dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 831 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 831 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Tuchowska

Kraków,małopolskie

3 800 000 zł383 m² 9 922 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo usługowy ,na pierwszym piętrze z niezależnym wejściem. Lokal wysoki aż 3m o powierzchni 383m2. Składa się z części open space , zamkniętego biura ,zamkniętej sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Nowa

Lusowo,wielkopolskie

2 500 000 zł12 706 m² 196,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Lusowo działka na sprzedaż 1. Powierzchnia: działka o łącznej powierzchni 12 706 m2. w tej chwili trwa procedura podziału działki na dwie części o pow. 4122 m2 oraz pow. 8584 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Stare Sioło

Stare Sioło,podkarpackie

2 999 000 zł370 000 m² 8,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:370 000 m²

Good Life Nieruchomośc i prezentuje Państwu na sprzedaż nieruchomość w postaci magazynów, budynku biurowo-magazynowego, dużej działki rolnej, duży plac utwardzony. składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna, ul. Akacjowa

Zalesie Górne,mazowieckie

890 000 zł1 600 m² 556,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1600 m w Zalesiu Górnym w cichym spokojnym miejscu na skraju dużego kompleksu leśnego. Przeznaczenie terenu 3C mn1, ls - mieszkalnictwo jednorodzinne na działkach leśnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wieliczka,małopolskie

1 099 000 zł84 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Emmerson prezentuje: dwupoziomowy apartament z ogródkiem jak dom, tylko lepszy! | Wieliczka, ul. Sadowa Marzysz o przestrzeni, spokoju i własnym kawałku zieleni, a jednocześnie chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Oława,dolnośląskie

495 000 zł46 m² 10 784,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,90 m , położone na 1. piętrze zadbanego, ocieplonego bloku zarządzanego przez spółdzielnię. Lokal jest świeżo po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Międzywodzie,zachodniopomorskie

8 500 000 zł1 250 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:57

 

Powierzchnia działki:2 005 m²

Tylko u Nas! Ośrodek wczasowy duet w Międzywodziu - 100 metrów od morza, idealna oferta inwestycyjna. Oferujemy do sprzedaży ośrodek wypoczynkowy duet, położony w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pyki

Zabrze,śląskie

269 000 zł51 m² 5 274,51 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m2, położone w Zabrzu przy ul. Jana Pyki. Nieruchomość znajduje się na 7. piętrze w 11-piętrowym, ocieplonym wieżowcu z windą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Słowackiego

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

525 000 zł1 500 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod dom wolnostojący lub bliźniak Cicha i spokojna okolica | Zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza | Granica Milanówka i Grodziska\ Kanalizacja i wodociąg *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stara Wieś

Stara Wieś,małopolskie

145 000 zł1 183 m² 122,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość niezabudowana położona na terenie powiatu limanowskiego, gmina Limanowa, obręb stara wieś o powierzchni 1183 m2. Działka nie została objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogera

Lublin,lubelskie

449 000 zł45 m² 10 067,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie. Położone jest na dziewiątym piętrze w bloku z windą przy ul. Króla Rogera w dzielnicy Czechów w Lublinie. Przedstawiane mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

999 000 zł84 m² 11 868,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:319 m²

Gotowy do zamieszkania! wszystkie media! drogi Z kostki! Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej położony w miejscowości Dobrzykowice, gmina Czernica. Działka o pow 319 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Lublin,lubelskie

538 000 zł63 m² 8 499,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 63,30m2 na III piętrze / z IV w bloku z 1991 r. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Daszyńskiego

Lublin,lubelskie

683 000 zł85 m² 7 997,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Przestronne, czteropokojowe mieszkanie o pow. 85,40m2 na II piętrze / z IV w bloku z 1988 r. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

805 795 zł53 m² 15 109,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kryształowa

Lublin,lubelskie

660 000 zł61 m² 10 883,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 60,64m2 na II piętrze / z III w bloku z 2016 r. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jugosłowiańska

Poznań,wielkopolskie

414 000 zł31 m² 13 354,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż kawalerkę położoną na 6 piętrze w wysokim bloku z windą na przy ul. Jugosłowiańskiej na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 31m2 składają się: - ustawny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

115 000 zł1 087 m² 105,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 459/7 w Charzynie znajduje się w otoczeniu natury, co sprawia, że jest to doskonałe miejsce zarówno na budowę wymarzonego domu, jak i na inwestycję. Charzyno to miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

480 000 zł61 m² 7 868,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na 1. piętrze w dwupiętrowym bloku przy ul. Pstrowskiego 30C w Olsztynie. Opis mieszkania: liczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Krasiejów

Krasiejów,opolskie

105 300 zł996 m² 105,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w okolicy Ozimka? Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9,96 ara, położona w miejscowości Krasiejów (gmina Ozimek, woj. opolskie). optymalna powierzchniateren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Rączna

Kraków,małopolskie

600 000 zł650 m² 923 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana rybitwy! objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne w zabudowie wolnostojącej, bliźniaczej lub szeregowej. Media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Lublin,lubelskie

995 000 zł116 m² 8 577,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Przestronne, dwupoziomowe 4 pokoje | 96 m | Czuby / Poręba | gotowe do zamieszkania Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego, dwupoziomowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Partyzantów

Gdańsk,pomorskie

784 000 zł71 m² 10 995,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty: mieszkanie z dużym potencjałem, zadbana kamienicabardzo atrakcyjnej lokalizacji w centrum Wrzeszcza Obecny układ mieszkania: obecny układ: 2 oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

149 000 zł26 m² 5 730,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta dobra pod inwestycję na wynajem. Kawalerka z widną kuchnią i balkonem, centrum Piaskowej Góry. Mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

21 996 000 zł36 000 m² 611 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w okolicach Rzeszowa przy drodze krajowej 94 (droga Europejska 40) w kierunku Korczowej / Łańcuta. W miejscowym planie przeznaczona pod tereny zabudowy usługowej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piotra

Gdynia,pomorskie

750 000 zł31 m² 22 842,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok 31m2 z miejscem postojowym i komórką lokatorską dla osób pragnących mieszkać blisko morza. Jest to również idealna propozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

159 000 zł34 m² 4 627,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Szukasz mieszkania dla siebie, a może pod inwestycję wynajmu? Oferuję na sprzedaż ciekawą kawalerkę na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

330 000 zł58 m² 5 689,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Nieruchomość w bardzo dobrej lokalizacji Białego Kamienia mieszcząca się w zadbanym budynku. Mieszkanie 58m2 składa się z : - trzech pokoi - łazienki z wc - kuchni - pralni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów Kościuszkowskich

Toruń,kujawsko-pomorskie

322 000 zł38 m² 8 566,11 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż - 2 pokojowe mieszkanie ( salon z wejściem do kuchni, sypialnia łazienka z wc, przedpokój) - 37,59m2 - wieżowiec 8 piętro, wielka płyta - nowa winda - jednostronne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 490 000 zł273 m² 12 772,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:924 m²

Kameralna inwestycja W zielonym sercu wilanowa Minimalistyczna architektura | Energooszczędna technologia | Przestronność | Natura | Dwustanowiskowy garaż | Projekt z3z Architekci ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

209 000 zł59 m² 3 553,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność! Szukasz mieszkania w Centrum Wałbrzycha? Oferuję na sprzedaż 2 pokojową nieruchomość znajdującą się na 1 piętrze w wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Onyksowa

Lublin,lubelskie

469 000 zł33 m² 14 212,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Idealna na start, pod wynajem lub dla singla - kawalerka z widokiem na rezerwat | Wyposażona i gotowa do wprowadzenia | Onyksowa (węglin Południowy, lublin) Na sprzedaż kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roztocze

Lublin,lubelskie

511 842 zł41 m² 12 499,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis inwestycji: na sprzedaż nowe mieszkanie, położone w spokojnej, zielonej części Lublina. Atuty inwestycji: mieszkanie z balkonem Możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

380 006 zł35 m² 10 938,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 34,74 m znajduje się na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Dzięki balkonowi oraz bardzo funkcjonalnemu układowi, lokal świetnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

1 141 950 zł138 m² 8 275 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc I prowizji pośrednika Najnowsza inwestycja to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Kazimierza Wielkiego

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł92 m² 9 239,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny na sprzedaż 500 m od Rynku, ul. Kazimierza Wielkiego Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 92 m , położony w świetnej lokalizacji zaledwie 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Golkowice

Golkowice,małopolskie

220 000 zł5 900 m² 37,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Golkowice gm. Wieliczka. Całość terenu o pow. 59a (5900m2) do sprzedaży składa się z trzech osobnych działek graniczących ze sobą. Media: gaz i woda - 250m, prąd - 50m Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Gogolin

Gogolin,kujawsko-pomorskie

179 000 zł1 143 m² 156,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana z budynkiem gospodarczym do adaptacji - Gogolin, woj. kujawsko-pomorskie Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o numerze ewidencyjnym 39/30 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

460 582 zł47 m² 9 831 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

850 000 zł74 m² 11 564,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta tylko w Biurze Makler! Wyjątkowe mieszkanie na Osiedlu Bursztynowym w Osielsku - elegancja, spokój i bliskość natury Z przyjemnością prezentujemy niezwykłe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

824 000 zł46 m² 17 987,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 46 m | Prądnik Biały | bez pcc | 0% prowizji Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 46 m , położone w nowoczesnej.