dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna Adamowice

Adamowice,mazowieckie

499 999 zł3 654 m² 136,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka usługowa w Adamowicach (gm. Mszczonów), przy ul. Leśnej zaledwie 400 m od zjazdu z trasy S8! Lokalizacja: doskonały dojazd szybki dostęp do drogi ekspresowej S8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

2 430 540 zł180 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Oferujemy do sprzedania lokal komercyjny o pow. 180,04 m2 w świetnej lokalizacji -kraków Ruczaj. Lokal nadający się pod działalność np: handlową, usługową, medyczną, biurową. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

293 000 zł26 m² 11 269,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Genialna lokalizacja we wrzeszczu kilka minut od politechniki gdańskiej I gumedu, tramwaj, skm, blisko śródmieście I morze idealne pod wynajem krótkoterminowy, długoterminowy bądź hybrydowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Storczykowa

Szczecin,zachodniopomorskie

949 000 zł137 m² 6 947,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wielgowo ul. Storczykowa - Zamieszaj przy lesie W najbliższym sąsiedztwie znajduje się pętla autobusowa z liniami nr 73,93,534, szkoła podstawowa nr 13, las, sklepy spożywcze w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Bastyra

Pilzno,podkarpackie

189 000 zł1 341 m² 140,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 13,41 ar (1341 m). Parcela położona jest na nowopowstałym osiedlu w spokojnej i zielonej części Pilzna. Działka leży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Janinów

Janinów,mazowieckie

655 000 zł3 800 m² 172,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3800 m, położona w cichej i zielonej okolicy Janinowa, bezpośrednio przy granicy prestiżowego osiedla Czarny Las, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

785 000 zł58 m² 13 652,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z balkonem i widokiem na zieleń. Lokalizacja i otoczenie: prezentowana nieruchomość położona jest w cichej i zielonej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podhalańska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł48 m² 5 186,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości z przyjemnością prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Podhalańskiej 3 w Grudziądz. To doskonała propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

7 947 200 zł39 736 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki zaznaczone na czerwono-jako tereny usługowe, znajdują się na wylocie do Jeleniej Góry przy głównej trasie, z dogodnym dojazdem drogą asfaltową prowadzącą bezpośrednio z tej trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

461 304 zł36 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Smocza

Szczecin,zachodniopomorskie

370 000 zł46 m² 7 979,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

2 pokoje z ogrodem i garażem, 2 piwnicami - Podjuchy, blisko Puszczy Bukowej. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią, położone na 1. piętrze niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy

Dzielna,łódzkie

5 900 000 zł700 m² 8 428,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:garaż wolnostojący

Biuro Nieruchomości Great House ma zaszczyt przedstawić państwu nietuzinkowy Zajazd Cichy Dworek zlokalizowany w m. Mroczków Gościnny przy trasie głównej Radom-Piotrków (droga krajowa nr.12).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Krakowska

Warszawa,mazowieckie

983 110 zł58 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na 3 piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku. Mieszkanie ma świetny układ i ogromny potencjał aranżacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Serock

Serock,mazowieckie

279 999 zł924 m² 303,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zastanawiasz się nad zakupem działki? Ta nieruchomość ma powierzchnię 924 m i znajduje się na spokojnej wsi. Działka ma dostęp do elektryczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

650 000 zł81 m² 8 014,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Piękne, przestronne, bezczynszowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w samym centrum miasta. 81 metrów, 3 ustawne, przestrzenne pokoje, 2 balkony (ekspozycja północ i południe),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 556 900 zł2 841 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchmości: mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość gruntową na sprzedaż położoną w obszarze Wilanów Zawady o powierzchni 2841 m2. Działka ta jest położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gogola

Łódź,łódzkie

449 000 zł46 m² 9 697,62 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pamiętaj, nasz Kwadrat - Nieruchomości to zawsze najniższa cena! Bez ukrytych kosztów. 0% prowizji! Profesjonalne wsparcie na każdym etapie. Uczciwość i transparentność to podstawa naszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Ełk,warmińsko-mazurskie

284 900 zł28 m² 10 175 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro M2 Estate prezentuje mieszkanie na sprzedaż. Lokalizacja: mieszkanie położone w kameralnym budynku po stronie jeziora, z bezpośrednim widokiem na wodę z balkonu i części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rojna

Łódź,łódzkie

245 000 zł27 m² 9 074,07 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 27 m, położona na 7. piętrze w wieżowcu z windą przy ul. Rojnej w Łodzi (dzielnica Teofilów). Najważniejsze informacje: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Olsztyńska

