dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 771 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 771 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

1 524 000 zł76 m² 19 989,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe mieszkanie na Bemowie ul. Powstańców Śląskich | 76,24 m Na sprzedaż nowoczesne, narożne mieszkanie położone na Bemowie, na pograniczu Woli, przy ul. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 650 000 zł350 m² 10 428,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:913 m²

Dom Wawrze elegancja, komfort i wysoka jakość wykończenia Prezentowana nieruchomość to wyjątkowy dom jednorodzinny łączący nowoczesne technologie, ponadczasową elegancję oraz funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

670 000 zł140 m² 4 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 054 m²

Biuro nieruchomości Vestalia Property prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego, dwukondygnacyjnego domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym, zlokalizowanego w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Skawina,małopolskie

840 000 zł117 m² 7 179,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Emmerson prezentuje Nową Inwestycję Deweloperską: sprawdzony deweloper, kolejna inwestycja II etap - rozpoczęła się sprzedaż! Proponujemy apartamenty: dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 117 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrzycka

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł49 m² 12 778,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49 m , 1 piętro w 6-piętrowym bloku z windą z 1976 roku -warszawa, praga-Południe, ul. Ostrzycka. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rębiechowo

Rębiechowo,pomorskie

399 000 zł1 260 m² 316,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Rębiechowie o powierzchni 1260 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 50x25m, położona w sąsiedztwie domków jednorodzinnych pod lasem. Niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

600 000 zł58 m² 10 344,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Optimum Nieruchomości przedstawia mieszkanie o powierzchni 58m. Jeżeli szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, w dobrze skomunikowanej okolicy i cenisz sobie bliskość centrum, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Proszówki

Proszówki,małopolskie

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy na sprzedaż działkę budowlaną, położoną w miejscowości Proszówki, gmina Bochnia. Działka leży w trzeciej linii zabudowy od drogi publicznej i połączona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rusiec

Rusiec,mazowieckie

1 469 900 zł166 m² 8 855 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Bardzo Ładny Dom w Okolicy Nadarzyna. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny Dom wolnostojący, parterowy o pow. ok. 165 m2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1000 m2. Lokalizacja tego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowy Otok

Oława,dolnośląskie

1 370 000 zł191 m² 7 162,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Zapraszam do zakupu domu premium w Oławie Inwestycja deweloperska - nowy otok residence stan deweloperski 1 370 000 zł (7162,64 zł/m ) 0% pcc / 0% prowizji Powierzchnia całkowita: 191,27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staszica

Karpacz,dolnośląskie

551 460 zł39 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowo wykończony apartamet Z widokiem na śnieżkę Oferuję Państwu do zakupu nowo wykończony i umeblowany apartament , położony w Karpaczu przy ul. Staszica. Apartament w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

619 000 zł85 m² 7 297,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:123 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 84,82 m w Rzeszowie przy ulicy Budziwojskiej, z dobrym dojazdem do Tyczyna. Podstawowe informacje: dom sprzedawany w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiłkomirskiego

Gdańsk,pomorskie

2 059 000 zł195 m² 10 533,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:892 m²

Prestiżowy adres przy ulicy Wiłkomirskiego w gdańskiej dzielnicy Matarnia to propozycja dla najbardziej wymagających inwestorów, poszukujących unikalnego połączenia wielkomiejskich udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Musuły

Musuły,mazowieckie

2 900 000 zł188 m² 15 409 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy o powierzchni użytkowej 188,1 m, położony w kameralnej, zielonej okolicy. Budynek został zrealizowany według indywidualnego projektu, z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

578 428 zł28 m² 20 754,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu loft w inwestycji Nowa Stawowa - Wrocławskie Lofty. Powierzchnia: 27 m | Ilość pokoi: 1 | Piętro: 1 | Cena: 578 427 pln | Wysokość: 3,02 m O.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

289 000 zł56 m² 5 123,21 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

*** Polecamy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 56,41 m2 usytuowane na IV piętrze w samym centrum Chojnowa. *** Dogodna lokalizacja zapewniająca szybki dostęp do sklepów, apteki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

2 622 414 zł96 m² 27 353,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu loft w inwestycji Nowa Stawowa - Wrocławskie Lofty. Powierzchnia: 95 m | Ilość pokoi: 3 | Piętro: 5 | Cena: 2 622 413 pln | Wysokość: 3,02 m O.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

795 000 zł63 m² 12 615 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

2 pokoje (pierwotnie 3 pokoje), 63,02 m2 wysoki standard, gotowe do zamieszkania! Deweloper bud - tech Zalety mieszkania: - wysoki standard wykończenia - funkcjonalny rozkład pomieszczeń - nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

554 629 zł55 m² 9 996,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne i gotowe do nabycia Nowoczesne i nowe 3 -pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 047 980 zł86 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

1 020 000 zł50 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 50 m2 położone na 3 piętrze w kamienicy. Nieruchomość składa się z kuchni, dwóch niezależnych pokoi , oraz łazienki. Stan Nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

