dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 799 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 799 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Laskowa

Laskowa,małopolskie

599 000 zł70 m² 8 557 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Bez wynagrodzenia od kupującego. Dom zlokalizowany 1 godzinę od krakowa , panoramiczne widoki. Trasy I szlaki turystyczne , sporty zimowe ( 3 km od centrum narciarskiego laskowa - ski ). Wzgórze korab.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Cholewy

Cholewy,mazowieckie

365 000 zł2 345 m² 155,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż Błonie okolice. Do sprzedaży duża kształtna działka w bardzo atrakcyjnym miejscu- w miejscowości Cholewy , Cholewy to miejsce, gdzie w niewielkiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bombla

Bombla,podlaskie

110 000 zł2 621 m² 41,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 2621 m położona w miejscowości Bombla, gmina Korycin, woj. podlaskie. Spokojna, zielona okolica z szybkim dojazdem do Białystok (ok. 30 minut).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 700 000 zł93 m² 29 141,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 92,65 m , położony w kameralnym budynku na cenionym osiedlu Marina Mokotów - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

335 483 zł34 m² 9 896,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł80 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Do sprzedaż mieszkanie o pow. 80 m 2. Położone na 6 piętrze 7-dmio piętrowego budynku z 2001 r. Budynek położony jest na zadbanym, spokojnym osiedlu zlokalizowane w pobliżu Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 613 800 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec/zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, oze, przy autostradzie A4 i dk 94. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Gdańsk,pomorskie

795 000 zł56 m² 14 166,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atuty: - mieszkanie po generalnym remoncie, wraz z wymianą instalacji - dwustronna ekspozycja okien - niski czynsz - blok po ociepleniu i renowacji - oddzielna kuchnia, możliwość 4 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kraków

Kraków,małopolskie

380 000 zł21 m² 18 446,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka w świetnej lokalizacji Aleja Pokoju 10, kraków Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalna kawalerka położona na 2. piętrze bloku z windą, w jednym z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

960 000 zł142 m² 6 755,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Tylko U nas! Prezentujemy Państwu nowo powstającą inwestycję domu jednorodzinnego dwulokalowego w Dobrej. Wydanie I-II kwartał 2026r. Projekt domu indywidualny. Dom z kanalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 530 000 zł50 m² 30 735,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kultura na Wyciągnięcie Ręki: bliskość centrum sprawia, że wizyta w operze czy filharmonii nie wymaga logistycznych wyrzeczeń. Państwo pozostają w centrum wydarzeń. Sąsiedztwo Natury:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Panewnicka

Katowice,śląskie

364 000 zł61 m² 5 953,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,14 m położone na 4. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku przy ul. Panewnickiej w Katowicach. Lokal dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

393 407 zł41 m² 9 630,53 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł42 m² 13 964,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż 42,25 m2, piętro 3/4 bez windy, w budynku z 1966 r.,Ursus, Skorosze. Do remontu, idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny, także inwestycyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

519 000 zł46 m² 11 717,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie położone na 9 piętrze w charakterystycznym budynku Falowiec, w jednej z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł54 m² 17 308,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkania o powierzchni 53,73 m , usytuowanego w jednym z najbardziej poszukiwanych osiedli w okolicy. Nieruchomość łączy funkcjonalność, przestronność i komfort, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

407 411 zł43 m² 9 396 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

481 732 zł50 m² 9 613,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

756 000 zł45 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 45 m2 znajdujące się przy ulicy Walerego Sławka w Krakowie. * doskonała lokalizacja * nowoczesna inwestycja * 1 sypialnia + salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

665 720 zł79 m² 8 417,25 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł25 m² 15 770,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka, wymienione instalacje, komórka, niski czynsz, pełna własność Mieszkanie położone jest w centrum Wrocławia, przy Ul. Nabycińskiej. Idealna pod inwestycję na wynajem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

648 000 zł36 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy komfortowe, w pełni odnowione mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze kameralnego, czteropiętrowego budynku w spokojnej części Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

468 340 zł48 m² 9 700,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kraków

Kraków,małopolskie

2 500 000 zł203 m² 12 315 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ponad dwa ary W okolcy grzegórzeckiej i ronda kotlarskiego objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego zabudowa usługowa, wysokość zabudowy 12 M , wskaźnik intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

579 464 zł51 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe mieszkanie 3 pokojowe z salonem od zachodu w stanie deweloperskim. Zrealizowana inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Foksal

Warszawa,mazowieckie

4 500 000 zł77 m² 58 540,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament W kamienicy przy ulicy foksal 13/15 Wyjątkowa kamienica przy ulicy Foksal | Najwyższa jakość wykończenia | Concierge | Wellness & spa ***** rozkład pomieszczeń: * Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Stęszew

Stęszew,wielkopolskie

1 282 000 zł8 012 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedstawiam na sprzedaż 3 działki o łącznej pow. 8012 m2 , położone w Dębienku, koło Stęszewa, przy ul. Jaśminowej. Działki o numerach ewidencyjnych nr: 455 (pow. 4004 m2), 456.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Będzin,śląskie

399 000 zł84 m² 4 768,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Rodzinne 4-pokojowe, przestronne mieszkanie! Os. Zamkowe | Będzin ul. Jagiełły zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

836 891 zł77 m² 10 809,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Środa Śląska,dolnośląskie

521 550 zł96 m² 5 432,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Promocyjna cena za to mieszkanie - 521 550 zł! oferta bez pcc I prowizji dla biura Kup mieszkanie w nowych domach dwulokalowych w Środzie Śląskiej! Przedmiotem oferty jest sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

610 575 zł61 m² 9 983,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Chcielibyśmy poinformować o promocji na naszej inwestycji Przystań Siechnice. Obowiązuje od dnia 11.02.2026r. do 28.02.2026r. Każdy klient, który podpisze umowę w tym czasie ( może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

372 936 zł40 m² 9 265,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Murowana Goślina

Murowana Goślina,wielkopolskie

1 477 840 zł18 473 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki w Brzeźnie, gmina Skoki, powiat Wągrowiecki, ok. 32 km od Poznania, blisko Skoków, murowanej Gosliny i Puszczy Zielonki. W okolicy liczne jeziora: m.in. Brzeźno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

1 890 000 zł265 m² 7 132,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 453 m²

Na sprzedaż przestronny i komfortowy dom jednorodzinny położony w miejscowości Mała Wieś, w odległości zaledwie 5 minut od Wieliczki i w bliskim sąsiedztwie Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paderewskiego

Katowice,śląskie

843 500 zł81 m² 10 404,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms- dostępne również inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

507 554 zł52 m² 9 678,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł50 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

R e Z E R W A C J A ! Twoje nowe M3 na Przylesiu! Świetna okazja dla studenta lub pod inwestycję! Mieszkanie ulokowane na IX piętrze w bl oku z lat '80,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Gdynia,pomorskie

410 000 zł42 m² 9 692,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| 2 pokoje | możliwe 3 pokoje | piwnica | balkon | słoneczny salon | chylonia | Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie do remontu przy ulicy Wejherowskiej, o powierzchni 42m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Seminaryjska

Kielce,świętokrzyskie

650 000 zł63 m² 10 317,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż apartament 63 m2, znajdujący się na ul. Seminaryjskiej w Kielcach. W skład lokalu wchodzą: *salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieczykowa

Kraków,małopolskie

730 000 zł54 m² 13 458,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronne 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,24 m2 zlokalizowane na Klinach przy ul. Mieczykowej N20 Nieruchomości przedstawia ofertę funkcjonalnego, przestronnego i słonecznego 2-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Strzelce Opolskie,opolskie

350 000 zł56 m² 6 217,80 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w idealnej lokalizacji. Położenie w ścisłym centrum Strzelec Opolskich zapewni szybką komunikację, łatwy dostęp do.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij