) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

598 000 zł33 m² 18 044,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje / 33 m2 / 598 000 zł Wrocław, jagodno ul. Drabika 89a W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym, - oddzielna sypialnia, - łazienka z prysznicem oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

329 000 zł57 m² 5 771,93 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Apartament na 4. piętrze w Szubinie funkcjonalny i świetnie zlokalizowany To mieszkanie to doskonały wybór dla osób szukających przestrzeni, wygody i dobrej lokalizacji. Oto jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

483 000 zł52 m² 9 344,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Antoniukowskiej w dzielnicy Antoniuk. Komfortu życia w tej lokalizacji dodaje bliskość do centrum miasta a także usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łanowa

Skawina,małopolskie

670 000 zł56 m² 12 072,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Firma Kurpiel Nieruchomości jako partner Inwestora oferuje do sprzedaży 3 pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 55,50 m2, w Skawinie. Apartament: mieszkania w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Iwaszkiewicza

Śmigiel,wielkopolskie

2 557 640 zł7 809 m² 327,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O licytacji nieruchomości Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kościanie Piotr Rozmiarek ogłasza, że: w dniu 2 kwietnia 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stasi Las

Stasi Las,mazowieckie

280 000 zł800 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana 800 m Stasi Las, gm. Serock. Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 800 m położoną w miejscowości Stasi Las, w gminie Serock,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wancerzów,śląskie

699 000 zł173 m² 4 033,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w miejscowości Wancerzów (gm. Mstów). Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

479 900 zł187 m² 2 564,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1914

Wyjątkowa nieruchomość z duszą i klimatem - Świebodzice Mieszkanie bezczynszowe!oferta na wyłączność! tylko W wombat nieruchomości świetna cena 479 900zł do negocjacji! wombat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

465 773 zł29 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Nowa inwestycja mieszkaniowa, dostępna bez prowizji oraz 2%pcc Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie o pow. 28m2 położone na 3 piętrze 3 piętrowego budynku. Mieszkanie składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

1 290 000 zł180 m² 7 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 1/2 bliźniaka o pow. ok.180m2 z płaskim dachem, który został posadowiony na działce o pow. ok.750m2 , zlokalizowany tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Myślibórz

Myślibórz,zachodniopomorskie

87 500 zł65 m² 1 348,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w Myśliborzycach o powierzchni 64,91 m , położone na parterze wielorodzinnego budynku z osobnym wejściem. Lokal jest trójstronny, bardzo wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

815 000 zł40 m² 20 183,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować do zakupu dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w nowej inwestycji "slow City" przy ul. Piaszczystej. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ząbki

Ząbki,mazowieckie

580 000 zł54 m² 10 803 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w 4-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana jest w okolicach ul. Powstańców oraz Dzikiej w Ząbkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

619 000 zł68 m² 9 167,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 67,52 m składa się z : salonu z aneksem kuchennym (28,03 m2 ) sypialni (10,51 m2) sypialni (12,77 m2) przedpokoju z szafą na wymiar (7,28 m2) łazienki (5,53 m2) wiatrołapu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Wiatowice

Wiatowice,małopolskie

60 000 zł4 729 m² 12,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu działkę rolną. Lokalizacja - miejscowość Wiatowice w pobliżu Gdowa. Bardzo dobre połączenie z większymi miastami: wieliczka Niepołomice Kraków Dobczyce Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

521 873 zł44 m² 11 825,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,13m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 44,13m2 znajduje się na 2 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

1 980 000 zł111 m² 17 902,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie 4 pokojowe, położone przy ulicy Dzielnej, na warszawskim Muranowie, z tarasem 212 m2!, i loggią 9 m2. Lokal wykończony w wysokim standardzie, zadbany, do wprowadzenia. Duży 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długie

Długie,warmińsko-mazurskie

479 000 zł80 m² 5 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Na sprzedaż dom parterowy z pompą ciepła, położony na ogrodzonej działce. W skład budynku wchodzą: - salon z kuchnią i miejscem na kominek, - 3 pokoje, - 2 łazienki, - korytarz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wyszków,mazowieckie

595 000 zł180 m² 3 305,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:995 m²

Pilnie sprzedam! Położony w pięknym miejscu, blisko lasu, pod Wyszkowem (10 minut autem). Doskonały dom parterowy zgodny z projektem Dom w Przebiśniegach 2 (archon'u). Dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł52 m² 14 326,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na zlokalizowane 6 piętrze w 6 piętrowym budynku z 2003 w Ursusie przy ul. Skoroszewskiej (róg ul. Dzieci Warszawy). Na powierzchnię mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Janki

