dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 850 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 850 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł64 m² 13 265,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz ładnie wykończonego mieszkania Z dwoma miejscami W hali garażowej? atuty: - niezwykle funkcjonalny układ (odpowiednie proporcje między przestrzenią dzienną, a nocną) - komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Walentego

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł67 m² 7 499,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe kameralne osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowane przy ul. Walentego w Rzeszowie. Inwestycja obejmuje 14 nowoczesnych segmentów, w których zaprojektowano 28 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

835 000 zł153 m² 5 453,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Na sprzedaż nowy dom wolnostojący w Świerklańcu. Dom o powierzchni 135,65m2 usytuowany na działce ok 360m2. Inwestycja znajduje się w bardzo spokojnym miejscu ale z bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Popielskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 979 000 zł150 m² 13 232,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Twój Nowy Dom Komfort, styl i Nowoczesność w jednym. Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina poczuje się bezpiecznie, komfortowo i po prostu u siebie ? Ten skrajny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

475 457 zł48 m² 9 874,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bukowa

Luboń,wielkopolskie

365 000 zł36 m² 10 281,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Atrakcyjna nieruchomość złożona z dwupokojowej kawalerki 35,50 m kw., niedużego ogrodu (ok. 18 m kw.) oraz przydzielonego miejsca parkingowego (zamykany plac przed blokiem). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

689 000 zł60 m² 11 390,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,49 m2 zlokalizowane przy ulicy Uroczej w Rzeszowie. Mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wejherowo,pomorskie

550 000 zł67 m² 8 208,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w otulinie lasu z miejscem postojowym w hali garażowej! Gotowe do zamieszkania! Mieszkanie w doskonałym stanie, po generalnym remoncie - wystarczy je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

640 000 zł53 m² 12 043,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2 zlokalizowane przy ulicy Olbrachta w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2025 Ilość pięter: 4/4 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

490 000 zł65 m² 7 503,83 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

W ofercie biura Estaton prezentujemy, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane w budynku z roku 1977 przy ul. Sportowej w Rzeszowie Ulica Sportowa to spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Dębica

Dębica,podkarpackie

361 591 zł45 m² 8 076,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż 10km od Dębicy - znajduje się w nowo wyremontowanym budynku, w którym wykonano pełną termomodernizację: - nowe instalacje elektryczne, wodne i centralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Snopków,lubelskie

487 890 zł63 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ofertę sprzedaży stanowi trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 62.55 m , usytuowane na parterze budynku nowoczesnej inwestycji Snopków Park, zaledwie 15 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętojańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Z przyjemnością przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie w przyjemnej lokalizacji o powierzchni 64 m 2 znajdujące się przy ul. Świętojańskiej w Śródmieściu w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

691 062 zł63 m² 10 938 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jako Doradca ds. Nieruchomości zapewnię Ci pełne wsparcie w zakupie nieruchomości. Nie płacisz za moją obsługę! - moje wynagrodzenie pokrywa deweloper. Pomogę Ci na każdym etapie: od wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

1 011 245 zł89 m² 11 418,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Burów

Burów,małopolskie

990 000 zł2 600 m² 381 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

26 arowa , szeroka działka ,przy spokojnej ulicy na wzniesieniu. Możliwy podział. . Działka budowlana ,objęta miejscowym planem zagospodarowania. 30% zabudowy domem wysokim aż 9m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł52 m² 11 543,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestronne, 3 pokojowe mieszkanie w nowym etapie osiedla z planowanym oddaniem w IV kwartale 2026 r. To nowoczesna, dobrze zaprojektowana przestrzeń w spokojnym, zielonym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

356 661 zł36 m² 9 896,25 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

350 000 zł1 300 m² 269,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w kształcie prostokąta , płaski teren , obok zabudowa jednorodzinna - żadnych szeregówek , media w granicy. Dobry dojazd , w pobliżu sklepy , szkoła , przystanek. Cicha ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Rodziewiczówny

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

21 000 000 zł500 m² 42 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż najlepiej zlokalizowany budynek W polsce. Przy samym kołobrzeskim molo. Wspaniałe widoki na morze! taras na dachu! Budynek znajduję się 10 metrów od wejścia do kołobrzeskiego molo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

454 279 zł40 m² 11 500,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ustawne mieszkanie od strony południowej z balkonem. Doskonały układ pomieszczeń z przestronnym salonem z aneksem i ustawną sypialnią oraz dużą łazienka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł120 m² 21 186,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

