dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 802 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 802 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wierna

Warszawa,mazowieckie

643 357 zł45 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 44,99 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym na Warszawskim Targówku. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rabsztyńska

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł41 m² 15 829,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mam przyjemność zaoferować Państwu 41-metrowe mieszkanie w samym sercu Woli, położone zaledwie minutę spaceru od stacji metra Młynów. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Góra,śląskie

649 000 zł92 m² 7 054,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:764 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny w Górze / Miedźnej ul. Topolowa Dom o powierzchni 92 m usytuowany jest na dużej, ustawnej działce o powierzchni 764 m , co daje ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

5 990 000 zł780 m² 7 679,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 384 m²

Elegancka rezydencja z basenem o monumentalnej architekturze położona w bardzo spokojnym miejscu Konstancinie-Jeziorna. Rezydencja z główną częścią mieszkalną i dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opypy

Opypy,mazowieckie

2 589 900 zł359 m² 7 214 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż elegancki Dom Wolnostojący w stylu polskiego dworku. Przedstawiamy - Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w urokliwej miejscowości Opypy, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krzywaczka

Krzywaczka,małopolskie

950 000 zł7 700 m² 123,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Emmerson prezentuje Równa działka inwestycyjna w Krzywaczce. działka o powierzchni ok. 77 ar, w całości położoną w terenach mn i mr (teren zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Myślenice

Myślenice,małopolskie

690 000 zł74 m² 9 361,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż mieszkania w stanie deweloperskim zlokalizowane na Ip. kameralnej inwestycji znajdującej się w Myślenicach. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 73,71 m2 z 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 729 zł47 m² 12 690 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - idealne do zamieszkania lub pod wynajem. Funkcjonalny układ, większa przestrzeń i kameralne osiedle sprawiają, że to świetna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Zdziesławice,małopolskie

1 550 000 zł13 373 m² 115,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka rolno-budowlana 1,35 ha Zdzięsławice, gm. Michałowice Na sprzedaż wyjątkowa działka rolno-budowlana o powierzchni 1,35 ha położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Supraśl,podlaskie

297 330 zł901 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w pożądanej miejscowości Supraśl. Meg real estate prezentuje Państwu na sprzedaż trzy działki budowlane o numerach geodezyjnych: 50/4, o powierzchni: 896 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Teodorowicza

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł62 m² 21 848,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 61,79 m , położonego na parterze w kameralnym budynku z 2015 roku. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Białystok

Białystok,podlaskie

769 000 zł71 m² 10 906,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie 4- pokojowe 5 A o powierzchni 70,51 m2 w budynku w zabudowie bliźniaczej w trakcie realizacji. Lokal jest częścią II etapu większej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

390 000 zł70 m² 5 606,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1924

Kup mieszkanie a poczuj się jak w domu. Zamieszkaj w dużym, dwupoziomowym mieszkaniu bez czynszu i z prawdziwym kominkiem. Mieszkanie po uzupełnieniu części umeblowania jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Roosevelta

Zabrze,śląskie

739 000 zł60 m² 12 316,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta inwestycyjna - sprzedaż pakietu 2 mieszkań - kawalerek, w pełni wykończonych i urządzonych w nowoczesnym budynku w Zabrzu, przy ul. Roosevelta 22. Mieszkania są gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Rudno,małopolskie

2 990 000 zł7 094 m² 421,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod usługi 7 094 m | Rudno, gm. Krzeszowice | Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 7 094 m , położona w miejscowości Rudno (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Puławy

Puławy,lubelskie

895 000 zł250 m² 3 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:525 m²

Dom wolnostojący o dwóch kondygnacjach naziemnych z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony na działce 525m2 w Puławach Parter: - wiatrołap - salon z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zbójnicka

Łódź,łódzkie

849 000 zł70 m² 12 128,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja. Niezwykle atrakcyjne mieszkanie położone w apartamentowcu na cichym i zielonym osiedlu Sikawa. Nieruchomość położona w trzykondygnacyjnym budynku, który został oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Musuły,mazowieckie

520 000 zł2 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowo-budowlana Musuły, gm. Żabia Wola Na sprzedaż piękna działka w spokojnej, zielonej okolicy Musuł idealna pod dom całoroczny lub weekendowy. Najważniejsze cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

680 045 zł63 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

335 000 zł50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż piękne 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania od zaraz. W lokalu wykonano kompleksowe prace modernizacyjne wymieniono wszystkie instalacje, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mroźna

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł69 m² 9 724,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż: przestronne, nowoczesne, jasne i Bardzo Ustawne Mieszkanie 4 - pokojowe o powierzchni 68,9 m2 z balkonem - bezczynszowe. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Olszyny

Olszyny,małopolskie

180 000 zł5 600 m² 32,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam na sprzedaż dwie działki budowlane w miejscowości Olszyny gm. Rzepiennik Strzyżewski. Działki znajdują się blisko centrum Olszyn, przy samej drodze asfaltowej. Działka 2665/5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kolejowa

Kraków,małopolskie

2 590 000 zł230 m² 11 261 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:521 m²

Stary prokocim , Dom wolnostojący o pow. 200m2 po generalnym remoncie. Parter : wiatrołap i schody, przedpokój, łazienka, salon, kuchnia oraz 2 pokoje (jadalnia, sala kinowa/siłownia/pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pietrowice Małe

Pietrowice Małe,dolnośląskie

155 385 zł1 151 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo! Serdecznie polecam atrakcyjna działke budowlana 1151 mkw położona w miejscowości Pietrowice Małe. Atuty działki: zabudowa nowych domów jednorodzinnych cisza tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiolinowa

Warszawa,mazowieckie

628 000 zł42 m² 14 916,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na ostatnim piętrze w wysokim boku z 1978 roku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Wiolinowej Mieszkanie jest gotowe do własnej indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Zabrze,śląskie

370 000 zł28 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie wykończone "pod klucz"- gotowe do wprowadzenia się od zaraz. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknie urządzonego mieszkania, znajdującej się w nowo wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Kraków,małopolskie

960 000 zł64 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Frontowy , doskonale widoczny lokal przy ul. Bronowickiej. Około 64m2 składający się z 3 pomieszczeń. Do lokalu prowadzą dwa wejścia, jest podjazd dla niepełnosprawnych. Ogrzewanie gazowe. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niska

Warszawa,mazowieckie

970 000 zł52 m² 18 621,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia lokalizacja: śródmieście, muranów, ul. Niska 12, w odległości: - 10 min pieszo do Arkadii - 12 min pieszo ogród Krasińskich - 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kłaj

Kłaj,małopolskie

549 000 zł80 m² 6 862,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Emmerson prezentuje: do sprzedania atrakcyjne duże mieszkanie w Grodkowicach (kłaj, niepołomice) - stan deweloperski lub wykończony - 1.pietro plus użytkowe poddasze (uwaga, poddasze będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

255 000 zł28 m² 9 107,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko w biurze Olimp Nieruchomości. Mieszkanie typu kawalerka, o powierzchni 28 m kw.,po kapitalnym remoncie, wymieniono wszystkie instalacje.Lokal na wysokim parterze w dwupiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

528 200 zł54 m² 9 748,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Fantastyczne 4 pokoje w Gdyni - zaraz odbiór! spełnij swoje marzenia O mieszkaniu nad morzem I ciesz się noworocznymi rabatami! sprzedaż bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! negocjuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł47 m² 13 762,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Unikatowa nieruchomość w zabytkowej kamienicy | Podwale, wrocław Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 47,23 m z przynależną dużą piwnicą, położony na parterze zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Włóki,dolnośląskie

110 000 zł1 207 m² 91,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana 1207 mkw - spokojna okolica, blisko Dzierżoniowa i Wrocławia! Szukasz idealnego miejsca pod budowę swojego wymarzonego domu? Ta działka spełni wszystkie Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

548 000 zł60 m² 9 136,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży kolejny etap inwestycji Lwowska Tarasy. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,98 m z prywatnym ogrodem. Mieszkanie znajduję się administracyjnie w Malawie, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Radom,mazowieckie

199 999 zł1 079 m² 185,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży nieruchomość położona przy ul. Wolanowskiej w Radomiu (na rzucie nr 2) Powierzchnia: 1079 m kw. Wymiary około: 30 m x 36 m Media: woda, prąd, kanalizacja, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

533 000 zł39 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Limitowana promocja - ostatnie mieszkania 2-pokojowe! Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - oszczędzasz już na starcie! Bezpieczna transakcja bezpośrednio od dewelopera. Maksimum korzyści -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł73 m² 9 904,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. W tej inwestycji są dostępne mieszkania o różnym układzie i metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 279 000 zł140 m² 9 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Jako Doradca ds. Nieruchomości zapewnię Ci pełne wsparcie w zakupie nieruchomości. Nie płacisz za moją obsługę! - moje wynagrodzenie pokrywa deweloper. Pomogę Ci na każdym etapie: od wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rumiankowa

Wrocław,dolnośląskie

829 900 zł60 m² 13 831,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: stylowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i klimatyzacją Stare Żerniki Wrocław Gotowe do wprowadzenia Balkon 15 m | Zamknięte, kameralne osiedle Szukasz komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tłuszcz

Tłuszcz,mazowieckie

1 160 000 zł166 m² 6 987,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

*Wyłącznie u nas* Szukasz nowoczesnego i energooszczędnego domu na dużej działce pod Warszawą? Chcesz ciszy, przestrzeni i szybkiego dojazdu do miasta? To idealna propozycja. Chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nojewo

Nojewo,wielkopolskie

210 000 zł48 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Włącz powiadomienia

Powrót

Wybierz kategorię