dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 777 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 777 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

420 821 zł36 m² 11 679,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Seweryna

Kraków,małopolskie

1 329 000 zł125 m² 10 632 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe 125m2 ul. prof. Tadeusza Seweryna Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 125 m2 z piwnicą 4,5 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 179 900 zł44 m² 26 956,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 43 m , które idealnie łączą to, czego dziś najczęściej brakuje w centrum: świetną lokalizację, funkcjonalny układ i dostęp do wyjątkowych udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

270 000 zł38 m² 7 126 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ciekawa alternatywa dla osób szukających komfortowego mieszkania w dobrej lokalizacji Piotrkowa Trybunalskiego. Niskich opłat mieszkanie 2 pokoje opis mieszkania powierzchnia ok 37,89 m I piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 900 zł132 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł27 m² 14 750,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Komfortowa kawalerka o powierzchni 27,05 m , położona na parterze czteropiętrowego budynku w Gdańsku (dzielnica Jasień), kartuska. Pomieszczenia: - salon z aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Smętka

Giżycko,warmińsko-mazurskie

780 000 zł200 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:68 m²

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż segment mieszkalno-usługowy. Na sprzedaż segment mieszkalno - usługowy położony w Giżycku przy ulicy Smętka 23. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gromskiego

Rzeszów,podkarpackie

849 000 zł100 m² 8 490 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie - Rzeszów, ul. Gromskiego, staromieście! Biuro Res Nieruchomości prezentuje komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 75,40 m2 (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

456 802 zł26 m² 17 767,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Osówiec

Osówiec,kujawsko-pomorskie

122 000 zł780 m² 156,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Do sprzedaży bardzo ładna działka w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Osówiec gmina śicienko o powierzchni ok 780 m2 Działka położona wśród nowo powstających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konarskiego

Tczew,pomorskie

349 000 zł36 m² 9 694,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Niniejsza oferta posiada 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

415 503 zł42 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Starorudzka 71 to kameralna inwestycja, obejmująca tylko 11 przestronnych mieszkań, rozlokowanych na trzech kondygnacjach nowoczesnego, ale jednocześnie bardzo eleganckiego budynku. Do wyboru pozostają 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Wysiołek Luborzycki

Wysiołek Luborzycki,małopolskie

850 000 zł5 720 m² 148,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Emmerson prezentuje lokalizacja Działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną znajdujące się w miejscowości Wysiołek Luborzycki w gminie Kocmyrzów-Luborzyca. Ich numery ewidencyjne to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kielce,świętokrzyskie

1 830 000 zł127 m² 14 409,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:824 m²

Na sprzedaż oferuję przestronny dom wolnostojący o powierzchni 127 m , położony na dużej, zadbanej działce o powierzchni 824 m . Nieruchomość znajduje się w bardzo cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urzędnicza

Kraków,małopolskie

1 975 000 zł67 m² 29 477,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1941

Polecamy! mieszkanie 3 pokojowe 67 m2 okolica ul. Chopina ,ul. Urzędniczej dzielnica: ( Krowodrza ) Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 3 - piętrowej kamienicy z 1941 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

463 505 zł55 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe W stanie deweloperskim | 3 pokoje | prywatny balkon Na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 54,53 m z dużym balkonem. Kameralne osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 450 000 zł161 m² 9 006,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Jako Doradca ds. Nieruchomości oferuję Ci kompleksowe wsparcie przy zakupie domu. Nie ponosisz kosztów mojej obsługi - wynagrodzenie pokrywa deweloper. Przeprowadzę Cię przez cały proces - od wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł62 m² 5 274,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Makler przedstawia serdecznie! Doskonała oferta dla inwestorów! Mieszkania usytuowane w kamienicy po generalnym remoncie, który obejmował: - wymianę pionów kanalizacyjnych - Nową instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

369 000 zł47 m² 7 817,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na Sprzedaż! Funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,20 m 2 gotowe do zamieszkania! w lubianej lokalizacji na os. Górnym przy ul. Mickiewicza w Pile. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wojkowskich

Poznań,wielkopolskie

1 100 000 zł187 m² 5 879,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:608 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący znajdujący się na Podolanach (jeżyce). Ul. Wojkowskich. Działka 608m2, prostokąt. Powierzchnia domu 187,09m2 Dom składa się z 3 kondygnacji: 1) przyziemie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

518 415 zł55 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,57 m z loggią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sopot,pomorskie

689 000 zł50 m² 13 780 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 50 m2, mieszczące się na 3 piętrze budynku z lat 80, z widokiem na morze i las W skład mieszkania wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

799 500 zł58 m² 13 784,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

439 349 zł38 m² 11 660 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Conrada

Kraków,małopolskie

678 000 zł34 m² 19 766,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie wraz z garderobą sprzedawane jako wykończone i wyposażone. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,3 m , położone na 2 piętrze w nowoczesnym 5 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Madalińskiego

Warszawa,mazowieckie

387 000 zł28 m² 13 821,40 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Syndyk masy upadłości Mirosława Tymińskiego ogłasza sprzedaż z wolnej ręki spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego nr 53, położonego w budynku przy ul. Madalińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Suchy Las,wielkopolskie

2 199 000 zł290 m² 7 582,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 245 m²

Na sprzedaż piękny i wygodny dom położony w malowniczej okolicy, w miejscowości Golęczewo w gminie Suchy Las. Ta urocza nieruchomość położona jest przy spokojnej, ślepej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

1 590 000 zł72 m² 21 997,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku na Wyspie Spichrzów w otoczeniu topowych restauracji, modnych klubów oraz pięknych spacerowych alejek. Mieszkanie idealne pod wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

372 679 zł34 m² 10 983,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głęboka

Gdańsk,pomorskie

326 000 zł28 m² 11 854,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ostatnie kawalerki i dwupokojowe w topowej lokalizacji! Gotowe do odbioru! Zostało tylko kilka mieszkań! sprzedaż bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! wyjątkowa oferta przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

574 552 zł60 m² 9 580,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Poznań,wielkopolskie

450 000 zł50 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 49,5 m na zielonym Osiedlu Sobieskiego w Poznaniu z osobną kuchnią. Istnieje możliwość przerobienia na mieszkanie 3 pokojowe - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

860 000 zł116 m² 7 414 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie Osowca. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni ok. 116m2, posadowiony na przestronnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętego Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

615 716 zł58 m² 10 603 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, siechnice inwestycja ukończona! Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 57,07m , zlokalizowanego na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Gryczana

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

1 090 000 zł21 808 m² 49,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 21 808 m , położoną w Gorzowie Wielkopolskim przy ulicy Gryczanej. Nieruchomość charakteryzuje się doskonałą lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Podgórzyce

Podgórzyce,lubuskie

78 000 zł730 m² 106,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 0,073 ha (730 m ), położoną w malowniczej wsi Podgórzyce, w województwie lubuskim, w powiecie zielonogórskim, gminie Nowogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

645 000 zł30 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na ul. Wrocławskiej w Krakowie, na parterze siedmiopiętrowego apartamentowca z 2015 roku. Ulica Wrocławska jest położona w dzielnicy Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł41 m² 19 390,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy - Marszałkowska Lokalizacja i budynek Warszawa, ścisłe centrum skrzyżowanie ul. Marszałkowskiej i Żurawiej piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem na Saskiej Kępie, ul. Międzynarodowa Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie, czyste i jasne. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 500 000 zł220 m² 11 364 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:136 m²

Budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni około 220 m2 w ścisłym centrum Grodziska Mazowieckiego Przedmiotowa nieruchomość z uregulowanym stanem prawnym idealna pod działalność lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szarych Szeregów

Radom,mazowieckie

1 100 000 zł229 m² 6 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przytulny dom w wyjątkowej lokalizacji. Nieruchomość położona nieopodal ścisłego centrum miasta, a jednocześnie w bardzo zacisznej i zielonej okolicy. Posiadłość mieści się.