dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 777 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 777 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

699 000 zł85 m² 8 245,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:134 m²

Spotkanie na budowie i na drzwiach otwartych tylko po uprzednim ustaleniu godziny Skórzewo ul Klimatyczna Zakup Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, rękojmia 5 lat, brak Podatku i Prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

888 000 zł134 m² 6 626,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

NK Na sprzedaż komfortowy i bardzo funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 134 m , gotowy do wprowadzenia, zaprojektowany z myślą o wygodzie codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bażantów

Katowice,śląskie

800 000 zł71 m² 11 251,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam trzypokojowy klimatyzowany apartament na trzecim piętrze z dużym tarasem na osiedlu bażantowo (millenium Inwestycje Enklawa Brązowa). Możliwość dokupienia za dodatkową opłatą 2 miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gwiazdowo,wielkopolskie

499 000 zł67 m² 7 413,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Bez pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu szeregowego, które znajduje się w centrum nowo powstającego osiedla, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Studencka

Katowice,śląskie

555 541 zł42 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa- dostępne również inne metraże. Termin oddania: II kwartał 2026 strona świata:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wielka

Wrocław,dolnośląskie

695 929 zł40 m² 17 415,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje w ukończonej inwestycji - 39,96 m | 2 piętro | balkon | wysoki standard. Bez prowizji. Zadzwoń nawet po 18:00. Lokalizacja: wyjątkowe położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Warszawa,mazowieckie

2 800 000 zł221 m² 14 479,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:818 m²

Dom 221m2, działka 818m2, 5 sypialni, do remontu/wykończenia, targówek Zacisze Dane techniczne: wolnostojący, trzykondygnacyjny budynek jednorodzinny o powierzchni 221m2 usytowany na działce 818m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Brzoza,kujawsko-pomorskie

549 000 zł88 m² 6 254,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj nad malowniczą Notecią k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek! Wyobraź sobie poranki z widokiem na rzekę i wieczory spędzone w otoczeniu natury. W Brzozowym Zakątku to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

827 022 zł84 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ostatnie 4 pokoje | Park Śląski | Gotowe do odbioru | Top lokalizacja | Południowo-zachodnie Bez prowizji i pcc 2%! To ostatnie 4-pokojowe mieszkanie w tej inwestycji. Lokal gotowy do odbioru od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Głogowiec

Kraków,małopolskie

1 427 000 zł877 m² 1 627 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana zakamycze! rejon ulicy Rzepichy i Głogowiec. Objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące lub bliźniacze. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ciesielska

Zielona Góra,lubuskie

580 000 zł55 m² 10 545,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na popularnym i dynamicznie rozwijającym się osiedlu Łężyca w Zielonej Górze. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

873 533 zł57 m² 15 325,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe - 56,36m2 + duży ogród 107m2 Z każdego pokoju wyjście na słoneczny, duży ogród ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut do wkd! 11 minut warszawa śródmieście To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowice

Łochowice,kujawsko-pomorskie

180 000 zł1 100 m² 163,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Bardzo ładna działka w Łochowicach o powierzchni ok 1100m2! Działka położona w cichej, spokojnej dzielnicy w sąsiedztwie nowo powstających domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kulin

Kulin,dolnośląskie

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam do sprzedania działkę budowlaną 1000 m2 o regularnym prostokątnym kształcie, położona miejscowości Kulin. Aktualny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego - teren oznaczony mn/u.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Warszawa,mazowieckie

897 000 zł56 m² 15 989,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56.10 m przy ul. Etiudy Rewolucyjnej 15/17 na Mokotowie ( osiedle Wyględów). Lokal położony na trzecim piętrze w zadbanym, 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kunickiego

Wrocław,dolnośląskie

990 000 zł75 m² 13 184,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

0 % prowizji od Kupującego! Jasny i przestronny 4 pokojowy apartament o powierzchni 75m2 z klimatyzacją i dwoma balkonami na kameralnych osiedlu Zielone Miasto. Standard Premium, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona, ul. Derkaczy

Tychy,śląskie

275 000 zł879 m² 312,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzeda ż oferujemy wyj ą tkow ą działk ę budowlan ą o powierzchni 879 m2, usytuowan a w malowniczym mie ś cie Tychy, na spokojnej ulicy Derkaczy. To doskonała okazja dla osób poszukuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Głogówko

Głogówko,dolnośląskie

70 000 zł1 300 m² 53,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości oddalonej 14km od Głogowa - w Głogówko woj. dolnośląskie. Kształt działki to prostokąt. Działka mierzy 13ar. -> Cena 70 tys. Druga ma 17 ar. - > Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Góreckiego

Katowice,śląskie

1 299 999 zł80 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Pierwsza linia. Widok, który się nie powtarza. | pierwsza Dzielnica Cena: 1 299 999 zł | Garaż: +80 000 zł | Komórka: +20 000 zł Powierzchnia: 79,33 m | Układ: 3 lub 4 pokoje (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Włókniarzy

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł48 m² 12 969,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie położone na kameralnym osiedlu Idylla na Stabłowicach. Lokalizacja idealna dla osób ceniących spokój, zieleń oraz wygodny dostęp do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Łazarski

Poznań,wielkopolskie

175 968 zł18 m² 9 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale w przyziemiu odrestaurowanej kamienicy - Rynek Łazarski. Oferujemy na sprzedaż 12 lokali o powierzchniach od 18 m do 45 m , zlokalizowanych w przyziemiu rewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Canaletta

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł61 m² 13 098,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie na wrocławskim Biskupinie o powierzchni 60 m2. W bliskiej okolicy Park Biskupiński oraz piękne tereny spacerowe nad Odrą. Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 119 000 zł151 m² 7 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Dom nr.2 Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m, posadowiony na pięknej, działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

395 000 zł48 m² 8 246,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentację atrakcyjnego mieszkania położonego w dogodnej lokalizacji, zaledwie kilka minut od centrum miasta. Lokal mieści się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł30 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Z przyjemnością prezentuję nietuzinkową ofertę sprzedaży mieszkania w samym sercu warszawskiego Solca, ul. Wilanowska 14a. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w niepowtarzalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł525 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecana dzialka, w 2.linii zabudowy na ul. Rybnickiej. Uregulowana sytuacja prawna, kw. - dzielnica: nowe Włochy, obręb ewidencyjny 2-08-20, na przeciwko ks Przyszłość. - powierzchnia: 525 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

319 000 zł58 m² 5 501,90 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Poszukujesz czteropokojowego mieszkania w dogodnej lokalizacji w Ostródzie? Zapoznaj się z poniższą propozycją. Lokalizacja : Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Jagiełły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Krakowska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie (do remontu) o łącznej powierzchni 54 m2, położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy. Budynek usytuowany wzdłuż Alei Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

326 000 zł28 m² 11 854,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ostatnie kawalerki w topowej lokalizacji! Gotowe do odbioru! ostatnie mieszkania - umów się ze mną na prezentację I kup zanim zrobi to ktoś inny sprzedaż bezpośrednio od dewelopera - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sułkowicka

Warszawa,mazowieckie

1 797 500 zł72 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Luksusowy apartament przy Łazienkach Królewskich Belvedere Residence, mokotówzamieszkaj w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie w sercu zielonego Mokotowa, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

446 800 zł41 m² 10 921,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Mam do zaoferowana Państwu w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Atłasowa

Białystok,podlaskie

480 000 zł49 m² 9 882,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 48,57 m przy ul. Atłasowej w Białymstoku. Mieszkanie: funkcjonalne i komfortowe mieszkanie.