Janki,mazowieckie

7 500 000 zł30 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

W miejscowości Wolica k. Janek do sprzedaży działka o pow. 30 000m2 (3ha). Działka usługowo mieszkaniowa (symbol u/m), przy drodze asfaltowej w odległości 500m od Al. Katowickiej (trasa nr 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jankowskiego

Opole,opolskie

640 000 zł69 m² 9 338,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 68,53 m , położonego w Opolu przy ul. Jana Stanisława Jankowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Supraśl

Supraśl,podlaskie

470 000 zł1 000 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

* ** supraśl *** *** działka pod zabudowę jednorodzinną *** *** pełne media *** Polecamy działkę przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną położoną na blisko Białegostoku w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wapowskiego

Warszawa,mazowieckie

451 000 zł39 m² 11 564,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w dogodnej lokalizacji w warszawie w dzielnicy Ursus. Blok po termomodernizacji i remoncie klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

640 000 zł52 m² 12 199,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja, która oferuje swoim mieszkańcom nie tylko komfortowe mieszkanie, ale także wysoki standard życia. Położona w spokojnych Siechnicach, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kirasjerów

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł38 m² 13 657,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, praga-Południe - Grochów, ul. Kirasierów 8 Metraż: 37,5 m Piętro: 3/3 (brak windy) Stan prawny: odrębna własność z kw Cena: 519 000 zł Czynsz: 633.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sowińskiego

Poznań,wielkopolskie

419 000 zł32 m² 12 988,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż świetne, designerskie mieszkanie na poznańskim Grunwaldzie, ulica Sowińskiego. To mieszkanie dla osób ceniących funkcjonalność , w doskonałej lokalizacji. Dzięki wysokim sufitom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Laskowa

Laskowa,dolnośląskie

2 950 000 zł114 900 m² 25,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Home&invest Oddział Wrocław tel. Do sprzedania zbiornik wodny po starej żwirowni znajdujący się w Folwarku k. Rawicza powierzchnia lustra wody: 9ha powierzchnia całkowita działki: 11,4865ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

814 000 zł47 m² 17 494,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przed Tobą 42,53 m przestrzeni w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie z balkonem znajduje się na 2. piętrze. Budynek z 1965 roku jest wykonany z cegły i posiada windy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna

Kowalewo,kujawsko-pomorskie

290 000 zł53 m² 5 471,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone w spokojnej części Kowalewa przy ul. Leśnej. To propozycja dla osób, które cenią ciszę, zieleń oraz szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z linią brzegową Sapałówka

Sapałówka,warmińsko-mazurskie

1 590 000 zł300 000 m² 5,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjne działki rolne o powierzchni 30,00ha. 700 metrów linii brzegowej rzeki Gołdapa, dom mieszkalny + budynki gospodarcze 35km do Giżycka , 20km do Gołdapi, 25km do Węgorzewa. gospodarstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Lublin,lubelskie

699 364 zł70 m² 9 993,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 70 m2 w nowej inwestycji przy ulicy Dożynkowej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku. Termin realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Żółwieniec,wielkopolskie

250 000 zł1 865 m² 134,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferują unikatową działkę o powierzchni 1865 m , położoną w miejscowości Żółwieniec, w gminie Ślesin, w powiecie konińskim. Działka znajduje się zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chocimska

Opole,opolskie

582 528 zł46 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci prowizji, oraz pcc! Świetna lokalizacja! Niniejsze ogłoszenie dotyczy apartamentu nr 104 w budynku B, składającego się z: - przedpokoju (5,28m ), - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Poznań,wielkopolskie

555 000 zł44 m² 12 700,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zamieszkaj na zielonych Ratajach - 44m komfortu z loggią i świetną komunikacją! Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalny układ, doskonałą lokalizację i bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Czysta

Wrocław,dolnośląskie

989 000 zł53 m² 18 716,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Marzysz o nowoczesnym, komfortowym mieszkaniu w samym centrum miasta? czysta4 to inwestycja, która redefiniuje miejskie życie, łącząc funkcjonalność, elegancję i dogodną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Spokojna

Rajkowo,zachodniopomorskie

799 000 zł66 m² 12 196,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i 2 miejscami postojowymi Nowe Warzymice-Rajkowo Lokalizacja: nowe Warzymice Rajkowo Powierzchnia mieszkania: 65,51 m Powierzchnia balkonu 3,98 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

569 539 zł52 m² 10 978 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij