dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 796 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 796 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

498 566 zł41 m² 12 280 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy winogrady/naramowice w Poznaniu. Zapraszam do kontaktu codziennie od 10:00 do 22:00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sulechowska

Babimost,lubuskie

305 000 zł54 m² 5 686,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie w historycznym budynku w Babimoście przy ulicy Sulechowskiej, w którym wydzielono 4 samodzielne lokale mieszkalne wraz z pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

235 000 zł38 m² 6 184,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 38 m , położonego w Gliwicach, w cenionej dzielnicy Sośnica. To propozycja idealna zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

736 000 zł38 m² 19 191,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Folwarczna 7 to przestrzeń, która działa jak dobre przejście w życiu: otwiera, uspokaja, daje kierunek. To mieszkanie, które nie tylko ma wysokość i światło ono ma energię miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

1 400 000 zł136 m² 10 294,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:524 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Gminie Kobierzyce Mam wyjątkową przyjemność zaprezentować atrakcyjnie wykończony, nowoczesny dom położony w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Głubczyce

Głubczyce,opolskie

449 000 zł350 m² 1 282,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż

Na sprzedaż wyjątkowy lokal 350m w Głubczycach! Duża, otwarta przestrzeń ok. 253 m - idealna pod: *fitness *gabinety *biuro *studio *magazyn lub handel specjalistyczny. Świetny układ, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Górka Narodowa

Kraków,małopolskie

1 753 764 zł174 m² 10 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Tec Real Estate prezentuje Nowoczesny bliźniak z garażem, ogrodem i zielonym tarasem | Górka Narodowa | Kraków Cena: 1 753 764 zł Cena za m : 10 100 zł Planowane oddanie: czerwiec 2026 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

175 000 zł60 m² 2 926,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M3 na I piętrze w Czerwionce! Prezentujemy ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania, które mieści się na 1 piętrze niskiej kamienicy, nieopodal centrum Czerwionki. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Szczecin,zachodniopomorskie

425 000 zł43 m² 9 860,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem położone przy ul. Matejki. Lokal o powierzchni 43,1 m2 składa się z dwóch rozkładowych pokojów z jednego wyjście na balkon, kuchni z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł39 m² 13 423 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe gotowe do zamieszkania o pow. 39,41 m2 w bardzo dobrze skomunikowanej części Gdańska mieszkanie: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Turystyczna

Orzesze,śląskie

170 000 zł802 m² 211,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 802 m2, położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Orzesze Zgoń (działka nr 872/41). -> Rodzaj działki: budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dukielska

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł68 m² 11 096,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

W ofercie biura Estaton prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67.5 m , zlokalizowane w budynku z roku 2000 przy ul. Dukielskiej w Rzeszowie Dukielska to spokojna, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Herlinga-Grudzińskiego

Gdańsk,pomorskie

3 700 000 zł269 m² 13 730,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:870 m²

Wyjątkowy dom w doskonałej lokalizacji - połączenie komfortu z naturą Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości, która spełni oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł29 m² 15 761,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal użytkowy na Powiślu w Warszawie Biuro nieruchomości aprest zaprasza do zapoznania się z ofertą lokalu niemieszkalnego znajdującego się przy ulicy Solec w samym sercu warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł50 m² 11 937 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 50,18 m , zlokalizowanego na osiedlu Staromieście przy ulicy Siemieńskiego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

567 389 zł53 m² 10 679,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

265 115 zł26 m² 10 287,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabówki

Grabówki,małopolskie

1 059 000 zł151 m² 7 016,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Kameralne osiedle Grabówki k/wieliczki Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogródkiem Kupujący zwolniony z opłat prowizji oraz podatku pcc! Na sprzedaż przestronny, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

389 268 zł39 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! Ostatnie wolne metraże od 34m2-43m2 dwa pokoje! Dostępnych tylko kilka mieszkań! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szpaki

Gdańsk,pomorskie

590 000 zł53 m² 11 132,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Gdańsk Stogi - 3-pokojowe mieszkanie 53 m z garażem i piwnicą | 1,2 km od plaży. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m położone w nadmorskiej dzielnicy Gdańska - Stogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wołkowyska

Poznań,wielkopolskie

880 000 zł55 m² 15 979,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bezpieczeństwo transakcji z pośrednikiem. 29 lat doświadczenia w nieruchomościach. Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Zdjęcia robocze - sesja zdjęciowa w przygotowaniu. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Śląska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

