dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 801 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 801 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 956,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem! To prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy zaledwie 3 km od wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 380 000 zł140 m² 9 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie I 4-pokoje | 140 m (po podłodze) | Gdańsk Chełm, ul. Wawelska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, mieszkania 4-pokojowego, które po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

520 756 zł48 m² 10 940,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Koszalin,zachodniopomorskie

649 000 zł126 m² 5 158,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia I wydania Jeśli szukasz wspaniałego domu w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leszczyńska

Kielce,świętokrzyskie

815 350 zł71 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Nova Leszczyńska - nową inwestycję mieszkaniową w Kielcach, która spełni Twoje oczekiwania! ** W ofercie mamy 40 mieszkań i 4 mikroapartamenty o metrażu od 26 do 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

404 524 zł42 m² 9 570 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

174 000 zł1 150 m² 151,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Działka w bardzo dobrej lokalizacji w Zielonce w gminie Białe Błota o powierzchni ok 1100 m2! Działka położona w cichej, spokojnej okolicy, blisko terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Kraków,małopolskie

730 122 zł59 m² 12 351,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

* wynegocjuję dla Ciebie, jak najlepszą cenę! * dla kupującego = 0 % prowizji, 0 % podatku pcc! * Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! * Klucze na wyciągnięcie ręki - zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Marzysz

Marzysz,świętokrzyskie

230 000 zł16 500 m² 13,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

**tylko U nas** Na sprzedaż prezentujemy działkę w malowniczej miejscowości Marzysz w gminie Daleszyce. Powierzchnia ok. 1,65ha Szerokość ok. 17m Długość ok. 910m Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

588 836 zł62 m² 9 439,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

922 983 zł60 m² 15 450 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji deweloperskiej, zlokalizowanej w sercu dynamicznie rozwijającego się Ursusa. Projekt ten łączy nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Kraków,małopolskie

1 084 737 zł88 m² 12 326,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Jeśli Twoim celem jest zakup lokalu, który ma zarabiać ten jest bardzo sensownym formatem inwestycyjnym. To metraż, który najłatwiej i najszybciej skomercjalizować - bo pasuje do większości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Radom,mazowieckie

275 000 zł47 m² 5 877,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 46,79 m parter, ul. Sowińskiego, os. XV-lecia. Przedstawiam ofertę przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 46,79 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Daszyńskiego

Gliwice,śląskie

999 000 zł280 m² 3 567,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:704 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronny dom , znajdujący się w doskonałej części Gliwic - Ostropa Północ przy ulicy Daszyńskiego. Dom położony na działce 704 m 2 , powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Biskupiec

Biskupiec,warmińsko-mazurskie

600 000 zł3 009 m² 199,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wyjątkowa działka z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora Bartosz. Nieruchomość składająca się z 2 działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kryształowa

Sławoszewo,zachodniopomorskie

1 090 000 zł125 m² 8 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 326 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w cichej i spokojnej miejscowości, z bardzo dogodnym dojazdem do Szczecina. Idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Karpia

Poznań,wielkopolskie

379 000 zł29 m² 12 908,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 29,36 m2, położonej na pierwszym piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z 2010 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 899 000 zł298 m² 15 047,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:943 m²

Spectre 003 Nowoczesna rezydencja w prestiżowym Konstancinie-Jeziornie Przedstawiamy spectre 003 niezwykłą rezydencję, w której luksus spotyka się z perfekcją architektoniczną. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

839 000 zł198 m² 4 237,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Jeśli szukasz domu z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej, lub też szukasz lokum dla siebie i dodatkowo dla kogoś z rodziny, aby czuł się niezależny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kapelanka

Kraków,małopolskie

789 000 zł57 m² 13 769,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie z panoramicznym widokiem na Kraków, położone na jednym z najbardziej zielonych i cenionych osiedli miasta - Osiedlu Podwawelskim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 999 879 zł122 m² 16 392,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Praga Południe - kamionek/grochów Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

425 256 zł43 m² 9 961,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Leszno

Leszno,mazowieckie

1 070 000 zł138 m² 7 734,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Minuta do Kampinosu! Minuta do Biedronki! Narożna działka. Proponujemy dom z pełną podmiejską infrastrukturą i jednocześnie bliskością Puszczy Kampinoskiej. To wygodny, dobry projekt domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

400 922 zł41 m² 9 700,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fałata

Kraków,małopolskie

1 708 000 zł61 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Salwator ul. Fałata w pobliżu skweru Kory Jackowskiej, blisko Błoń. Dwupokojowe o powierzchni 61m2, usytuowane na II piętrze, bez windy, w budynku trzy piętrowym. Dwa niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pontonierów

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł44 m² 16 781,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż klimatyczne, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 43,19 m z tarasem (16 902 zł/ m )- położone w spokojnej, zabytkowej części Rembertowa, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

375 563 zł40 m² 9 330,75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

249 000 zł57 m² 4 368,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja - 5 minut spacerem do rynku tylko U nas! Mieszkaniem z potencjałem, blisko odrestaurowanych kamienic tuż obok zrewitalizowanego Ogródu Różanego z fontanną, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł29 m² 19 860,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż , w pełni umeblowane studio w Centrum Wrocławia! Mieszkanie sprzedawane z pełnym wyposażeniem, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Idealne jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

650 000 zł79 m² 8 227,85 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Wombat Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu - 79 m , położone na II piętrze zadbanego budynku w centralnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

225 000 zł38 m² 5 921,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 mkw , położone na parterze bloku 4-piętrowego, na Osiedlu Zazamcze Przylesie we Włocławku, z balkonem , z najbardziej poszukiwanym, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Kamieńczyk

Kamieńczyk,kujawsko-pomorskie

38 000 zł6 100 m² 6,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży Działka o powierzchni 6100m2 w miejscowości Kamieńczyk gmina Topólka powiat radziejowski. Działka położona w malowniczym terenie otoczona lasami Malowniczy teren lasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Żary

Żary,lubuskie

625 000 zł63 m² 9 893,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Polecamy na sprzedaż bardzo atrakcyjny apartament położony w Żarach, na pierwszym piętrze o pow. 63,17 m2 w cenie 625 tys zł. Nieruchomość składa się z nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jodłowa

Bartąg,warmińsko-mazurskie

950 000 zł107 m² 8 839,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Rezerwacja! rezerwacja! uwaga! został na sprzedaż ostatni segment- 5b! I nie placi podatku pcc 2%! rynek pierwotny! Obecny status dostępności poszczególnych segmentów: budynek 1 działka 775.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aleksandry

Kraków,małopolskie

810 000 zł59 m² 13 728,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 59m2 znajdujące się na ul. Aleksandry w dzielnicy Bieżanów - Prokocim. Lokalizacja: idealny punkt dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bogacko

Bogacko,warmińsko-mazurskie

155 000 zł3 870 m² 40,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ostoja bogacko II działki z możliwością zabudowy w sąsiedztwie jeziora Dejguny w otoczeniu lasu Oferta obejmuje teren blisko 8 hektarów i składa się z 21 działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Gołębiewo

Gołębiewo,pomorskie

220 000 zł2 368 m² 92,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka usługowa w Gołębiewie Wielkim idealna pod inwestycję! Działka usługowa w doskonałej lokalizacji w Gołębiewie Wielkim. nieruchomości ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

425 381 zł44 m² 9 678,75 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł59 m² 20 442,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Osiedle saska - 3 pokoje, 2 balkony, garaż, komórka. Funkconalny rozkład Doskonała infrastruktura w najbliższej okolicy sklepy, usługi, szkoły, przedszkole, kawiarnie, tereny zielone, jeziorko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

553 192 zł36 m² 15 260,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe! Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 2 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łąkowa

Reda,pomorskie

498 999 zł60 m² 8 315,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

U nas Przestronne mieszkanie przy ul. Łąkowej w Redzie - tuż obok Stokrotki! Na sprzedaż wyjątkowe, ciepłe i słoneczne mieszkanie o powierzchni 60,01 m2, znajdujące się na 1 piętrze.