dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 815 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 815 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kotlarska

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł47 m² 13 971,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w sercu wrocławskiej Starówki okolice ul. Kotlarskiej. Wyjątkowa oferta mieszkanie o powierzchni ok. 47 m , położone zaledwie 26 metrów od Rynku Głównego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

865 000 zł83 m² 10 467,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,64m2 + ogród 16,91m2 +taras 22,19m2 + strefa wejściowa o pow. 53,96m2 z miejscem postojowym i schowkiem. Zaskakująco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

538 770 zł26 m² 21 037,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

590 000 zł49 m² 12 090,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Sprzedam ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,8 m , położone na pierwszym piętrze niskiego bloku z windą w jednej z najbardziej pożądanych części Winograd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tulecka

Garby,wielkopolskie

382 323 zł41 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania! Osoba kupująca nie płaci pcc, a ni prowizji! Do mieszkania przynależy komórka lokatorska w cenie mieszkania. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tradycji

Koszalin,zachodniopomorskie

449 000 zł61 m² 7 310,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Nowa i rewelacyjna oferta z widokiem na morze i jezioro Jamno w biurze Golden Nieruchomości. Świetne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,42 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Rabe

Rabe,podkarpackie

4 970 000 zł105 655 m² 47,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

> krótki opis nieruchomości W naszej ofercie niespotykana nieruchomość - ranczo W rabe. Wymarzone miejsce dla szczęśliwych posiadaczy koni, dla ludzi z pasją oraz inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Poznań,wielkopolskie

824 000 zł44 m² 18 727,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najbardziej prestiżowy adres w Poznaniu - Elegancka Kamienica, usytuowana w samym sercu miasta. To wyjątkowa propozycja zarówno dla osób poszukujących luksusowego mieszkania w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

715 000 zł108 m² 6 620,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 108 m2, usytuowane na 1 piętrze w odremontowanej kamienicy znajdującej się przy jednej z głównych ulic w Centrum Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kręckiego

Pępowo,pomorskie

899 000 zł110 m² 8 172,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Nowoczesny dom bliźniaczy 110 m | Bez pośredników! | Dostępny od ręki Biurom nieruchomości serdecznie dziękujemy. Szukasz nowoczesnego, w pełni wykończonego domu w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heroldów

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł42 m² 16 205,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,96 m , położone w sercu zielonych Bielan, przy ul. Heroldów 19g. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niska

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł54 m² 17 592,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Świeżo wyremontowanego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54 m , które zachwyca kompletną metamorfozą i nowoczesnym wykończeniem. Lokal po generalnym remoncie, odświeżony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

565 150 zł64 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w stanie deweloperskim dla osób lubiących otwarte przestrzenie. możliwy wewnętrzny podział na dwie kawalerki - Zadzwoń, zapytaj o szczegóły! Gotowa inwestycja na Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

349 000 zł45 m² 7 755,56 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Częstochowa, ul. Armii Krajowej Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czackiego

Kraków,małopolskie

999 000 zł43 m² 23 232,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zadbane 43 m 2 pokoje Garderoba Do wejścia Czackiego Stare Podgórze Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane na 2. piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipsko

Lipsko,lubelskie

425 000 zł124 m² 2 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej, położonego w otoczeniu przyrody - na granicy pięknego Roztocza, i niespełna 15 minut jazdy od Zamościa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

445 000 zł54 m² 8 186,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w spokojnej i zielonej części Rzeszowa. 30 mieszkań w zabudowie szeregowej przy ulicy Budziwojskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dębowa

Józefkowo,kujawsko-pomorskie

109 000 zł2 905 m² 37,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Józefkowo, działka 2905 m2, sprzedaż. Nie zwykle atrakcyjna działka o pow. 2905 m2, położona w cichym i malowniczym zakątku Józefkowa w gminie Skępe w pobliżu jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowy Świat

Lublin,lubelskie

679 000 zł85 m² 7 960,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Ofertę sprzedaży stanowi komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 104 m2 oraz powierzchni użytkowej 85.3 m2. Lokal mieszkalny usytuowany jest na kameralnym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dąbrowa Górnicza,śląskie

325 006 zł41 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3 pokoje w Centrum! Nowa inwestycja! | Dąbrowa Górnicza ul. Dąbrowskiego zadzwoń: współpracując z Homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gierczak

Koszalin,zachodniopomorskie

220 000 zł36 m² 6 094,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Wszystkie okna są od strony wschodniej. W pobliżu sklepy i centra handlowe oraz parking i przystanek autobusowy. W niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 169 000 zł120 m² 9 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szanowni Państwo, z ogromną przyjemnością prezentujemy już 5 inwestycję* realizowaną pod marką High End. Jak zawsze długo szukaliśmy działki w świetnej lokalizacji i pracowaliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartoka

Łódź,łódzkie

559 000 zł54 m² 10 361,50 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Prezentowany lokal mieszkalny znajduje się w Apartamentowcu Budomalu- panoramika. Inwestycja zlokalizowana jest w Łodzi, dzielnica Widzew-Wschód, ulica Beli Bartoka 24. Budynek został oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orła Białego

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

620 000 zł100 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż bezczynszowe wyjątkowe, mieszkanie z ogrodem i tarasem! Prezentuje Państwu świeżo oddane do użytku mieszkanie w nowo wybudowanym budynku 5 lokalowym, dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

475 800 zł36 m² 13 216,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w sercu Jeżyc - ul. Jana Henryka Dąbrowskiego Bezpieczna transakcja bezpośrednio od dewelopera. Bez podatku pcc - realna oszczędność już na starcie. Duża kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Rynek

Rzeszów,podkarpackie

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży w pełni wyposażonej i umeblowanej restauracji gotowej do prowadzenia działalności od pierwszego dnia. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarego

Kłodzko,dolnośląskie

315 000 zł53 m² 5 932,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie w centrum Kłodzka - ul. Floriana Szarego. Nieruchomość o powierzchni 53,10m2 znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Holzera

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł37 m² 22 945,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament z ogrodem. Royal Residence | ul. Holzera 3, warszawa Na sprzedaż w pełni wykończony apartament na parterze z prywatnym ogrodem o powierzchni 30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Fajsławice

Fajsławice,lubelskie

170 000 zł60 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Lokalizacja: fajsławice, powiat krasnostawski, woj. lubelskie Cena: 170 000 pln Powierzchnia działki: 1075 m2 Rok budowy domu: 1945 Typ domu: drewniany, wolnostojący Na sprzedaż oferuję drewniany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

2 306 222 zł110 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc apartamenty W willach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala

Bierawa,opolskie

29 000 000 zł7 000 m² 4 142,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:36 000 m²

Wyjątkowa oferta inwestycyjna kompleks biurowo-magazynowy W wysokim standardzie - 7500m2 na 3,6 ha terenu Lokalizacja: bierawa, obok trasy Gliwice - Kędzierzyn Koźle - Opole Prezentujemy unikalną.

Szczegóły ogłoszenia