dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 799 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 799 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

486 243 zł54 m² 9 004,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Czarny Las,mazowieckie

430 000 zł1 500 m² 286,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1500 m Czarny Las | mpzp Na sprzedaż ustawna działka o powierzchni 1500 m (ok. 34 45 m) w prestiżowej i spokojnej części Czarnego Lasu. To wyjątkowa okazja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

326 000 zł27 m² 11 919,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ostatnie kawalerki w topowej lokalizacji! Gotowe do odbioru! Zostały tylko dwie kawalerki - pośpiesz się! sprzedaż bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! wyjątkowa oferta przestronnej kawalerki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

377 909 zł38 m² 9 939,75 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni około 47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Zelczyna

Zelczyna,małopolskie

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Obiekt 200 m kw na 20 arowej działce 5 minut samochodem od skawiny Działka o powierzchni 20ar z budynkiem około 70m2 oraz halą stalową 130m2 możliwość rozbudowy. Teren utwardzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

424 442 zł36 m² 11 679,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

397 429 zł41 m² 9 700,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł38 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 37,50 m2, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy - Powiślu! Usytuowane jest na czwartym piętrze w bloku z windą. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cynamonowa

Domasław,dolnośląskie

1 099 000 zł168 m² 6 531,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Nowa cena! gotowiec inwestycyjny! Domasław, ul. Cynamonowa, dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż. Obecny dochód miesięczny 8tyś netto + opłaty. Możliwość przejęcia obecnego najemcy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borkowska

Kraków,małopolskie

625 000 zł45 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie przy Lesie Borkowskim - 45 m | Balkon 9 m | 4 piętro Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 4 (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Władysława Jagiełły

Zamość,lubelskie

198 000 zł876 m² 226 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedana Lokalizacja: ul. Jagiełły, os. Powiatowa-Królów , Miasto Zamość dodatkowe informacje: typ własności: własność z księgą wieczystą Kanalizacja: miejska Prąd: na działce Gaz:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Nowodworce,podlaskie

349 000 zł1 335 m² 261,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Meg Real Estate zaprasza na prezentację działki budowlanej w miejscowości Nowodworce o metrażu 1335 m 2. Burmistrz Wasilkowa wydał (projekt) ,warunków zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

290 000 zł32 m² 8 950,62 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferta na wyłączność! Szanując prace biura oraz prywatność właścicieli prosimy o kontakt wyłącznie za pośrednictwem biura Nowe Horyzonty! Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

929 000 zł80 m² 11 612,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchn i 79,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zarudzie

Zarudzie,lubelskie

799 000 zł252 m² 3 531 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 125 m²

Dom w bardzo dobrym stanie, położony na zadbanej i dużej działce w miejscowości Zarudzie, gm. Nielisz. Oprócz domu na działce znajduje się również murowany budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

564 800 zł55 m² 10 198,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! węglin północny! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na czerwiec 2026! Wspólnota mieszkaniowa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

282 857 zł28 m² 10 222,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Krzeszowice,małopolskie

5 300 000 zł1 020 m² 5 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:34

 

Powierzchnia działki:1 631 m²

Kamienica na Rynku Krzeszowic ( do remontu z możliwością rozbudowy) na działce ponad 16ar. Obecnie 1020m2 powierzchni użytkowej z możliwością rozbudowy o 490m2. Plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 390 000 zł490 m² 2 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Brzeźnik/bolesławiec, duży dom z garażem wolnostojącym na sprzedaż. Na działce (nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego) o powierzchni 2570 mkw posadowiony jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Grabowno Wielkie

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

132 550 zł16 694 m² 7,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Lakeford Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Grabowno Wielkie

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

145 978 zł18 119 m² 8,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Lakeford Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

369 687 zł38 m² 9 744 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

339 721 zł34 m² 10 113,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

329 000 zł39 m² 8 493 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Wyjątkowe mieszkanie po remoncie komfort, funkcjonalność i świetna lokalizacja! Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o pow. 38,74 m2 zlokalizowane przy ul. Skowronków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Radzanów,mazowieckie

460 000 zł100 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

*** Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość! *** Oferta na wyłączność - tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

358 575 zł31 m² 11 745 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przechodnia

Włodawa,lubelskie

343 631 zł69 m² 4 999 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest 4- pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w 4-piętrowym bloku z 1970 roku. Nieruchomość znajduje się we Włodawie, przy ul. Przechodniej. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Czernica,dolnośląskie

1 349 000 zł253 m² 5 332 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:963 m²

Czernica, dom wolnostojący na sprzedaż. Blisko Wrocławia, z połączeniem kolejowym. Dwie linie kolejowe (277 i 292) łączące gminę Czernica z Wrocławiem, siechnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karpacka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

519 000 zł44 m² 11 718,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż 2 pokoje ul. Karpacka z miejscem w hali garażowej. Na sprzedaż M-3 jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,29 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

649 000 zł120 m² 5 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Bez prowizji i pcc gotowy! Nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej położony na granicy Dobrzykowic Niedaleko sklepy spożywcze, przystanek autobusowy Budynek budowany według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Grabowno Wielkie

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

344 658 zł38 813 m² 8,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Suburban Investments Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Grabowno Wielkie

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

92 228 zł10 386 m² 8,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Redmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łapanów

Łapanów,małopolskie

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Okolice Łapanowa , miejscowość Trzciana. Działka budowlana , bardzo widokowa Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 099 000 zł113 m² 9 736 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:462 m²

Blue Real Estate ma przyjemność zaprezentować lokal mieszkalny w zabudowie szeregowej, znajdującej się w najbardziej pożądanej części dzielnicy Gumieńce - dostępny tylko u Nas!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

2 189 000 zł230 m² 9 517 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 123 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący z pięknym ogrodem, na dużej działce 2123 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni ok 230.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

1 141 684 zł62 m² 18 307,90 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy projekt na Mokotowie Bez pcc i prowizji To mieszkanie jest obecnie w promocji! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,36 m2, położone na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Grabowno Wielkie

Grabowno Wielkie,dolnośląskie

285 881 zł32 194 m² 8,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

230 000 zł39 m² 5 958,55 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wolności

Legnica,dolnośląskie

248 000 zł58 m² 4 283,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 57,90 m2 + 0,70 m2 komórka. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w kamienicy, blisko Centrum Miasta. Lokal składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Psie Pole

Wałbrzych,dolnośląskie

189 000 zł41 m² 4 632,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie przy ulicy Psie Pole na Nowym Mieście. Spokojne miejsce, blisko centrum dzielnicy, w pobliżu sklepy, szkoła podstawowa i liceum. Mieszkanie składa się z dwóch.