dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Gdynia,pomorskie

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

583 530 zł55 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie w sąsiedztwie terenów zielonych i licznych miejsc rekreacji, 10 minut od Śródmieścia! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Cicha

Zbychowo,pomorskie

180 000 zł905 m² 198,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis oferty działki na sprzedaż - Zbychowo, ul. Cicha Zbychowo | gm. Wejherowo | ul. Cicha | 905 m | mpzp | media w drodze | blisko jeziora i lasu Na sprzedaż piękna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Środa Śląska,dolnośląskie

565 000 zł66 m² 8 560,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bez pcc I prowizji dla biura Kup mieszkanie w nowych domach dwulokalowych w Środzie Śląskiej! Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania o powierzchni 63,83 m2 ulokowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Górzykowo

Górzykowo,lubuskie

1 452 000 zł9 680 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka W miejscowości górzykowo Działka o powierzchni 9680m2, usytuowana bezpośrednio przy lesie. Media: woda, prąd w drodze obok działki. Agent prowadzący: tel. e-mail:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pustków-Osiedle

Pustków-Osiedle,podkarpackie

380 898 zł60 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania przestronny lokal mieszkalny w miejscowości Pustków Osiedle w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie do zamieszkania! Po generalnym remoncie i modernizacji, nie wymagające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wadowicka

Kraków,małopolskie

691 368 zł38 m² 18 075 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogródek | 2 pokoje 38 m | stare podgórze | nowe | garaż oferta 0% prowizji | bez podatku pcc Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,17 m z tarasem i prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

525 000 zł50 m² 10 435,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 50.31 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł45 m² 19 928,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią przy ul. Marszałkowskiej. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, na pograniczu Śródmieścia i Mokotowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młodości

Książenice,mazowieckie

720 000 zł54 m² 13 447,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,54 m , zlokalizowane w Książenicach przy ul. Młodości 12. Lokal znajduje się w nowym, oddanym do użytkowania w 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Krajowej

Częstochowa,śląskie

329 000 zł51 m² 6 501,98 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M-3 zlokalizowane przy Alei Armii Krajowej w centrum miasta w Częstochowie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Kraków,małopolskie

1 130 000 zł54 m² 20 891,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Kraków ul. Skłodowskiej-Curie. Kamienica z 1900 roku. Powierzchnia: 54,09 m Piętro: 2 Układ: * 3 niezależne pokoje (w tym jeden z antresolą) *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wola Uhruska

Wola Uhruska,lubelskie

150 000 zł6 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna szeroka działka o powierzchni około 6000 m2 w miejscowości Wola Uhruska przy ul. Leśnej. Identyfikator działki: 061907_2.0015.1141 Działka nr 1141. Dla działki wydano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

720 987 zł69 m² 10 467,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 68.88 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aldony

Gdańsk,pomorskie

1 990 000 zł98 m² 20 351,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie historyczny urok i nowoczesny komfort. Ten przestronny apartament o powierzchni około 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Na Zielonki

Kraków,małopolskie

12 000 000 zł6 000 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sześćdziesięcioarowa przeznaczona zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo jednorodzinne i wielorodzinne niskiej intensywności. I linia zabudowy, droga gminna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

440 369 zł40 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na marzec 2027 roku. Nowoczesne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czarny Młyn

Czarny Młyn,pomorskie

459 900 zł1 533 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Czarny Młyn. Opis działek: - działka 454/3: na tej działce rozpoczęto budowę domu jednorodzinnego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świętajno

Świętajno,warmińsko-mazurskie

49 900 zł906 m² 55,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki budowlane w sąsiedztwie jeziora wieś Świętajno Działki budowlane zlokalizowane w bliskiej odległości od jeziora Świętajno. Dostęp do jeziora poprzez dwie plaże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

593 499 zł49 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Pozwolenie na użytkowanie Skład mieszkania: sypialnia Salon z aneksem( możliwość wydzielenia kuchni) Łazienka Przedpokój Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

835 000 zł75 m² 11 133,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m , usytuowane na 1/6 piętrze budynku z windą po termoizolacji piwnica, zlokalizowane na wrocławskich Hubach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Treblinka

