dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 929 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 929 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdynia,pomorskie

620 000 zł40 m² 15 422,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Rezerwacja! Zamieszkaj w sercu Gdyni, tuż przy morzu i zieleni, a jednocześnie minutę od tętniącego życiem centrum. To idealna przestrzeń dla osób ceniących komfort, ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dominów,lubelskie

457 794 zł53 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji w podlubelskim Dominowie o powierzchni 52,62 mkw. Mieszkanie nr 33 Dojazd mpk Lublin W skład mieszkania wchodzi: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

454 000 zł48 m² 9 458,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielnymi pokojami, położone na parterze w zadbanym bloku, w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie przeszło kapitalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

229 000 zł40 m² 5 668,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż nieruchomość po remoncie w kamienicy na 2 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 40,40 m2 , które składa się z: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Osowiec,mazowieckie

1 080 000 zł220 m² 4 522,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w cichej i zielonej okolicy wśród nowych domów. Nieruchomość jest w trakcie budowy, dzięki czemu przyszły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

799 000 zł79 m² 10 075,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż położone we wschodniej części Rzeszowa przy ul. Marcina Filipa, w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sulechowska

Babimost,lubuskie

350 000 zł63 m² 5 519,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do kupna przestronnego mieszkania położonego w Babimoście przy ulicy Sulechowskiej. Mieszkanie składa się z dwóch części o łącznej powierzchni użytkowej 63,41 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Kraków

Kraków,małopolskie

399 000 zł24 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 24,3 m , położoną na II piętrze w budynku na Osiedlu Słonecznym. Mieszkanie składa się z jednego pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kopiska

Kopiska,mazowieckie

650 000 zł70 m² 9 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko, idealne dla osób poszukujących spokoju, prywatności oraz miejsca, które można dopasować do własnych potrzeb i pomysłów. To propozycja zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Druckiego-Lubeckiego

Szczecin,zachodniopomorskie

319 000 zł43 m² 7 481,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni niemal 43 m2 zlokalizowane w dzielnicy Drzetowo. Lokal o bardzo korzystnym układzie pomieszczeń, do każdego z pokojów wchodzimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

942 621 zł68 m² 13 882,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc Lokalizacja osiedla pozwala na wiele możliwości, świetne mieszkania inwestycyjne z przeznaczeniem pod wynajem. Gwarancja ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozłucka

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł47 m² 13 297,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią, ciche , jasne, dwustronne do dowolnej aranżacji. Położone w znakomitej lokalizacji - w pobliżu Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

304 900 zł164 m² 1 863,92 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Klimatyczny lokal w Centrum! Po remoncie! | Sosnowiec ul. Sadowa zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kraków,małopolskie

6 500 000 zł5 384 m² 1 207 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Skotniki ponad pół hektara zgodnie Z planem zagospodarowania przestrzennego : tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej W układzie wolnostojącym I bliźniaczym wskaźnik intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

401 486 zł41 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , oraz pełnej infrastruktury wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

697 062 zł56 m² 12 390 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych! Szanowni Państwo, oferuje świetnie położone mieszkanie , bardzo ustawne z dużym balkonem. Mieszkanie składa się z salonu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bartodzieje

Bartodzieje,mazowieckie

1 590 000 zł174 m² 9 137,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 529 m²

W tym domu jest wszystko., przestrzeń, komfort, elegancja, cisza, wygoda, spokój. Z dumą oferujemy na sprzedaż zadbany dom położony w malowniczej wsi, tuż przy lesie. Twoje wymarzone miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szobera

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł46 m² 14 347,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Warszawa, ul. Stanisława szobera - 45,80 m / 2 pokoje + loggia + piwnica 15 min spacerem - metro bemowo! Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego , słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł58 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam komfortowe, umeblowane, wyposażone w sprzęt agd, gotowe do wprowadzenia, w pełni wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,1 m (zgodnie z aktem notarialnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kraków,małopolskie

839 000 zł42 m² 19 971,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie z balkonem i widokiem na zieleń Dąbska 11a, kraków Oferta Soho Reality Group Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową propozycją sprzedaży mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Księżycowa

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł53 m² 14 250,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie o powierzchni 53,3 metra, usytuowane na 4 piętrze w bloku z windą zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Cena do negocjacji! Lokal składa się z: - salonu z jadalnią (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Stargard,zachodniopomorskie

644 200 zł89 m² 7 261,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:247 m²

0% prowizji - Ofertą sprzedaży jest 4-pokojowy dom w zabudowie szeregowej. Przestronna i funkcjonalna nieruchomość zlokalizowana w spokojnej i cichej dzielnicy Stargardu z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Czereśniowa

Zaborze,śląskie

720 000 zł120 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 219 m²

Oferta z prowizją 0%. Kupując nieruchomość nie płacisz wynagrodzenia biura nieruchomości. Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Nowy dom jednorodzinny położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

1 722 626 zł194 m² 8 902 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal usługowy/biurowy o powierzchni 193,51 m2 na parterze, w gotowym budynku przy ulicy Bochenka 14b, dz. Podgórze Duchackie w Krakowie. Budynek oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

412 179 zł33 m² 12 601 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 32,71 m2 na parterze w gotowym budynku przy ulicy Bochenka 14b, dz. Podgórze Duchackie w Krakowie. Budynek oddany do użytkowania w 2024 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

589 000 zł1 000 m² 589 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m (wymiary 34 x 33 m), w kształcie niemal idealnego kwadratu. Położona w spokojnej, zielonej okolicy idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

722 000 zł64 m² 11 281,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Domecko

Domecko,opolskie

728 000 zł105 m² 6 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ostatni! segment W cenie 728 000,00 zł nowoczesny budynek garaż W bryle oraz bliska odległość od Opola! bez podatku pcc dla kupującego! Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Gdynia,pomorskie

698 000 zł65 m² 10 699 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja! Niższa cena! gotowe do odbioru! Zostały ostatnie mieszkanie, które można odebrać już teraz! * Zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Idealne miejsce do życia, rozwoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lipowa

Podrudzie,mazowieckie

899 000 zł131 m² 6 862,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję do sprzedaży nowoczesny dom pasywny zlokalizowany jedynie 2km od Mińska Mazowieckiego przy terenach leśnych. Oferta rynku pierwotnego - klient zwolniony z podatku 2% pcc. 0% Prowizji Parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Zakolu Wisły

Kraków,małopolskie

630 000 zł37 m² 17 027 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36,82 m z dużym balkonem i klimatyzacją w Krakowie, ul. na Zakolu Wisły Opis nieruchomości: lokalizacja: cicha, zielona część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Władysławowo,pomorskie

215 500 zł1 204 m² 178,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce nad morzem działka budowlana w Łebczu, tylko 5 km od Władysławowa i plaży! Marzysz o domu w cichej, sielskiej okolicy, a jednocześnie chcesz mieć szybki dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

984 000 zł73 m² 13 490,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż trzy pokoje na poznańskim Grunwaldzie - Junikowo! gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowe mieszkanie Zakup od zaufanego dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Obsługa: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stryjeńskich

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł70 m² 17 142,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferujemy aa sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe położone w doskonałym punkcie Natolina. Mieszkanie znajduje się w budynku z 2001 roku. Ma powierzchnię 70 m2 i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Lednica Górna

Lednica Górna,małopolskie

890 000 zł15 581 m² 57,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu dużą ok 1,5 ha działkę w Lednicy Górnej koło Wieliczki. Działka na terenie pochyłym, ale część budowlana znajduje się u góry, na najbardziej równej części. Około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

303 450 zł867 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane w miejscowości Kobylanka na Osiedlu Zielonym - spokojnej, lecz stale rozwijającej się wsi w gminie Kobylanka: lokalizacja: gmina Kobylanka, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Kielce,świętokrzyskie

389 000 zł49 m² 7 971,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuję ofertę sprzedaży Przestronnego 2 pokojowego mieszkania z balkonem Doskonała lokalizacja dla rodziny, pary. Rezerwacja do 30.04.2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł39 m² 17 932,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

* zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Nie współpracujemy z agencjami * Lokalizacja: gdańsk Okolica: 2km do centrum, przystanek tramwajowy i autobusowy - 2 min pieszo, blisko Starego.