dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 929 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 929 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieczna

Warszawa,mazowieckie

556 000 zł39 m² 14 111,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Lewandów II ul.Sieczna. Budynek z 2011 roku. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon z aneksem kuchennym i oddzielną sypialnią, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł60 m² 11 952,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Jeśli marzysz o przestronnym 3-pokojowym mieszkaniu do wprowadzenia, w zadbanej kamienicy, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji, ta oferta może być dla Ciebie idealna. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł50 m² 11 113,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Kawa na balkonie, spacer nad Odrą, - nie mieszkanie a styl życia! Najważniejsze atuty: - piękna kamienica z początku XX wieku po remontach technicznych (dach, piony wod kan, elewacja, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Pileckiego

Żyrardów,mazowieckie

237 440 zł848 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta zarezerwowana! avenda Nieruchomości w Żyrardowie, tel., poleca Państwu: swoją ofertę sprzedaży działki budowlanej o pow. 848 m2 ( szerokość 12,84m, długości 67m ), położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nielepice

Nielepice,małopolskie

520 000 zł4 911 m² 105,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mamy przyjemność Państwu zaprezentować działkę budowlano-rolną w podkrakowskich Nielepicach w Gminie Zabierzów. W obecnym mpzp przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Markusy

Markusy,warmińsko-mazurskie

750 000 zł33 m² 22 441,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna 3342 m z potencjałem pum 2312 m , idealna pod zabudowę jednorodzinną lub kameralne osiedle domów. Markusy - przedmieścia Elbląga | pełne media | spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

570 000 zł52 m² 10 982,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Atuty: codziennie budzisz się wśród zieleni. Nowoczesne wnętrza. Prywatna siłownia tylko dla mieszkańców. Przyszła stacja pkm w zasięgu 10 minut spaceru. Wysoki standard - niskie opłaty dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

726 000 zł40 m² 18 019,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokoje | 40,29 m | 3 piętro | kameralna inwestycja | Płaszów Zakup bezpośrednio od dewelopera : bez pcc bez prowizji Na sprzedaż jasne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,29 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

468 455 zł55 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Winna Góra

Winna Góra,wielkopolskie

85 305 zł1 551 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w okolicy Środy Wielkopolskiej, winna Góra, powierzchnia 1551 mkw., cena 55 zł/mkw. Winna Góra, gmina Środa Wielkopolska, powiat średzkizabudowa sąsiednia mieszkaniowa.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł112 m² 5 794,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:154 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker ma na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 111,56 m , z funkcjonalnym układem 6 pokoi i prywatnym ogrodem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gliwice,śląskie

360 000 zł64 m² 5 669,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko w naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie typu m-4 o pow. 63,5m2, położone na IV piętrze w niskim bloku na atrakcyjnym osiedlu Obrońców Pokoju. Dwustronnie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Adamów-Wieś,mazowieckie

375 570 zł4 173 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy lesie Adamów-Wieś, gm. Radziejowice Na sprzedaż piękna działka budowlana położona bezpośrednio przy lesie państwowym w Adamowie-Wsi. Idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

788 732 zł67 m² 11 826,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Karabeli

Warszawa,mazowieckie

1 179 000 zł79 m² 14 961,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferuję wyjątkowo funkcjonalne i doskonale zlokalizowane mieszkanie położone na warszawskim Bemowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Górczewska oraz ul. Lazurowej. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sypniewo

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł74 m² 8 126,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowe mieszkanie Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Mieszkanie z tarasem 32M2 i garażem - fotowotaika - rekuperacja Obsługa: 5 3 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

930 000 zł135 m² 6 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Szukasz miejsca, gdzie codzienność będzie komfortowa, a weekendy pełne relaksu? To idealna propozycja dla Ciebie i Twojej rodziny! Nieruchomość w stanie deweloperskim ( lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Katalońska

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł63 m² 13 391,20 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Katalońska 5 adres, który dobrze brzmi i jeszcze lepiej się mieszka Są takie mieszkania, które nie muszą się narzucać. Wystarczy, że się przedstawią. 63,4 m , cztery pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszczy Solskiej

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł30 m² 14 062,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przytulne, ciche , 2 pokojowe mieszkano o powierzchni 29,99 m 2 na Bemowie. Dobra komunikacja autobusowa. Mieszkanko niewielkie 29,99 m 2 , ale bardzo funkcjonalne i przytulne. Wygodna 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Kraków

Kraków,małopolskie

520 000 zł17 m² 30 588,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej kamienicy, na pierwszym piętrze, w samym centrum Starego Miasta w Krakowie, zaledwie kilka kroków od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Mostowa

Kozy,śląskie

729 000 zł60 m² 12 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone na parterze w bliźniaku o powierzchni ok. 60 m , w centrum Kóz, na kameralnym, zamkniętym osiedlu domów szeregowych. pełna prywatność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szpetal Górny

Szpetal Górny,kujawsko-pomorskie

425 825 zł210 m² 2 027,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Obwieszczenie O sprzedaży udziału W nieruchomości W szpetalu górnym Syndyk masy upadłości Sławomira Niewiadomskiego zaprasza wszystkich do składania ofert na zakup udziału (jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 098 789 zł47 m² 23 604,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament z panoramicznym balkonem i widokiem na Motławę | Waterlane Island, chmielna 63. Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 46,55 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chorzów

Chorzów,śląskie

365 000 zł58 m² 6 282,27 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje z balkonem w super lokalizacji Chorzów-Klimzowiec Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 58,10 m 2 , położone na 8 piętrze, w bloku z windą. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

759 125 zł46 m² 16 502,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe dwustronne - 45,53m2 + balkon 5,61m2 promocja na parking podziemny tylko teraz 30.000 ZŁ Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD! 11 MINUT WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczyńska

Warszawa,mazowieckie

602 000 zł37 m² 16 139,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku z lat 80-tych zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Korczyńskiej. Osiedle bezpieczne, monitorowane. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawła

Katowice,śląskie

476 685 zł35 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1886

Bez pcc! Zdjęcia mają charakter poglądowy. Nowa inwestycja w Katowicach to prawdziwa architektoniczna perełka z końca XIX wieku, datowana na około 1886 rok. Priorytetem tej wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Kielce,świętokrzyskie

359 000 zł49 m² 7 383,79 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w samym sercu miasta! Przestronne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Rynek Główny

Kraków,małopolskie

2 830 000 zł190 m² 14 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:276 m²

Bezpośrednia przecznica od Rynku Głównego Oficyna do generalnego remontu z prawomocnym pozwoleniem na nadbudowę i przebudowę. Obecnie powierzchnia 160 m2 składająca się z 4 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strzeszyńska

Poznań,wielkopolskie

425 000 zł36 m² 11 864,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Top oferta! - sprzedaż tylko U mnie - gotowe mieszkanie Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc 2 pokoje Z ogrodem - nowe osiedle - klucze - gotowe Obsługa inwestycji: 5 3 6 4 14 9 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Liliowa

Góra,pomorskie

1 260 000 zł335 m² 3 761,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

NA sprzedaż - murowana hala przemysłowo-usługowa Z zapleczem biurowo-socjalnym Na sprzedaż funkcjonalna, murowana hala przemysłowo-usługowa, idealna pod działalność produkcyjną, magazynową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł40 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie składa się z dwóch pokoi , zamkniętej kuchni z oknem ,przedpokoju i łazienki. W mieszkaniu na podłodze panele, w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Podstarościch

Warszawa,mazowieckie

3 400 000 zł150 m² 22 642,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowa, niespotykana nieruchomość lokalowa zajmująca całe pierwsze piętro w kamienicy z 1936 roku, położonej na Żoliborzu Urzędniczym, w bardzo cichym zaułku, praktycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł61 m² 9 037,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić inwestycję przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie - osiedle mieszkań z zabudowie bliźniaczej, dwulokalowej. Jeżeli szukasz komfortowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balladyny

Lublin,lubelskie

499 000 zł46 m² 10 847,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 46 m2 zlokalizowane przy ul. Balladyny na osiedlu Słowackiego (lsm). Do mieszkania przynależy piwnica. Skład nieruchomości: - salon z aneksem, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł50 m² 8 810 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż gotowe mieszkanie w stanie deweloperskim na 1 piętrze o powierzchni 49,83 m2 w nowopowstałym osiedlu przy ul. Warszawskiej w Rzeszowie. Dzięki świetnej infrastrukturze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł57 m² 12 614 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne mieszkanie 2-poziomowe z tarasem | gotowe do wprowadzenia | Ołtaszyn / Wojszyce Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 56,79 m z dodatkową komórką lokatorską(2,7 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Laszczki,mazowieckie

1 049 000 zł132 m² 7 946,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Energooszczędne domy w zabudowie szeregowej pod Warszawą. Cena do negocjacji. Dom pod lasem Warszawa. Janki - Laszczki pod Warszawą. Energooszczędne domy w zabudowie szeregowej pod Warszawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jaszkowa Dolna

Jaszkowa Dolna,dolnośląskie

150 000 zł1 535 m² 97,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w spokojnej okolicy w Jaszkowej Dolnej, okolice Kłodzka. Nieruchomość o powierzchni 0,1535 Ha znajduje się na urokliwym, cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł44 m² 14 617,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Opis: oferujemy do sprzedania jasne, przytulne mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy Aluzyjnej o powierzchni 44,4 m , zlokalizowane na 7 piętrze 8 piętrowego bloku. Nieruchomość po.