329 000 zł34 m² 9 563,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z dużym balkonem na 3 piętrze w cegle. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w budynku z cegły z 2001 roku z obszernym balkonem składa się z : -dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Pęgów,dolnośląskie

1 399 000 zł190 m² 7 363,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny, komfortowy i energooszczędny dom: 187 m zaplanowanej przestrzeni + 2x garaż 20 m Działka 10,6 ara - ogrodzona rozkład - przemyślany dla rodziny: parter (87 m ):.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

349 000 zł42 m² 8 289,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2 pokoje po kapitalnym remoncie z balkonem Lubin ul. Odrodzenia Mieszkanie po generalnym remoncie z nową zabudową kuchenną. Funkcjonalny układ pomieszczeń, z sypialni wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Norwida

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

520 000 zł110 m² 4 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:257 m²

Oferta sprzedaży domu - strzemięcin, ul. Norwida Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 110 m z garażem w bryle budynku, zlokalizowany na osiedlu Strzemięcin przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Osiedle Bronowice Nowe

Kraków,małopolskie

950 000 zł40 m² 23 750 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowy apartament przygotowany do zamieszkania. -Wysoki standard -miejsce postojowe w garażu podziemnym -doskonała komunikacja mpk -pełne wyposażenie /sprzęt agd i rtv -niski czynsz -klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łódź,łódzkie

1 029 999 zł109 m² 9 427,91 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mońki,podlaskie

569 000 zł153 m² 3 718,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Prezentujemy funkcjonalny dom wolnostojący w Mońkach przy ul. Strażackiej. Dom wybudowano z cegły w 1962 r. Powierzchnia zabudowy 107 m2 i użytkowa ok. 153 m2. Okna pcv. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wejherowska

Brzyno,pomorskie

349 000 zł65 m² 5 349,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Tylko U nas! rezerwacja Na sprzedaż własnościowe, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią oraz balkonem, o powierzchni 65,24 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kryształowa

Gronowo Górne,warmińsko-mazurskie

1 890 000 zł169 m² 11 179,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Dom, który zaczyna się od widoku i kończy uczuciem jestem u siebie Gronowo Górne Wyobraź sobie poranek. Cisza. Lekka mgła unosząca się nad otwartą przestrzenią. Promienie słońca wpadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

657 000 zł59 m² 11 126,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Patron Nieruchomości Gdynia prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie (pow. całk. 59,05 m2) z dużym balkonem, położone w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inflancka

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł39 m² 10 152,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dostępne od zaraz! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Inflanckiej. Lokal o pow 39,3 mkw składa się z: - salonu, - sypialni, - kuchni, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

600 000 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy w Kielcach ul. Jana Pawła II o powierzchni 60 m2. Składa się on z dwóch pomieszczeń - sala sprzedażowa o powierzchni 45 m2 i zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bema

Lublin,lubelskie

895 000 zł90 m² 9 955,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronne mieszkanie o pow. 89,9m2 w apartamentowcu na wieniawie przy ul. Bema Salon z wyjściem na balkon, sypialnia z wyjściem na balkon, otwarty pokój. Oddzielna kuchnia (zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Malinowa

Charzyno,zachodniopomorskie

219 000 zł1 232 m² 177,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kołobrzeska Ostoja to urokliwe miejsce, położone blisko lasu, które składa się z 40 działek o powierzchni od 883m2 do 1243m2. Wodociąg oraz kanalizacja znajdują się w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

799 000 zł109 m² 7 357,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:409 m²

Szukasz nowego developerskiego domu w zabudowie bliźniaczej w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pułaskiego

Wieliczka,małopolskie

733 834 zł63 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkania na parterze (63 m2) z dużymi ogrodami i miejscami postojowymi! Nowoczesne osiedle inspirowane harmonią natury i komfortem życia. N20 Nieruchomości oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Wrocław,dolnośląskie

514 458 zł40 m² 12 861,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnia Szansa! Gotowe Mieszkanie w Bezkonkurencyjnej Cenie 12 600 zł/m! Szukasz swojego pierwszego M w dynamicznie rozwijającej się, a jednocześnie zielonej dzielnicy Wrocławia?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Telimeny

Kraków,małopolskie

489 000 zł30 m² 16 492 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Słoneczne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,65 mkw. położone w zielonej okolicy na Bieżanowie Nowym przy ul. Telimeny. Lokal został wyremontowany w 2023 r. (oprócz łazienki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wiązana

Warszawa,mazowieckie

1 367 136 zł92 m² 14 789,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Nowoczesny dom 4-pokojowy Na sprzedaż wyjątkowy dom zlokalizowany w nowopowstającej inwestycji Waw.Re w zielonej części Wawra. Idealne miejsce dla rodzin ceniących komfort, nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

200 000 zł38 m² 5 242,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Anna Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,15 m , położone na parterze w 4-piętrowym bloku na Osiedlu Piastowskim przy ul. Mieszka I w Inowrocławiu.