dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 850 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 850 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

609 900 zł51 m² 11 930,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Gdy marzysz o miejscu w samym sercu miasta, gdzie tętno Wrocławia nigdy nie zastyga, skieruj swe kroki, gdzie Tęczowa wyrasta, tu nuda i szarość na pewno nie ściga! Oto mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nagietkowa

Zabrze,śląskie

1 749 000 zł245 m² 7 138,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:986 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Opis Oferta prywatna Na sprzedaż dom wolnostojący z 2019 roku w atrakcyjnej lokalizacji osiedle Słoneczna Dolina w Zabrzu. Dom oferuje 246.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Mogilno

Mogilno,małopolskie

450 000 zł6 785 m² 66,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę wielorodzinną w Mogilnie! Szukasz idealnej działki pod inwestycję deweloperską? Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kutnowska

Żyrardów,mazowieckie

850 000 zł120 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dom do remontu w środku: cudowne lata boazerii, elektryka, parkiet, łazienki. Elewacja może potrzebuje liftingu - odświeżanie kolorem. Piec gazowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

840 617 zł56 m² 15 011 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3-pokojowe - 55,17m2 + balkon 7,92m2 szklana zabudowa balkonu! ostatnie mieszkania! parking podziemny tylko 30.000 ZŁ Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD! 11 MINUT WARSZAWA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

532 921 zł49 m² 10 809,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Marynin,mazowieckie

630 000 zł2 100 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marynin | Działka budowlana 2100 m idealne miejsce na Twój dom Na sprzedaż atrakcyjna, ustawna działka budowlana o powierzchni 2100 m, położona w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolna Wilda

Poznań,wielkopolskie

818 242 zł46 m² 17 799,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To nowoczesne mieszkanie na sprzedaż w samym Centrum, wśród zieleni z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiego życia przy codziennym obcowaniu z naturą to inwestycja w komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zygmunta Augusta

Słupsk,pomorskie

214 000 zł26 m² 8 230,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Kawalerka 26 m na sprzedaż Słupsk, ul. Zygmunta Augusta 20 | gotowa do zamieszkania lub wynajmu | niski czynsz Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

463 700 zł42 m² 10 910,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

267 000 zł1 068 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Posiadamy na sprzedaż działki w Zielonej Górze - Przylep. Oferta dotyczy działki O pow. 0,1068 ha. dojazd do działek od ulicy Strażackiej i Działkowej. DO sprzedaży są oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malborska

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł58 m² 12 565 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Po generalnym remoncie | 57,7 m przy Metrze Kondratowicza | Malborska 6 (targówek) Idealne dla rodziny lub jako gotowa inwestycja w świetnej lokalizacji. Na sprzedaż oferuję przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

849 000 zł115 m² 7 382,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej, zlokalizowaną w Rzeszowie, przy ul. Ekologicznej. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Łódź,łódzkie

309 000 zł30 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Najtańsze dwupokojowe mieszkanie, doskonałe pod inwestycję! Zadzwoń i skorzystaj z limitowanej oferty płatności 20/80! Zacznij zarabiać na wynajmie już za rok! Kupujesz bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sportowa

Tulce,wielkopolskie

795 000 zł180 m² 4 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:699 m²

Ptak nieruchomości 29 lat doświadczenia w branży nieruchomości. Nowość Oferta, na którą warto spojrzeć! Wolnostojący dom w Tulcach, gm. Kleszczewo, tylko 14 km do Poznania. Pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powsińska

Warszawa,mazowieckie

1 296 180 zł68 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Apartament Z widokiem na park, 68 m2, dwa pokoje, ul. Powsińska, mokotów. Budynek: elegancki budynek z elewacją z piaskowca, całodobową ochroną i udogodnieniami dla osób starszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 925 zł36 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Warszawa,mazowieckie

1 195 000 zł64 m² 18 671,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na drugim piętrze w kamienicy z 1938 roku przy ul. Niemcewicza 7/9 - w samym sercu Starej Ochoty. Budynek wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głogowska

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł39 m² 14 102,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż bardzo wygodne, rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe na 6 piętrze w bloku z lat 80. Idealne dla studenta lub jako inwestycja pod wynajem. Własnościowe. Częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

594 000 zł50 m² 11 880 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam Państwu do zaoferowania na sprzedaż - 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie na Krzykach (wrocław) Lokalizacja: krzyki | Powierzchnia: ok. 50 m | Piętro: 1/3 | Blok z lat 80. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

2 577 000 zł524 m² 4 921,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek usługowo mieszkalny jako funkcja restauracyjno-hotelowa z miejscami parkingowymi. Powierzchnia użytkowa: 523,57 m W tym część mieszkalna : 127,36 m2 Część restauracyjno-hotelowa :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