Treblinka,mazowieckie

40 000 zł24 080 m² 1,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości nabycia nieruchomości w miejscowości Treblinka, gmina Małkinia Górna, powiat ostrowskim, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł138 m² 7 958,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu ? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

499 000 zł47 m² 10 712,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 46.58 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szefki

Gdynia,pomorskie

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ziemiańska

Dąbrówka Nowa,kujawsko-pomorskie

1 640 000 zł235 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 187 m²

Na sprzedaż prezentujemy dom jednorodzinny, o powierzchni użytkowej - 167,35 m2, położony w spokojnej i cichej okolicy Dąbrówka Nowa , gmina Sicienko. Dom W skład domu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

229 999 zł61 m² 3 756,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania w samym sercu Grudziądza, przy ul. Klasztornej 7. Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pilchy

Pilchy,warmińsko-mazurskie

1 200 000 zł53 m² 22 770,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:716 m²

Dom całoroczny na Mazurach - Pilchy, blisko jeziora Na sprzedaż wolnostojący dom całoroczny położony w miejscowości Pilchy na Mazurach , w spokojnej, zielonej okolicy, z dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Miłosza

Reda,pomorskie

499 000 zł1 275 m² 391,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1275m zlokalizowana przy ulicy Czesława Miłosza w Redzie Betlejem. Lokalizacja: działka znajduje się w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chałupki

Chałupki,śląskie

77 250 zł38 m² 2 032,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie syndyka masy upadłości adama wojtali będącego osobą fizyczną nieprowadzącą działalności gospodarczej Syndyk masy upadłości dłużnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Krzeptów

Krzeptów,dolnośląskie

558 600 zł70 m² 7 990,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez pcc i bez prowizji Możliwość zakupu przez obcokrajowców - bez konieczności uzyskania pozwolenia na zakup gruntu. Na sprzedaż nowoczesne mieszkania zlokalizowane w zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bełchatowska

Częstochowa,śląskie

485 000 zł98 m² 4 948,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Prezentuje: aleja Nieruchomości lokalizacja: częstochowa, lisiniec ul. Bełchatowska opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 98 m, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł59 m² 13 383,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż niemalże 60 metrowe mieszkanie z 14 metrową loggią i obłędnym widokiem na Stolicę. Mieszkanie składa się Z: kuchni z salonem z wyjściem na 14 metrową loggię małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

629 000 zł30 m² 20 739 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Łaszkiewicza / Mogilskiej w Krakowie (dzielnica Grzegórzki / Olsza ). Forma własności: odrębna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Gdynia,pomorskie

870 000 zł53 m² 16 539 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

| 2 pokoje | loggia | piwnica | piękny widok | gdynia | Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na morze - Gdynia Redłowo, ul.Bohaterów Starówki Warszawskiej. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

749 000 zł108 m² 6 935,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment z własnym ogródkiem Jest także możliwość wykończenia pod klucz w kwocie 95 000 zł (netto) Metraż: 108 m | (na górze możemy zrobić 2 bądź 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jasło

Jasło,podkarpackie

399 000 zł160 m² 2 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:998 m²

Okazja! Dom jednorodzinny dostępny od zaraz z świetnej lokalizacji, ogrzewanie gazowe (nowy piec) Cicha i spokojna okolica z niską zabudową, sąsiedztwo zadbane, przyjazne, doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana

Gościno,zachodniopomorskie

99 000 zł1 208 m² 82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 827/3 położona w kompleksie działek przy ul. Klonowej w Gościnie o powierzchni 1208m2. Spokojna zielona okolica i piękny krajobraz. Dojazd od ul. Lipowej. Dla działki wydano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mściwoja

Gdynia,pomorskie

915 000 zł60 m² 15 378,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 8. piętrze w 10-kondygnacyjnym budynku z windą, zlokalizowanym przy ul. Mściwoja w centrum Gdyni. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olchowa

Mrzezino,pomorskie

1 290 000 zł238 m² 5 425,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:812 m²

| dom wolnostojący | gotowy do zamieszkania | cicha okolica | przystanek pkp | garaż | mrzezino | Na sprzedaż duży dom o całkowitej powierzchni 237.77m2 wraz z garażem oraz dużą piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Chopina

Włocławek,kujawsko-pomorskie

290 000 zł55 m² 5 292,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij