dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 802 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 802 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł50 m² 13 078 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Polecam na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie o powierzchni 50,39 mkw, położone na 6 piętrze zadbanego budynku przy ul. Oleśnickiej we Wrocławiu. Mieszkanie jest odświeżone z wymienioną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa Polana

Warszawa,mazowieckie

2 399 000 zł163 m² 14 707,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Dom Premium w zabudowie bliźniaczej | 163 m2 | Garaż | Tarasy | Ogród narożny | Wawer - Wille Miejskie Na sprzedaż nowoczesny, elegancki dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 163,11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

290 629 zł28 m² 10 287,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Kustronia

Wrocław,dolnośląskie

1 499 000 zł156 m² 9 620,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

WE speak English, english describe below Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny, o możliwym wykorzystaniu jako lokal użytkowy. Lokal wymaga wykończenia przez najemcę. Opis lokalu Wygodny, jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

429 000 zł33 m² 12 128,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja Szukasz nowoczesnego mieszkania dla siebie, we dwoje, a może gotowej inwestycji pod wynajem, która nie wymaga żadnych nakładów finansowych? Jeśli odpowiedź na jedno z tych pytań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dunikowskiego

Ruda Śląska,śląskie

198 000 zł41 m² 4 842,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Extra oferta*** ruda śląska*** bykowina*** okolice dunikowskiego*** M3 *** 40,89m2 *** Przedstawiam Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,89m2 (36,89m2 - powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

380 087 zł37 m² 10 331,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

21 500 000 zł4 870 m² 4 414,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Nieruchomość gruntowa o powierzchni ok 11 000m2 zabudowana halą magazynowo/produkcyjną o pow. 3250m2, budynkiem biurowo/usługowym o pow. 1350m2, wiatą magazynową o pow. 270m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

89 000 zł1 589 m² 56,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 1589m2 położona w Charzynie oddalonym o 13 km od centrum Kołobrzegu. Węzeł drogi S6 (szczecin - Gdańsk) znajduje się w odległości 6 km. Malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

333 333 zł78 m² 4 277 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Rezerwacja Doceń wygodę życia w spokojnym mieście z historią, wybierając niedrogie mieszkanie w sercu Polski. Piotrków Trybunalski, ul. Słowackiego 180 To mieszkanie ma sporo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Mała Wieś

Nowa Mała Wieś,mazowieckie

169 000 zł1 777 m² 95,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 575. Doskonała lokalizacja z połączeniem do Drogi Krajowej 50 i Ekspresowej S7. Duży potencjał pod dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

281 200 zł28 m² 10 042,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 28 m , położone na trzecim piętrze nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł61 m² 8 170,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

II etap | 4 pokoje lub 3 pokoje | świetna lokalizacja Z dojazdem do centrum Kolejne etap kameralnej inwestycji przy ul. Wieniawskiego w Rzeszowie już w sprzedaży. W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

802 130 zł75 m² 10 752,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie, zlokalizowane w nowoczesnym, kameralnym osiedlu niskiej o 3-piętrowej zabudowie. Inwestycja znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

644 464 zł42 m² 15 414,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie, klasyczne 2 pokojowe o pow. 41,81m2 + ogród 15,32m2 i taras 3,56m2, mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu z windą lokalizacja to Kleczków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

619 068 zł41 m² 15 165,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem i loggią, położone w rozwijającej się części Warszawy. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

574 000 zł46 m² 12 478,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup swoje wymarzone mieszkanie bez prowizji i pcc! Skorzystaj z najlepszych ofert na rynku - bezpośrednio od dewelopera, bez dodatkowych kosztów! Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

679 000 zł60 m² 11 225 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe, 60,49 metrowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane przy ul. Uroczej w Rzeszowie dzielnica Drabinianka. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Brzeska

Kraków,małopolskie

2 050 000 zł5 700 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ponad pół hektarowa przeznaczona w planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub usługową Wjazd z ul Brzeskiej, więcej informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczyńska

Kielce,świętokrzyskie

622 495 zł54 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Nova Leszczyńska - nową inwestycję mieszkaniową w Kielcach, która spełni Twoje oczekiwania! Mieszkanie M7 Hol 8,19 m2 Łazienka 4,32 m2 Salon + aneks 21,30 m2 Pokój 8,74 m2 Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

939 000 zł180 m² 5 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom mieszkalny | 180 m | os. Wólki, nowy Sącz - Powierzchnia użytkowa: 180 m - Powierzchnia działki: 289 m - Rodzaj: dom mieszkalny jednorodzinny trzykondygnacyjny, w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

424 000 zł54 m² 7 895,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! fordon, ul. Jarużyńska Prezentuję Państwu gotowe do wprowadzenia M-3,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Halna

Pępowo,pomorskie

1 099 000 zł144 m² 7 631,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Agencja westate Gdańsk ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wyjątkowego domu w Pępowie, zaledwie 300m do przystanku autobusowego oraz 2500m do węzła Trasy Kaszubskiej. *** atuty *** -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Lublin,lubelskie

445 000 zł55 m² 8 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Lublin, bronowice - ul. Droga Męczenników Majdanka 26 Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 55 m położone na 3 (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopernika

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł109 m² 19 213,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1962

Unikalna oferta! Dwa sąsiadujące mieszkania w samym sercu Śródmieścia idealne do połączenia w jeden duży lokal o powierzchni 109,30 m. Tuż przy Nowym Świecie i Foksal ścisłe.