G8 Property Group - Gigantyczna Baza Nieruchomości Komercyjnych Odwiedź naszą stronę - We Speak English and Russian Na sprzedaż lokal z najemcą w Śródmieściu : - Metraż 118m2 - Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

799 000 zł100 m² 7 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący o powierzchni 100 m2( użytkowej 92 m2) sytuowane na działce o powierzchni 1075 m2 w Gorzowie Wlkp Stylowy, w pełni wyposażony dom, który jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grudziądzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

400 000 zł55 m² 7 285,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę mieszkania w centrum Torunia przy ulicy Grudziądzkiej w dobrze zarządzanej kamienicy. Bardzo niski czynsz 401,49 zł. Mieszkanie o pow. 54,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

2 007 422 zł91 m² 22 103,30 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opis inwestycji: powierzchnia: 90 m2 | Ilość pokoi: 4 | Piętro: 14 | Cena: 2 007 422 pln Atuty inwestycji: bliskość morza, lasu i plaży Apartament posiada loggię Szklane zabudowy balkonów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 870 000 zł161 m² 17 826,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

G8 Property Group - Gigantyczna Baza Nieruchomości Komercyjnych Odwiedź naszą stronę - We Speak English and Russian Na sprzedaż lokal gastronomiczny na Żoliborzu : - Metraż 160 m2 - Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stołeczna

Płochocin,mazowieckie

1 120 050 zł143 m² 7 813,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom Powierzchnia: 143 m2 | Ilość pokoi: 5 | 2 kondygnacje | Cena: 1 120 050 pln O inwestycji: na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy dom o powierzchni 143 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 599 000 zł96 m² 16 569,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży lokal użytkowy na osiedlu Marina Mokotów (składa się z dwóch lokali, które mogą być niezależne o powierzchni 43 i56 m 2 ). Duże witryny z wejściem od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

1 550 000 zł121 m² 12 809,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Opis Biuro mb Estates z dumą przedstawia ofertę sprzedaży , dwupoziomowego apartamentu w stylu Boho, który został wykończony w wysokim standardzie. Opis apartamentu Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

479 000 zł77 m² 6 190,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe osiedle w Zaczerniu. Na sprzedaż mieszkania na parterze z ogrodem oraz na 1 piętrze z balkonem i poddaszem użytkowym. Obecny stan budowy: surowy zamknięty Mieszkania są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł35 m² 14 970,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem / wykończone pod klucz Mieszkanie jest wynajmowane, dlatego nowy Właściciel może zarabiać od pierwszej dnia po zakupie! Na sprzedaż komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Rzeszów,podkarpackie

570 000 zł65 m² 8 728,94 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

65,3 m | 3 niezależne pokoje | osobna kuchnia | balkon | 5/10 z windą - ul. Malczewskiego, os. Kmity Mieszkanie dla inwestora - stan do remontu Rzeszów, os. Kmity, ul. Malczewskiego mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Jaworzno,śląskie

739 000 zł141 m² 5 239,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż w Jaworznie. Centrum ul. Obr. Poczty Gdańskiej. Piękny dom W stanie Deweloperskim W atrakcyjnej okolicy. Inwestycja obejmuje budowę osiedla 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dygata

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł32 m² 24 750,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,12 m zlokalizowane na Żoliborzu Artystycznym przy ulicy S. Dygata nowa cena! Mieszkanie wyróżnia się bardzo funkcjonalnym układem - dwa pokoje, otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sukiennicza

Łódź,łódzkie

369 000 zł57 m² 6 473,68 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spotkajmy się w sobotę 21 marca- zadzwoń i zapisz się- zaproponuj swoją cenę. Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 498 800 zł97 m² 15 530 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:132 m²

Blisko Gocławia powstaje osiedle z wyjątkową architekturą, która wyróżnia się dużymi przeszkleniami - okno w salonie na cała ścianę. W segmencie o powierzchni 96mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Musuły

Musuły,mazowieckie

2 900 000 zł188 m² 15 409 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy o powierzchni użytkowej 188,1 m, położony w kameralnej, zielonej okolicy. Budynek został zrealizowany według indywidualnego projektu, z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

422 752 zł42 m² 10 135,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

573 221 zł53 m² 10 875 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kordeckiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 900 zł132 m² 4 556,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1898

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji Śródmieście. Z racji bardzo dogodnej lokalizacji nieruchomość idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 299 900 zł166 m² 7 831 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowy Przestronny Dom. Piękny Rejon. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 166 m2, położonego na ustawnej działce.