dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 775 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 775 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszczy Solskiej

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł44 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Funkcjonalne 2 pokoje z balkonem | 41,43 m | Bemowo - Jelonki | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż oferuję ustawne, jasne i dobrze zaprojektowane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubala

Końskie,świętokrzyskie

350 000 zł37 m² 9 459,46 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Właściciel sprzeda mieszkanie w bloku o powierzchni 37 m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Hubala 5a w Końskich. Blok znajduje się w centrum miasta przy głównym rynku obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

989 000 zł58 m² 17 051,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje 58,93 m | pod klucz | balkon | miejsce W hali garażowej | piątkowo | poznań Na sprzedaż nowe, starannie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 58,93 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Zgodna

Libertów,małopolskie

1 750 000 zł13 750 m² 127,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka Inwestycyjna 13750m2 w ładnym miejscu otoczeniu źieleni i dobrym dojazdem libertów/kraków. Lokalizacja: działka położona w zacisznej okolicy w Libertowie, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł129 m² 10 852,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:67 m²

Nowoczesna forma. Jasne wnętrza. Dom, w którym codzienność nabiera lekkości! Marzysz o domu, który łączy nowoczesną architekturę, przestrzeń i wygodę miejskiego życia? Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rudawska

Wrocław,dolnośląskie

477 174 zł36 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 35,61 m , położone na parterze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagórzańska

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł76 m² 14 502,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Idealne dla rodziny! 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi Wawer, aleksandrów Na sprzedaż komfortowe, 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 75 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Rokitki,pomorskie

439 500 zł55 m² 8 036,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie w stanie deweloperskim i wysokim standardzie. Bez prowizji i podatku pcc. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,69 m2 z balkonem w kameralnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gospody

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł31 m² 17 119,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz wyposażonego mieszkania blisko komunikacji I morza? atuty: - położenie 2 minuty od tramwaju - pokój + oddzielna kuchnia - niski czynsz (ok. 500 zł) - przed budynkiem miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

569 900 zł53 m² 10 672,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Przedstawiam Państwu na sprzedaż nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym! Gdzie? Wrocław Tarnogaj ul. Sernicka 17. Nieruchomość ma powierzchnię 53,4 m2, jest w pełnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

299 947 zł31 m² 9 831,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

405 481 zł42 m² 9 700,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

1 969 000 zł206 m² 9 558,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący W juszkowie W gminie pruszcz gdański dom: na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący wybudowany w 2015 roku o powierzchni użytkowej 206 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Skawina

Skawina,małopolskie

11 000 000 zł22 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

2,2 hektara Z pozwoleniem na budowę 2 hal oraz budynku biurowego , łącznie 3162 M kw. Działka usługowa w strefie "aktywności Gospodarczej Skawina". Jest dojazd tir pozwolenie na 2 hale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Grodków,opolskie

550 000 zł127 m² 4 337,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkania o powierzchni 63-127 m2 w stanie deweloperskim z ogródkiem, balkonem oraz miejscami postojowymi w Tarnowie Grodkowskim Przykładowe, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

304 500 zł39 m² 7 868,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro vesta przedstawia nieruchomość znajdującą się w dzielnicy Bronowice. Mieszkanie: budynek jest docieplony i odnowiony , wszystkie instalacje wodnokanalizacyjne i elektryczne zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

2 799 000 zł94 m² 29 840,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament świeżo wykończony w wysokim standardzie. Apartament posiadający wiele zalet: -wysoki standard wykończenia, wszystko nowe -bardzo funkcjonalny układ -ładny widok (przestrzeń za oknem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bielańska

Kraków,małopolskie

2 499 000 zł195 m² 12 815 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: kraków, dzielnica Zwierzyniec ul. Bielańska Powierzchnia działki: 12 ar Powierzchnia użytkowa: 195m2 Powierzchni całkowita: 170m2 Liczba pomieszczeń: 6 Cena: 2 499 000 zł Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Opole

Opole,opolskie

385 000 zł1 800 m² 213,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania nieruchomość niezabudowana położona w miejscowości Opole, dzielnica Grotowice o powierzchni ponad ok. 18 arów. Nieruchomość jest objęta miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł72 m² 20 819,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż selektywnie wybrane mieszkanie w nowo powstałej inwestycji Royal Residence od robyg, w kameralnym etapie 7! Mieszkanie (dwustronne) 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Staszica

Lębork,pomorskie

310 000 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży bezczynszowego mieszkania położonego w budynku przy ul. Staszica nr 4 w Lęborku. Lokal o powierzchni 50 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poznańska

Kraków,małopolskie

1 806 091 zł83 m² 21 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe w stanie deweloperskim z garażem i dwoma bardzo dużymi balkonami , z cichą windą , ochroną i monitoringiem. Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Strzelce Dolne