340 000 zł31 m² 11 103,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym, 30,62 m - Centrum Bydgoszczy Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane na parterze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żminne

Żminne,lubelskie

1 050 000 zł175 m² 6 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 094 m²

Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom jednorodzinny w miejscowości Żminne Przestrzeń, wygoda i doskonała lokalizacja w otoczeniu zieleni Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Kraków,małopolskie

648 877 zł43 m² 14 996 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

739 000 zł50 m² 14 642 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie o pow. 50,47 m2 usytuowane w nowoczesnym apartamentowcu z 2023 roku przy Alejach Wolności w Nowym Sączu. Lokal obejmuje: salon z aneksem kuchennym, sypialnię, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Złocieniec

Złocieniec,zachodniopomorskie

10 000 000 zł22 145 m² 451,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Działka o powierzchni 22 145 mkw z istniejącą, nieaktywną bazą paliwową, z własną bocznica kolejową, w strefie przemysłowej w Złocieńcu na sprzedaż lub wynajem. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

497 800 zł50 m² 9 995,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie, w którym po prostu dobrze się żyje! Są mieszkania, które od progu dają poczucie spokoju i harmonii. Ta nieruchomość to właśnie taka przestrzeń dopieszczona, funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Miłki

Miłki,warmińsko-mazurskie

999 000 zł294 m² 3 403,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:708 m²

Na sprzedaż budynek usługowo - mieszkalny o pow. całkowitej 293,53 m2 Miłki ul. Sportowa Na sprzedaż budynek z częścią usługową na parterze i częścią mieszkalną na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wiejska

Tomaszowice,małopolskie

1 350 000 zł3 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

30 arowa granicząca Z parkiem krajobrazowym W obowiązującym planie zagospodarowania budowlano rolna. Działka 30ar z czego 9ar to część budowlana. W pobliżu nowa zabudowa , piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wolności

Częstochowa,śląskie

270 000 zł40 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ustawne mieszkanie w centrum! Nowoczesne! Mieszkanie znajduje się przy jednej z głównych ulic w centrum Częstochowy przy linii tramwajowej, na 3 piętrze w kamienicy. Budynek jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł30 m² 18 966,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Opis: oferujemy do sprzedaży piękną, umeblowaną kawalerkę o pow. 30 m2 zlokalizowaną warszawskim Żoliborzu przy ul. Broniewskiego. Nieruchomość mieści się na 2 piętrze 10- piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

672 000 zł70 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - oszczędź też na pcc! Ostatnie wolne lokale w nowoczesnej inwestycji na Ratajach w Poznaniu - odbiór kluczy już w maju! Dlaczego warto? Szybki odbiór -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

996 635 zł64 m² 15 572,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Zaborówek,mazowieckie

870 000 zł158 m² 5 506,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szukasz domu, który bez trudu pomieści nawet bardzo dużą rodzinę, oferując każdemu domownikowi prywatność i komfort? Z przyjemnością prezentujemy nieruchomość w Zaborówku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orla

Lubin,dolnośląskie

336 000 zł54 m² 6 233,77 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż położone w Lubinie przy ulicy Orlej. Nieruchomość o powierzchni 53,90 m2 składa się z salonu z wyjściem na balkon, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Kraków,małopolskie

2 199 000 zł102 m² 21 493,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opis: mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego Apartamentu z pięknym widokiem w nowej prestiżowej inwestycji. Opis mieszkania: to czteropokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Józefów

Józefów,mazowieckie

1 030 000 zł700 m² 1 471,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 700 m | Józefów blisko centrum, media w ulicy Lokalizacja: józefów, zachodnia część miasta Powierzchnia: 700 m (ok. 24 m x 28 m) Odległość od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa

Wejherowo,pomorskie

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Jeśli szukasz funkcjonalnego mieszkania gotowego do zamieszkania od zaraz ta oferta w Wejherowie będzie bardzo ciekawą propozycją. Lokalizacja: wejherowo ul. Przemysłowa. Dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tarnawa

Tarnawa,małopolskie

697 000 zł182 m² 3 829,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Emmerson prezentuje parterowy dom wolnostojący, położony na 50 arowej działce w malowniczej miejscowości w gminie Łapanów (tarnawa). Dom w stanie surowym zamkniętym (rozprowadzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Oława,dolnośląskie

390 000 zł60 m² 6 446,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w centrum Oławy okolice Sądu Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,09 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daliowa

Lublin,lubelskie

629 944 zł64 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 64,28 m2 położone na drugim piętrze w budynku z wystawą okien na południe i wschód. Na nieruchomość składają się: pokój.