dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 879 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 879 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

484 704 zł50 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie od developera w super lokalizacji blisko Poznania. Zakup bez pcc i prowizji pośrednika. Oferta lokali z całej inwestycji Pomoc w finansowaniu zakupu Opcja wykończenia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

177 900 zł756 m² 235,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni około-757 m , idealna pod realizację wymarzonego domu jednorodzinnego. Nieruchomość łączy klarowne warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł53 m² 12 735,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | 0% pcc Mamy w swojej ofercie inne metraże | Balkon lub ogródek | Komórka lokatorska | Miejsce parkingowe | Stan deweloperski | Bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

467 500 zł37 m² 12 635,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 35,61 m , położone na parterze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 999 zł56 m² 10 723,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Kameralne osiedle | Spokojna okolica! Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,95 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Tychy,śląskie

495 000 zł67 m² 7 355,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Dobra lokalizacja, wyważona cena, spokojna okolica, łatwy dojazd, krótki czas przekazania, bardzo dobry stan techniczny, a może spokojne sąsiedztwo o tym myśli osoba zainteresowana zakupem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

989 800 zł162 m² 6 099 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przestronny bliźniak z Garażem w spokojnej okolicy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.163 m2, która posadowiona jest na bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

1 019 000 zł81 m² 12 614,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Mieszkanie idealne dla Rodziny. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

1 249 000 zł72 m² 17 393,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne, wykończone 3-pokojowe mieszkanie z garażem i komórką lokatorską! Prezentuję wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71,81 m , zlokalizowane w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szumilas

Kowale,pomorskie

449 000 zł40 m² 11 315,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Cesja umowy deweloperskiej. Odbiór lipiec 2026. Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni 39,68 położone w nowej Inwestycji Szumilas Robyg, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Azaliowa

Reda,pomorskie

750 000 zł70 m² 10 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:56 m²

| 4 pokojowy dom | bliźniak | ogród Z tarasem | wyposażony | garderoba | wysoki standard | cicha okolica | reda | lokalizacja Piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bugaj

Warszawa,mazowieckie

1 349 000 zł52 m² 25 942,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Atrakcyjna inwestycja w sercu Starego Miasta! Prezentuję wyjątkowe mieszkanie na Starym Mieście nad Wisłą. Lokal składa się z dwóch samodzielnych kawalerek z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Gdynia,pomorskie

2 044 362 zł85 m² 23 966,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Komfort I jakość W otulinie trójmiejskiego parku krajobrazowego Luksus na łonie przyrody | Wysokiej klasy strzeżone osiedle ze spa, fitness oraz wieloma atrakcjami dla dzieci | W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niestachów

Niestachów,świętokrzyskie

999 000 zł260 m² 3 842,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży dom w miejscowości Niestachów o powierzchni użytkowej 221 m2 położony na pięknej działce o powierzchni 1040 m2. Dom zbudowany jest z cegły i ma bardzo ciekawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lindego

Kraków,małopolskie

525 000 zł29 m² 18 103,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,94 m2 z balkonem, dostępne w 3 kwartale 2025 roku. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Lindego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Łękuk Mały

Łękuk Mały,warmińsko-mazurskie

225 000 zł1 077 m² 208,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka Z linią brzegową jeziora łękuk gmina Wydminy Nieruchomość w malowniczym sąsiedztwie Puszczy Boreckiej z własną linią brzegową w sąsiedztwie zabudowań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łubna,mazowieckie

1 049 000 zł160 m² 6 546,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:532 m²

1 049 000 zł | Przedsprzedaż | 160 m2 | lokal w domu jednorodzinnym dwulokalowym | Łubna Przedmiotem sprzedaży jest połówka (jeden lokal) domu jednorodzinnego dwulokalowego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miłoszewo

Miłoszewo,pomorskie

799 999 zł63 m² 12 698,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 369 m²

Urokliwy dom w sercu Kaszub - 70 m na ogromnej działce 1300 m z widokiem na Jezioro Miłoszewskie! Jeśli marzysz o miejscu, w którym każda poranna kawa ma smak ciszy, natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

854 900 zł141 m² 6 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy dom, segment ok.141 m2. Piękny, malowniczy ,zielony rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - segment w stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 141 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Łódź,łódzkie