Barczewo,warmińsko-mazurskie

2 990 000 zł7 022 m² 425,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 397 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,8397 ha, położona w Barczewie przy ul. Olsztyńskiej 14. Na terenie nieruchomości znajduje się rozbudowany kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

768 000 zł54 m² 14 222,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Warszawa, saska Kępa, ul. Międzynarodowa Gotowe do wprowadzenia Mieszkanie własnościowe z Księgą Wieczystą. Bez obciążeń. Jeden właściciel. Bardzo widne, słoneczne, dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

4 490 000 zł280 m² 16 035,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zakup nieruchomości nie wymaga zgody mswia (możliwość nabycia przez klientów spoza ue) Na sprzedaż świeżo wykończony, nowoczesny dom o powierzchni 280m2 zlokalizowany na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Zakroczym,mazowieckie

420 000 zł100 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Opis nieruchomosci Do wynajęcia lub sprzedaży dobrze utrzymana hale o powierzchni 100 m2 na ogrodzonej działce 600 m2. Hala jest idealnym rozwiązaniem na magazyn, produkcje, warsztat, serwis. Glowne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

799 500 zł58 m² 13 784,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł35 m² 14 257,10 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35 m , zlokalizowanego na Osiedlu Piastowskim w Poznaniu. Informacje o nieruchomości Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 42 Pułku Piechoty

Białystok,podlaskie

689 000 zł65 m² 10 659 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne mieszkanie | Osiedle Wygoda | 64,64 m + komórka lokatorska Przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. 42 Pułku Piechoty, na cenionym i zielonym osiedlu Wygoda. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Światowida

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł50 m² 16 918,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,24 m , 3 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą z 2020 roku -warszawa, tarchomin, ul. Światowida. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

373 583 zł38 m² 9 896,25 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złotoryjska

Legnica,dolnośląskie

369 000 zł49 m² 7 515,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Lokalizacja: legnica, rynek Pokoje: 3 Kuchnia: oddzielna Piętro: IV Powierzchnia: 46,3 m2 Budynek: blok Ogrzewanie: miejskie Na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie 3-pokojowe w samym centrum miasta przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

469 000 zł70 m² 6 738,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,60m2, usytuowane w kamienicy w samym centrum Stargardu. Nieruchomość znajduje się zaledwie kilka kroków od parku, co sprawia, że jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

358 575 zł31 m² 11 745 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Sułów

Sułów,małopolskie

120 000 zł2 300 m² 52,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę rolną w miejscowości Sułów gm. Wieliczka. Działka położone jest tuż przy drodze głównej asfaltowej. W planie zagospodarowania przewidziana jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

19 500 000 zł630 m² 30 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 656 m²

Luksusowa rezydencja o powierzchni 630m2 położona w prestiżowej strefie A Konstancina! Rezydencja z krytym basenem została wybudowana w 2009 roku i wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Zarębice,śląskie

195 000 zł73 m² 2 685,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 837 m²

Wielu z nas marzy o uroczym domku na wsi, gdzie spędzimy beztroskie lato oraz weekendy. To marzenie może się spełnić. Oferujemy do sprzedaży drewniany dom do remontu z zabudowaniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

999 867 zł62 m² 16 126,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Broniewice,kujawsko-pomorskie

429 000 zł61 m² 6 983,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

MW Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 61,43 m (powierzchnia całkowita 68,95 m ), położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wieliczka,małopolskie

807 975 zł85 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4-pokojowe | 84,98 m | 2 balkony |czarnochowice k. Krakowa Brak prowizji, brak pcc i zbędnych kosztów! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 84,98 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Nietuzinkowe 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w 6 piętrowym budynku z lat 50-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Żelaznej. Mieszkanie przeszło kapitalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

390 000 zł41 m² 9 523,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 40,95m2 położone w Centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na parterze niskiego budynku mieszkalnego. W mieszkaniu znajdują się: 3 pokoje, ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

414 124 zł54 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Bez pcc! Zakup bezpośredni od dewelopera. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, która znajduje się na Osiedlu Moderno w Środzie Wielkopolskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sępia

Katowice,śląskie

650 000 zł85 m² 7 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:646 m²

Na sprzedaż uroczy, niewielki dom jednorodzinny położony w spokojnej, zielonej części Katowic - Piotrowice. To idealna propozycja dla osób szukających ciszy i prywatności,.