dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 269 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 269 ogłoszeń

Biuro klimatyzowane

Szczecin,zachodniopomorskie

790 000 zł112,30 m² 7 034,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal użytkowy, położony na 4. piętrze budynku biurowego w Centrum miasta, nieopodal Bramy Portowej. Powierzchnia lokalu to ponad 112m2 i składają się na nią duża przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

79 900 zł1 070 m² 74,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Opis Oferuję dla państwa działki budowlane z wydanymi w tym roku 2026 już warunkami zabudowy o powierzchni od 1070m2 do 1760m2. Nieruchomość/działka najmniejsza ma wymiary 33 x 33.

Szczegóły ogłoszenia

1 259 000 zł145 m² 8 682,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Warszawa - Targówek - Zacisze ul Wyspowa. Mieszkanie dwupoziomowe , 5 pokoi, dwie łazienki, duża kuchnia, klimatyzacja na obydwu kontygnacjach , duzy balkon.Nieruchomość znajduję się nieopodal Metra.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł2 209 m² 225,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 2 876 m w Wilkszynie. W Wilkszynie planowany jest przystanek kolejowy - co jest dobrą informacją dla osób chcących dojeżdżać do Wrocławia bądź Miękini. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł334 m² 11 676,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam lokal użytkowy do sprzedaży! Idealny na kancelarię notarialną, prawną lub inną działalność biurową lub usługową. Opiekun Oferty: monika Krzysiek Pośrednik w Obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 798 m² 127,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Copernicus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1798 m , położoną w miejscowości Stary Toruń , w gminie Zławieś.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 299 000 zł288 m² 4 510,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:427 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 288 m , położonego na ogrodzonej działce (427m2) na Jakubskim Przedmieściu- jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Żabno,małopolskie

610 000 zł139 m² 4 388 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:440 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny dom położony w Żabnie. Funkcjonalny dom budowany w latach 80-tych, o powierzchni użytkowej ok 93 m2 położony na działce o powierzchni 0,0440 ha.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł7 237 m² 15,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 7237 m 2 , położona przy ulicy Żytniej. Działka z frontem szerokości 40 m i długości 218 metrów, z bezpośrednim wjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł24,20 m² 6 611,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż umeblowana kawalerka, w nowoczesnym stylu: lokal składa się z przestronnego pokoju, jasnej kuchni, łazienka z wc. Ogrzewanie gazowe, okna pcv, podłogi panele i gres.

Szczegóły ogłoszenia

336 000 zł48,28 m² 6 959,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta zarezerwowana umową przedwstępną serdecznie zapraszamy do zapozniania się Z tą ciekawą ofertą! lokalizacja: znajdują się tutaj wszystkie ważniejsze instytucje, siedziby banków, firm.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł60 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Nieruchomości Idea poleca: na sprzedaż wyjątkowa działka leśna z domem letniskowym w miejscowości Paszkówka gm. Gąbin. Dom dwupoziomowy, z dużym tarasem. Parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł2 800 m² 31,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki Grabownica Starzeńska. Podstawowe informacjepowierzchnia: 2800 m , decyzja o warunkach zabudowy: tak na jeden dom jednorodzinny, dojazd: droga gminna, kształt działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Toruńska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł42,06 m² 4 018,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy 42,06 m - Grudziądz, ul. Toruńska możliwość powiększenia funkcjonalności o dodatkowe 30 m (lokal mieszkalny )za dodatkową opłatą. Idealna przestrzeń na.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł259 m² 4 247,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży bardzo przestronnego domu mieszkalnego zlokalizowanego w cichej, spokojnej i bardzo zielonej okolicy, około 4,5 km od gminnych Radziejowic,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 421 m² 69,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta dostępna tylko U nas oferta na wyłączność ostatnia działka W tej okolicy - w cenie zakupu na granicy działki media (prąd, woda i kanalizacja) opis Na sprzedaż oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł58,50 m² 10 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe wykończone mieszkanie 3-pokojowe Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego 3-pokojowego mieszkania z balkonem, o powierzchni 58,54 m2 usytuowanego na 2 piętrze bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

177 280 zł1 108 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mieszkaj na swoim! Dzień dobry :) Mamy przyjemność zaprezentować 2 atrakcyjnie położone działki rolne (z możliwością zabudowy) w podtoruńskiej Chełmży przy ulicy Trakt. Szybki i nie.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***działka pod zabudowę jednorodzinną*** Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Istok. Nieruchomość w kształcie prostokąta, sucha, płaska, zlokalizowana przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł36 500 m² 6,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa niezabudowana, o charakterze siedliskowym, z możliwością zabudowy do 70 metrów od drogi. Nieruchomość jest malowniczo położona, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł142,66 m² 17 517,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:182 m²

Inwestycyjny budynek Z apartamentami I lokalem usługowym - rowy Ścisłe centrum | 4 apartamenty | Funkcjonująca pralnia samoobsługowa | Prywatny parking | 5 minut do plaży ***** opis.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 900 zł353 m² 8 498,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:697 m²

Tylko W realton nieruchomości nieruchomość premium dla wymagającego klienta nieruchomość idealna także pod firmę Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

1 296 000 zł79,26 m² 18 168,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 79,26 m , położone przy ul. Kwaśnej we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się na ostatnim 3. piętrze kameralnego, ceglanego.

Szczegóły ogłoszenia

4 489 000 zł129 m² 34 798,45 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowy Apartament z Tarasem 150 m2 i Panoramicznym Widokiem na Morze - Gdańsk Przymorze, marina Primore Na sprzedaż jedyny taki apartament na osiedlu Marina Primore, oferujący niepowtarzalny,.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł32,48 m² 13 700,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone na ul. E. Meissnera w Poznaniu (nowe Ogrody) W chwili obecnej do dyspozycji jest salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Opole

Opole,opolskie

5 369 106 zł873 m² 6 150,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Przeznaczenie: ba - tereny przemysłowe Powierzchnia łączna terenu: 1,2111 ha, w tym: działka o pow. 0,8745 ha zabudowana budynkiem biurowym i częścią socjalną o łącznej pow. 153.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł140 m² 5 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Na sprzedaż dom, budynki gospodarcze i działka 3800 M2 w Milejowie. 30 km od Lublina, 15 km od Łęcznej. W pobliżu szkoła podstawowa i średnia, przychodnie zdrowia, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 860 zł55,54 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne Osiedle to prestiżowa propozycja w ofercie biura nieruchomości eagles estate, skierowana do osób poszukujących komfortowego miejsca do życia w nowoczesnym, a zarazem kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 007 m² 188,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1007m, położona wyjątkowo urokliwej i spokojnej części Świerklan. Teren wysoko położony, co zapewnia ładne widoki i otaczającą przyrodę. To.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł548 m² 1 549,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:917 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Obiekt do odrestaurowania - duży potencjał. Bydgoszcz miedzyń. Urokliwa lokalizacja, cisza, las,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł6 968 m² 35,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Lasocice, gmina Święciechowa. Numer działki: 802/11 Ulica Kolejowa: 55 Powierzchnia: 6968 m2 Sposób korzystania: r - grunty orne Teren: częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł120 m² 3 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 775 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż dom murowany, parterowy, częściowo podpiwniczony o powierzchni użytkowej 94 m2 położony w miejscowości gminnej Trawniki (woj. lubelskie). Budynek idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł71 m² 7 732,39 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe mieszkanie O unikalnej wysokość do 3,80 M! Na sprzedaż niecodzienne, stylowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na ostatnim piętrze niskiego bloku. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł951 m² 6 834,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Sprzedaż budynku "domu weselnego" na ok. 200 osób Z pełnym wyposażeniem W aleksandrowie łódzkim cena ofertowa: 6.500.000.-zł Jest możliwość wykorzystania gotowego projektu adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

226 560 zł708 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane na Osiedlu Fazaniec w Bytomiu w dzielnicy Szombierki. Działki budowlane zlokalizowane są w sąsiedztwie Parku Fazaniec - jednego z pierwszych parków na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł4 000 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest ustawna działka o powierzchni od 3000m2 do 4000m2 położona w pięknej miejscowości Połchowo. Działki uzbrojone w energię elektryczną. Wydane Warunki Zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 945 280 zł11 328 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna Z wysokim potencjałem- pyskowice Na sprzedaż działka Przemysłowo-Usługowa o powierzchni 11 328 m2 zlokalizowana w przemysłowej części Pyskowic. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 179 m² 195,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

.nowa cena!. Zapraszam na prezentację urokliwego miejsca jakim jest działka z zabudowaniami o powierzchni łącznej 1179 m 2 znajdującej się w miejscowości Swędzieniejewice gmina.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł81,32 m² 4 045,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 76,72 m (pow. całkowita 81,32 m ), położone na 4. piętrze zadbanej kamienicy w spokojnej, bocznej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł38,85 m² 7 464,61 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Super oferta dla studenta/pary/inwestycyjna - na wynajem! osiedle leśne - bardzo dobra cena za gotowe, nowe mieszkanie! Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia się? Przeczytaj tę ofertę, bo jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 500 m² 85,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży kolejne działki W malowniczej okolicy na wzniesieniach lódzkich. Lokalizacja to rozworzyn w gminie Brzeziny zostały już tylko dwie :) Dojazd do działek asfaltem.