dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 768 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 768 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stołeczna

Płochocin,mazowieckie

1 179 000 zł145 m² 8 140,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:505 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom Powierzchnia: 144 m2 | Ilość pokoi: 5 | 2 kondygnacje | Cena: 1 179 000 pln O inwestycji: na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy dom o powierzchni 143 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fredry

Kraków,małopolskie

890 000 zł58 m² 15 472,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 57,52 m , położone na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ul. Fredry w krakowskich Łagiewnikach. Idealne pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

1 799 000 zł80 m² 22 409,10 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam Cię do wyjątkowego miejsca na mapie Wrocławia - nowego, nigdy niezamieszkanego apartamentu w inwestycji Drukarska 56 od renomowanego dewelopera okre. To przestrzeń stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nadarzyńska

Kobyłka,mazowieckie

740 000 zł154 m² 4 789,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Prezentujemy Państwu lokal ul. Nadarzyńska 124 Kobyłka To idealna oferta dla przedsiębiorstwa handlowo-usługowego, biurowo-magazynowego Na 154.5m2 składa się: -trzy duże sale wystawowe -zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wiązowna,mazowieckie

1 612 000 zł154 m² 10 491,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w Stafanówce idealne dla rodzin! Projekt obejmuje 4 dwupiętrowe bloki z mieszkaniami i lokalami usługowymi, wraz z całą infrastrukturą osiedlową: tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zaolszynie

Osiek,małopolskie

165 000 zł3 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż Osiek, ul. Zaolszynie Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Osiek przy ulicy Zaolszynie. Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Lubawka

Lubawka,dolnośląskie

230 000 zł1 321 m² 174,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Bezpośrednio sprzedam wyjątkową działka budowlana 1321 m . Pięknie położona o powierzchni 1321 m , znajdująca się na malowniczym wzniesieniu w miejscowości Lubawka. To ostatnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Skawina,małopolskie

820 000 zł107 m² 7 663,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Emmerson prezentuje Nową Inwestycję Deweloperską: sprawdzony deweloper, kolejna inwestycja Proponujemy apartamenty: dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 107 m2, powierzchni całkowitej j 137 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

650 000 zł64 m² 10 156,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja! Mieszkanie własnościowe, 64m2 na parterze w zabudowie szeregowej. Dodatkowo miejsce parkingowe oraz ogródek 30m2. Bezczynszowe- opłata dla zarządcy wspólnoty ok 280zł miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fajna

Warszawa,mazowieckie

778 145 zł68 m² 11 361,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji dla kupującego 0% podatku pcc Zakup od dewelopera Szczegóły lokalu: piętro: 0 Liczba pokoi: 3 Powierzchnia rozliczeniowa: 68,49 m2 Mieszkanie gotowe do odbioru Rozkład pomieszczeń: hol -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rząśnik Szlachecki

Rząśnik Szlachecki,mazowieckie

99 990 zł1 111 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gotowa pod budowę działka Z przyłączonymi mediami, położona obok sosnowego lasu, na osiedlu nowych domów lokalizacja Rząśnik Szlachecki, gmina Wąsewo, powiat ostrowski, ok. 100 km od Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sadowa

Radzionków,śląskie

305 000 zł61 m² 4 991,82 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie Radzionków, ul. Sadowa 70 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 61,1 m , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Rumia

Rumia,pomorskie

710 000 zł60 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 59,64 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku z 2022 roku, wyposażonego w windę -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł216 m² 9 047,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:237 m²

Miejsce, gdzie wszystko ma sens wygodny układ, przyjemna przestrzeń dzienna i własny ogródek, który daje oddech, ale nie zabiera weekendów. Taki, w którym możesz zrobić poranną kawę na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białystok,podlaskie

519 000 zł60 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż jasne, przestronne i bardzo ustawne mieszkanie trzypokojowe po generalnym remoncie, położone w Białymstoku, na osiedlu Sienkiewicza. Lokal znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

1 700 000 zł220 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Makler poleca: na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w Łochowie, w spokojnej i bezpiecznej okolicy, z malowniczymi widokami oraz bardzo dobrym dojazdem do Bydgoszczy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Renesansowa

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł60 m² 14 484,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dzień otwarty zapraszamy! Serdecznie zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się w środę po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie ul. Renesansowa 27 | Bielany klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworcowa

Kartuzy,pomorskie

497 000 zł34 m² 14 468,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę mieszkań w nowej inwestycji Stary Dworzec w Kartuzach. To doskonałe miejsce dla osób ceniących nowoczesne rozwiązania, wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Palmowa

Częstochowa,śląskie

385 000 zł67 m² 5 746,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna nieruchomość o pow 67 mkw położona na pierwszym piętrze w bloku niskim przy ul. Palmowej Mieszkanie ma fantastyczny układ , jest bardzo funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podborna

Mława,mazowieckie

439 000 zł126 m² 3 484,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:385 m²

Nieruchomość położona w okolicy lasu, z przestronnym salonem z którego rozciąga się widok na malowniczy las. Projekt zlokalizowany jest przy ul. Podbornej, w urokliwej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Góralska

