dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 806 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 806 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

920 000 zł160 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:302 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż komfortowy dom - Częstochowa, dzielnica Tysiąclecie Na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej , położony w jednej z najbardziej cenionych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie

Rokitnica,pomorskie

166 045 zł3 019 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy kompleks jedenastu działek położonych w miejscowości Rokitnica k. Pruszcza Gdańskiego. Powierzchnia oferowanych działek wacha się pomiędzy 3019 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oświatowa

Starachowice,świętokrzyskie

249 000 zł47 m² 5 297,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2 zlokalizowane w 2-piętrowym bloku w Starachowicach w dzielnicy Majówka. Budynek z 1956 roku, wybudowany z cegły, docieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grębocice

Grębocice,dolnośląskie

119 000 zł1 087 m² 109,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działki o powierzchni 1087 m2, 1348 m2 (139 tysięcy zł), 1349 m2 (139 tysięcy zł) położone w miejscowości Grębocice, 8km od Głogowa. W miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbaraska

Łódź,łódzkie

265 000 zł36 m² 7 361,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kompaktowe 2 pokoje w zielonej części miasta Łódź Górna, plus balkon i komórka. Spokojna okolica, świetna lokalizacja. To mieszkanie wyróżnia bardzo dobra lokalizacja, która pozwala żyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

650 000 zł84 m² 7 745,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:193 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ofertę domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 84m2 zaledwie 15 minut do Galerii Rzeszów! Osiedle Przybyszówka! dom sprzedawany W stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

949 000 zł143 m² 6 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w Osowcu | Działka 500m | Pompa ciepła | Ogrzewanie podłogowe | Taras i balkony. Oferujemy przestronny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczytowa

Łódź,łódzkie

290 000 zł53 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

W tym mieszkaniu na pewno nie zabraknie Ci przestrzeni! Zapraszam na Stoki do mieszkania położonego tuż obok parku, idealnego na codzienne spacery i odpoczynek wśród zieleni. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żwirki i Wigury

Kalisz,wielkopolskie

1 299 000 zł237 m² 5 476,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 949 m²

Na sprzedaż przestronny dom o łącznej powierzchni mieszkalnej 237,19 m , położony na dużej, zagospodarowanej działce o powierzchni 1949 m , zlokalizowanej w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tomkowa

Tomkowa,dolnośląskie

670 000 zł120 m² 5 562,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro Nieruchomości komfort oferuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej Tomkowa, pow.świdnicki, woj. dolnośląskie. -na parterze znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadmorski Dwór

Gdańsk,pomorskie

1 881 158 zł75 m² 25 216,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Klimat wakacyjnego kurortu przez okrągły rok! Apartament z tarasem I Prestiżowe osiedle Nadmorski Dwór I Kilka minut spacerem od plaży & mola w Brzeźnie I Przy Parku Reagana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

1 683 523 zł118 m² 14 304,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal usługowy W prestiżowej lokalizacji - gdańsk, przymorze Widok na Park Reagana | Tarasy Bałtyku | 2 miejsca w hali garażowej | Stan deweloperski ***** opis nieruchomości: lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kraków

Kraków,małopolskie

299 000 zł1 608 m² 185,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną działkę o powierzchni 1608 m2 (16 ar) Do działki wydana jest wz pozwalająca na budowę na niej domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wawelska

Gdańsk,pomorskie

1 180 000 zł111 m² 10 630,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Nowoczesne i przestronne 5-pokojowe mieszkanie po remoncie 111 m (140 m po podłodze), garaż, tylko 4 km od centrum Gdańska Na sprzedaż oferuję duże, świeżo wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Krynki,podlaskie

58 000 zł1 112 m² 52,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dwóch pięknie położonych działek w malowniczej miejscowości Krynki, o łącznej powierzchni 1112 m . Jedna z działek ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Morzewiec

Morzewiec,kujawsko-pomorskie

850 000 zł160 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Polecamy do zakupu dom położony w przepięknej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Bardzo dobra komunikacja, dojazd do Bydgoszczy w zaledwie 10 minut oraz szybki zjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Ełk,warmińsko-mazurskie

299 000 zł36 m² 8 328,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż odświeżone mieszkanie o powierzchni 35,90 m , położone na 2. piętrze budynku przy ul. Wojska Polskiego 50, w samym centrum Ełku. Nieruchomość jest gotowa do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 119 000 zł151 m² 7 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Dom nr.2 Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m, posadowiony na pięknej, działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 29 Listopada

Augustów,podlaskie

428 825 zł50 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,45 m , położone na 1. piętrze w spółdzielczym bloku przy ul. 29 Listopada. Do lokalu przynależy duża piwnica o powierzchni ok. 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

632 880 zł53 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartament zlokalizowany w ścisłym centrum Szczecina, 100 m od Kaskady. Mieszkanie mieści się w kamienicy, która przeszła kapitalny remont. Budynek wyposażony w windę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skargi

Katowice,śląskie

829 000 zł76 m² 10 907,90 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

A3/5/268 Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie 75,6m2 + duży balkon 41 m2 w nowej inwestycji w samym centrum Katowic - okolice ul. Juliusza Słowackiego, kilka kroków do dworca pkp, rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gałczyńskiego

Częstochowa,śląskie

269 000 zł38 m² 7 078,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Gałczyńskiego - dzielnica Tysiąclecie w Częstochowie. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w 4-piętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Tarnów

Tarnów,małopolskie

81 900 zł810 m² 101,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane graniczące z siedzibą gminy, świetnie skomunikowane z Krakowem i Tarnowem autostradą A4. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze dostępność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Wytyczno

Wytyczno,lubelskie

519 000 zł70 m² 7 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro vesta ma przyjemność zaprezentować wyjątkową działkę rekreacyjną położoną w miejscowości Wytyczno, na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim, w pobliżu Poleskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł44 m² 15 101,60 zł/m²