360 000 zł48 m² 7 578,95 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż trzypokojowe mieszanie o powierzchni 47,5 m2, mieszczące się w wieżowcu na 8 piętrze. Nieruchomość w pełnej amfiladzie: z pokoju wejście do kuchni i małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Rzeszów,podkarpackie

770 000 zł117 m² 6 594,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Na sprzedaż nowa inwestycja składająca się z nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, zlokalizowana przy ul. Jana Pawła II w Rzeszowie. Domy mają powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

884 000 zł59 m² 14 983 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2, położone na parterze w zadbanym, 10-piętrowym budynku. Lokal został zaprojektowany w standardzie premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

1 475 000 zł164 m² 9 005 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 252 m²

Na sprzedaż bardzo komfortowy dom parterowy z 2022 r. o pow. użytkowej 163,80 mkw, lokalizacja : Sobótka. W pełni wyposażony, przestrzenne i funkcjonalne wnętrze utrzymane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

469 000 zł65 m² 7 215,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja, zmiana ceny! Jeżeli szukasz lokalu pod inwestycje, to ta oferta jest dla Ciebie. Nieruchomość z potencjałem - możliwość przerobienia na 4 pokoje. Mamy w swojej ofercie mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

375 000 zł63 m² 5 980,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie po remoncie - parter - Przylesie, - 62,7 m2 Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,7 m2, położone na parterze w 11-piętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sowińskiego

Warszawa,mazowieckie

2 522 000 zł93 m² 27 118,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości MD Home ma przyjemność zaprezentować w wyjątkowy 3 pokojowy apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 93,42m2 położony na ostatnim 7 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gitarowa

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł70 m² 11 130,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Duży ogród/taras! mieszkanie gotowe do wprowadzenia Gorąco polecam mieszkanie cztero pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Gitarowej. Mieszkanie o pow 70,08 mkw składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pl. Gabriela Narutowicza

Malbork,pomorskie

339 000 zł48 m² 7 077 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz pewnej inwestycji, która zabezpieczy Cię na lata lub marzysz o spokojnym miejscu do zamieszkania w doskonałej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie! Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wielka Lipa

Wielka Lipa,dolnośląskie

292 330 zł1 426 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1426 m - Wielka Lipa k. Obornik Śląskich Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1426 m ,położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Nowa Wieś,śląskie

6 480 000 zł32 400 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy teren inwestycyjny o powierzchni 3.24ha , położony przy lotnisku w Pyrzowicach, działka o regularnym kształcie, idealnie skomunikowana, mająca 2 niezależne wjazdy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Stare Budy

Stare Budy,mazowieckie

754 600 zł15 400 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka zalesiona w Starych Budach. Media: woda miejska z dwóch stron działki i prąd. Do działki dojedziemy drogą gminną asfaltową. Do pkp Międzyborów 5 min jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Skałeczna

Kraków,małopolskie

543 000 zł27 m² 19 992,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - nieruchomość na krakowskim kazimierzu najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopcińskiego

Łódź,łódzkie

395 000 zł52 m² 7 612,26 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wprowadzenie Na sprzedaż wysokie, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,89 m , położone na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą przy ul. Kopcińskiego 37 , w granicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Kielce,świętokrzyskie

498 950 zł59 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o idealnym układzie! Powierzchnia wynosi 58,7 m , a w skład lokalu wchodzą trzy pokoje. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Nadawki

Dąbrówki,podlaskie

147 997 zł612 m² 241,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 147/8 przy ul.Nadawki w Dąbrówkach k.Wasilkowa o pow.612m2+1/100 w działce 147/2.Prawomocne warunki zabudowy.Prąd obok działki,a woda i kanalizacja w głownej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

311 000 zł52 m² 5 980,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem położone na II piętrze ocieplonego bloku pośrodku Os. Zachód. Powierzchnia użytkowa 52,10 m2. W skład nieruchomości wchodzi: - salon od słonecznej strony -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wroniec

Wroniec,małopolskie

384 000 zł8 400 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

84 arowa w miejscowości Wroniec , objęta miejscowym planem zagospodarowania ( około 35ar przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną z możliwością zabudowy bliźniaczej , reszta rola). Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Karnocice

Karnocice,zachodniopomorskie

420 000 zł1 825 m² 230,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka położona w urokliwym miejscu nad Zalewem Szczecińskim tuż przy Wolińskim Parku Narodowym. Widoki i bliskość natury urzekną zarówno osoby poszukujące oazy z dala od zgiełku.