Warszawa,mazowieckie

589 000 zł37 m² 15 858,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na Woli, przy ul. Góralskiej 20, 3 min. od stacji Metra Księcia Janusza. Idealna inwestycja zarówno pod wynajem jak i na start. Na 37 m2 mieszczą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Tarnowskie Góry,śląskie

890 000 zł151 m² 5 894,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący o powierzchni 151 m2 - stan deweloperski do wykończenia. Powierzchnia użytkowa: 151 m2 + strych. Lokalizacja: tarnowskie góry/pniowiec. Działka: 510m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodecka

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł47 m² 13 829,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 4 piętrze w wysokim bloku z wielkiej płyty z 1973r. zlokalizowane na Targówku przy ul.Chodeckiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Orla

Dolaszewo,wielkopolskie

236 000 zł1 458 m² 161,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna działka blisko widoku w Dolaszewie na sprzedaż Spokojna okolica | Idealna pod dom rodzinny Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1458 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dębogórze,pomorskie

899 000 zł114 m² 7 899,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:569 m²

Tylko U nas! rezerwacja Dębogórze, gm. Kosakowo - Nowoczesny, parterowy dom szkieletowy Nieruchomość z 2024 roku łączy funkcjonalność, komfort i bliskość natury. Jasne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Białystok,podlaskie

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy nowocześnie wykończone 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 , położone na parterze w IV-piętrowym bloku z cegły w Białymstoku przy ulicy Wierzbowej na osiedlu Antoniuk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czeczów

Kraków,małopolskie

759 000 zł53 m² 14 320,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2 znajdujące się na u. Henryka i Karola Czechów na Złocieniu. Lokalizacja: zapewnia wygodny dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Czerwona

Rabowice,wielkopolskie

589 000 zł89 m² 6 617,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowy etap już w sprzedaży! Rewelacyjna cena: 589.000 zl i 599.000 zł brutto. (dostępne tylko dwie sztuki!) Rabowice - ul. Czerwona. Nowe, śliczne osiedle, nowoczesna architektura, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

649 000 zł57 m² 11 386 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,08 m , zlokalizowane na lubianym osiedlu Białostoczek. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w bloku z 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dowspuda

Dowspuda,podlaskie

185 000 zł40 m² 4 671,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość o powierzchni 39,60 m2 znajduje się na 2 piętrze w niewielkim bloku. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 14 m2. W skład mieszkania wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Zgniłocha

Zgniłocha,warmińsko-mazurskie

399 000 zł34 m² 11 910,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 259 m²

Wprowadzenie Prezentujemy piękny domek letniskowy całoroczny parterowy o powierzchni 33,5 m 2, zlokalizowany w malowniczej mazurskiej wsi Zgniłocha gmina Purda. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okulickiego

Kraków,małopolskie

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

gen. Leopolda Okulickiego, 2 pokojowe + piwnica, balkon, 50m2, doskonała lokalizacja (tramwaj + autobus), dodatkowo miejsce postojowe do zakupu w cenie 50 tys. Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

302 000 zł42 m² 7 190,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m , położone na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku na Osiedlu Zachód w Stargardzie. Opis nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Emancypantek

Lublin,lubelskie

445 000 zł49 m² 9 156,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie. Położone jest na czwartym piętrze w bloku przy ul. Emancypantek w dzielnicy lsm w Lublinie. Przedstawione mieszkanie znajduje się w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dolna Wilda

Poznań,wielkopolskie

779 166 zł45 m² 17 299,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To nowoczesne mieszkanie na sprzedaż w samym Centrum, wśród zieleni z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiego życia przy codziennym obcowaniu z naturą to inwestycja w komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Meissnera

Warszawa,mazowieckie

1 078 575 zł73 m² 14 775 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Idealne dla rodziny! 4-pok. z Klimatem. Pow. 73 m2, balkon, piwnica - Przytulne i Wygodne - Gocław / Praga Południe na sprzedaż przytulne, w pełni umeblowane i wyposażone 4-pok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wilczkowice

Wilczkowice,małopolskie

229 000 zł1 200 m² 190,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 12 a - oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (ł.2MN.04). Działka lekko pochyła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lubartów

Lubartów,lubelskie

529 000 zł1 490 m² 355,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1 490 m , położona w spokojnej, zielonej okolicy w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Wymiary: szerokość: ok. 16 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:11/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie, w pełni wykończone w nowoczesnym kompleksie bloków skyres przy ul.Lubelskiej w Rzeszowie. Powierzchnia mieszkania: 59,92 m2, 11 piętro - 19 piętrowy blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Warszawa,mazowieckie

561 000 zł37 m² 15 162,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie na Bielanach w niedalekiej odległości od Metra. Na powierzchnię mieszkania składa się: -pokój z aneksem kuchennym: 22,7 m -drugi pokój: 11,3 m idealny jako sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

536 000 zł37 m² 14 604,90 zł/m²

 

Piętro:2/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 36,7 m z loggią, położony na 2. piętrze nowoczesnego, 26-kondygnacyjnego apartamentowca Hanza Tower. Lokal został starannie wykończony - uwagę.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij