dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 875 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

1 999 900 zł95 m² 21 051,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Przestronny 3-pokojowy apartament z możliwością wydzielenia 4 pokoju, o powierzchni 95,3 m , zlokalizowany przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 47, na prestiżowym Osiedlu Saska. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

306 449 zł31 m² 9 744 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przyjmo

Przyjmo,świętokrzyskie

900 000 zł165 m² 5 457,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 085 m²

| na sprzedaż dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni c ałkowitej 164,91 m2 (pow. użytkowa 129,22 m2), zlokalizowany w miejscowości Przyjmo , gmina Miedziana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

472 017 zł43 m² 10 954,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 43,09 m2 w nowej inwestycji przy ulicy Koncertowej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

574 264 zł47 m² 12 195 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Różana

Wieliczka,małopolskie

865 450 zł91 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego dwupoziomowego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 91,10 m2, zlokalizowanego w miejscowości Wieliczka - Różana. Najważniejsze atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

749 000 zł156 m² 4 801,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania pół bliźniaka w spokojnej części centrum Jeleniej Góry. Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni 460m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zabrska

Katowice,śląskie

610 272 zł42 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:14/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Mieszkania gotowe, oddane do użytkowania, wykończone pod klucz - możliwość wprowadzenia się od zaraz! Lokalizacja Katowice, ul. Zabrska/sobieskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 620 000 zł160 m² 10 130,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem! To prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy zaledwie 3 km od wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 350 000 zł85 m² 27 647,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie w pięknej stylowej kamienicy na Starym Żoliborzu, składające się z: - salonu - sypialni - pokoju - oddzielnej widnej kuchni (możliwość zrobienia 4 pokoju) - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

730 000 zł65 m² 11 286,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:160 m²

Kameralny dom z ogrodem w prestiżowej lokalizacji - Osielsko Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, dwukondygnacyjnego domu położonego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stańczyka

Warszawa,mazowieckie

889 000 zł39 m² 23 049 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż narożny apartament, usytuowany na 13 piętrze, w nowoczesnym budynku na warszawskiej Woli. To propozycja dla osób, które cenią komfort, ciszę, przestrzeń, światło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

1 047 857 zł96 m² 10 940,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szarych Szeregów

Opole,opolskie

670 000 zł132 m² 5 056,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Piętrowy pawilon handlowo-usługowy w Opolu przy ul. Szarych Szeregów - jednej z bardziej rozpoznawalnych ulic w mieście - na sprzedaż Dlaczego warto?- stabilny dochód od pierwszego dnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Marki

Marki,mazowieckie

575 000 zł50 m² 11 474,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Brak podatku pcc Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,11m2 w cichej okolicy. Mieszkanie składa się z: - aneks kuchenny połączony z pokojem-29,35m2 - pokój-11,62m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szczecińska

Zieleniewo,zachodniopomorskie

3 900 000 zł201 m² 19 403 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 900 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu wolnostojącego o powierzchni 200 m , położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Zieleniewie, nieopodal Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siemiechów

Siemiechów,małopolskie

619 000 zł156 m² 0,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Na sprzedaż dom w Siemiechowie idealny dla rodziny! Cena: 619 000 zł Przedstawiamy ofertę domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 73,24 m , a ze strychem który można adaptować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł33 m² 15 930 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mokotów - prestiżowa lokalizacja Nowoczesny design Bliskość biznesowego serca stolicy Zapytaj o inne oferty z rynku pierwotnego i sprawdź rabaty w jednym miejscu! Spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Radonice

Radonice,mazowieckie

382 200 zł1 365 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Radonicach o powierzchni 1365 m2. Do drogi prowadzi droga wewnętrzna, utwardzona. Media w działce: prąd, woda, w drodze, światłowód. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

731 378 zł66 m² 11 038 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

766 000 zł125 m² 6 135,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 5 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 125m2 z garażem który zlokalizowany przy ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. Dom sprzedawany W stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

783 290 zł74 m² 10 538 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Radom,mazowieckie

488 000 zł64 m² 7 625 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Nowa Cena 488 000 zł Mieszkanie oferuje najlepszy stosunek ceny do jakości w tej lokalizacji! Rozkładowe. przestronne 3 pokoje w cichej ,zielonej okolicy. Osiedle XV-Lecie Ul .Żwirki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem

Mielno,zachodniopomorskie

5 500 000 zł574 m² 9 580,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:26

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonujący pensjonat w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Mielnie - zaledwie 150 m od morza i 350 m od jeziora Jamno. Cena: 1 budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 320 000 zł267 m² 4 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:409 m²

Oferta sprzedaży przestronny bliźniak W nadarzynie! Na sprzedaż oferuję przestronną i funkcjonalną połowę dużego bliźniaka zlokalizowaną w spokojnej części Nadarzyna (woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kolonia Góra Puławska

Kolonia Góra Puławska,lubelskie

219 000 zł2 000 m² 109,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona, szeroka działka budowlana o powierzchni 2000 m z możliwością podziału na dwie mniejsze, w spokojnej, zielonej okolicy Kolonii Góra Puławska zaledwie 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Rudzica

Rudzica,śląskie

4 500 000 zł35 000 m² 128,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa oferta! duża działka 3,5 ha jasienica / rudzica, okolice bielska-białej Na sprzedaż prezentujemy niepowtarzalny teren o powierzchni 3,5 ha, położony w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zieleniewskiego

Kraków,małopolskie

1 648 923 zł53 m² 31 100 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc przedsprzedaż apatramentów od 26 M2 do 110 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zawada

Zawada,małopolskie

378 844 zł36 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone w nowoczesnym budynku z windą, w kameralnej inwestycji w miejscowości Zawada zaledwie 18 km od Krakowa. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

603 657 zł35 m² 17 247,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 34,38m2 + ogródek 28,08m2 promocja na parking podziemny tylko teraz W cenie 30.000 ZŁ Z KAŻDEGO POKOJU WYJŚCIE NA BALKON Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawła

Katowice,śląskie

475 605 zł35 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1886

Bez pcc! Zdjęcia mają charakter poglądowy. Nowa inwestycja w Katowicach to prawdziwa architektoniczna perełka z końca XIX wieku, datowana na około 1886 rok. Priorytetem tej wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

335 000 zł61 m² 5 491,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na parterze w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal składa się z trzech ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okólna

Kraków,małopolskie

610 000 zł45 m² 13 616,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Przytulne 3 pokoje po remoncie Kraków, kozłówek | Gotowe do zamieszkania Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 44,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Kłudno Nowe

Kłudno Nowe,mazowieckie

9 640 000 zł39 335 m² 245,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna na sprzedaż Kludno Nowe, gm. Grodzisk Mazowiecki 39 330 m Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 39 330 m, położona w miejscowości Kludno Nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wodna

Płock,mazowieckie

586 131 zł1 469 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Płocku ul. Wodna | 1 469 m | mpzp | Media przy działce Przedmiotem oferty jest wyjątkowo atrakcyjna działka o powierzchni 1 469 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wapienna

Bielsko-Biała,śląskie

450 000 zł50 m² 8 948,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Sprzedam (bez pośredników!) mieszkanie o powierzchni 50,29 m mieszczące się na parterze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym (rejon ul. Wapiennej) będącym w zasobach Spółdzielni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Gdańsk,pomorskie

540 000 zł36 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowy gotowiec inwestycyjny na gdańskim Wrzeszczu! mieszkanie: mieszkanie ma powierzchnię 36 m2, składa się z przedpokoju, dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Energetyczna

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł45 m² 14 279,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 45,45 m , zlokalizowanego przy ul. Energetycznej we Wrocławiu, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Różana

Marianowo,zachodniopomorskie

99 000 zł1 082 m² 91,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa atrakcyjna cena Chcesz odpoczywać nad jeziorem Marianowskim? Tylko 40 minut od Szczecina. Bez prowizji dla kupującego Oferujemy do sprzedaży działkę niezabudowaną o powierzchni 1082 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Bydgoszczy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

653 835 zł62 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Albertyńskie

Kraków,małopolskie

780 000 zł60 m² 12 943,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3 pokoje Z osobną kuchnią I loggią! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Bieńczyce, na os. Albertyńskim. Osiedle posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij