dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 799 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 799 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Gdańsk,pomorskie

698 000 zł32 m² 21 812,50 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 32m2. Nowa letnica - Wysoki Standard | Widok na Las | Miejsce postojowe. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na prestiżowym, nowym osiedlu "nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Igołomska

Kraków,małopolskie

1 400 000 zł3 000 m² 466,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Kraków , ul. Igołomska , 30 arów , działka mu - mieszkaniowo usługowa. Obowiązujący Plan zagospodarowania, na działce stary dom z numerem. wysokość zabudowy 11 m . cena 46 000 zł za ar do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł36 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Novator centrum nieruchomości poleca: piękne mieszkanie 2- pokojowe 36 m2 na prestiżowym osiedlu Industria przy ul. Pomorskiej. Wykończone z dbałością o każdy szczegół i optymalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bazaltowa

Smolec,dolnośląskie

699 990 zł70 m² 9 999,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Polecam na sprzedaż piękne, dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 70m2. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku mieszkalnym z 2018r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

327 893 zł27 m² 11 940,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdrowa

Warszawa,mazowieckie

959 000 zł40 m² 23 975 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje | 40 m | Ogrody Wilanów | balkon | klima | budynek premium Wyłącznie u nas! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3. piętrze prestiżowego, niskokondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomczyńskiego

Kraków,małopolskie

999 000 zł70 m² 14 271,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Premium Estates oferuje wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,6 m z dużym tarasem i miejscami postojowymi położone w spokojnej części Prądnika Białego, górka Narodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kokosowa

Zielona Góra,lubuskie

590 000 zł65 m² 9 035,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta bezpośrednia! bez pośredników Oferuję na sprzedaż przestronne, jasne trzypokojowe mieszkanie w nowej części os. Zacisze, przy ul. Kokosowej w Zielonej Górze w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Malnia

Malnia,opolskie

249 000 zł157 m² 1 585,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom położony w miejscowości Malnia, w cichej i spokojnej lokalizacji. Budynek mieszkalny wraz z zabudowaniami gospodarczymi w zabudowie zwartej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 620 000 zł243 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom W zalesiu dolnym Przedstawiamy Państwu 3 poziomowy dom wolnostojący o powierzchni 243m2 położony na dużej działce 1500m2. Bardzo ciepły dom , zbudowany z podwójnej warstwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

766 400 zł53 m² 14 460,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atuty nieruchomości: bardzo dobra komunikacja 3 min do przystanku tramwajowego i autobusowego, ok. 2 - 2,5 km od centrum miasta, zamknięte, nowoczesne osiedle, blisko tereny zielone, parki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Warszawa,mazowieckie

1 280 000 zł28 m² 46 043,20 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 27.80 m2 znajduje się na 8 piętrze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Kraków,małopolskie

450 000 zł28 m² 16 065,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy o powierzchni 28,01 m , który zlokalizowany jest w nowoczesnej inwestycji Willa Zalesie przy ulicy Kobierzyńskiej 145.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstruktorska

Warszawa,mazowieckie

1 199 800 zł63 m² 19 044,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bezpośrednio przy pkp Służewiec. | mordor | Witam, przedstawiam państwu, urokliwe 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie zaprojektowanym przez architekta wnętrz o powierzchni 63m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

268 150 zł26 m² 10 309,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kraków,małopolskie

1 360 000 zł74 m² 18 478,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

MB Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie zaprojektowane z dbałością o każdy detal przestrzeń, w której komfort, estetyka i funkcjonalność tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 320 zł38 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Marki,mazowieckie

645 000 zł48 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwupokojowe klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 48 m z balkonem, położone na spokojnym osiedlu w Markach. Doskonała propozycja dla singli, par i małych rodzin ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Długa

Bobrek,małopolskie

870 000 zł149 m² 5 831,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 730 m²

Lokalizacja: bobrek/ gm. Chełmek Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa wraz z budynkiem handlowo-usługowym przy ulicy Długiej w Bobrku, gmina Chełmek. Całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 149 900 zł112 m² 10 249 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy, parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 112 m, położony na pięknie zagospodarowanej działce o pow. 1050 m, z bliskim dostępem do lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

379 559 zł39 m² 9 787,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

558 361 zł52 m² 10 670 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

266 761 zł26 m² 10 287,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Młoszowa

Młoszowa,małopolskie

1 599 000 zł300 m² 5 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Premium estates prezentuje dom wolnostojący zlokalizowany w Młoszowej koło Trzebini. Umowa na wyłączność. Tylko u Nas. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w Młoszowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

949 000 zł262 m² 3 622,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący 262 m działka 8 arów (narożna) Powierzchnia całkowita: ok. 262 m Powierzchnia użytkowa: 196 m Działka: 800 m (narożna, ogrodzona) Wjazd: z dwóch stron Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meissnera

Kraków,małopolskie

679 000 zł43 m² 15 790,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Premium Estates prezentuje przytulne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią przy ul. Meissnera, czyżyny - Kraków. Zapraszam! lokalizacja: nieruchomość znajduje się na Prądniku Białym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Laszczki

Laszczki,mazowieckie

1 048 000 zł132 m² 7 939,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kameralne osiedle 6 domów ulica Leśna, zostały dwa domy na sprzedaż. Raszyn/laszczki. Wyjątkowe domy kameralnie położone w zieleni blisko lasu. Energooszczędne domy w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wittek

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł62 m² 16 112,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z 2 ogródkami na Ołtaszynie Marzysz o własnym ogrodzie i mieszkaniu urządzonym z klasą ? Kawie pitej we własnym ogrodzie ? To 62-metrowe, przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nagietkowa

Bolszewo,pomorskie

598 500 zł60 m² 10 038,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie | 59,62 m2 | Winda, bolszewo, ul. Nagietkowa Na sprzedaż komfortowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 59,62 m , usytuowane na 1. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

451 178 zł50 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

1 290 000 zł180 m² 7 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 1/2 bliźniaka o pow. ok.180m2 z płaskim dachem, który został posadowiony na działce o pow. ok.750m2 , zlokalizowany tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiosny Ludów

Gdańsk,pomorskie

1 121 381 zł43 m² 26 225 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartament Z widokiem na wodę W sercu gdańska Prestiżowa lokalizacja | Boczny widok na Motławę | Blisko Starego Miasta | Kameralna inwestycja | Balkon 7,17 m | 1 piętro | Wykończenie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

505 470 zł35 m² 14 487,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle w kameralnej zabudowie - 98 mieszkań z pełną infrastrukturą. Idealne miejsce dla osób ceniących wygodę i świetną komunikację - blisko centrum, z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

340 000 zł56 m² 6 126,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie z klimatem przy Parku Róż tu każdy dzień zaczyna się spokojem. Wyobraź sobie poranek, gdy otwierasz balkon, a z pobliskiego Parku Róż dochodzi śpiew ptaków i zapach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łódź,łódzkie

649 000 zł65 m² 10 020,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Loft w inwestycji Lofty Tymienieckiego ul. Tymienieckiego 25C, łódź - Księży Młyn / Śródmieście prestiż industrialny charakter gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie loft.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

458 000 zł46 m² 9 956,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowa oferta sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,85 m2, usytuowanego na parterze w niskim bloku przy ulicy Wojska Polskiego. Świetna lokalizacja, idealna oferta pod inwestycje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sielecka

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł48 m² 16 521,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Umowa na wyłączność! Versus Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie do generalnego remontu o powierzchni 48,36m2, przy ulicy Sieleckiej 59. Mieszkanie dwu pokojowe 12,50m2 14,60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

475 456 zł74 m² 6 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

NA sprzedaż Atrakcyjny lokal usługowy o pow. 74.29m2 na śródmieściu Giżycka Lokal znajduje się w nowo wybudowanym budynku w którym s tandard wykonania i atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orla

Lądek-Zdrój,dolnośląskie

399 000 zł64 m² 6 255,88 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedane. Lądek Zdrój ul. Orla ( przy Parku Zdrojowym). Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe położone na pierwszym piętrze w samym sercu Lądka Zdroju. Nieruchomość składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

819 999 zł67 m² 12 275,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż jasne, zadbane i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 67 m2, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu ze szlabanem na wrocławskim Jagodnie. Osiedle jest ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł63 m² 11 832,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,3 m , położone przy ul. Drzewieckiego we Wrocławiu. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do zamieszkania lub do przejęcia.