299 000 zł69 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3-pokojowe mieszkanie | 69 m | parter | Zawarcie Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69 m , położone na parterze budynku w dzielnicy Zawarcie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 330 000 zł116 m² 11 465,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:85 m²

Gotowy do zamieszkania segment z ogrodem jasny, przestronny, dopracowany 116 m funkcjonalnej przestrzeni, prywatny ogród z tarasem, naturalne światło przez cały dzień i wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

462 254 zł47 m² 9 831 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

409 000 zł46 m² 8 899,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Olsztyn, ul. Złota Na sprzedaż oferuję funkcjonalne i słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,96 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiewiórczyn

Wiewiórczyn,łódzkie

540 000 zł295 m² 1 830,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:995 m²

Szukasz domu tuż obok miasta, a jednak na jego obrzeżach? Zależy Ci na szybkim dojeździe do codziennych usług? A może budynki gospodarcze są dla Ciebie najistotniejsze? Jeśli tak - ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

327 858 zł31 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

325 000 zł30 m² 11 017 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż własnościowe, 1. pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 4. piętrze niskiego bloku z 1998 roku, znajdujące się w atrakcyjnej destynacji Os. Arkońskiego. Budynek zadbany, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Turystyczna

Bolechowice,małopolskie

480 000 zł1 000 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prawie 10ar działka w zielonych Bolechowicach Płaska , uzbrojona przy asfaltowej gminnej drodze. Pełne media :woda , prąd , gaz , kanalizacja. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł41 m² 10 320,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy stylowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 39 m + piwnica 1,4 m , położone na 2. piętrze całkowicie odrestaurowanej kamienicy. Lokal po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 250 000 zł210 m² 15 461,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Cena: 3 399 000 pln Wyjątkowa, nowoczesna rezydencja położona w pierwszej linii Lasu Kabackiego, w bezpośrednim sąsiedztwie Ogrodu Botanicznego oraz terenów zielonych rezerwatu przyrody. Jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

1 168 000 zł70 m² 16 685,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż duże 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2 przy ul. Pięknej. Mieszkanie znajdujące się na osiedlu "punkt Piękna" zostało wykończone w wysokim standardzie, jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Szczecińska

Pyrzyce,zachodniopomorskie

1 099 000 zł674 m² 1 630,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 951 m²

Nowa niższa cena! Ofertą sprzedaży jest nieruchomość zabudowana budynkiem wolnostojącym o powierzchni użytkowej 571,60 m2 (powierzchnia zabudowy 674 m2) położonym w Pyrzycach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowy Dwór Wejherowski

Nowy Dwór Wejherowski,pomorskie

850 000 zł10 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy pomoc w zakresie kupna oraz finansowania zakupu nieruchomości bez dodatkowych kosztów. Na sprzedaż działka inwestycjna doskonała dla delewelopera pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bielsko-Biała,śląskie

1 999 000 zł351 m² 5 697,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 236 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych lokalizacji Bielska-Białej przy Cygańskim Lesie. Idealna propozycja dla rodzin ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Młynka

Młynka,małopolskie

1 127 000 zł4 900 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prawie pół hektarowa działka usługowo budowlana, młynka , okolica Kochanowa( możliwość dokupienia ziemi) Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego m1u (tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 990 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:633 m²

English version below sprzedam dom wolnostojący kraków swoszowice opatkowice dwa garaże działka 6,33 ar ogrzewanie podłogowe 4 sypialnie posiada panele słoneczne Do sprzedania dom: o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

884 544 zł54 m² 16 459,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wygodne, 3 pokojowe mieszkanie w nowej, prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia. Apartament położony jest na 1 piętrze w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Żary

Żary,lubuskie

675 000 zł76 m² 8 902,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Polecamy na sprzedaż atrakcyjny apartament w stanie deweloperskim położony w Żarach o pow. 75,82 m2 w cenie 675 tys. Lokal znajduje się na pierwszej i drugiej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 160 000 zł1 124 m² 1 032,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w spokojnym otoczeniu zabudowy jednorodzinnej idealna dla tych, którzy chcą mieszkać blisko miasta, ale z odrobiną oddechu i prywatności. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Farbiarska

Warszawa,mazowieckie

2 790 000 zł204 m² 13 676,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Oferta sprzedaży domu typu bliźniak, znajdującego się w Warszawie, w dzielnicy Ursynów - Pyry. Dom wybudowany został w 2015 roku. Usytuowany jest na kameralnym, zamkniętym osiedlu.