dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 838 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 838 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

449 000 zł56 m² 8 303,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56 m , usytuowane na parterze w wysokim bloku z z windą na os. Górczyn. Komfortowe i w pełni wyposażone -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Popiełuszki

Skawina,małopolskie

3 500 000 zł550 m² 6 364 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:550 m²

Obiekt wolnostojący o powierzchni 550m2. Duży budynek spełniający różne funkcje np. usługową , biurową i mieszkalną. Obecnie w budynku znajduje się 12 łazienek , 10 pokoi , 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Rzeszów,podkarpackie

460 000 zł40 m² 11 557,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rzeszów ul. Mikołajczyka Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,80 m położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku. Układ: 2 niezależne pokoje oddzielna kuchnia łazienka przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łąkie

Łąkie,kujawsko-pomorskie

300 000 zł11 500 m² 26,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej w miejscowości Łąkie, gmina Skępe w powiecie Lipnowskim. Oferowana działka o kształcie nieregularnym i powierzchni 1,15 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słomiana

Kraków,małopolskie

610 000 zł40 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Podwawelskim. Mieszkanie o powierzchni 39,5m2 skłądające się z kuchni z oknem , łazienki z wc , 2 pokoi oraz przedpokoju z pawlaczem. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł35 m² 16 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Poświętne, 35 m Cena: 570 000 zł Powierzchnia: 35 m Piętro: 2/5 Typ zabudowy: blok Winda: tak Rynek: wtórny Na sprzedaż przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Działowskiego

Kraków,małopolskie

3 800 000 zł8 600 m² 442 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Skotniki działka 86 arowa pod zabudowę mieszkaniową i mieszkaniowo usługową. Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Skotnicka-Działowskiego .Według planu możliwa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

486 680 zł34 m² 14 276,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie z balkonem - idealne dla singla lub pod wynajem. Przestronny salon z aneksem i dwa ustawne pokoje sprawdzą się zarówno do codziennego życia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Bąkowo,pomorskie

749 000 zł85 m² 8 850,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:66 m²

Przestronny 4 pokojowy dom w spokojnej okolicy. Wyjątkowa okazja dla osób, które pragną połączyć ciszę podmiejskiej lokalizacji z szybkim dostępem do miejskich udogodnień. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Wierzbica,mazowieckie

3 334 800 zł22 232 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjny teren pod inwestycję o łącznej powierzchni 22 232m (2,2 ha), położony w miejscowości Wierzbica, gm. Serock, w odległości około 35 km od granic Warszawy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

379 054 zł37 m² 10 331,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Władysława IV

Koszalin,zachodniopomorskie

154 000 zł21 m² 7 475,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Koszalin, przylesie, ul. Władysława IV, nr bloku 28 - kawalerka 154 000 zł | Lokal mieszkalny | Gotowe do wprowadzenia! Szukasz swojego M lub inwestycji pod wynajem? Ta lokalizacja łączy spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł35 m² 15 114,30 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe , parter w 11-piętrowym bloku z windą z 1970 roku-Warszawa, ursus, ul. Stanisława Wojciechowskiego. BLok zadbany- wejście do klatki zabezpieczone domofonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pawlikowice

Pawlikowice,małopolskie

750 000 zł5 600 m² 134 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Pawlikowice blisko wieliczki! działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona w części ok. 49 ar pod teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z ograniczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skałeczna

Kraków,małopolskie

927 000 zł42 m² 22 230,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - nieruchomość na krakowskim kazimierzu najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

870 000 zł145 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Domy Błonie okolice na sprzedaż. Rezerwacja! Do sprzedaży dom o powierzchni użytkowej 140 M2 wybudowany z cegły na przełomie lat 80-tych XX wieku na działce o powierzchni 1000 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Tomaszowice,małopolskie

530 000 zł1 000 m² 530 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z prawomocnym pozwoleniem na budowę domu dwu lokalowego. Droga asfaltowa i oświetlona. Działka około 10ar szeroka ponad 23m. Media w ulicy : woda , prąd , gaz ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kępa

Kępa,małopolskie

453 000 zł11 200 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

1 hektar i 12 arów W tym 2800 M kw pod zabudowę. Piękna , szeroka ,płaska działka w miejscowości Kępa gmina Słomniki. Działka budowlano rolna w sąsiedztwie gospodarstwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szymanowskiego

Karlino,zachodniopomorskie

395 000 zł280 m² 1 410,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:692 m²

Obniżka ceny Obiekt typu pawilon handlowy, w którym przez kilkadziesiąt funkcjonował sklep, pierwotnie Sklep gs Karlino a następnie Lewiatan. Nieruchomość idealnie sprawdzi się na tą samą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł54 m² 14 730,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, 54,24 m na Księżu Wielkim we Wrocławiu. Mieszkanie na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku z dużą windą. Lokalizacja w południowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

315 000 zł841 m² 374,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 841 m , zlokalizowana na prawobrzeżu Szczecina, w spokojnej i zielonej części miasta. Nieruchomość posiada obowiązujące warunki zabudowy. Linia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Grudza,dolnośląskie

330 000 zł149 m² 2 214,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 900 m²

Marzysz o klimatycznym domu na wsi położonym wśród pięknych krajobrazów, łąk i lasów? Zapraszam Cię na prezentację starego domu położonego na dużej działce o powierzchni 5900.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrówki

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

649 000 zł85 m² 7 640,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż duże mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, w bardzo dobrej lokalizacji, w Kołobrzegu przy ul. Dąbrówki. Powierzchnia użytkowa lokalu wraz z powierzchnią pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karpniki

Karpniki,dolnośląskie

2 390 000 zł280 m² 8 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Sprzedam wolnostojący dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym, bez pośredników. Położony w spokojnej, malowniczej okolicy, na słonecznej i widokowej działce. Zaciszna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

345 000 zł42 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w biurze Olimp Nieruchomości. Mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni 42 m kw.,po kapitalnym remoncie, wymieniono wszystkie instalacje.Lokal na wysokim parterze w dwupiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łódź,łódzkie

865 000 zł160 m² 5 406,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:710 m²

Dom 160 m położony w wyjątkowej lokalizacji w Łodzi, potrzebuje jednak trochę miłości i pracy. Atuty nieruchomości: świetna lokalizacja - szybki dojazd do centrum, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wodna

Jelenia Góra,dolnośląskie

169 000 zł33 m² 5 121,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Kawalerka z garażem w centrum Cieplic - ul. Wodna 4 Jelenia Góra Nieruchomości prezentuje lokal mieszkalny położony w ścisłym centrum Cieplic, przy ul. Wodnej 4 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

268 510 zł26 m² 10 287,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daszyńskiego

Giżycko,warmińsko-mazurskie

380 000 zł60 m² 6 333 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż mieszkanie w Giżycku. Mieszkanie położone jest przy ul. Daszyńskiego 13a na drugim piętrze. Powierzchnia mieszkania ok. 60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Łódź,łódzkie

490 000 zł64 m² 7 709,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Rodzinne mieszkanie w zielonej części Łodzi Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność, przestrzeń i świetną lokalizację? To właśnie tutaj na zielonym Radogoszczu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janowska

Biała Podlaska,lubelskie

337 000 zł50 m² 6 754,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

#rezerwacja# Na sprzedaż przytulne mieszkanie o dwustronnej ekspozycji, położone przy ul. Janowskiej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 49,89 m , położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

449 625 zł82 m² 5 450 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

468 000 zł47 m² 9 957,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Szanowni Państwo tylko w Inhome Development. Na sprzedaż mieszkanie w jednej z ulubionych dzielnic Gdyni. Dwupokojowe mieszkanie składające się z dwóch oddzielnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Truskawkowa

Wałbrzych,dolnośląskie

1 099 000 zł180 m² 6 105,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 313 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny - Wałbrzych, rusinowa, ul. Truskawkowa Oferta na wyłączność - dostępna tylko w biurze Wombat Nieruchomości. Biuro Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kasztanowa

Więckowice,małopolskie

900 000 zł3 100 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

31arowa cisza i spokój, bez konieczności rezygnacji z bliskości miejskiej infrastruktury. Parkowe drzewa, za którymi płynie potok. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania : budowlano -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

467 880 zł39 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

0% prowizji od kupującego Lokal inwestycyjny nr 7 o pow. 38,99 m2 Na sprzedaż lokal inwestycyjny zlokalizowany na II piętrze w nowo powstającym budynku przy ul. Nowy Świat 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mała Góra

Kraków,małopolskie

2 500 000 zł380 m² 6 579 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:981 m²

Bieżanów, wolnostojący dom dwurodzinny posadowiony W otoczeniu bujnej zieleni, na działce 9,81 ara .WNĘTRZA PO GENERALNYM REMONCIE Duży 2,3 - rodzinny dom, 12 pokoi! Możliwe wykorzystanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

1 129 000 zł56 m² 19 982,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,6 m , zlokalizowane przy ulicy ks. Jerzego Popiełuszki 3 , w sercu Żoliborza - jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łazy Wielkie

Łazy Wielkie,dolnośląskie

131 900 zł1 319 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Łazy Wielkie działki przy lesie! Oferujemy odpłatną usługę pośrednictwa przy kupnie działki przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową, szer. frontu 24m, długość 60m media : woda, energia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łaniowa

Łochowice,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł95 m² 11 579 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przytulny, nowoczesny dom przy samej Puszczy Bydgoskiej Łochowice Szukasz azylu, w którym nowoczesny design spotyka się z naturą, a dojazd do Bydgoszcz zajmuje chwilę? Poznaj dom.