dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 313 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 313 ogłoszeń

Budynek użytkowy

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 300 000 zł381 m² 3 412,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:411 m²

Tylko U nas! Chcesz zająć się produkcją mebli? Szukasz lokalu pod zakład stolarski? a może chcesz zamieszkać w domu jednorodzinnym i na terenie prowadzić działalność? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 356 999 zł94,61 m² 14 343 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Ostatnie 4 mieszkania na Kępie Mieszczańskiej! Na sprzedaż wspaniała inwestycja na Kępie Mieszczańskiej we Wrocławiu - dwa w pełni wykończone, nowoczesne mieszkania o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł65 m² 4 138,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie nie szukaj dalej oferta na wyłączność Prawie bez czynszowe mieszkanie, bardzo niskie opłaty Czynsz - koszty zarządu ok. 80 zł pln płatne co miesiąc Do sprzedania mieszkanie ok. 65.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł1 496 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 1496 m Nieruchomość znajduje się w Częstochowie, przy ul. Kubiny Wymiary: 20 75 m Media: prąd, woda oraz kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł60,51 m² 11 551,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja! 3-pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu przy ul. Falistej w Łodzi Opiekun oferty:Katarzyna Czyżewskatel.   Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł210 m² 2 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 162 m²

Dom z duszą bez wilgoci ok 28km od granic Wrocławia bardzo dobry dojazd 18 min samochodem na Bielany Wrocławskie. Pociągiem w pół godziny do centrum Wrocławia, autobus-przystanek pod domem ok.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł164 m² 1 890,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:232 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dom o powierzchni 164 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 200 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działek w Karbowie. Odległość od centrum Brodnicy wynosi ok 4 km. Działki przeznaczone są pod zabudowę jednorodzinną. Polecamy. Więcej informacji udzielimy telefonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Lublin

Lublin,lubelskie

970 000 zł130 m² 7 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

Stan deweloperski Klimat jak w Nałęczowie - Sławinek w przedwojennych latach był uzdrowiskiem Duży garaż o pow. 36,49 mkw Rekuperacja Kanalizacja i zbiorniki na deszczówkę Okna.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł36,90 m² 6 639,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe w Brodnicy sprzedam. Osiedle Michałowskie to miejsce pełne szeregu sklepów, przychodni zdrowia, aptek, punktów usługowych, przedszkoli, szkół, placów zabaw i miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł537,15 m² 5 398,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 002 m²

Agencja Westate ma przyjemność zaprezentować luksusowy, w pełni wykończony dom o charakterze willi, położony w miejscowości Mikołajki, w bezpośrednim sąsiedztwie dwóch jezior:.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł29 m² 9 483 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż kawalerka w centrum Grójca na drugim piętrze o powierzchni 29 m2. Składa się z pokoju, oddzielnej widnej kuchni, łazienki z kabiną prysznicową oraz przedpokoju. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 788 zł54,12 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "nowa Pradolina"! Zalety: - nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł37,35 m² 4 524,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Tylko W realton umowa na wyłączność Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż usytuowane na 2. piętrze 3. piętrowego bloku z 1956 roku, przy ulicy Krakowskiej w centrum Mysłowic.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł33 m² 19 696,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament 200 m od morza - Rezydencja Bielik, międzyzdroje Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 33 m2, położony w prestiżowej Rezydencji Bielik - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł56 m² 8 017,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż po generalnym remoncie piękne 3 pokojowe mieszkanie 56m2 wykończone w wysokim standardzie w dzielnicy Nowe Miasto. W pełni wyposażone i urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

8 800 000 zł350 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Działka 35 ha w tym 13,5 ha jako stawy rybne wraz z ruinami dawnej papierni Czartoryskich z możliwością wykorzystania pod usługi turystyczno-hotelarsko-gastronomiczne w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł229,20 m² 5 231,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:588 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu z charakterem, nietuzinkową i wyróżniającą się bryłą. Parametry nieruchomości: powierzchnia całkowita: 229,20 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł109 m² 6 412,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

W sprzedaży ostatni wolny dom z garażem w bryle w standardzie premium o powierzchni 109 m z ogrodem ok. 2 ar. Dom nr 3 w zabudowie szeregowej, znajduje się kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 760 zł72,80 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 4-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł823 m² 217,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana jednorodzinna w Zabrzegu / Czechowic na granicy z Ligotą Lokalizacja: blisko Kościół, sklep , szkoła, przystanek autobusowy. Powierzchnia działki 823m2 Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł145 m² 6 758,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Atrakcyjny segment (4 lokale w zabudowie szeregowej) o powierzchni 145 m z działką 180m2, położony w spokojnej części Baszkówki, w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 762 zł56,77 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne Osiedle - Czyżkówko | 0% prowizji Kameralny kompleks 8 budynków w zielonej części Bydgoszczy Nowe osiedle na Czyżkówku to połączenie spokoju, komfortu i funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 640 m² 78,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1640 mkw. położona w spokojnej miejscowości Skrzelczyce w gminie Pierzchnica w powiecie kieleckim. Działka posiada decyzję.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł64,50 m² 17 441,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Sopocie Bardzo dobra lokalizacja. 800m molo, 3 minuty do kolejki, przy głównej trasie. Miejsca parkingowe. Do mieszkania należy dodatkowe pomieszczenie 18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

4 256 000 zł921 m² 4 621,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:3 309 m²

Oferujemy Państwu do sprzedania nieruchomość zabudowaną , zlokalizowaną w Starachowicach przy ul. 1 maja 13 , na działce nr 983/2 o powierzchni 3309 m2 , Nieruchomość zabudowana jest : -.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł116 m² 4 818,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:679 m²

Wyjątkowa okazja! Przy tej ofercie kupujący nie ponosi żadnej prowizji. Dodatkowo, oferujemy profesjonalne, bezpłatne wsparcie w zakresie pośrednictwa kredytowego, dzięki czemu proces zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł102 900 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży nieruchomości w miejscowości Nowe Jastrzębsko. Na sprzedaż nieruchomość składająca się z dwóch działek tworzących spójną całość. Teren jest częściowo zalesiony,.

Szczegóły ogłoszenia

1 552 320 zł117,60 m² 13 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na wynajem lokal usługowo-biurowy przy ul. Redłowskiej w Gdyni o powierzchni 117,6 m na dwóch poziomach. Parter z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Przytulne i słoneczne mieszkanie o pow. 44,72m2 usytuowane na I piętrze w bloku 4-pietrowym położone w Gnieźnie przy ul. Libelta. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

699 000 zł192 m² 3 640,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:541 m²

Rezerwacja Dom wolnostojący z dużą działką idealny do stworzenia domu marzeń Olsztyn, osiedle Mazurskie, ul. Olecka 24 Szukasz taniego domu do remontu, który możesz urządzić dokładnie tak, jak.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł32,28 m² 24 752,17 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie już sprzedane - ogłoszenie nieaktualne! Na sprzedaż elegancki i kompaktowy apartament o powierzchni 32,28 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

389 900 zł62,85 m² 6 203,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe z piwnicą jako osoba prywatna bez prowizji lub z moim pośrednikiem który załatwi wszelkie formalności z zakupem prowizje pośrednika oczywiście pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 555 m² 73,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Szukasz działki w zielonej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Pińczyce, przy ul. Stawowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 900 zł90,30 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 200 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal jest już.

Szczegóły ogłoszenia

1 534 080 zł54,50 m² 28 148,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży wyjątkowy apartament zlokalizowany w samym centrum krakowskiego Kazimierza w rejonie Placu Nowego. To idealna propozycja dla osób ceniących prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 010 m² 79,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o kwadratowym kształcie w Marków Towarzystwo koło Mszczonowa. Działka zaraz za Mszczonowem o idealnym kwadratowym kształcie. Działkę można bardzo dobrze zagospodarować. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł4 635 m² 340,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka o powierzchni 4635m2 w Książenicach bezpośrednio przy drodze łączącej Grodzisk Mazowiecki i węzeł A2 z drogą S8. Działka o wymiarach 38m x 111m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 000 zł245 m² 3 665,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:666 m²

Dwupoziomowy dom 245m2 położony przy ul. Sosnowej 12 w Świdnicy pod Zieloną Górą. Tylko 14min do centrum miasta! Atrakcyjna lokalizacja na działce o pow. 666m2, przy spokojnej utwardzonej.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł3 405 m² 41,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną z możliwością zabudowy zagrodowej pod budowę domu wolnostojącego z garażem i budynkami gospodarczymi o powierzchni 3405 m2 w Bukowinie, gmina Cewice,.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł48,49 m² 7 939,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłaczność tylko W centrum nieruchomości kopernik Na sprzedaż atrakcyjna oferta dwupokojowego mieszkania w dobrej cenie. Mieszkanie o powierzchni 48,49 m2 znajduje się na.