Strzelce Dolne,kujawsko-pomorskie

1 650 000 zł655 m² 2 519,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Dom w konwencji dworku na dużej działce. Dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej ok. 370 m2 z dodatkowym budynkiem idealnym na warsztat/magazyn/produkcje ok. 270 m2 plus garaż na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

650 916 zł53 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Emmerson oferuje: mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w budynku z windą na kameralnym osiedlu. Budynek dwusegmentowy z podziemną halą garażową. Lokalizacja: podgórze- bieżanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Prezydencka

Warszawa,mazowieckie

3 300 000 zł135 m² 24 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż dwupoziomowe, bezczynszowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem na warszawskich Filtrach - perełka! mieszkanie składa się Z dwóch poziomów na poziomie 0: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł47 m² 21 226,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam Państwu stylowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,64 m2, znajdujące się na 3 piętrze 6-piętrowego budynku Villa Ventus z 2014 roku budowy, na osiedlu "apartamenty Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ujrzanów

Ujrzanów,mazowieckie

680 000 zł150 m² 4 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 361 m²

Na sprzedaż oferujmy działkę siedliskową z domem oraz budynkami gospodarczymi zlokalizowane w Ujrzanowie gmina Siedlce. Nieruchomość położona jest w bliskiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kertyńskiego

Legnica,dolnośląskie

519 000 zł50 m² 10 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny Apartament na Osiedlu Bielany Legnica, ul. Kertyńskiego. Na sprzedaż apartament zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Bielany w Legnicy, przy ul. Kertyńskiego. To spokojna, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skorupki

Przemyśl,podkarpackie

623 000 zł85 m² 7 742,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Pragnę zaprezentować Państwu niezwykle komfortowe dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. ks. Ignacego Skorupki 9, na Osiedlu infiore Park. Nieruchomość składa się z dwóch przytulnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna

Żyrów,mazowieckie

324 000 zł32 400 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntów rolnych w Żyrowie, kilka kilometrów od Grójca. Na nieruchomość składa się grunt o powierzchni około 3,24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wojkowice,śląskie

359 000 zł64 m² 5 644,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| na sprzedaż | Przestronne Mieszkanie w Wojkowicach Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,4 m , położone na parterze bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Istebna

Istebna,śląskie

410 256 zł49 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Marzysz O własnym miejscu W górach - idealnym zarówno na wypoczynek, jaki I pod inwestycję? ten apartament położony W otoczeniu górskich krajobrazów I czystego powietrza, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, al. Okulickiego

Rzeszów,podkarpackie

455 000 zł37 m² 12 330,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie po generalnym remoncie | 1. piętro | ul. Okulickiego | Rzeszów Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Okulickiego w Rzeszowie, na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kurkowa

Jagatowo,pomorskie

649 000 zł2 159 m² 300,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna, przestronna działka budowlana o powierzchni 2159 m , położona w miejscowości Jagatowo (gmina Pruszcz Gdański) w spokojnej, zielonej okolicy z nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Szamotuły,wielkopolskie

979 000 zł113 m² 8 663,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 953 m²

Jeśli marzysz o tym, by po całym dniu pracy zrelaksować się w wannie z kieliszkiem wina i nad sobą mieć już tylko gwiazdy- ten dom jest właśnie dla Ciebie. Jeśli szukasz ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Klembów,mazowieckie

114 000 zł761 m² 149,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość położona w gminie Klembów- ostatnia działka Działka budowlana w kształcie kwadratu. Powierzchnia 761 m. położna w drugiej linii zabudowy. Cena działki to 150zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kraśnicza Wola,mazowieckie

750 000 zł3 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o regularnym, prostokątnym kształcie, położona w urokliwym otoczeniu natury, a jednocześnie z dogodnym dostępem do infrastruktury i szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Glinianka

Glinianka,mazowieckie

1 050 000 zł110 m² 9 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Dom wolnostojący na działce 1140m2, w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych. Nieruchomość w stanie deweloperskim do wykończenia. Przestronny dom do zrobienia pod siebie. Oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Białystok,podlaskie

1 089 000 zł56 m² 19 491,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Zabytkowa perełka W sercu białegostoku - dwa tarasy, dwa światy! Na sprzedaż absolutnie wyjątkowa nieruchomość, która łączy w sobie klimat minionych epok z funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Wincentowo

Wincentowo,kujawsko-pomorskie

6 300 zł463 m² 13,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Syndyk masy upadłości w ramach toczącego się postępowania upadłościowego sygn. akt ld1m/gup-s/712/2025 ogłasza nieograniczony pisemny konkurs ofert na sprzedaż udziału w wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne