dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 777 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 777 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

310 400 zł30 m² 10 461,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 119 000 zł151 m² 7 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Dom nr.2 Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m, posadowiony na pięknej, działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

890 750 zł1 018 m² 875 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na pograniczu Grodziska Mazowieckiego i Milanówka 1018 m Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1018 m, położona na granicy Grodziska Mazowieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

635 719 zł61 m² 10 483,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzeszyńska

Poznań,wielkopolskie

545 000 zł56 m² 9 814,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Top oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowe mieszkanie Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc 3 pokoje z balkonem- nowe osiedle - klucze - gotowe Obsługa inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kraczkowa

Kraczkowa,podkarpackie

855 450 zł9 505 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w ofercie biura stoprocent nieruchomości znajduje się nieruchomość składająca się z działek o nr 3413 o powierzchni 0,83ha i nr 3421/6 o 0,1205ha, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

1 500 000 zł117 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowa propozycja! 5 pokojowy apartament o powierzchni 117 m2 na 5 piętrze z windą w 6 piętrowym apartamentowcu 2019 roku z windą przy ul. Nałęczowskiej w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Nowe Bielice

Nowe Bielice,wielkopolskie

150 400 zł1 504 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowe działki w malowniczej okolicy, bezpośrednio przy rzece Drawa, w Bielicach Nowych, gmina Krzyż Wielkopolski, województwo wielkopolskie. Dostępnych jest 8 działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czecha

Częstochowa,śląskie

359 588 zł55 m² 6 537,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, 55,3 m na 2 piętrze w bloku 3 piętrowym. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie jest przestronne z dużą oddzielną kuchnią. Okolica spokojna, blisko sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrząsowice

Wrząsowice,małopolskie

769 000 zł80 m² 9 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:189 m²

Emmerson poleca: nową inwestycję deweloperską na południowych obrzeżach Krakowa we Wrząsowicach, 1,5 km od granicy Krakowa. Inwestycje realizuje deweloper z 20-letnim doświadczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dziwnów,zachodniopomorskie

689 000 zł48 m² 14 244,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Gotowy apartament nad morzem zarabia i daje frajdę To nie jest kolejne mieszkanie wakacyjne. To apartament, który już pracuje, ma historię wynajmu i jednocześnie daje komfort prywatnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Kalisz,wielkopolskie

359 000 zł44 m² 8 159,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem o powierzchni 44,30 m , położone na 3. piętrze w niskim bloku z cegły na lubianym osiedlu Dobrzec. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Katowicka

Katowice,śląskie

428 796 zł33 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

438 000 zł34 m² 12 740 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu łączącym komfort, aktywność i bezpieczeństwo, zlokalizowanym w Gdyni Cisowej. Osiedle jest idealnym miejscem do życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piaskowa

Stalowa Wola,podkarpackie

699 000 zł287 m² 2 436 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:798 m²

Dom wolnostojący, piętrowy z poddaszem użytkowym, podpiwniczony położony w Stalowej Woli przy ulicy Piaskowej. Nieruchomość stanowi doskonałą inwestycję - jego duża powierzchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

495 455 zł54 m² 9 178,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Pawłowa

Wrocław,dolnośląskie

319 499 zł19 m² 16 931,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

For details in English / Ukrainian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do sprzedaży funkcjonalną kawalerkę z osobną kuchnią i balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł39 m² 13 423 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,41 m, położone na nowoczesnym osiedlu 1836 przy ul. Czerskiej w Gdańsku (maćkowy). Lokal gotowy do zamieszkania, dostępny od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

492 000 zł42 m² 11 742,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje po generalnym remoncie w bloku przy Alejach Racławickich. Salon, oddzielna jasna kuchnia, sypialnia. Łazienka. W mieszkaniu wykonano wymianę: okien i parapetów, instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Faliszówka

Faliszówka,podkarpackie

270 000 zł180 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje dom na sprzedaż w miejscowości Faliszówka - gmina Chorkówka (powiat krośnieński) w woj. podkarpackim położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Biesiadna

Rzeszów,podkarpackie

747 900 zł68 m² 10 998,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż eleganckie mieszkanie 68m2 w zabudowie szeregowej dwulokalowej Rzeszow ( osiedle Biała, ul. Biesiadna). Funkcjonalny układ: 2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym. Starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł105 m² 10 476,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W trakcie wynajmu przez 3 firmy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Irysowa

Sienno,kujawsko-pomorskie

260 000 zł1 604 m² 162,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu niezabudowanego położonego w miejscowości Sienno przy ul.Irysowej około 500 m od Kotomierza OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

613 481 zł44 m² 13 848,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni około 44,30 m usytuowane na 1 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nad Niemnem

Łódź,łódzkie

1 250 000 zł188 m² 6 648,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty! W najbliższą sobotę tj. 14.03 w godzinach 11:00-14:00 Na sprzedaż świetnie zbudowany, nowoczesny dom jednorodzinny przy Parku Krajobrazowym Wzniesień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

469 000 zł47 m² 10 042,80 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Pomorzany ul. Dunikowskiego 46 Spółdzielcze Własnościowe Prawo do lokalu - Istnieje możliwość nabycia przez Obywateli z poza ue. Mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się na 9 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Mickiewicza

Szczecinek,zachodniopomorskie

3 990 000 zł522 m² 7 638,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 546 m²

Chcesz zainwestować w ponadczasową nieruchomość? Poszukujesz wielopokoleniowej nieruchomości lub siedziby dla swojej firmy? Na sprzedaż wyjątkowa inwestycja przedwojenna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Zawiszyn

Zawiszyn,mazowieckie

2 000 000 zł46 000 m² 43,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka bezpośrednio przy drodze krajowej nr 50 w miejscowości Zawiszyn. Do dk 50 przylega bezpośrednio 270m. Kształt - na zdjęciu Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jackowskiego

Poznań,wielkopolskie

729 000 zł96 m² 7 625,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem | 95,6 m | Jeżyce | ul. Jackowskiego Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 95,6 m położone na 2 piętrze w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

517 900 zł46 m² 11 362,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dmowskiego

Marki,mazowieckie

279 000 zł25 m² 11 115,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka z możliwością zrobienia antresoli. Świetna lokalizacja - blisko ul. Piłsudskiego - vis-a-vis Prima Parku. Mieszkanie w nowym budownictwie, budowa zakończona w 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasna

Ząbkowice Śląskie,dolnośląskie

610 000 zł56 m² 10 910,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Ząbkowicach Śląskich przy ul. Jasnej, w nowym budownictwie z 2021 roku. Nieruchomość położona jest na parterze i posiada bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

864 854 zł109 m² 7 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu szeregowego zlokalizowanego na nowym osiedlu na Toruńskich Bielawach kameralnym osiedlu położonym w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Francuska

Katowice,śląskie

461 900 zł46 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowy osiedle atal francuska park gotowy do wejścia! - Mamy dla Państwa do wynajmu bardzo atrakcyjny nowy lokal handlowy na ul. Francuskiej w Katowicach (w bliskiej okolicy dolina 3 stawów /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł100 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie na parterze w budynku z windą o łącznej powierzchni 100m2. W skład mieszkania wchodzą: - salon - 24 m - Kuchnia z oknem - 11,5 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kliniska Wielkie

Kliniska Wielkie,zachodniopomorskie

277 000 zł1 500 m² 184,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nowo wydzielana działka w spokojnej, zielonej okolicy - osiedle domków jednorodzinnych w Kliniskach Wielkich. Działka 1500 m2, prostokąt 50 x 31 m, idealna pod dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Urbanowska

Poznań,wielkopolskie

339 000 zł32 m² 10 564 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki położonej w jednej z najbardziej klimatycznych i prestiżowych dzielnic Poznania - na Sołaczu. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

688 311 zł59 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc! - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Grojec

Grojec,małopolskie

75 000 zł1 961 m² 38,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas! Na sprzedaż atrakcyjne działki rolne o powierzchni 19,61 i 23,46 a z z zapewnionym dojazdem od drogi asfaltowej w miejscowości Grojec gm. Alwernia pod Krakowem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

651 406 zł40 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

569 900 zł57 m² 9 998,25 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2, zlokalizowane przy ulicy Prądzyńskiego (wrocław Przedmieście Oławskie). Jest to idealna nieruchomość dla osób ceniących sobie przestrzeń.